Csi:Miami

16. prosince 2008 v 17:02 | Lúca |  CSI:Miami
Csi:Miami
V Miami je jedno oddělení kriminalistiky a tam pracují úplně úžasní lidi. Kdybyste je znali, tak byste koukali, a proto o tom teď budu vyprávět. Někdo si může myslet, že jsem psycholožka, ale to není pravda, jen poznám na lidech, když je něco trápí.
Tohle oddělení neleží ani v centru Miami ani na pláži je tak umístěné dobře. Já jsem tam byla taková nenápadná osoba, ale když se někdo potřeboval svěřit s něčím, tak jsem byla ta hlavní osoba, a proto toto oddělení znám asi nejlíp ze všech.
To jednou přišel za mnou Eric, že Natalia je asi těhotná, byl štěstím bez sebe, ale bohužel nebyla. A na jednou tento pár se rozešel. Ale asi nejvíc Erica vzalo to, když se dozvěděl, že jeho sestra je nemocná, to mi ho bylo líto a to moc. Eric mi řekl, že Marisol si vezme Horacia, byl velice šťastný, protože konečně sestra našla toho pravého a je s ním šťastná, ale pak se Eric sešel s Marisol a Erica postřelili a Marisol zastřelili to se Eric sesypal. A pak, když s Horaciem odletěli do Brazílie pomstím Marisol tak se vrátil jako starý Eric. Ale nejhorší bylo, když Erica postřelili a on měl výpadek paměti, myslel si sestra žije, ale Horacio mu to řekl něžně, že už není mezi námi. Každý Ericovi pomáhal ze začátku a on to zvládal.
Nebo když za mnou přišla Calleigh, že miluje Erica a že neví co má dělat tak jsem ji řekla, že Eric ji taky miluje. A najednou Calleigh přišla, že Eric a ona spolu chodí. Byla strašně šťastná.
Také byl za mnou dvakrát Horacio. Poprvé když zastřelili Marisol a podruhé, když postřelili Erica, říkal mi, že slíbil Marisol, že se o Erica postará a že na něho dá pozor a ono tohle! Bylo mi ho líto, ale Eric to zvládl a Horacio mohl dál plnit slib, který dal své ženě.
I Ryan byl za mnou. Trápilo ho to oko, že vidí rozmazaně a tak. Ale pak se to vylepšilo. Ani když Ryan odešel nezapomněl na mne a chodil za mnou na pokec.
A Natalie je super s tou si rozumím nejlíp, je fajn, ale docela dost mě naštvala, že byla špeh. Ale já jediná i přesto jsem s ní mluvila. A potom se to zlepšilo a mluví s ní i ostatní a patří teď mezi nás.
I Alexx je fajn, s tou jsem chodila na oběd nebo za ní na pitevnu a ták, ale když odešla vše se změnilo. A ta nová patoložka je úplně jiná, ale to už je jiné vyprávění.
Toto oddělení je to nejlepší, který existuje a jsou tu opravdu fajn lidi!!!
 


Komentáře

1 Hypotéka Hypotéka | Web | 28. března 2012 v 10:23 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama