Vztahy v CSI:Miami

16. prosince 2008 v 19:50 | Lúca |  CSI:Miami


Vztahy


Já jsem kriminalistka a pracovala jsem na jednom oddělení v Brně a můj sen bylo se podívat do Miami. Jednoho dne přišla moje kamarádka, že její firma rozjela kampaň v Miami a chtěli by, aby to tam vedla a jestli nechci jet s ní. Já jsem ani nezaváhala a řekla jsem ji, že ano, že ráda pojedu. Musela jsem si vše zařídit a takový ty věci no hrůza. V práci jsem dala výpověď, ale šéf mi slíbil, že když se budu chtít vrátit vždy tam pro mě místo bude. Už dávno jsem chtěla minulost hodit za hlavu a začít znovu a teď jsem měla šanci. Zde mě nic nedrželo, i když rodiče nebyli zrovna nadšení, ale pochopili mě.
Když jsme přistáli v Miami vše jsme měli zařízeno. Auto, byt i práci. Kámoška mi sehnala práci na místním oddělení, byla jsem tak šťastná a i práci mi sehnala. No co dodat vše pro nový život. První týden byl hrozný, chodila jsem do práce pozdě, protože jsem si nemohla zvyknout na čas, ale šéf to pochopil. A pak jsem už chodila včas. Většinou jsem pracovala s Ericem, Natalia na Erica žárlila i když chodila s Ryanem. Eric se totiž kolem mě pořád motal. Calleigh mi řekla, že Eric je docela uzavřený, ale mně to nevadilo. Dokonce jsem se snažila najít byt, abych když tu kampaň zruší tak abych tu mohla žít dál. I Eric mě nabídl, že kdybych chtěla tak můžu bydlet u něho.
Jednou když jsem měla složitý případ s Ericem a zeptala jsem se ho jak poznám jaký důkaz nám pomůže a ták tak mi řekl, že mám vzít vše co mi padne do oka nebo co se mi nebude zdát. Nakonec jsme ho spolu vyřešili a šli jsme se na to napít. A já se trochu zlila a tak mě Eric odvezl k sobě a já jsem tam přespala, ráno byla nachystaná snídaně s květinou. Myslela jsem, že se mi to zdá, ale ne byla to pravda. Ptala jsem se Erica jestli jsem udělala bordel, ale on že prý ne. I do práce jsme jeli spolu, ale každý jsme šli v jinou dobu, aby nás spolu neviděli, hlavně Natalia ta by Erica seřvala nebo by se ho vyptávala a ták. A taková rána se opakovala a já měla pocit, že je to sen nebo tak něco, ale nebyl to sen byla to pravda. Dokázala jsem začít žít znovu a já myslela, že to nepůjde, ale šlo to.
Teď ráno se probouzím vedle Erica velmi šťastná a jezdíme spolu do práce a Natalia to už skousla. 


Komentáře

1 Nuna Nuna | 17. prosince 2008 v 12:51 | Reagovat

Tento blog je fakt ale fakt úžasnej neříkám to jen tak ale to je fakt,  jo je prostě supprr

2 Lúca Lúca | 21. prosince 2008 v 12:36 | Reagovat

jsem ráda,že se ti líbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama