Únor 2009

Ahojky

20. února 2009 v 18:38 | Lúca
Ahojky lidičky,
dneska mě napadlo,že jestli byste chtěli tak bych sem mohla dát nějaké obrázky a třeba i nějaké básničky. Kdo by chtěl tak by mohl napsat do komentářů jestli chce obrázky a básničky nebo jestli ne. A také by jste tam mohli napsat třeba co změnit nebo co přidat. A jestli by jste změnili název blogu a jak by se měl jmenovat.

Děkuji Lúca

Přátelství

19. února 2009 v 17:28 | Lúca |  Svět pohádek
Vodník

Tato pohádka je o vodníkovi Tomovi a rybce Rozárce. Vodník Tom byl velmi hodný vodník. Žil v rybníku Zelenáč, kde měl postýlku, ale nespal v ní. Ta postýlka byla pro unavené,nemocné nebo zraněné ryby. V rybníku se nesmělo lovit, ale to víte, že určitě si někdo zašel zalovit. Vodník ryby upozorňoval na háčky, aby si dávaly pozor. S Rozárkou se seznámil, když byla zraněná. Tom se o ní postaral a stali se nerozlučnými kamarády. Jednou v rybníku lovili ryby zlí lidé. A chytli Rozárku, druhá rybka Anežka, která to viděla, okamžitě plavala za Tomem a všechno mu řekla. Tom se vyděsil a okamžitě řekl:,, Musím Rozárku zachránit." A rybka na to: ,,A jak? Jak můžeš vědět, kde Rozárka je?" ,,Tihle lidé většinou ryby prodávají na trh. Musím se jít podívat na trh."rozhodl se Tom. ,,Ale jak tam zapadnu?" řekl si Tom. Pak ho napadlo, že má být karneval, tak že může jít na karneval. A tak se Tom vydal na trh. Lidé si mezi s sebou šuškali:,, Páni ten má, ale dobrou masku na karneval." ,,Ten určitě vyhraje odměnu za nejlepší masku." Tom našel prodejce ryb a uviděl tam Rozárku, ale byly tam i jiné ryby a ty prosili vodníka o pomoc. Vodník jim řekl: ,,Vrátím se večer a všechny vás osvobodím" Když se vrátil do rybníku tak poprosil rybku Anežku:Anežko prosím tě plav za vodníkem Billem a řekni mu, že ho prosím o pomoc. Jestli by nemohl přijít." Vodník Bill přišel a večer se vydal s Tomem na trh pro rybky. Rybky naskládali do kádinek a odnesli je do rybníka. Rybky poděkovali a odplavali domů. Tom byl rád, že je Rozárka v pořádku. Bill se přestěhoval k Tomovi a s Rozárkou se stali nerozlučnou trojkou.


Rozhovor s Wolfem

18. února 2009 v 17:28 | Lúca |  Rozhovory a tagy
Rozhovor s Ryanem Wolfem


Dobrý den pane Ryane.

Dobrý den madam.


1. Proč jste se stal kriminalistou?
No (smích), já jsem byl nejdříve pochůzkář. Pak jsem se setkal s Horatiem a oni potřebovali kriminalistu a já jsem měl udělanou chemickou. Takže mě vzal.

2.Jak se vám pracuje pod velením Horatia Caine?
Dobře.

3.Když jste nastoupil k týmu, tak jste si s Ericem moc napadli do oka jak to???
No já ani nevím. Asi jsem se mu nelíbil(smích).

4. A jak teď vycházíte s Ericem?
Teď jsme nejlepší kolegové.

5. Jaký byl váš první případ?Jak jste se cítil?
To jsem měl vyšetřovat něco ohledně otce Calleight. A měl jsem hroznou trému, že něco zvorám.

6. Vy jste měl problém s okem. Jaký to je mít v oku hřebík?
Nikomu bych to nepřál zažít. Bylo to hrozné!

7. Byl jste i vyhozen. Proč? Jaký důvod?
O tomhle se nechci bavit. Jen, že jsem rád, že je to za mnou.

8. S kterým kolegou/koleginí se vám pracuje nejlépe?
Mě je to jedno. Já mám tým rád a je mi jedno s kým pracuji.


Děkuji za rozhovor a přeji hodně úspěchu v práci.

Láska na první pohled

17. února 2009 v 18:28 | Lúca |  jednorázové p.
Neobyčejné setkání
Můj život byl super, než se u mě ukázal problém s dýcháním. A bylo to dost vážné. Nemůžu se zadýchat a to byl velký problém. Musela jsem se vzdát své práce, a přestěhovala jsem se do Brna. Zde jsem si našla novou práci a chtěla začít od znovu. Docela mi to šlo jen problém s dýcháním mi pořád připomínal minulost. Jelikož jsem ráda sportovala, tak jsem se rozhodla, že sport budu jen pozorovat, i když to člověka lákalo. V Brně jsem začala chodit na hokej a docela dost mě to vzalo. Jezdím i na výjezdy, když mě šéf pustí. Po sezóně byla autogramiáda a já tak chtěla moc jít. Jenže šéf mě pustil později, ale stihla jsem to. No, ale byl to hrozný problém, všude lidi a člověk se zadýchá. Když jsem šla k jednomu hráči tak se mi udělalo špatně a omdlela jsem. Hráč se ke mně rozběhnul a okamžitě zavolal na druhého, ať jde pro doktora. Ti zavolali sanitku a ta mě odvezla do nemocnice. Když jsem se probrala, tak vedle mě byl hráč, před kterým jsem omdlela. Ptal se mě jak mi je a jak se cítím. Řekla jsem mu, že je mi už dobře a poděkovala jsem mu. Až mě pustili z nemocnice, pozval mě ne večeři a sblížili jsem se. Zeptala jsem se ho jestli věří na lásku na první pohled a on, že ano a jestli já věřím. A já právě se stalo. A on:,, Ty ses do mě zamilovala?" ,,Ano, vadí to?" Ne, protože já se zamiloval do tebe!" Už jsem nevěřila, že se zamiluji se svým problémem. Dokonce jsem začala pomalu běhat, tak abych se nezadýchala. Později jsem i začala sportovat, a když jsem se zadýchala, tak už to nevadilo. Můj problém prostě zmizel díky mé lásce a teď už díky mému manželovi.