Asi volno

12. srpna 2009 v 13:09 | Lúca |  Numbers
Že by volno?
,,Dona pustili z nemocnice,ale má nařízenou týdenní dovolenou,takže tu nebude." ,,Ale jak ho znám,tak doma určitě nebude."zasmál se David. ,,Bude,pan Eppes se zaručil,že na Dona dohlídne,aby byl doma."ujistila Davida Megan.,,Ale proč by měl být doma?Byl to jen otřes mozku?"divila se Lucy. ,,U Dona to není první otřes mozku.A když má člověk víckrát otřes mozku,tak je to trošku problematické."vysvětlovala to Megan Lucy.,,Aha a kdo to bude řídit?" zeptala se Lucy. ,,Já." Usmála se Megan. ,,Už zase,"povzdechl David. ,,Mám návrch,ale asi nikdo o něj nestojí,že Davide?" ,,Ale jo stojí." usmál se David. ,,Máme volno." ,,Cože?Volno?" divil se Colby. ,,Kdybys mě nechal domluvit,věděl bys toho víc." ,,No tak pokračuj." vybídl Megan Colby. ,,Zatím nemáme žádný případ,takže bychom tady seděli. A abychom tu nemuseli sedět,tak může každý odejít,ale musí mít zapnutý telefon. A jakmile zavolám." ,,To už víme,"přerušil Megan David. David využil možnosti,jako první a hned odešel. Colby chvilku ještě na oddělení byl,ale pak taky odešel. ,,Máš něco v plánu Megan?" ,,No ani ne a co ty?" ,,No mě napadlo,že bychom si mohli třeba někam zajít a pokecat,abych to tu líp poznala." ,,Tak jo,už i vím kam zajdeme." Po cestě Megan začala vysvětlovat:,,Tam kam jedeme si můžeš zajít třeba ráno na snídani,když máš čas anebo když odpoledne nemáš čas,tak aspoň na rychlý oběd si zajdeš." Megan a Lucy jeli do restaurace,no ono to bylo něco mezi restaurací a bufetem.Když dojeli na místo,tak si sedli ke stolu. ,,Jestli mohu,tak ti objednám." ,,Jo klidně." Po objednání si začali povídat. ,,Máš přítele?"začala Lucy. "Ano mám.Jmenuje se Larry. A co ty?" ,,Já nikoho nemám. A jakej je Larry?" ,,Úžasnej,on byl i ve vesmíru." ,,Páni,tak to musí být dobrej." ,,Jo to je." A jak jste se vztahem daleko?" ,,Už bydlíme spolu.Brzo ho určitě poznáš,on totiž pracuje na stejné univerzitě,jako Charlie.",,Takže jsou přátelé?" ,,Ano to jsou a velcí." ,,A co Charlie,ten někoho má?" ,,Jo,jmenuje se Amita.A taky pracuje na škole,jako Charlie a Larry. A všichni se znají.Amitu taky určitě brzo poznáš,ona pomáhá Charliemu i Larrymu." ,,Tak to se už těším,až je všechny poznám. Asi je dobře,že jsem se sem přestěhovala." ,,Asi?" ,,Ne určitě je dobře,že jsem se sem přestěhovala. Myslela jsem ze začátku,že toho budu litovat,ale nelituji. Je to tu super.Líbí se mi tady."
Megan se jen usmála. ,,Ty ses odkud přistěhovala?" ,,Z Miami,taky se mi tam líbilo,ale tady se mi líbí víc." ,,Víš Lucy,Miami je taky určitě krásný,ale tu to ještě neznáš." ,,No právě,všechny ty krásy ještě neznám,ale pár jich už znám." ,,A jaký?"zeptala se Megan zvědavě. "No přece oddělení a super lidi,kteří na tom oddělení pracují." usmála se Lucy. ,,Už nám to nesou." Lucy jen přikývla. ,,Pak si to dopovídáme." Po jídle v rozhovoru pokračovala:,,A Colby někoho má?" ,,Ani nevím." A David má někoho?" ,,Jo má." ,,Počkej,budu hádat. Zná ji z práce." ,,Jo,je patoložka."
Lucy se jen usmála. ,,A co Don ten má někoho?" Megan se podívala na hodinky:,,To už je tolik hodin,musíme se vrátit na oddělení. Zavolej Davidovi a Colbymu,že se sejdeme na oddělení." ,,Dobře." Megan odešla a za chvilku se vrátila:,,Můžeme jet?" ,,Jo klidně.Davidovi i Colbymu jsem zavolala." Když dorazili na oddělení David už tam byl a Colby přijížděl. ,,Tak co se děje Megan?" ,,Víte kolik je hodin?" ,,Jo víme." odpověděl Colby. Bylo už odpoledne a tým se rozcházel ráno. ,,Ten den utekl hrozně rychle. Musíme už zůstat na oddělení až do večera." ,,,Cože?Vždyť jsi říkala." Megan Lucy přerušila:,,Ano říkala,ale myslela jsem,že do té doby budeme mít případ. Teď uděláme nějaké papíry." ,,Tak jo." Odpoledne uteklo taky rychle. ,,Já už půjdu,tak dobrou." ,,Dobrou Colby." ,,Já taky,tak ahoj zítra." ,,Ahoj Davide." ,,Dobrou." Po chvilce se rozloučila i Megan,Lucy zůstala ještě chvilku na oddělení. Když odešla i Lucy,tak oddělení bylo prázdné a tiché. Když všichni dorazili domů,tak na Megan čekal Larry s večeří. David zase čekal s kytkou na svou přítelkyni,Colby si šel zaběhat na pláž a Lucy si dala koupel.A co Don a Charlie? Don hrál s tátou šachy.A Charlie byl na večeři s Amitou.
 


Komentáře

1 packa packa | Web | 12. srpna 2009 v 13:11 | Reagovat

ahojky prepac ze ta otravujem ale prosim hlasni ttuto za Michaela Jacksona budem ti 100 krat vdacna je finale prosiim     http://dajulda.blog.cz/0908/finale

2 Hypotéka Hypotéka | Web | 28. března 2012 v 11:03 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama