Listopad 2009

Akcička

9. listopadu 2009 v 20:35
Ahojky,přes noc mě napadlo,že bych mohla udělat nějakou akcičku.Takže je to tu! Do komentíků můžete napsat jakoukoliv otázku,ale ne osobní např.kolik mi je let.Já pak ty otázky dám do rozhovoru a podle pravdy na ně odpovím.Akcička bude trvat do 16.12. a má to jeden důvod,bločík bude slavit narozeniny.Už se móóócinky těším na otázky.

Rybka Voděnka

7. listopadu 2009 v 16:55 | Lúca |  Svět pohádek
Rybka Voděnka
Žila byla jedna rybka a ta se jmenovala Voděnka.Když vyrostla,tak ji rodiče vyhnali z domu,jak se to dělává v tomto rybníku,kde žili.Vrátit se mohla jen se svým nápadníkem,kterého si pak vezme.Samozřejmě,že některé rybky si vybrali hned první rybu,kterou potkali,ale později toho litovali.No a tak to bylo málem i s Voděnkou. V rybníku bloudila,plava a přemýšlela. Najednou zahlédla sumce a tak ji napadlo,že by ho mohla požádat o to,aby s ní šel domů,ona ho ukázala rodičům a pak by se mohl vypařit a ona by zůstala u rodiny.Myslela si,že plán je úžasný,ale to ještě netušila,že tím sumci ublíží,ale také tím něco změní. Když to řekla sumci ten se urazil a rychle odplaval.Voděnka nedokázala pochopit,proč sumec odplaval. Bloudila už týden rybníkem a pořád nic,nemohla si vůbec vybrat.A pak se ti stalo,vrazila do kapra,který byl mladý a krásný.Voděnka se do něj zakoukala.Omluvila se mu a on jí.Kapr, který se jmenoval Vodák ji pozval na večeři a už z toho byl vztah.Ale Vodák odmítl,že by šel s Voděnkou za rodiči,aby ji pustili domů.Bál se,že si ji nebude moc vzít.Nakonec ho Voděnka přemluvila. Rodiče Vodáka schválili a řekli Voděnce,že si nemohla vybrat lépe.A víte,co se změnilo?Sumec,kterého Voděnka urazila,byl zástupce starosty a on navrhli,že zruší zákon,který říká ,aby rodiče vyhnali své dcery z domu.Tento návrh byl schválen a od té doby v rybníce jsou všichni šťastni.

Staré časy

1. listopadu 2009 v 13:21 | Lúca |  Numbers
Staré časy

,,Ahoj Megan,je tu Don?",,Ahoj Charlie ne není vzal si dovolenou na dnešek." ,,Stalo se něco?" ,,Ne nic jen si vzal dovolenou,i když je to neobvyklé.",,A nevíš,jestli je doma?" ,,Tak to nevím,má vyplí mobil.",,Aha,děkuju.Ahoj" ,,Ahoj."Charlie se chtěl sám přesvědčit,že má Don vypnutý telefon zavolal na něj a opravdu byl vypnutý.Také se zastavil u něj doma,ale nikdo neotevřel. Tak se Charlie vrátil do školy,kde přemýšlel o tom,proč si Don vzal dovolenou. ,,Ahoj Charlesi ." ,,Ahoj Larry." ,,Děje se něco?" ,,Co?Promiň nevnímal jsem.",,Co se děje." ,,Představ si Larry,Don si vzal dovolenou,má vyplí mobil a není ani doma." ,,A to je špatně,že si udělá jednou čas jen pro sebe?" ,,Ne to není,ale nikomu nic neřekl." ,,Charlesi Don je už velkej a samostatný.Nemusí přece ti všechno říkat." ,,Ale ani v práci neví,kde je." ,,On se někde objeví,neboj,LA není zase tak velké jako vesmír." ,,Ale Larry v poslední době byl takový jiný,změnil se." ,,Charlesi,i ty ses změnil.Budeš táta." ,,Já vím Larry,ale….. V poslední době se hádal s tátou a se mnou moc nemluvil." ,,Dej mu čas,potřebuje si to přebrat.David chtěl odejít,pak ty se žěníš a budeš táta.Bylo toho na něj moc." ,,Možná máš pravdu,jen si to potřebuje urovnat.Ale pro jistotu mu nechám vzkaz na záznamníku." ,,A co řekneš?Proč si Done bereš dovolenou?" ,,Ne pozvu ho dnes k nám na večeři." ,,Aha.To je dobrý nápad." ,,Děkuji,taky jsem génius,"usmál se Charlie. Den uběhl rychle a blížil se večer:,,Tati,možná přijde na večeři Don." ,,Tak to je dobrá zpráva.",,Ty jsi pozval Dona na večeři a nic si neřekl?" ,,Vadí ti to Amito?",,Ne,ale mohla jsem něco koupit." ,,Já jsem byl nakoupit." ,,Aha,"poušklíbla se Amita.Najednou někdo zazvonil,Charlie šel otevřít,ale Don to nebyl.Alanovi přišel nějaký balíček.,,Tati,něco ti přišlo." ,,Á to by mohla být postýlka." ,,Postýlka?" ,,Ano,byla hezká a." ,,To je od vás hezké pane Eppsi." ,,Děkuji Amito." Postýlka byla opravdu nádherná,ale Charlie z ní moc velkou radost neměl. A najednou se ozval znovu zvonek.Tentokrát už to byl Don.,,Ahoj Done." ,,Ahoj bráško.Tak jsem tu." ,,To je dobře,už jsem myslel,že nepřijdeš.",,Ahoj tati,ahoj Amito." ,,Ahoj Done." ,,Ahoj." ,,Přišel jsi v čas,večeře je už hotová." ,,Já vím,jsem to měl vypočítaný,"zasmál se Don. Po večeři si šla Amita lehnout,byla unavená.,,Dobrou.",,Dobrou." Charlie ji políbil a doprovodil do pokoje a pak se vrátil dolů za bratrem a tátou.,,Jako za starých časů,"usmál se Charlie,,,Byl jsem u tebe v práci a na dnešek sis prý vzal dovolenou.",,Ano vzal,musel jsem něco zařídit.Dovolené mám dost." ,,Není divu,nikdy sis dovolenou nebral,"zasmál se Alan. ,,Nebyl tati důvod." ,,Já vím Done." ,,Dneska je tam baseball. ,,Fakt,a kdo hraje." ,,To nevím,ale mohli bychom se podívat." ,,To je dobrej nápad,"Alan pustil televizu a sedl si do křesla.Don se posadil na gauč a Charlie vedle něj,prostě domácí pohoda.