Rozhovor s Lúcou

21. prosince 2009 v 13:10 | Lúca(odpovědi),Cinka,Kubík...,......(otázky) |  Rozhovory a tagy
Chtěla bych všem poděkovat,že jste se zúčastnili mé akcičky a tu jsou odpovědi.

Rozhovor s autorem blogu

Ahoj Lúco.
Ahojky.

1. Takže první otázečka,lze tvůj blog najít přes vyhledávač v seznamu?
Tato otázka je velmi zajímavá a také díky této otázce jsem o tom přemýšlela a došlo mi,že vlastně ne.Ale po úpravě už můj blog lze najít ve vyhledávači.

2. Jak je to s inspirací?
Inspirace(úsměv),tak to je různé.Mě třeba inspiruje nějaký film,článek anebo taky situace ve které se ocitnu.Také jsou to pocity,které třeba ten den cítím.Je to různé.Jednou se mi stalo,že jsem večer poslouchala mp3 a prostě mě nápad na příběh proletěl hlavou a druhý den jsem napsala příběh.


3. A kde se berou nápady na příběhy?

Abych pravdu řekla,tak já ani nevím.(dlouhá mezera)To třeba,když vidíte hádat se kluka s dívkou,tak vás napadne,že se třeba hádají,co koupit,nebo se rozchází,ale taky nepřemýšlíte,kde se ve vás vzal ten nápad.Nevím,jak to vysvětlit,to je podobné,jak s tou inspirací.Taky se ve vás někde vezme a ani nevíte kde,a jak.

4. Je těžké psát příběhy?
No,záleží jestli máte nějaký nápad na příběh.Taky musíte mít fantasii a musíte se umět udržet nohami na zemi.A nejdůležitější je mít na to čas,mě třeba než napíši příběh a dám ho na blog,tak mě to trvá třeba dvě hodiny.Takže je to i o čase.

5. A když už jsme u toho času,tak musíš na to mít klid?
Tak ani ne.Mě třeba osobně pomáhá poslouchat oblíbené písničky.Nejlepší bylo,když jsem byla nemocná,to jsem byla doma sama.A měla jsem čas i klid(úsměv).

Děkuji.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama