Únor 2010

Fejeton-Lež jako věž

18. února 2010 v 14:29 | Karamelka |  reportáže a fejetony
Lež jako věž

Když je člověk malý,má spoustu otázek,ale jen málo kdo mu na ně dokáže odpovědět.
Jelikož mám malého bratrance,tak si vždy ráda poslechnu jeho otázky,ale nejvíce se pobavím u odpovědí,které se dozví.
Nejvíce se mi líbila otázka:,,Proč létají motýlci." ,,No,oni to mají od přírody." Já bych to lépe nedokázala vysvětlit,ale nejvíce jsem se pobavila u otázky:,,Jak dokáže čáp donést všechny děti?" Zvědavě jsem čekala na odpověď.Ale vypadalo to,že všichni byli zaskočeni otázkou. ,,No jim pomáhají vrány,"ale to nebyla odpověď,kterou chtěl slyšet:,,Ale babi vždyť dětí je moc.",,Prostě to zvládají!" A otázka byla zamluvena.Každý dospělí,ale přece ví,že čápi ani vrány děti nenosí,ale rodí se maminkám.Je pravda,že je malý,ale takhle mu lhát.Mohli třeba říci,že by to ještě nepochopil,i když by říkal,že ano.Mě vždycky učili,že lhát se nemá a přitom nám dospělí lžou.Než aby řekli pravdu,raději si vymyslí lež.

Můj první fejeton

18. února 2010 v 14:28 | Karamelka
Ahojky využila jsem možnost a dám na bločík můj první fejeton,který jsem napsala.Doufám,že se vám bude líbit,dostala jsem za něj jedničku.

Změna

17. února 2010 v 14:08 | Lúca
Ahojky ráda bych vám oznámila,že již na blogu nebudu mít přezdívku Lúca,ale Karamelka.Nebojte autor blogu se nemění,jen si mění přazdívku.
Vaše Karamelka

Valentýn

14. února 2010 v 17:13 | Lúca
Ahojky chtěla bych všem popřát krásného a zamilovaného Valentýna.Doufám,že si ho užijete lépe než já.

Pauza

14. února 2010 v 16:40 | Lúca
Rozhodla jsem se,že rubrice Numbers dám teďka kratší pauzu,ale nebojte nebude dlouhá.Jen bude trvat celý únor a v březnu něco do rubriky zase přibude.Tak se prosím nezlobte.Děkuji.

Náhoda

9. února 2010 v 15:51 | Lúca |  jednorázové p.
Náhoda
Váhala jsem,ale na konec jsem si zaplatila výjezd fanoušků na venkovní utkání.Také jsem se rozhodla,že pojedu autobusem s jinými fandy. Těšila jsem se na to.Vše probíhalo normálně,sešli jsme se na domluveném místě,nastoupili do autobusů a jelo se. Autobusy jeli dva. Když jsme dojeli na místo,tak jsme šli na stadion.Zápas byl bezva,nejprve náš tým prohrával,ale pak jsme začali vyhrávat. Do konce utkání chyběla necelá minuta a stav byl vyrovnaný. Náš tým dal gól a stav udrželi až d konce,vyhráli jsme.Velmi jsem byla ráda,užila jsem si děkovačku a myslím si,že jsem nebyla jediná.Pak jsme ještě vyvolávali pár jmen hráčů,ale při tom jsem si nevšimla,že lidi z mého autobusu jsou pryč.Úplně jsem na hodiny zapomněla a autobus na mě.Vyšla jsem ze stadionu,ale autobusy,oba byli pryč.

Rubrika Numbers

4. února 2010 v 19:34 | Lúca
Právě dnes,když jsem jen tak projížděla rubriky jsem zjistila,že v rubrice Numbers už je 20 příběhů.Tato rubrika byla založena 8.srpna a to zrovna,když jsem byla o prázkách nemocná a doma byla nuda.Nejprve z toho měl být jen příběh,ale nakonec je z toho celá rubrika.Jsem ráda,že byla založena.Doufám,že budu mít fantasii a možnost psát do ní další příběhy.

Bezchybnost

3. února 2010 v 19:28 | Lúca

Jak jsem psala příběh ,,Trenérova podpora",tak mě napadlo, myslíte si,že může někdo být bezchybný????Podle mě nikdo není bezchybný,každý určitě už udělal několik chyb.Co si myslíte????Znáte někoho takového???Ráda bych znala váš názor .Vždycky mě zajímalo,když mě někdo poučoval za chyby,jestli by je v mé situci také udělal.

Trenérova podpora

3. února 2010 v 19:23 | Lúca |  jednorázové p.
Trenérova podpora
Po prohraném zápase sedí hráči v kabině,celý skleslí a utrápení.V hlavě se jim honí ještě zápas a přemýšlejí nad chybami,které udělali.,,Hele hoši,vím,že asi nejste spokojeni,že jsme prohráli,ale já jsem na vás hrdý a já jsem spokojený." Hráči zbystřili:,,Spokojený?" ,,Prohráli jsme." ,,Udělali jsme hodně chyb." ,,Ale o to nejde,nikdo není bezchybný.Jsem rád,že jsem uhráli aspoň bod.Podívejte se na ten tým,kde je a kde jsme my.Vím,že to takhle nelze porovnávat,ale jsem na vás hrdý." ,,Kdybych chytal líp,nestalo by se to." ,,Ale to není pravda,chytal jsi bezvadně.Všechno nelze pochytat,"usmál se na brankáře jeden z hráčů.,,Já jsem udělal taky spoustu chyb." ,,To každý,ale doufám,že jste si všimli těch fandů,co přijeli.A taky jakou vytvářeli atmosféru." ,,A poděkovali nám a my jim,"usmál se i brankář. ,,Fandové jsou na nás hrdí a myslím si,že se najde spousta,která nás nikdy neopustí,i když se nám nebude dařit.Myslím,že i začátek sezóny je důkaz." ,,Jsem rád,že máme takové fanoušky.A víte proč?Protože nás jezdí podporovat po celé republice.Obdivuji je,"pochválil jeden z hokejistů fanoušky.,,Ták a všechno to trápení necháme v tomto městě a domů přijedeme jako jiní.Jako kdybychom vyhráli anebo jako kdyby zápas nebyl.A myslím,že bychom mohli něco vymyslet pro fanoušky.Nějakou odměnu." Všichni hráči se usmáli,tohle potřebovali slyšet,že je na ně někdo hrdý i přes prohru.