Bomba

6. března 2010 v 18:29 | Karamelka |  Numbers
Bomba
,,Před bistrem U Vtipného pytlíčku vybuchla bomba a prý tam stojí jedno z našich aut,"oznámila všem Megan,jen,co položila mobil.,,Nemůžu se dovolat Donovi a ani Lucy." ,,Don tam chodívá na snídaně,"začali okamžitě spekulovat. ,,Nebudeme tu spekulovat a pojedeme tam." Když dorazili na místo,byli tam první.Sanitka tam ještě nedorazila,lidé vybíhali nebo vynášeli zraněné,ale nikde nebyl vidět Don ani Lucy.Po FBI dorazili na místo pyrotechnici,hasiči a i konečně ta sanitka. Hasiči okamžitě začali hasit auto,které vybuchlo a pomáhali zraněným. Colby viděl ležet na zemi zraněnou ženu a tak ji okamžitě pomohl a odnesl ji k sanitce,když v tom z bistra vyšel Don a v náručí nesl zraněnou Lucy.

Jako první si ho všiml David a šel mu naproti.,,Done?Si v pořádku." ,,Rychle je zraněná,je v bezvědomí." Don Lucy odnesl k sanitce,kde ji položil na nosítka.Jak Lucy položil,tak se mu podlomila kolena: ,,Done jsi v pořádku?" ,,Jo já jsem." ,,Takže Colby ty pojedeš s Lucy do nemocnice,"začal Don dávat rozkazy,když v tom ho zadržela Megan:,,Hele a nechceš jet ty s ní?Že by ses nechal vyšetřit,jestli jsi v pořádku." ,,Ne,já jsem v pořádku pojede Colby a my zjistíme,kdo a proč to někdo udělal." Don si jen nechal ošetřit tržnou ránu na čele. ,,Colby až něco zjistíš zavolej na mobil Megan.Mě se jaksi rozbil." ,,Dobře." Colby si šel sednout do sanitky za Lucy. Don se chvíli díval na sanitku než se mu ztratila z dohledu. ,,Můžete mít lehký otřes mozku,měl by jste jet do nemocnice,"konstatoval lékař,který Donovu ránu právě zalepoval. ,,To je dobré,já to zvládnu." ,,No jak myslíte." Don se zvedl z nosítek a šel za Megan,která stála u auta. Za chvíli dorazil patolog.,,,Tak co,na co jste přišel?" ,,V autě byl jeden člověk,a nejspíše ho zabil výbuch,ale moudřejší budeme po pitvě." ,,Tak fajn." ,,Done?Můžou si už technici odvézt to auto?" ,,Jestli už to mají vyfocený a takový ty blbinky tak jo."
Nakonec na oddělení odjel i Donův tým,ale bez Colbyho a Lucy. Don si šel pro kávu,byl docela unavený. Megan si sedla k počítači a čekala až ji třeba zavolají technici nebo patolog. David si sedl na stůl vedle Megan a také hypnotizoval telefon.
Donovi se vybavilo bistro a jak držel v náručí Lucy:,,Done,víš kdybych umřela." ,,To Lucy neříkej,to já nedovolím.",,Ale Done,víš,já nikoho jiného nemám.Víš jen tebe a tým.Davida,Colbyho a Megan.Taky znám Charlieho s Amitou a tvého táty." ,,Lucy nemluv tolik.Šetři se." Don držel krvácející Lucyninu ránu a při tom se jí díval do očí,které se pomalu zavírali.
,,Done?Už víme kdo to byl.",,Tak se jdeme kouknout na patologii,"vyskočil Don ze židle. ,,Zemřel při tom výbuchu,identifikovali jsme ho podle zubů a také nám identitu potvrdila DNA,"patolog podal Donovi spis.,,Vždyť to je Thomas." ,,Ty ho znáš,"vyzvídal David.,,Jo,vždycky ráno chodí na snídani do bistra.Ale dneska tam byl s nějakou ženou a myslím,že se pohádali.",,Má sestru,"četl Don ve spise,,,tak se na ni podíváme." ,,Dokázal bys tu ženu poznat?",,Pokusím se Megan,ale nevím to,nedíval jsem se po ní." ,,David sežene jeho sestru a pozveme kreslíře a pokusíš se ji popsat.A Já se podívám na toho Thomase." ,,Tak fajn a volal už Colby?" ,,Ne ještě ne.Neboj až bude něco vědět,tak zavolá,"snažila se Dona uklidnit Megan.


 


Komentáře

1 alinia alinia | Web | 6. března 2010 v 18:37 | Reagovat

Pekný blog.. Na mojom akurát prebieha bleskovka o krásne diplomy.. Prihlás sa ;)
http://alinia.blog.cz/1003/bleskovka-prva-a-posledna

Srry za reklamu.. Už viac nedám ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama