Přemožitelka a upír

25. června 2010 v 13:23 | Karamelka |  jednorázové p. a p.
Přemožitelka a upír
Přemožitelka ležela na zemi omráčená,ale zastal se jí upír s duší.Napadl démona,který se snažil přemožitelku zabít.Démon ze svých rukou neustále vytahoval nože a házel je.Také plival nějakou slizkou tekutinu,byl nebezpečný.Bodl upíra do břicha,ale to už se přemožitelka probrala a začala bojovat s démonem.pak ho zranila a démon nakonec utekl.
Upír se postavil:,,To sis myslela,že ho zabiješ nebo co?" ,,Je to můj osud,"pousmála se přemožitelka.,,To jsi přemožitelka?" ,,Jo a ty jsi zraněný." ,,To nic není,ale jestli ty jsi,"upírovi se podlomili nohy.Přemožitelka ho chytila:,,Nic to není jo?Vezmu tě do nemocnice." ,,Ne to nejde,já já jsem v pohodě." ,,Ten démon tě bodl nožem,tohle je na nemocnici." ,,To nejde,já do nemocnice nemůžu.Já já jsem upír." Přemožitelka sebou cukla:,,Cože?A to mi říkáš jen tak? Jsem přemožitelka,víš,co bych měla udělat.",,Vím,ale…Já jsem upír s duší,"řekl ztěží a začal ztrácet vědomí. ,,Dobře,takže jsi hodný." Upír jen přikývl a opřel se o přemožitelku,protože nic jiného nablízku nebylo.

Přemožitelka odvedla upíra k sobě,protože už nevnímal a byl mimo.Takže těžko by z něj dostala,kde bydlí.Položila ho na gauč a šla pro lékárničku.To už upír nabyl vědomí a posadil se:,,Kde to jsem?",,U mě,přestal jsi vnímat no a,kde bydlíš,tak to fakt nevím,"usmála se přemožitelka.Upír se rozhlížel kolem:,,Máš to tu pěkný.",,Děkuji,"usmála se přemožitelka,,,sundej si tričko,ošetřím tě."Upír se opatrně postavil:,,Né to není potřeba,jsem v pořádku.",,Nechtěj,abych s tebou bojovala." ,,No tak dobře,ale jen protože se s holkama neperu,pokud nemusím,"vymlouval se upír a snažil se si sundat tričko,ale když ho chtěl přetáhnout přes hlavu,nesmírně ho rána zabolela. ,,Ukaž,pomůžu ti,"přemožitelka mu opatrně sundala tričko.Otevřela lékárničku a vytáhla dezinfekci.,,Teď to bude štípat." Kapla dezinfekci na vatičku a přiložila ji k ráně.Pak upírovi ránu zalepila,ale upírovi se zamotala hlava. ,,Sedni si a odpočni si,"pomohla upírovi.Upír se položil na gauč a chvilku se díval na přemožitelku,ta se na něj usmívala.
,,Ani jsem ti nepoděkovala,zachránil jsi mě.Kdyby ses tam neobjevil,tak by mě asi zabil.",,Nemusíš mi děkovat.Ty jsi mě zase ošetřila za to ti děkuji já.A taky jsi mě tam mohla klidně nechat,takže děkuji.Ale už bych měl jít." ,,Jak chceš,držet tě tu nemůžu,ale měl bys odpočívat a né jít hledat démona." ,,Já jsem,ale neřekl,že ho půjdu hledat." ,,Ne neřekl,ale chceš.Znám to,"usmála se přemožitelka.,,Přemýšlel jsem o tom,ale ty ho chceš taky najít ne?" ,,Mám to v plánu." ,,Tak to ti mohu pomoci." Přemožitelka chvilku přemýšlela a pak souhlasila a ještě dodala:,,Konečně mi někdo bude krýt záda."Tu noc ho ještě našli,ale už byl mrtví.
Přemožitelka a upír si potom víckrát pomohli a stali se z nich velmi dobří přátelé.
 


Anketa

Líbí se vám článek Přemožitelka a upír????

Je úžasněj.
Je suprovej.
Je pěknej.
Ujde.
Nic moc.
Ne.

Komentáře

1 Wiksi3 Wiksi3 | Web | 29. června 2010 v 16:26 | Reagovat

Promiň nemám moc času, přečtu si to večer. Chtěla jsem ti říct, že určitě ráda spřátelím, jenom se mi pls zapiš do článku spřátelení blogů. Je to pod BOBANAMA. Děkuju moc... potom to 100% dočtu...

2 Wiksi3 Wiksi3 | Web | 29. června 2010 v 19:42 | Reagovat

Jo je moc hezkej, je to na pokračování, nebo jenom tenhle kousek? A to sis vymyslela sama a nebo to máš z filmu, nebo někde stáhlí?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama