Rybník

18. června 2010 v 22:50 | Karamelka |  jednorázové p.
Rybník
Dnes jsem se jela projet na kole,ale sama.Bylo krásně,svítilo sluníčko a tak mi to nedalo.Jela jsem po cyklostezce,tuhle cestu znám dobře.Když se odbočí doprava můžete jet k rybníku, nebo když byste jeli dál,tak byste mohli jet až nakonec cyklostezky.
Dnes jsem se rozhodla,že pojedu k rybníku.Když jsem dorazila na místo,tak jsem si zaparkovala kolo a odložila jsem si.Z batůžku jsem si vytáhla blok a propisku.Chtěla jsem napsat příběh,ale nevěděla o čem.Jestli o kráse přírody nebo o lásce,která je tu kolem vidět,o dětech,které tu dovádí nebo pískají na trávu.Vůbec jsem nevěděla,bylo tak nádherně a já byla v koncích.Koukala jsem kolem,dívala se,jak se pár líbá,chlapci tam rybařili.jak jsem se koukala kolem a šla jsem,tak jsem vrazila do kluka.Zpanikařila jsem:,,Já,já…..Omlouvám se." ,,To je v poho" ,,Vážně mě to mrzí." ,,To nic,to se může stát každému,"usmál se na mě a každý jsme se dali svou cestou,ale on se otočil a vrátil se.Dohnal mě:,,Promiň,nechtěla by ses projít?" ,,Já se,ale procházím." ,,Ale třeba se mnou." ,,Tak jo." ,,A jak se vlastně jmenuješ?" ,,Erika a ty?" Kluk se na mě usmál:,,Já jsem Erik." ,,Fakt?" ,,Jo." ,,Tak to je paráda,"smála jsem se.
Procházeli jsme se asi hodinu,a pak jsme si vyměnili telefonní čísla.Večer mi napsal pěknou smsku na dobrou noc. Nevěděla jsem,jestli mu mám taky napsat,ale nakonec jsem mu odepsala.Potom jsme si vyměnili i icq a pořád jsme si psali.
Po icq jsme se domluvili na něčem jako rande,bylo to moc hezké a i romantické.Kousek mě doprovodil a políbil mě.Po dvou týdnech jsme se dali dohromady a zatím jsme spolu a já ho mocinky miluji.
,,A já tebe taky lásko."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama