Září 2010

Třetí a čtvrtý spřátelený blog

30. září 2010 v 20:50 | Karamelka
Ahojky máme tu třetí spřátelený blog. Je <3 PawlušQy <3, je nově udělaný a moc hezký.
Taky mám další spřátelený blog a ten je Natalii23, je taky nově udělaný a též moc krásný. Je na téma Kosti a jsou tam krásná videa a obrázky.
Oba blogy vám doporučuji shlédnout jsou moc hezké.

Poslední den v září

30. září 2010 v 18:48 | Karamelka
Toto letí, dneska už je 30. září, tedy poslední zářijový den. Už měsíc se chodí do školy, před měsícem skončili prázdniny. No je toho spousta, ale než se nadějeme budou tu Vánoce a přijde Ježíšek nebo Santa Claus??
A pak tu bude Nový rok a zase budeme o rok starší, i když jsme srarší každou sekundu, ale to si tak neuvědomujeme. No prostě to všechno hrozně letí, teda mě to aspoň tak přijde. A co u vás, taky vám přijde, že to tak rychle utíká??


Zápisek

28. září 2010 v 20:26 | Karamelka
Chceš se stát mým spřáteleným blogem neboli chceš patřit mezi mé blogové přátela? Proč ne tak se zapiš tímto způsobem:1. Přezdívka
2. Blog
3. Chceš mi něco zdělit? Nebo se na něco zeptat?

Ale mám i jednu podmínku. Nemusíte se děsit. Chtěla bych jen, aby jste nejméňě dvakrát týdně zašli na můj blog, napsali nějaký komentář a zúčastnili se nějaké dizkuze. Já tyto podmínky plním a snažím se chodit na blogy svých blogových přátel každý den.


Státní svátek

28. září 2010 v 19:31 | Karamelka
Ahojky, tak jak jste si užili dnešní svátek?? Myslím si, že kdybychom neměli volno, tak o něm nevíme. Já osobně jsem se učila do školy a dívala se na pohádku a potom na Kosti. Ale ono se ani nic jiného dělat nedalo, když venku pršelo. Snad se to počasí zlepší. A jaké počasí bylo u vás??
Doufám, že jste si všimli malé změny menu na blogu, ale tato změna by nešla bez trpělivé, ochotné a hodné Wiksi3. Moc děkuji.


Policejní povídky

27. září 2010 v 18:16 | Karamelka
Chytrost nadevše-část druhá

26. září 2010 v 11:48 | Karamelka |  Chytrost nadevše
Chytrost nadevše

,,Hele Kůstko, tak já začnu. Angela sice udělala portrét, ale nevíme kdo je to. V pohřešovaných osobách není a z toho vyplývá, že ji nejspíš zabila matka anebo otec. Jinak nevidím důvod, proč není v pohřešovaných. Camilla říkala, že se pokusí zjistit, kdo jsou její rodiče, což by nám hodně pomohlo. Ale nevíme, jestli to vyjde." "To je pravda a ještě víme příčinu smrti. Měla krvácení do mozku, to způsobila rána, která je vidět na lebce." "Byl to úder tupým předmětem?" "To nevím, ráno je rovnoměrná a krátká. Zbraň jsme ještě nenašli." "Takže, když to shrneme, tak nic nemáme." "Promiň Boothe, zase tak chytří nejsme." "Ale ještě Hodgins odebíral ty vzorky u toho jezera." "Jezírka, ale to je jedno. No to je sice pravda, ale nemyslím si, že nás to někam posune." Booth se podíval na Kůstku, vadilo mu, když ho opravovala.

Úsměv na tváři

23. září 2010 v 21:21 | Karamelka
Ahojky dneska jsem se byla podívat na blog Wiksi3 a musím říct, že mě moc potěšila, co tam napsala. Abych vám to trochu přiblížila, tak se konala kontrola SB a také, jak dodržují pravidla. Wiksi3 ka každému SB něco napsala a to, co napsala ke mně, mě velmi moc potěšilo. Opravdu mi to udělalo radost. Chtěla bych Wiksi3 moc poděkovat a vám trochu přiblížit, co mě tak moc potěšilo.
,, Splňuje pravidla tak na 100%, jsem moc ráda, že jsem tě našla. Možu ti pogratulovat, jelikož si pořád se mnou :-*"
Tohle mě nejvíce potěšilo. Hned mám lepší náladu, děkuji.

Slíbený článek

23. září 2010 v 19:28 | Karamelka
Ahojky, tak jsem na blog dala můj článek, který se zúčastnil soutěže. Vím, že jsem se už zmiňovala, ale to je jedno, ještě jednou vám to napíši. Je na téma Bones=Kosti. Osobně mám seriál Kosti moc ráda, spíš ho úpa žeru. A co vy? Koukáte na něj?

Chytrost nadevše- část první

23. září 2010 v 19:18 | Karamelka |  Chytrost nadevše
Chytrost nadevše

,,Crrrr. Kůstko jsi doma?" ,,Už jdu Boothe." Najednou se otevřeli dveře a v nich stála Kůstka:,,Děje se něco Boothe? ,,Měl jsem o tebe strach, když mi Angela řekla, že už jsi šla domů." ,,Jsem jen unavená a ráda bych si lehla." Ale Booth poznal, že Kůstka lže, dokonce si všiml, že má uplakané oči. ,,Vzal tě ten případ?" ,,Co?Ale ne, jen jsem unavená, jak jsem ti jednou řekla, jsem v pořádku. Můžeš jít domů." ,,Ne nemůžu, chceš si promluvit?" Kůstka odstoupila od dveří, Booth vešel k ní do bytu. Znal to tam, ale přišlo mu to tak jiné. Nemohl přijít na to, co se změnilo od jeho poslední návštěvy, ale to mu teď nepřišlo důležité. Zajímal se o Kůstku, takhle ji ještě neviděl. Posadil se na gauč,Kůstka si sedla vedle. Na stole měla kávu a kapesníčky. ,,Ani jsem ti nenabídla kávu, dáš si?" ,,Ne, to počká. Co se děje Kůstko?" ,,To ten případ," povzdechla Kůstka. ,,Vyřešili jsme ho." ,,Já vím,ale." ,,Ale?"


Úvaha

20. září 2010 v 19:03 | Karamelka |  úvahy
Osud

Věříte na osud? Nebo spíš v osud, ať je to jakoliv něco na tom bude. Přece je hezké v něco věřit. Když jsme byli málí, věřili jsme na zázraky a kouzla. Věřili jsme v draky a nebojácné prince, kteří vysvobodí krásnou princeznu. A přáli si být tím rytířem nebo princeznou. Věřili jsme na polednice a bubáky, na různé nestvůry, vlkodlaky a čaroděje. Přáli jsme si rozumět zvířatům,chtěli jsme změnit svět a třeba i umět kouzlit, létat. Chtěli jsme žít někde v pohádce, kde byli všichni šťastní a nemuseli jsme chodit do školy.
Ale co se změnilo? Nejspíše to, že jsme vyrostli a v to, co jsme věřili zmizelo. Už nevěříme v kouzla a na zlou čarodějnici, něvěříme, že se můžeme ocitnout někde v pohádce, ale tajně si to přejeme. Chceme bezstarostný život a kouzelný. Potřebujeme svoje hrdiny, svoje prince na bílém koni. Ale nejsou tady, neexistují, i když. Možná ano, jen stačí věřit.
Dokonce se smějeme, když nám někdo řekne, že věří na duchy a jiné bytosti. Ale přitom v to třeba také tajně věříme nebo jsme věřili. Teď nám to přijde směšné, ale zapomínáme na to, jak je krásné v něco věřit. Jak je hezké věřit v něco neuvěřitelného, v něco úžasného a fantastického, co ani třeba není. Měli bychom si to uvědomit než se začneme zase někomu smát v to, co věří. Protože něco na tom bude.
A jak je to s tím osudem? Nevím, ale věřím na něj nebo v něj, záleží, jak si to vezmete. Nevím jestli věřím v něco, co neexistuje, jestli je to zbytečné. Nevím, ale prostě věřím a to je to hlavní. A co vy, věříte?


Poděkování

19. září 2010 v 18:39 | Karamelka
Ahojky chtěla bych všem poděkovat za hlásek. Opravdu moc děkuji. Hlasování už skončilo, a i když jsem nevyhrála a umístila se na předposledním místě, tak jsem ráda, že jsem se vůbec zúčastnila. Byla to bezvadná zkušenost. A kdyby se mi naskytla podobná možnost, tak už bezváhání se ráda zúčastním.

PS: Povídku dám na blog přístí týden

Omluva

17. září 2010 v 17:02 | Karamelka
Ahoj chci se moc omluvit svým SB, že jsem v posledních třech dnech u nich se nebyla podívat. Moc se omlouvám. I když jsem to už napravila a musím říci, že Wiksi3 má překrásný dess a Kathy super povídku, tak mě to moc mrzí. A doufám, že se SB nebudete na mě zlobit. Ještě jednou se moc omlouvám.
Karamelka

Hlásek

13. září 2010 v 16:38 | Karamelka |  ...prosba o hlásek
Ahojky váhala jsem, jestli se mám o tomhle zmínit nebo ne. Ale nakonec jsem se rozhodla, že vám to povím, teda spíše napíšu. Zúčastnila jsem se soutěže o nej povídku na téma Bones. Byla bych vám moc vděčná, kdyby jste mi dali hlásek Tu . Moje povídka se jmenuje Chytrost nadevše a je první.

Předem všem děkuji za hlásek

Rozhovor s panem Grissomem

13. září 2010 v 6:30 | Karamelka |  Rozhovory a tagy
Rozhovor s panem Grissomem

N: Dobrý den, tak můžeme začít?
G: Dobrý den, samozřejmě, můžeme začít.

N: Omlouvám se hned za tak tvrdou otázku, ale proč jste odešel ze CSI?
G: (Úsměv) To nevadí, každý to chce vědět. Víte, už prostě nastal čas to přenechat někomu  
     jinému.

Druhý spřátelený blog

11. září 2010 v 20:30 | Karamelka
Ahojky, tak už je to tady, mám další SB. A jsem z toho blogu nadšená, moc se mi líbí a doporučuji všem se na něj kouknout. Tady je adresa a určo se juknite. A tu je diplomek

Konec týdne

9. září 2010 v 16:57 | Karamelka
Ahojky, tak už se nám blíží konec týdne. A to je dobře, i když teda jak pro koho. Třeba pro ty, kteří jeli někam jako třeba na adaptační výlet, těm je určitě líto, že to tak rychle uteklo. Ale pro ty, co museli strávit tento týden ve škole, je tu odměna a tou je víkend(konečně). Já sice ještě nwm, co budu o víkendu dělat, kromě toho, že se budu učit a dělat něco do školy, tak žádné plány ještě nemám.

New dess

7. září 2010 v 17:26 | Karamelka
Ahojky, tak co říkáte na dess?? Já vím, že už jsem to psala, ale já za to nemůžu, že se mi ten dess, tak líbí. Jsem z něj úpa nadšená. Stále na něj koukám a nemůže se ním nabažit. A co vy, jak se vám líbí??? A co říkáte na menu??

Změna

7. září 2010 v 17:22 | Karamelka
Ahojky, tak doufám, že jste si všimli změn v menu. Ještě mám v plánu udělat pár změn, ale to až zase jindy.

Už je to tady

7. září 2010 v 14:00 | Karamelka
Už je to tady!!! Mám new dess!! Je nádherný, jsem z něj úplně nadšená. Moc se mi líbí, doufám, že i vám se líbí. Já ho úplně žeru!!

Dess

4. září 2010 v 19:17 | Karamelka
Ahojky, takže ten dessing budu mít nejspíše v úterý. A moc se těším, když jsem viděla záhlaví, tak jsem úpa koukala, moc se mi opravdu líbí. Doufám, že se vám bude také líbit. Ale nebojte se, to nebude jediná změna na blogu.
Karamelka