Říjen 2010

Změna je život-část třetí

31. října 2010 v 0:46 | Karamelka |  Změna je život
Změna je život

Kůstka a Booth zaparkovali u lesu a místí policista je zavedl k místu, kde našli kosti. ,,Nevěděli jsme, jestli jsou zvířecí nebo lidské. Tak jsme zavolali vám." ,,Dobře doktorka Brennanová se na to podívá." ,,Četl jsem vaše knihy doktorko. Jsou nádherné. Ty vraždy jsou velmi dobře promyšlené." ,,Hele Kůstko tvůj fanda." ,,Boothe," okřikla ho, ,,Děkuji, vážím si toho." Policista se na Kůstku usmál, ale celou cestu ke kostem s ní flirtoval.
,,Tak tady jsou ty kosti." ,,Moc jich není." ,,Nejspíše je roznesla zvířata." ,,To je, ale špatné, protože je musíme najít. Ty kosti jsou lidské." ,,Jseš si Kůstko jistá?" ,,Jsem, ale ještě pro jistotu je vezmeme do institutu a prozkoumám je. Ale jsou lidské." ,,Dobře zavolám posily na hledání těch kostí." ,,Promiňte agente, ale zaprvé mohou vám pomoci moji lidé a zadruhé jste se zbláznil ne? Jak chcete najít lidské kosti v tomhle lese?" ,,Promiňte, ale já ty kosti budu potřebovat, jinak nepřijdu na to, jestli to byla žena nebo muž. Z těhle kostí akorát mohu říci, že to byl člověk, ale víc ne. Je mi líto." ,,Dobře, zavolám posily a pokusíme se najít zbytek." ,,Dobře a já zavolám Cam, třeba nám nějak pomůže." Booth přikývl a odešel vyřídit telefon.

Menší problém

30. října 2010 v 17:45 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak dneska už tři človíčci napsali k povídce Zkažené prázdniny? , ať se brzy udravím. Ale příběhy a povídky, která mám na blogu jsou všechny opakuji všechny vymyšlené. Takže nemocná nejsem. To je jen pro uspřesnění. 

Zkažené prázdniny?

30. října 2010 v 13:48 | Karamelka |  jednorázové p.
Zkažené prázdniny?

S kamarády jsme si na podzimní prázdniny naplánovali kino, oběd a možná i nákupy. To se mělo rozhodnout až potom, záleží jak by se nám ještě chtělo.
Plánovali jsme to asi tak týden před prázdninami. Ale jak naschvál mě v pátek začalo bolet v krku, myslela jsem, že to vyležím o víkendu, ale ještě se to zhoršilo. Bylo mi to tak líto. Napsala jsem své kamarádce, že mi není dobře, a že mám angínu. Moc jsem se omlouvala a byla z toho smutná. Kamarádka to chtěla zrušit úplně, ale já ji to rozmluvila, aby si vyrazili beze mne. Nechtěla jsem jim to zkazit. Večer jsem nemohla usnout, trápilo mně to. Moc jsme se těšila a pak tohle. Brala jsem antibiotika, bolelo mě v krku a měla jsem teplotu.

Devátý blogový přítel

29. října 2010 v 13:24 | Karamelka
Ahojky, mám dalšího blogového přítele. Stala se ním Katkakobra11, její blog, jak už napovídá přezdívka, je o Cobře 11. Teď má třeba na blogu zajímavé statistiky. Stojí za to se na ně podívat, také jsou tam krásné obrázkya videa.Motta

29. října 2010 v 12:10 | Karamelka |  Citátky a motta

Život není jen černý nebo bílý. Má spoustu krásných barev, jen
je někdy nejsme schopni vidět.


Život je krásná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo neumí číst.


Osmý blogový přítel

29. října 2010 v 1:09 | Karamelka
Ahojky s velkou radostí vám chci představit už devátého blogového přítele, spíše přítelkyni. Marisol má blog o CSI. Na tomto blogu můžeme najít krásné obrázky, povídky i jeden testík na CSI:Miami a ještě spousty jiných, zajímavých věcí. Blog stojí za návštěvu.

Sedmí blogový přítel

29. října 2010 v 0:44 | Karamelka
Ahojky ráda bych vás seznámila dalšího blogového přítele. Stal se ním Gogo. Na tomto blogu je spousta videí o CSI, Castel a Bones. Také jsou tam informace o těchto seriálech. A má krásný dess. Doporučuji se podívat.

Líbí nebo nelíbí??

28. října 2010 v 10:42 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak už na blogu jsou první dvě části povídky Změna je život. A tak jsem se chtěla zeptat, jak se vám líbí?? Co na ni říkáte???
 Mohu vám prozradit, že se bude jednat o komplikovaný případ, který tentokrát  tak úplně nevyřeší ani Booth ani Kůstka. Ale víc už vám neprozradím, ať se můžete na něco těšit. 


Změna je život-část druhá

27. října 2010 v 12:30 | Karamelka |  Změna je život
Změna je život

Ráno se první probudil Booth a na rameni mu ležela Kůstka a pěkně spinkala. Následky včerejší noci nedali na sebe nenechaly dlouho čekat, když Booth chtěl vstát z postele, tak ho rozbolela hlava a ne zrovna málo. Nakonec se mu povedlo vstát a vydal se do kuchyně přes obývák. A tam si všimnul těch lahví. Až k neuvěření. V kuchyni našel nějaký prášek na hlavu, tak si raději vzal dva. Pak uklidil láhve, nachystal Kůstce snídani a k ní přidal prášek na hlavu s vodou. Odnesl ji to na stolek i s dopisem a přikryl ji.
Když se probudila Kůstka hned si všimla dopisu a snídaně. Nejprve si vzala prášek a pak otevřela dopis. A v něm stálo: ,,Dobré ráno Kostičko. Jsem rád, že jsi mě přemluvila a večer neskončil, tak rychle. I když ten konec si už moc nepamatuji. Večer stál za to. Děkuji. Doufám, že tě moc nebolí hlava. Našel jsem tu něco. Tak si ten prášek v klidu vem, pomůže. Uvidíme se v práci." Kůstka se jen usmála, ale na snídani neměla moc chuť. Osprchovala se, převlékla a vyrazila do práce.

Super den

26. října 2010 v 17:32 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak dneska, když se zamyslím a pár věcí vynechám, tak dneska je úpa super den. Poslední hodina ve škole a člověk si říká, ať už je konec. Pak zazvoní a huráá domů, kde se nemusím učit na zítřek. Moc hezký pocit, a pak že můžu se dívat do rána na televizi, a pak spát hóóódně dlouho. Ale to není to hlavní. to vám prozradím právě teď. Koupila jsem si Popcorn (já tohle zrovna nečtu a ani se to normálně nekupuji), kde je plakát Bones, ale ještě tam jsou další plakáty, přesněji dvanáct. Ale mě hlavně šlo o Bones. A pak jsem zjistila, že je ještě Speciál popcorn, kde je další plakát Bones, ale taky The Simpsins a Dr. House a je tam ještě dalších třináct plakátů, ale ty nejsou důležitý. Popravdě, co se týká Bones a jiných seriálů, co miluji, tak se neznám, ale ne doslova.

Citáty o životě

26. října 2010 v 12:49 | Karamelka |  Citátky a motta

Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít.


Každý den je jen jednou za život.


Někdy i žít je statečným činem.


Vánoce-odpovědi

25. října 2010 v 18:55 | Karamelka |  ... ankety
Ahojky tak, jak jsem včera slíbila, tak tu jsou mé odpovědi ohledně Vánoc. Já osobně Vánoce miluji. Důvodů je mnoho, tak třeba mám ráda různé vánoční trhy, také, že Vánoce trávím se svou rodinou a miluji vánoční reklamy, co dávají v televizi. Je krásný pocit se dívat na ty úsměvy, když děti rozbalují dárky a nejen děti. Je hezké zpívat si koledy a péct cukroví. Ale nejvíce miluji to kouzlo, která mají Vánoce, to nepopsatelné kouzlo. Myslím, že bych napsala ještě spousty věcí, které na Vánocích miluji, ale myslím, že jich spusty také znáte a máte rádi jako já.


Diplom od ♥PawlušQa♥

25. října 2010 v 14:55 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, tak včera mi ♥PawlušQa♥ udělala diplomek za to, že jsem si dobře tipla jméno jejího pejska, spíše fenky. Diplomek je moc hezký děkuji.

Karamelka


Vánoce-otázky

24. října 2010 v 20:37 | Karamelka |  ... ankety
Ahojky, takže dnes je 24.10. , což znamená, že za dva měsíce jsou tu Vánoce. Přesněji za 61 dnů přijde Ježíšek nebo Santa Claus. V co vlastně věříte? Chodí k vám Ježíšek, Santa Claus anebo někdo jiný? Co máte na Vánocích nejradši?

PS: Mé odpovědi se dozvíte zítra večer.


Změna je život-část první

22. října 2010 v 20:16 | Karamelka |  Změna je život
Změna je život

,, Tělo leželo v garáži u auta. Dveře byli od krve a vrah se chtěl nějak zbavit těla. Ještě nevěděl jak." ,,Ahoj Kůstko, co děláš?" ,,Nic, vůbec nic," a zavřela notebook.
,,Dobře, jak myslíš. Co máš dnes v pláně?" ,,Jak myslíš v pláně?" ,,No třeba co děláš večer?" ,,Pracuji, nevidíš?" ,,A nechceš přestat pracovat a třeba zajít na večeři?" ,,Ale já tu musím něco udělat a potom možná." ,,Dobře, tak já počkám," Booth si sedl na gauč a díval se na Kůstku. ,,Nemůžu pracovat, když se na mě takhle díváš." ,,Jak se na tebe dívám?" ,,Tak zvláštně, nemohl by sis jít taky třeba něco udělat do práce a pak mě vyzvednul?" ,,Já už nic do práce udělat nepotřebuji. A co vlastně děláš, že to nemůže počkat?" ,,Ale už nic." Kůstka se zvedla a šla si pro kabát, Booth ji chytl za ruku: ,,Hele, jestli jsem ti něco zkazil, tak se omlouvám a raději půjdu." ,,Ne. Vlastně jsem ráda, že jsi přišel. Jinak bych tu trčela až do ráno." Booth se usmál a podal Kůstce kabát a podržel ji ho. Kůstka se oblékla a odešli spolu.

Diplomek od Natalia23

22. října 2010 v 16:57 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, tak dneska jsem získala úpa moc nádherný diplomek. No ne přímo dneska, ale jak už jsem psala, že jsem se zúčastinila soutěže o nej hlášku z Bones, tak já jsem tuto soutěž vyhráála.  
Chtěla bych poděkovat všem, co mi dali hlásek. Moc vám děkuji, velice si toho vážím, a když budete potřebovat vy někde hlásnout, tak napište a já ráda pro vás hlásnu. A tady je diplomek od Natalia23, které moc děkuji.

Povídka na téma Bones

21. října 2010 v 20:22 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, dneska jsem přemýšlela a nakonec jsem se rozhodla, že první část povídky na téma Bones, sem dám buď zítra večer anebo v sobotu. To ještě nevím, jaký den, ale nejspíše to vypadá na zítřejší večer. Tak se můžete aspoň na něco těšit. Já doufám, že se vám první část bude líbita nejen ta.
A jak jste se dneska měli a máte??? Já celkem dobře, což je neobvyklé, většinou se mám tak, že to celkem ujde. Ale to je jedno. Za chvilku zase víkend a pak svátek a prázky. Tak to bude fajn že?? Já se těším a co vy?? Máte už něco naplánované? Já ještě ne, pořád to odkládám, to plánování, a navíc teď ani na to nemám jaksi čas, no. Tak.... 

Přeji všem krásný večer

Diplomek pro ♥PawlušQa♥

20. října 2010 v 20:43 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, tak jsem konečně udělala diplomek pro ♥PawlušQa♥ za spřátelení. Je to hodně opožděné, ale bohužel to nevycházelo časově, no a mě se taky nechtělo. Ale teď tu ten diplomek je, tak doufám, že se bude líbit  Životní motta

20. října 2010 v 12:13 | Karamelka |  Citátky a motta

I když se ti svět hroutí, ty nesmíš zastavit!


Žij tak, aby jsi nelitoval!Diplomek od CSI-videa

20. října 2010 v 6:39 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, tak včera jsem získala u CSI-videa diplomek za bleskovku. Je moc hezký, děkuji.