Změna je život-část pátá

2. listopadu 2010 v 13:16 | Karamelka |  Změna je život
Změna je život

,,Je mi líto, co se vaší dceři stalo. A vím, že je to nepříjemné, ale mohu se zeptat na den, kdy vaše dcera zmizela?" Žena jen přikývla: ,,I když to, co vám řeknu, vám moc nepomůže. Tak se klidně ptejte, vždyť je to jedno," rozbrečela se žena. Booth ji podal kapesník: ,,Vaše dcera asi před rokem utekla z domu." ,,Ano, ale vrátila." ,,To jí bylo asi tak patnáct že?" ,,Ano doktorko Brennanová." ,,Tak mladá a už utíkala z domu." ,,Bylo to těžké období. Zrovna jsme se s manželem rozváděli. Nesla to špatně." ,,A není vám divné, že asi tak za rok utekla znovu?" ,,Ona neutekla! Měla rande, ale zmizela. Nevrátila se domů." ,,Rande? Víte s kým?" ,,S jedním chlapcem, ale vím jen křestní jméno." ,,To nám moc nepomůže." ,,Kůstko!" ,,To nic agente. Má pravdu, křestní jméno vám nepomůže. Ale aspoň vám ho mohu říci. Jmenoval se Ethan." Booth si to zapsal. ,,Děkuji. A před tím neutekla s nikým?" ,,Ne,ona vlastně ani neutekla. Já jen to nahlásila, ale ona přespala u kamarádky. Říkala mi to, ale já jsem zpanikařila." ,,To vám řekla?" ,,Ano." ,,A to jí věříte?" ,,Kůstko, to by stačilo!" ,,Ano věřím ji!" ,,A jak se ta kamarádka jmenuje? Nechte mě hádat, už nevíte že?" ,,Kůstko! Omlouvám se za mou kolegyni. Ona." ,,To je v pořádku, má pravdu. Už je to dlouho a navíc, když změnila školu, tak změnila i kamarády. Takže se s ní už nestýkala." ,,Ale tu kamarádku nepotřebujeme. Musíme hlavně vyřešit teď, ten zločin." ,,Mohla bych vidět její pokoj?" ,,Důvod?" ,,Chtěli by jsme se jen podívat, kdyby vám to nevadilo." ,,Samozřejmě agente. Pokoj má nahoře."


,,Kůstko nemyslíš, že už to přeháníš?" ,,Co je Boothe?" ,,Umřela jí dcera a ty se ji ptáš na takový hloupý otázky." ,,Promiň Boothe, ale i ona je podezřelá nebo ne?" ,,Jo to sice jo, ale nemůžeš být milejší?",,Tak dobře, ale." ,,Žádný ale. Jasný?" ,,Dobře." Oba se rozhlíželi po pokoji, měla na zdi spoustu plakátů kytar. Dokonce měla i jednu postavenou u skříně. Kůstka našla deník, který byl schovaný pod polštářem. Také na něm byla kytara. ,,Milovala kytary," přišla nahoru i její matka. ,,To jsme si všimli." ,,Uměla na ni hrát?" ,,Ano, každý večer si zpívala." ,,Můžeme si něco vzít?" ,,Jistě, když vám to pomůže, tak určitě můžete." ,,Díky." ,,Budete ještě něco potřebovat?" ,,Ne to je vše díky."

Kůstka a Booth se vrátili na oddělení, kde Cam zjistila nemilou zprávu. ,,Doktorko Brennanová můžete?" ,,Jistě, Boothe odnes ten deník prosím Angele. Já jdu za Camillou." ,,Angelo jsi tu?" ,,Jo, co potřebuješ Boothe?" ,,Přinesl jsem ti deník oběti, můžeš se na to podívat." ,,Jako, že si to mám přečíst?" ,,Asi." ,,No nemůžu. Číst tajný deník oběti." ,,Ale Angy nevadí ji to, myslím teda." ,,No asi jí to nevadí, když je mrtvá, ale je to neslušné." ,,I když nám to pomůže vyřešit vraždu?" ,,Boothe, ani nevíme, jestli to byla vražda." ,,Nejspíš jo. I kdyby ne, tak stejně to musíme vyšetřit. Angelo neboj, já to nikomu neřeknu." ,,No to jsi hodný," zasmála se. ,,Tak co, podíváš se na to?" ,,Tak dobře, ale jenom protože ti chci pomoct." ,,Díky, jsi zlatá." ,,Boothe, máme problém!" přiběhla k Angele Kůstka. ,,Nejprve se uklidni jo?" ,,To nejde, kosti, které jsme našli, jsou lidské. Ale ne všechny patří naší oběti." ,,Počkej, chceš tím říct, že tam byli dvě těla?" ,,Ano, byly tam dvě mrtvoly. Musíme se tam vrátit." ,,Zavolám posily a vyrazíme zpátky." ,,Dobře, ale jede s námi i Hoodgins. Kvůli vzorkům." ,,Fajn, tak ať si vezme ty svoje hračičky a můžeme jet?" ,,Jo, já ještě půjdu za Cam a pak můžeme jet." ,,Dobře, ale šup, šup." Kůstka na Bootha hodila svůj vědecký pohled a odešla.
 


Komentáře

1 bones-booth-brennan bones-booth-brennan | Web | 2. listopadu 2010 v 15:37 | Reagovat

Moc pěkný příběh :-)8-)
Jen tak dál... 8-)

2 Marisol_admin.blog Marisol_admin.blog | E-mail | Web | 2. listopadu 2010 v 16:19 | Reagovat

pěkný příběh ;-) povedl se :-)

3 csi-videa csi-videa | Web | 2. listopadu 2010 v 17:49 | Reagovat

[2]: souhlasím :-)

4 ♥PawlušQa♥ ♥PawlušQa♥ | E-mail | Web | 2. listopadu 2010 v 18:46 | Reagovat

Achojík paní Karamelová:D Tak srry že je to tak pozdě ale byla jsem v penny nakupovat!! takže abych začala se svým komentářem!! škoda že jsme se nevsadily!! Jó a mimochodem kdy dostanu to lízo?? No tak co dneska?? Přišlo ti taky tak divné že jistá osoba dneska došla do školy?? mě teda dost!!umíš básničku na zítra?? já naštěstí nic nezapoměla!! měli jsme nějakou úlohu?? doufám že ne!!Tak to bylo pro začátek a teď pokračujeme k dalšímu tématu tohoto super komentáře a tím je příběh!! Mocky se mi to líbí!! těším se na další části!! doufám že je semka dáš brzy!! moc hezky píšeš!! sice jsou tam malé chybičky ale to se díky ději dá přehlédnou!! občas ten slovosled ale to zase v infošce spravíme že??:D také se těším na tu další!! bude taky tak nádherně dlouhá?? to doufám že už ne!! jelikož mě nebaví pořád čekat na části!! ale je fakt že by byla blbost dát semke příběh který je douhý ( na kolik?? zatím 4xA4 že??:D) ale nebaví mě na to čekat!! no doufejmě že to brzo dopíšeš a začneš s tou povídkou na to brněnské kolo, kterou mi ale musíš poslat na mail!! no a co psát dál?? teď jsem něco chtěla ale zapoměla jsem co to bylo!! no tak neva třeba si v průběhu psaní vzpomenu!! ale chci se zeptat zda mi dáš opsat ekonomiku! že já trouba říkala že napíšu takovýdle dlouhý komentář!!koupila jsem si ten popcorn!! byla jsi na hřbitově dneska?? my jsme nebyly!! doufám že si hezky počteš a přečteš si toto!! máš mocky pěknou věc pro radost!! ta má se mi taky mocky líbí!!musím ji dát etě na blog!! hned co toto dopíšu!! když budeš chtít ten dessing tak napiš do objednávek!! a pak si musíme dát ty hesla než na to zapomeneme!! no a co u tebe nového?? u mě nic moc!! musím si jít kruciš udělat svačinu!! už nevím co mám psát!! už máš těch 240 cvičení do PEKu?? dneska už psát nebudu až zítra v hodině!! teďka koukám na NCIS. koukala jsem se a ti sběratelé kostí jsou tady: http://serialy.kinotip.cz/online-serialy/sberatele-kosti/ doufám že se ti to bude hodi!! nekoukala jsem na to takže neim v jakém jazyce to je!! no myslím že jsem už skončila!! takže děkuji za pozornost!! měj se hezky papa

Jinak pro ostatní blogaře nedivte se že je to tak dlouhé ale proetě jsem to omylem řekla takže jsem to musela splnit jelikož sliby se plní a jelikož jsem skaut!!

5 ♥PawlušQa♥ ♥PawlušQa♥ | E-mail | Web | 2. listopadu 2010 v 21:35 | Reagovat

dobrý a jak se ti líbil můj komentář?? o té matice vím díky!! papa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama