Změna je život-část sedmá

7. listopadu 2010 v 0:15 | Karamelka |  Změna je život
Změna je život

Hned brzy ráno se rozjelo pátrání po Boothovi, Kůstce a Hoodginsovi. Agentka Rooselová odjela za rodiči hocha, který byl přítelem dívky. Ale moc se toho nedozvěděla, asi jen, že dívka měla problémy s matkou. A ten den, kdy zmizeli jeli za jejím otcem. ,,Víte agentko, byla chudák. Při rozvody se ji ptaly u koho by chtěla žít. Řekla, že by chtěla být s otcem, ale soud to zamítl." ,,Proč chtěla být s otcem?" ,,Matka se jí moc nevěnovala, proto po prvé utekla." ,,Mohu se zeptat, jak tohle všechno víte?" ,,Často u nás přespávala." ,,A to ji matka dovolila?" ,,Té to bylo jedno. Ale vím, že ji matka zakázala se stýkat s otcem." ,,Aha, to už bude vše, díky." ,,A našeho syna jste našli?" ,,Zatím ne madam. Ale když něco zjistím, ozvu se vám." ,,Dobře, díky."


,,Cam chtěla jsem se zeptat, jestli je už našli?" ,,Ještě ne Angy." ,,A hledají je vůbec?" ,,Angelo neboj, hledají je. A určitě je najdou." ,,Ale kdy Cam? Kdy?" ,,Brzy, a navíc určitě oni nebudou sedět na místě, ale pokusí se jít k autu. Booth je vycvičený, jasný?" ,,Bojím se o ně. Nevím, jestli to zvládnou." ,,Angy, co by nezvládli??" ,,Já nevím. Víš prostě, že." Cam zazvonil telefon: ,,Promiň. Ano, tady doktorka Saroyanová. Ne nic nového. Dobře, a co jste zjistila? Aha, tak zatím." ,,To byla ta agentka?" ,,Jo byla." ,,A co?" ,,Ptala se, jestli víme něco nového. A říkala mi, co ji řekli rodiče toho hocha." ,,Něco zajímavého?" ,,Ne, nic, co by mohlo nám. Možná jí to nějak pomůže, nevím." ,,Boothovi by to pomohlo," povzdechla Angela. ,,Možná, to nevíš." ,,Ale jo pomohlo. Mu vždycky pomůže každá maličkost." ,,V tom máš pravdu." ,,Ale v poslední době se často hádá s Temprens." ,,Taky jsem si všimla. Něco se mezi nimi změnilo." ,,Taky mi tak přijde. Ale co by se změnilo?" ,,Tak to nevím. Ale přemýšlela jsem a ty vzorky od Hoodginse by nám mohli pomoci, tak jsem volala jednomu agentovi, aby nám nějaké vzorky odebral a přivezl. A víš, co mi řekl?" ,,Ne, ale Hoodgins ty vzorky bude mít. Musíme počkat." ,,Angelo nemůžeme čekat. Musíme se posunout dál, i když tu nejsou." ,,Dobře a co ti ten agent řekl?" ,,Řekl mi, že to není jeho práce. Ale že prý možná nějaký vzorky pošle po technikovi. A až jsem mu řekla, že je to pro vyšetřování důležité, tak mi řekl, že teda nějaký vzorky pošle po někom k nám na oddělení. Takový neochota." ,,To víš, máme na ně asi štěstí." ,,Myslíš agentku Rooselovou?" ,,A koho jiného asi?" ,,Nevím." ,,Jo ju jsem myslela. Je tak protivná." ,,Je, ale musíme s ní spolupracovat." ,,Já vím, ale doufám, že poprvé a naposledy." ,,Snad ano. Taky se mi nezamlouvá." Do kanceláře přišel jeden muž, který pracuje v institutu, a přinesl vzorky z místa činu. ,,Kdo je přinesl?" ,,Nějaký muž, prý jste to chtěla, že je to důležité." ,,Ano je, děkuji." ,,Vidíš, jak je ten agent hodný. Už ty vzorky máš tady." ,,Ano, ale kdybych mu neřekla, že je to důležité, tak je tu nemám ani zítra." ,,To je možný, ale už je máš tu." ,,Jo, tak já jdu pracovat." ,,Chceš nějak pomoct?" ,,Ne ne, já řeknu." ,,Řekneš někomu, kdo tomu rozumí." ,,Asi tak nějak." ,,Dobře, tak já si jdu zase číst deník." ,,Dobře, tak já jdu." ,,Jo, tak běž."

Agentka jela za matkou dívky, chtěla s ní mluvit osobně. I když už tam byl Booth. ,,Dobrý den, já jsem agentka Rooselová, chtěla bych vám položit několik otázek ohledně vaší dceři." ,,Promiňte, ale už tu byl jeden agent a nevím, proč bych měla vám věřit nebo vůbec, proč chcete mluvit o mé dceři? Já jsem vše řekla tomu agentovi, co tu byl předtím. Víc nevím." ,,Já vím, byl tu agent Booth, ale teď jsem tu já, a chci si s vámi promluvit." ,,Ne, už ne. Já nechci. Zeptejte se agenta Bootha, ten vám to řekne." ,,Agent Booth je, no jak bych vám to řekla. Prostě se ho teď nemohu na nic zeptat, proto jsem přišla za vámi. A také jsem zjistila něco nového, to vás nezajímá?" ,,Dobře, tak pojďte dál." ,,Děkuji." ,,Tak co víte? Dostali jste toho vraha, co to udělal mé dceři? Klidně bych vám dala i tip." ,,Vraha? Agent Booth vám řekl, že to byla vražda?" ,,Ne, ale když to vyšetřuje FBI." ,,Vyšetřujeme to jako každý jiný zločin. A ten tip?" ,,Její otec." ,,Proč zrovna on?" ,,Když jsme se rozváděli, chtěl ji do péče. Ale do péče jsem ji dostala já a on byl naštvaný. Nechtěla jsem, aby se s ním stýkala, ale on ji vyhrožoval a manipuloval s ní. Bylo to hrozné." ,,Vyhrožoval? Čím ji vyhrožoval?" ,,To už nevím! Ale měl na ni velký vliv a ona tím trpěla." ,,A o jejím příteli jste věděla?" ,,Ano, milovala ho. Často u něj spávala." ,,A to jste ji dovolila?" ,,Ano, lásce by se nemělo bránit." ,,I když byla tak mladá?" ,,Promiňte byla to moje dcera, a o tom, co jsem ji dovolovala se s vámi bavit nebudu! Ještě něco nebo už jste skončila? Mám totiž něco na práci." ,,Ne to bude všechno. Děkuji." ,,No prosím." ,,Mohla bych ještě se podívat do pokoje vaší dcery?" ,,Ne, jak už jsem řekla, nemám na vás čas. Sbohem." ,,A adresu otce by jste mi dala?" ,,Dobře, máte papír." ,,Jo tady." Žena napsala adresu na papír a zabouchla za agentkou dveře. Agentka nastoupila do auta a zadala adresu do GPS. Pak ještě zavolala na FBI, aby podala hlášení a řekla, kam jede.
 


Komentáře

1 ♥PawlušQa♥ ♥PawlušQa♥ | E-mail | Web | 7. listopadu 2010 v 9:44 | Reagovat

juchúúú ty jsi byla na noťasu zase celou noc?? ta povídka je dobrá ale opravím ti tam pár chyb a pošlu ti ji pak zpátky, ju (ale moc chyb tam nebude!! nažla jsem jen jednu a překlep místo á bylo é) ale je to super úvaha!! večer nebo někdy teď si přečtu toto!!

2 Kathy Kathy | Web | 7. listopadu 2010 v 13:26 | Reagovat

Jako vždycky musím říct, že je to moc pěkné.Jen tak dál :-)

3 bones-booth-brennan bones-booth-brennan | Web | 7. listopadu 2010 v 21:59 | Reagovat

Moc pěkná povídka....Jak říkám pořád krásné...Jak se máš... :-P

4 PawlušQa PawlušQa | 7. listopadu 2010 v 22:47 | Reagovat

super ale neco ti o tom ve skole reknu, ale je fakt super!!! Jsem zvedava jak to bude dal, myslim ze bych tay mela zacit psat abych te trumfla :D

5 ARIA CAINE - SB ARIA CAINE - SB | Web | 8. listopadu 2010 v 20:04 | Reagovat

TEĎ DÁM NA BLOG ČLÁNEK K ZAMLUVENÍ HLASU NA PŘÍŠTÍ KOLO S*O*N*C

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama