Změna je život-část šestá

4. listopadu 2010 v 16:05 | Karamelka |  Změna je život
Změna je život

Na místě u lesu už byly psovodi a místní policisté. A zase ten policistka, co předtím flirtoval s Kůstkou.
,,Hledáme další ostatky, ne všechny kosti patřili té mladé dívce." ,,Dneska budeme prohledávat větší plochu lesa, taky je nás tu víc. Bude se hledat do tmy. A snažte se! Musíme najít i druhou oběť.Vezměte si vysílačky a mapu a můžete vyrazit." " Kůstka se naklonila k Boothovi: ,,My, ale nevíme, jestli byli zavražděni. Vlastně nevíme skoro nic." ,,To je jedno. Prostě je to oběť, promiň, ale pochybuji, že tady měli piknik." ,,Možná schůzku." ,,Vždyť nebyla ani odtud. A měla to dost daleko." ,,Třeba ten druhý tu někde bydlel." ,,Druhý? Byl to muž?" ,,Ne myslela jsem, jakože druhý člověk." ,,Aha, tak to jo." ,,Co je zase?" ,,Ale nic." ,,Tak toho nech!" ,,A co dělám?" ,,Hej vy dva můžete toho nechat?" ,,Co je Hoodginsi?" řekli zároveň. ,,Mám ty vzorky, a tak mě napadlo, že bych mohl pomoci s hledáním." ,,To by šlo, aspoň nás bude víc. I když." ,,I když co?" ,,Musíš se zeptat tady velkého Bootha, on tu velí." ,,Co? Ty jsi zase nějaká." Hoodgins si nenápadně odkašlal, Booth se na něj podíval: ,,Jo můžeš, ale jdeš s námi." ,,Jaká jsem? No dořekni to." ,,Ale nic." ,,Vidíš to děláš pořád." ,,A co?" ,,Hele, vy doktorko Brennanová běžte vpravo a." ,,Jo já jdu vlevo a ty budeš uprostřed. Chápu!" Jen, co se tak stalo, nastalo zdlouhavé ticho.


Až se začalo stmívat, tak policisté se postupně vraceli k autům. Ale nastal menší problém. Kůstka, Booth a Hoodgins tam nedorazili. Už byla úplná tma, ale oni nikde. Když se jim jeden z FBI snažil dovolat, nešlo to, v lese nebyl signál. Policisté pátrání odložili na zítřek. Ohledně toho, že Booth a spol se nevrátili, museli to ohlásit. Nikdo nevěděl, jestli jsou v pořádku nebo jestli se jim něco stalo. Vůbec nic nevěděli.
Do institutu přišel jeden agent a šel za Camillou. Všichni byli zvědaví, a tak nenápadně stáli venku a pozorovali je. Agent asi po deseti minutách odešel, Cam vyšla a jen povzdechla: ,,Doktor Hoodgins, doktorka Brennanová a Booth," Cam se nadechla, ,,se nevrátili z lesa. Nikdo neví, co s nimi je." Angela se na Cam podívala a pak rychle odešla. Šla k sobě a sedla si na židli. Za ní okamžitě přišla Cam: ,,Angelo, neboj se, jsou v pořádku. Třeba jen zabloudili." ,,Ale to nevadí, budou tam přes noc. V té zimě a jsou tam určitě nebezpečný zvířata." Cam položila Angele ruku na rameno: ,,Neboj všichni tři budou v pořádku." ,,Snad máš pravdu," a podívala se na fotku, kde byli všichni focení na večírku. ,,Zítra ráno tam pojedu a pomůžu jim." ,,Angelo ne, já tě potřebuji tady. Oni si tam poradí. A navíc Booth chtěl, abys prostudovala ten její deník." ,,To je pravda, ale teď je to na nic, když tu Booth není." ,,To není pravda, nám to pomůže. Zjistila jsi něco?" ,,Jo, píše tam o svém příteli, je tam, jak se jmenuje." ,,Tak to je dobrá stopa, zavolám na FBI a řeknu jim to." ,,Ušetřím vám práci. Jsem agentka Rooselová. Budu zatím zastupovat agenta Bootha." ,,Dobrý den, já jsem doktorka Saroyanová. A tohle je Angela Montenegrová." ,,Dobře, potřebuji od vás, aby jste mě do případu trochu vnesli. A také potřebuji, aby jste mi řekl vše od začátku a hlavně to, co máte." ,,Dobře, můžeme jít ke mně do kanceláře." ,,To by bylo fajn, ale vy všechno nevíte přece. Potřebuji všechny lidi, co se podíleli na vyšetřování." ,,Ale těch je hodně." ,,Máte s tím problém doktorko Saroyanová?" ,,Ne, seženu je všechny." ,,Děkuji a prosím, co nejdříve." ,,Už jdu na to." ,,Dobře, tak za patnáct minut u vás v kanclu." A agentka odešla. Cam se podívala na Angelo: ,,Ať se ukáže Booth. Tohle je." Angela se zasmála: ,,Tohle je opak Bootha. Zvykej si. A měla by sis pospíšit než všechny seženeš, dá ti to dost práce." ,,Doufám, že tebe už shánět nemusím že?" ,,Ne neboj, já tam už jdu radši teď." ,,Děkuji."

,,Takže já jsem agenta Rooselová. A chci vědět všechno, co víte o případu. Můžete začít." ,,No takže víme, že zmizela asi tak před třemi měsíci. Doba smrti byla odhadnuta mezi dvěma až třemi měsíci." ,,Odhadnuta?" ,,Ano, nemůže určit přesnou dobu smrti a navíc tu není doktorka Brennanová." ,,Ne to není, ale snad máte i jiné zaměstnance než ji." ,,To máme, ale ona je nejlepší." ,,Dobře a co ještě víte?" ,,Měla přítele a víme, jak se jmenuje." ,,Dobře a jak se tedy jmenuje?" Angela podala agentce papír, kde bylo jméno hocha a adresa." ,,Podívala jsem se na něj v databázi a vyšlo mi, že i on je pohřešován tři měsíce. Můžete to být ta druhá oběť." ,,Může?" ,,Ano, my neví, kdo je ta druhá oběť." ,,Vlastně o ní nevíme nic." ,,Aha, a to je vše, co víte?" ,,Ano." ,,To je, ale málo. Víte vůbec, jestli byla zavražděna?" ,,Ne to nevíme, ale agent Booth si myslí." ,,Agent Booth tu teď není, tak je mi jedno, co si myslel." ,,Myslel? Snad myslí!" ,,Slečno Montenegrová, neptala jsem se vás na nic." ,,Fajn, protože je to stejně jedno. Já totiž mám nějakou práci, takže odcházím. Sbohem!" ,,Kam jdete?" ,,Pracovat!" ,,Na případu? Jestli ne, tak vás nepotřebuju." ,,Promiňte, ale o tom, jestli ji budu potřebovat nerozhodujete vy agentko! Ale já!" Pak se Cam podívala na Angelu: ,, Angelo, můžeš jít k sobě a pracovat na tom, na čem jsi chtěla." ,,Dík Cam." ,,A vy agentko by jste měla jet do domu toho pohřešovaného hocha a zkusit něco zjistit. Ale je to jen nabídka." ,,Máte pravdu, pojedu za rodičem toho hocha, ale až ráno. Do té doby budu na FBI, kdyby jste zjistili něco nového."


 


Komentáře

1 csi-videa csi-videa | 4. listopadu 2010 v 16:15 | Reagovat

pěkná povídka :-)

2 ♥PawlušQa♥ ♥PawlušQa♥ | E-mail | Web | 4. listopadu 2010 v 16:37 | Reagovat

super!!

3 mersi-forever mersi-forever | Web | 4. listopadu 2010 v 17:41 | Reagovat

Ahoj prosimtě, hlásla by jsi mi pro Mersi♥(shakiru): http://misha-forewer.blog.cz/1011/1-kolo-soncelebrity#komentare ?? ráda oplatím, napis prosim kolikaty je to hlas=)

4 NATALIA NATALIA | Web | 4. listopadu 2010 v 18:02 | Reagovat

Ahoj Jak se máš na blogu mám fotky z včerejšího dílu BONES...Jestli chceš tak se mrkni....Jinak dívala si se ???

5 NATALIA NATALIA | Web | 4. listopadu 2010 v 18:04 | Reagovat

Jinak moc pěkná povídka 8-)

6 NATALIA NATALIA | Web | 4. listopadu 2010 v 19:47 | Reagovat

To nevím proč vynechaly 5x10 a já jsem myslela že mám chybu na blogu a že jsem vynechala jden díl BONES :D:D

7 NATALIA NATALIA | Web | 4. listopadu 2010 v 19:48 | Reagovat

Jinak dívala jsem se kdyby ne tak na blogu nemám ty fotky:-D

8 PawlušQa PawlušQa | 4. listopadu 2010 v 22:57 | Reagovat

je to hezu!!! Neco ti k tomu reknu ve skole aby si na me nebyla nastvana :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama