City

9. prosince 2010 v 19:55 | Karamelka |  úvahy
City
Šla jsem z vlaku a měla v uších sluchátka. Na chvilku jsem si je vyndala a uslyšela jsem, jak někdo volá mé jméno. Otočila jsem, nevěřila jsem svým očím. Stál tam můj bývalý kluk. Dohnal mě: ,,Ahoj." Nevěděla jsem, co mu mám říci. Ten rozchod mě ještě nepřebolel. ,,Ahoj," zopakoval. ,,Ahoj." ,,Jak se máš? Dlouho jsme se neviděli." ,,Měla jsem se dobře. A co ty?" ,,Já se mám super. Teďka jdu s kamošem na pivko, a pak za mou láskou." ,,Aha, už máš za mě náhradu?" Začal se smát: ,,Náhradu? Za tebe náhrada najít nešla." ,,Nerozumím." ,,Miloval jsem tě z celého srdíčka, ale nějak to vyprchalo, ale náš vztah, to bylo něco nádherného." Tak teď jsem nevěděla, co si o tom mám myslet, nechápala jsem. ,,Mohli bychom někdy zajít třeba na večeři, co ty na to?" ,,To není dobrý nápad. A promiň, ale spěchám už musím jít." Divně se na mne podíval, ale já se rychle otočila a přidala do kroku. Chtěla jsem být od něj, co nejvíce nejdál. Byla jsem zmatená, nevěděla jsem, co to mělo znamenat. Pořád jsem ho milovala, ale on už mě ne, ale dnes, co to bylo?
Později jsem se na tím zamyslela, možná mu chybím, třeba mě stále miluje. Ale proč by měl jinou holku? Přemýšlela jsem o tom, že mu zavolám a pozvu ho k sobě. Mé srdce říkala ano, udělej to, ale můj mozek mi říkal: ,,Jsi pitomá, nedělej to. Ztrapníš se." Co mám poslouchat srdce nebo mozek? A co když se budu řidit špatně? Těžké rozhodnutí a ještě vědět, které je správné. Možná obě, ale co když ne. Nakonec vyhrál mozek, nezavolala jsem mu. Nejspíše jsem udělala dobře, protože by mé pozvání odmítl, i když teď mi došlo, že mě zval na večeři.
Ne, on je minulost a já chci žít přítomností a mít krásnou budouctnost bez něj. Jednou si najdu jiného, někoho lepšího, věřím tomu.
 


Komentáře

1 Natalka Natalka | Web | 9. prosince 2010 v 20:00 | Reagovat

Krásný citátek a pravdiví jj máš pravdu ten konec byl smutný :-(:-(:-(:-(

2 Natalka Natalka | Web | 9. prosince 2010 v 20:23 | Reagovat

Ještě že jsem ten kone vyděla je napůl :-D:-D :-(:-(:-(:-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama