Kdo jsi? - druhá část

1. prosince 2010 v 21:46 | Karamelka
Kdo jsi?
Ze začátku to nebylo ještě tak moc vidět. Ale pak se začala Dana chovat úplně jinak, přestala nosit úlohy, přestala se zabývat sportem. Vše ji bylo jedno, začala kouřit, posmívat se ostatním. Ale nejhorší bylo, že si dělala legraci ze své nejlepší kamarádky, a tím ji ztratila. Ale na druhou stranu zaujala starší dívky, se kterými se hned spřátelila, další špatný krok. Ale jí to nevadilo, protože dívky znaly hocha, který se jí líbil. Měla v plánu
se přes ně seznámit se svým idolem. To, ale nebylo tak jednoduché. Dívky si ji nejdříve oťukávaly. Až byly spokojené, vzaly ji večer na diskotéku a tam ji seznámily s ostatními. Jen tak mimochodem byl tam i její idol, bohužel pro Danu tam byl s dívkou. Tancoval s ní v objetí, pak se začali líbat. Ale to Danu neodradilo, spíše jí to více přimělo se změnit tak, aby si jí konečně všimnul.


O padesátiminutové přestávce chodila s dívkami kouřit ven. Vždy tam stál s nimi i on, Pan dokonalý. Ale nebavil se s ní ani jí ještě neřekl ahoj. Po
pravdě se mu Dana moc nelíbala, nevěděla to. A ani neměla tušení, že ji s holkami pomlouvá, a že si z ní dělají neustále legraci.
Dana se kvůli němu moc změnila, přestal být na ni spoleh a už jí nezáleželo na úspěších ve škole. Ale za tohle začala mít nejen problémy ve škole, ale i doma. Nechápala, že ubližuje lidem, které má ráda. Ve třídě se s ní nikdo nebavil a chtěli, aby odešla.

Po čase si ji zavolala třídní učitelka k sobě do kabinetu. Chtěla jí domluvit a zjistit, jestli je vše doma v pořádku, a co má za problémy. Dana se s ní odmítla bavit. Kdysi by si to nedovolila, paní profesorce důvěřovala, ale teď by se ji její noví kamarádi smáli, což nemohla dopustit.
Ale Dana udělala i jednu velkou zásadní chybu, nejen že kouřila před školou, začala kouřit i cestou domů. Jednou, když šla domů, zapálila si ji a uviděla ji sousedka, která si to nenechala pro sebe a řekla to Daninými otci. Otec tomu nemohl uvěřit, a tak se rozhodl zavolat do školy. Profesorka vše řekla otci, který si nejdříve myslel, že se baví o někom jiném, ale bohužel ne, mluvili o Daně. Otec vše řekl matce, ale ani jeden tomu nemohli uvěřit. Dnes večer Danu doma čekalo vysvětlování.


 


Komentáře

1 Wiksi3 Wiksi3 | Web | 2. prosince 2010 v 11:43 | Reagovat

Tak to je masakr :-) to už se těším na pokračování. Ono o sobě i hodně se člověk změní, když jde jenom na střední... Ale opravdu pěknej příběh ze života :-)

2 Natalka Natalka | Web | 3. prosince 2010 v 16:11 | Reagovat

Moc pěkné :-)

3 Natalka Natalka | Web | 3. prosince 2010 v 16:11 | Reagovat

Už se těším na pokračování :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama