Splněná přání-část druhá

24. prosince 2010 v 13:49 | Karamelka |  Splněná přání

Splněná přání
Booth ještě chvíli seděl v restauraci a přemýšlel o tom, co jí řekl. Pak se sebral a také odešel.
Kůstka seděla sama doma a dívala se na zabalený dárek, který mu chtěla dát. Najednou jí začaly téct slzy, utřela si je a zvedla se. Šla do kuchyně udělat si něco k večeři. Byla smutná a navíc se cítila opuštěná.


Už se blížil večer a Kůstka byla skrčená v posteli. Najednou někdo zazvonil, neměla chuť se zvedat, a tak zůstala ležet v posteli. Mobil, který ležel na stolku, začal vibrovat. Ani se na něj nepodívala. Jen zavřela oči a zdřímla. Najednou zase někdo zazvonil, ale Kůstka spala, neslyšela to. Asi za hodinu se vzbudila, vstala a šla se podívat ke dveřím. Nikdo tam nestál, ale na zemi si všimla, že něco leží. Otevřela a uviděla to. Na zemi byl dárek, nevěděla od koho, neboť nevěděla, kdo tu předtím zvonil. Dárek vzala do kuchyně a položila ho na linku. Chvíli se na něj dívala, a pak jej rozbalila. Byla to krabička, opatrně ji otevřela. Jen, co to udělala, oči jí zazářily. V krabičce byl prstýnek s delfínkem a uvnitř byl srulovaný papírek. Pomalu jej rozrulovala a četla: ,,Kostičko, moc mě to mrzí. Tu je část dárku ode mne. Jestli chceš i tu druhou část, přijď do restaurace. Budu čekat." Kůstka psaníčko položila ke krabičce a chvíli přemýšlela. Nedokázala být na Bootha naštvaná, protože ho má moc ráda. Upravila se, vzala si prstýnek a odešla do restaurace. Nevěděla, jestli tam Booth ještě bude, ale přála si to.
Do restaurace dorazila poměrně rychle. Vešla dovnitř, ale Bootha nikde neviděla. Už chtěla odejít, ale v tom jí někdo zakryl oči. Otočila se, byl to Booth. Usmála se na něj. ,,Našla jsi můj vzkaz a dárek." ,,Ano, ale bylo tam napsané, že je to jen jedna část dárku." Booth se zasmál: ,,Přišla jsi jen pro druhou část dárku?" ,,Ne, přišla jsem, protože..." ,,Protože?" ,,Omluvil ses mi a já si myslím, že to samé bych měla udělat i já. A navíc nechtěla jsem být s tebou rozhádána na Vánoce." ,,Ale přesto tu druhou část dárku chceš." ,,A kdo by nechtěl?" ,,A pro mě máš dárek?" ,,To se ještě uvidí." ,,Ta druhá část je taková zvláštní, nemůžu ti ji dát teď hned. Musíš jít se mnou." ,,Vážně musím?" ,,No pokud chceš tu druhou část, tak ano." ,,Tak dobře, ale..." ,,Ale nic. Teď ti zavážu oči." ,,Co? Proč?" ,,Aby to bylo překvapení." ,,Ale Boothe, překvapení to bude i tak." ,,Ne ne."
Kůstce se to sice moc nelíbilo, že musela mít zavázané oči, ale o to více byla napjatá, co že to má Booth za překvapení.
 


Komentáře

1 ♥PawlušQa♥ ♥PawlušQa♥ | E-mail | Web | 24. prosince 2010 v 14:40 | Reagovat

superní!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama