Splněná přání-část první

24. prosince 2010 v 1:48 | Karamelka |  Splněná přání

Splněná přání
Kůstka seděla s Boothem v restauraci a povídali si. ,,Už jsi koupil všechny dárky, co jsi chtěl pro Parkera?" ,,Jo a doufám, že se mu budou líbit. A ty už jsi mi koupila nějaký dárek?" ,,Co? Proč bych ti měla kupovat dárek." ,,Jsem tvůj partner, teda jako myslím, že jsme kolegové. Ne ten partner, že bychom..." ,,Já chápu Boothe. Ty jsi mi něco koupil, že se tak ptáš?" ,,Jsou Vánoce." ,,A co to znamená?" ,,To znamená, že ano, koupil jsem ti dárek." ,,A kdy mi ho dáš?" ,,Až na Štědrý den." ,,Ale ten je dnes." ,,Já vím, ale dám ti ho až večer." ,,A co když se večer neuvidíme?" ,,Neboj Santa Claus ti ho předá." ,,Santa Claus neexistuje." ,,Ale no tak Kůstko. Jak to můžeš říct?" ,,Je to pravda. Nechápu, proč se malým dětem takhle lže." ,,Protože je to hezké." ,,Nevím, co je na tom hezkého." ,,To kouzlo, Kůstko." Kůstka se podívala na mobil: ,,Už bych měla jít." ,,A kam? Do institutu tě hodím." ,,Ne, já ještě něco mám." ,,Rande?" Kůstka se jen usmála a odešla. Booth ještě chvíli v restauraci seděl, a pak také odešel.


Po pravdě Kůstka šla nechat zabalit dárek pro Bootha, který už koupila před týdnem. Mělo to být velké překvapení. Doufala, že se Boothovi bude její dárek líbit.
Večer se pomalu blížil a Kůstka se od rána neviděla s Boothem. Překvapením bylo, že nemají žádný případ. A tak Kůstka psala knihu a Booth zabaloval dárky pro Parkera, který byl s Rebecou lyžovat na horách. Takže Booth měl být na Vánoce sám jako Kůstka, která měla být jako každý rok s otcem, ale ten odjel za bratrem Kůstky.
Večer poslala Boothovi smsku, jestli by se mohli sejít. Booth ji odepsal: ,,Za 10 min v restauraci." Kůstka byla ráda, že zase uvidí Bootha, a že celý večer nebude sama. Hned, jak si přečetla smsku, vzala si kabát a vystřelila z kanceláře. Málem vrazila do Angely a ta jen koukala, ale nechápala.
Kůstka seděla u jejich oblíbeného stolu a dívala se z okna na auta, které projížděla. Připadalo jí to, že už tam sedí celou věčnost a Booth stále nikde. Podívala se do tašky, jestli tam má pro něj ten dárek a zase se podívala ven. ,,To už je hodin a on nikde. Prej deset minut, já mu dám až přijde." ,,Ale co to slyším?" ,,Boothe." ,,Promiň mi to zdržení, musel jsem ještě něco zařídit. Snad se nezlobíš?" ,,To je dobrý, jen jsem myslela, že už nepřijdeš, nebo že jsi zapomněl." ,,Na tebe? Ale Kůstko," usmál se Booth. Kůstka se na něj podívala: ,,Děkuji, že jsi přišel." ,,A chtěla jsi něco důležitého?" ,,No, myslela jsem, že mi dáš ten dárek." ,,Aha, no víš Santa Claus naděluje dárky přes noc a teď je večer." ,,Ale Boothe Santa není už jsem ti to říkala." ,,A já ti říkal, že musíš všechno kazit." ,,Co? Já přece nic nekazím." ,,Promiň, ujelo mi to. Hele Kůstko je hezké, když děti věří v Santu, tak to pochop prosím." ,,Dobře, ale kvůli tobě." ,,Kvůli mě? Až jednou budeš mít děti, tak jim přece neřekneš, že Santa není?" ,,Já děti mít nikdy nebudu." ,,Jak to? Každá žena chce mít děti?" ,,Byla bych blázen mít dítě v dnešní době." ,,Nerozumím." ,,Musela bych mu pořád lhát. A chránit ho." ,,Ale poznala by jsi, co je to láska k dítěti." Kůstka se postavila: ,,Jdu domů." ,,Kůstko, počkej." Ale bylo pozdě Kůstka se urazila, ale Booth za to tolik nemohl. Jen prostě, když má být sama na Vánoce, ke kterým si našla cestu, tak byla přecitlivělá, ale je pravda, že Booth to přehnal.
 


Komentáře

1 ♥PawlušQa♥ ♥PawlušQa♥ | E-mail | Web | 24. prosince 2010 v 8:46 | Reagovat

super těším se na konec!! a nemáš tam chyby!! (jednu maličnou jsem našla ale to je překlep:D, já bych tam dala á místo é ale to neřešíme!!)

Veselé Vánoce!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama