Správné odpovědi

22. prosince 2010 v 20:51 | Karamelka
Av 0.1
Ahojky, podle titulky můžete poznat, že sem dávám správné odpovědi z narozeninové párty, aby jste věděli, co jste měli špatně nebo naopak. Nejdříve začnu s Velkou narozeninovou soutěží, které se zúčastnila pouze Natalka. Z části to měla dobře. Šlo o to, že se mělo uhodnout, kterou povídku jsem napsala a na jaké téma to bylo psané. Já jsem psala tu první povídku a téma byla Popelka.


Pak ty soutěže, kde jste měli hádat z avošů co nebo, kdo je to. Tak Soutěž 0.1-Prasátko z medvídka PÚ; Soutěž 0.2-Lisa Simpsonová; Soutěž 0.3-Ben Jager; Soutěž 0.4-sob Rudolf; Soutěž 0.5-Happy Feet.
A pak tu byla Kriminálková soutěž. Horatio-CSI:Miami; Woodsová-CSI:Miami; Danny-CSI:New York; Sára-CSI:Las Vegas; Yelina-CSI:Miami; Brass-CSI:Las Vegas; Nick-CSI:Las Vegas; Sam Cullen-Bones( ředitel FBI); Sheldon-CSI:New York; Goodman-Bones(psycholog); Ryan-CSI:Miami; Booth-Bones; Taylor-CSI:New York; Donald-Numb3rs(Vražedná čísla); Stella-CSI:New York; Catherine-CSI:Las Vegas; Eric-CSI:Miami; Boa Vista-CSI:Miami; Angela-Bones.

PS:Kdo by z účastněných chtěl vědět, jak odpověděl, stačí napsat do komentíku, o kterou soutěž šlo a já ráda vyhovím.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama