Změna je život-les

16. prosince 2010 v 23:59 | Karamelka |  Změna je život

Změna je život

,,Kdyby jsme šli, jak jsem řekla, nemuseli jsme se ztratit." ,,Chceš říct Kůstko, že je to moje vinna?" ,,Tak trochu." ,,A kdo šel napřed, že tam něco vidí no?" ,,Hele mohli by jste toho nechat? Trávit tu noc, není příjemná věc, bude zima." ,,A čí je to vinna?" ,,Ničí vinna to není, tak toho nechte!," okřikl je Hoodgins. Booth se na Kůstku jen podíval, otočil se a odešel. Kůstka šla za ním: ,,Měli bychom si odpočnout a ne stále jít." ,,Chceš tu někde zůstat sedět a čekat do rána až nás najdou?" ,,Ne to ne, ráno můžeme vyrazit k autu, ale teď stejně nevíš, kam jdeš." ,,Myslíš?" ,,Co? Každý myslíme." ,,Ale takhle jsem to nemyslel. Ale to je jedno." ,,Boothe doktorka má pravdu, nevíš, kam jdeme. Měli bychom tu zůstat." ,,Fajn!"


Booth seděl opřený o strom a díval se dopředu. Kůstka seděla opodál a Hoodgins seděl vedle ní. ,,Myslíte, že agenti našli nějaké kosti?" ,,Nevím, jen doufám, že ano a posune je to dál." ,,Moje vzorky by jim mohly pomoci, ale jsou u Bootha v autě." ,,To neva, zítra jim je dáš." ,,Jo, pokud najdeme auto." ,,Ale ano najdeme, když půjdeme na severovýchod. Tak bychom měli dojít na naši trasu, a pak na východ a měli bychom dojít k autu." ,,Možná," řekl Booth a otočil se ně. ,,Možná, jak to myslíš?" ,,No pokud nás nenajdou dříve agenti." ,,Budou nás hledat?" ,,Jo." ,,Tak jim půjdeme naproti." ,,Pokud ví, kudy jsme šli." ,,Snad ano." ,,Neví, myslím, že tady nás hledat nebudou. Ale nevím to." Chvíli bylo ticho, ale pak se Kůstka podívala na oblohu, byla obsypaná hvězdami, nádherný pohled. ,,Támhle je medvědice," řekla po chvilce koukání. ,,Co kde?" ,,Myslím na obloze, Boothe." ,,Aha, už jsme se lekl, že někde jinde." ,,To bych asi řekla jinak ne?" ,,To já nevím, třeba by jsi z toho měla radost, u tebe člověk nikdy neví." ,,Věř mi, že to bych řekla jinak." ,,Dobře, budu si to pamatovat." Začalo přituhovat a Kůstce začala být zima i Hoodgins se začal trochu klepat. ,,Kůstko ty se třepeš." ,,Je mi trochu zima, ale to je dobrý." ,,Ne není," Booth si sundal kabát a zabalil do něj Kůstku. ,,Ne to nejde, bude ti zima." ,,Já ti přežiju. Hoodginsi přitul se ke Kůstce, aby ses zahřál." ,,A co ty Boothe? I ty by ses měl ke mně přitulit, aby ses zahřál." ,,Tak tohle bude ještě zajímavé." ,,Co?" ,,Ale nic," usmál se Booth a přitiskl se ke Kůstce.
,,Neměli bychom o tomhle mluvit. Angele by se to asi nelíbilo." ,,Proč? Vždyť se chráníme před prochladnutím. Není na tom nic špatného." ,,Kůstko, Hoodgins má pravdu, nebude o tomhle s nikým mluvit jo?" ,,Tak dobře, ale nevím, co je na tom špatného." Booth se s Hoodginsem na sebe podívali a usmáli. Ale Kůstka nechápala. Všichni tři po chvíli usnuli.
,,Boothe vstávej. Slyšíš? Vstávej." Booth otevřel oko a podíval se na Kůstku: ,,Co je?" ,,Měli bychom vyrazit. Na, vezmi si svůj kabát. Už není taková zima, ale tobě je." ,,Ne nech si ho, ať se nenachladíš." ,,Ale ty se nachladíš." ,,Ne, já jsem odolný. Nech si ho a už se o tom nebudeme bavit." Kůstka se do něj zabalila.
,,Kudy půjdeme," zeptal se Hoodgins. ,,Měli bychom jít na severovýchod." ,,To jsi říkala už včera, ale jaký je to směr?" ,,Vpravo." ,,Dobře a seš si jistá?" ,,Ty mi nevěříš?" ,,Jen jsem se zeptal." ,,Takže něveříš." ,,Kůstko." ,,Já jdu vpravo, ty si běž kam chceš!" Hoodgins šel za Kůstkou, ale Booth stál jako sloup, nevěděl, jestli má Kůstka pravdu, ale nemohl ji nechat jít jen tak, a tak je dohnal. ,,Ty jdeš taky?" ,,Vadí ti to?" ,,Mělo by?" ,,Proč odpovídáš otázkou?" ,,A proč ty?" ,,Nech toho. Mám se ti omluvit?" ,,Třeba." ,,Tak se ti omlouvám. Stačí?" ,,Možná." ,,Co mám teda ještě udělat, aby ses na mě přestala zlobit?" ,,Nic, já se na tebe nezlobím." ,,Ne? Tak..." ,,Ne nezlobím, jsem naštvaná." ,,Kůstko, nezlob se." ,,Dobře, tak já se nezlobím. Ale proč mi nevěříš?" ,,Já ti věřím." Kůstka se umála a Hoodgins jen povzdechl. ,,Co je Hoodginsi?" ,,Vy jste, ale dvojka." Oba se na sebe podívali a začali se smát. Ale tahle dobrá nálada jim moc dlouho nevydržela. ,,Kolik je hodin Boothe?" ,,Proč?" ,,Jen tak." ,,Půl desáté." ,,To je hodin," podivil se Hoodgins. ,,Myslím, že jdeme špatně." ,,Cože? Myslel jsem, že víš, kudy jít." ,,To já taky, ale asi jsem to popletla. Měli jsme jít tudy." ,,Kůstko, to si děláš legraci?" ,,Ne, zpletla jsem se asi." ,,Ty to nevíš?" ,,Nejsem si jistá, ale když půjdeme tudy, tak bychom..." ,,Tak bychom co?" ,,Hele, někam stejně dojdeme, tak prostě budeme pokračovat dál," přidal se do diskuze Hoodgins. ,,Fajn. Někam dojdeme," řekl Booth a nastalo zdlouhavé ticho.
Toto ticho skončilo až Hoodgins uviděl agenta: ,,Boothe myslím, že vidím nějakého člověka." ,,To je agent FBI." ,,Takže jdeme nakonec správně." ,,Agente Boothe?" ,,Jo to jsem já." ,,jsem rád, že jsem vás našel, ale tady nemáte být." ,,To víte šprti šli trochu napřed." ,,A jste v pořádku?" ,,Jo, kterým směrem je auto?" ,,Pořád rovně. Proč?" ,,Odvezte je agente do nemocnice." ,,A co ty Boothe?" ,,Já musím jetě něco vyřídit na oddělení." ,,A to by nepočkalo?" ,,Agente odvezte je do nemocnice a kdyby odporovali, tak je zatkněte." ,,Ano." ,,Díky." Booth byl na Kůstku trochu naštvaný a také chtěl vyřešit případ.
 


Komentáře

1 Lussnape Lussnape | Web | 17. prosince 2010 v 13:51 | Reagovat

Prosím potřebovala bych tvůj hlas promin za reklamu ale je to důležité ráda ti to kdykoliv oplatím stačí mi napsat na blog. Jsem tam s Rupertem Grintem děkuju moc http://burtonland.blog.cz/1012/sonherec-herecka-6-kolo :-)

2 Lills5 ^^ affs :-* Lills5 ^^ affs :-* | Web | 17. prosince 2010 v 17:25 | Reagovat

ahoj mojko :-* velmi pekne ;)

3 ♥PawlušQa♥ ♥PawlušQa♥ | E-mail | Web | 17. prosince 2010 v 18:53 | Reagovat

No, no... je to super akorát jsem čekala tu hádku!!ale co už

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama