Únor 2011

Prostě jsi

28. února 2011 v 13:37 | Karamelka |  zamilované

Prostě jsi
Miluji tvůj polibek sladký,
a tvůj ret krásně hladký,
miluji tvůj dotyk něžný,
a tvůj styl moderní a fešný.
Jsi prostě moje Láska jediná.

Není mé tvorby!

Jedna velká tlustá čára

27. února 2011 v 18:40 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak jsem se rozhodla, že za změnami na blogu udělám jednu velkou tlustou čáru. Nechci se už nad tím pozastavovat, prostě...i když dnes, jak jsem dávala povídku, tak jsem hodně zuřila . Proč? Nešly udělat mezery, to, co jsem měla podtrhlé zmizelo . Proto to není dané jako ty předtím na celý článek. Za to se omlouvám, ale jinak to nešlo. Ale prostě už to nechci řešit! Blog kvůli tomu rušit nebudu, to mohu slíbit. Mám ho totiž moc ráda a vás taky .

Není nad upřímnost-část čtvrtá

27. února 2011 v 0:14 | Karamelka |  Není nad upřímnost
Není nad upřímnost
Booth čekal až mu databáze najde shodu. Věděl, že hledá ženu kolem padesáti let. Popíjel kávu a čekal. Čekal, jestli mu třeba někdo nezavolá z institutu, nebo jestli nezjistí něco databáze, ale zatím nic. Na FBI přišla Kůstka, šla za Boothem, také se nudila. Zaklepala k němu na dveře. ,,Ahoj, můžu dál?" ,,Ahoj. Jo pojď." ,,Díky, přišla jsem ti říci, že na kostech není žádné poškození a Cam také nic nezjistila.",,To jsi mi mohla zavolat." ,,Já vím, ale chtěla jsem vidět tvoji reakci." Booth se na Kůstku podíval. ,,No chtěla jsem vědět, jestli budeš naštvaný." ,,Aha, ne nejsem. Není to tvoje vinna, že kosti nejsou poškozeny." ,,To ne, ale nepomůžu ti. Vždycky jsem ti pomohla a pak jsme vyřešili případ." ,,Hele dneska zklame i databáze asi nic nenajde." ,,Takže nic nemáme?" ,,Jen víme od tebe, že je to žena kolem padesátky." ,,To nám, ale nějak nepomůže." ,,Ne," zakroutil Booth hlavou. Po chvilce ticha Booth nabídl Kůstce kávu, ta to s radostí přijala. Odešli do kuchyňky. Když se vrátili databáze už přestala hledat, už někoho našla. Booth se posadil k počítači. ,,Hele už to něco má." ,,Super a co?" ,,Našlo to ženu, která odpovídá portrétu od Angely. Je pohřešovaná tři týdny." ,,Je tam adresa?" ,,Jo je." ,,Tak jedem ne?" ,,Chudáku ani tu kávu si nedopiješ," zasmál se Booth. ,,Kdybych mohla, tak si vezmu s sebou ten váš hrníček. Ale raději ne, ještě mě zatkneš za krádež," zasmála se i Kůstka.

V autě
,,Musím ti něco říct, Boothe." Booth se podíval na Kůstku. ,,Víš Angela se mě ptala, co jsme si udělali." ,,A my jsme si něco udělali?" ,,Já doufám, že ne. Ale víš, ptala se mě na sex." ,,Jako na náš sex?" ,,Jo." ,,Ale my jsme spolu nespali." ,,Já vím a to jsem jí řekla." ,,A co ona? Nevěřila ti?" ,,To nevím, ale chtěla jsem ti to říci, kdyby se tě třeba taky ptala, abys nebyl překvapený." ,,Díky." ,,Teď nechápu, za co." ,,Za upřímnost. Ne každá žena by mi tohle řekla." ,,Jako, že se mě Angela ptala na sex?" ,,Jo. Víš kamarádky se baví o všem a svým mužům to neříkají." ,,Ale ty nejsi můj muž. Jsme jen parťáci." ,,Jo, ale to je skoro to stejné." ,,Není. Oni mezi sebou mají sex, ale my ne." ,,Dívej, kamarádky pomlouvají parťáky, takže si to vezmi z této stránky. Dobře?" ,,Chápu." ,,Super."

V domě oběti
,,Je nám moc líto, co se stalo vaší matce." ,,A je to opravdu ona?" ,,Ano. Mohu se vás na něco zeptat?" ,,Samozřejmě, čekali jsme to," řekli sourozenci zároveň. ,,Vaši matku našli ve staré budově, která se měla bourat. Nevíte, co tam dělala?" ,,Ne." ,,Ale Izabel. Přece víš, co tam dělala." ,,Nevím." ,,Slečno Butterflyová, mohlo by nám to pomoci." ,,Ségra no tak." ,,Tak dobře, ale neměla bych. Slíbila jsem jí, že to nikomu neřeknu. Nikdy!" ,,Vaše matka je mrtvá a to, jestli porušíte slib, to už se nedozví." ,,Kůstko." ,,Co je? Mám pravdu." ,,Ano, Izabel doktorka má pravdu." ,,Fajn, fajn! Tak já vám to teda řeknu, ale..." ,,Víte, co neříkejte nám to. Napište to na kousek papíru, tím neporušíte slib. Já vám ho nenápadně vezmu." Dívka se podívala na Bootha: ,,Děkuji agente." Dívka to napsala na kousek papíru a ten položila na stůl. Booth si ho vzal a dal do kapsy. ,,Děkujeme vám, až něco zjistíme ozveme se vám." ,,Dobře, sbohem."
,,Proč sis to hned nepřečetl?" ,,Kůstko, kdybych si to přečetl v domě, bylo by to jakoby porušila slib. Takhle ho neporuší, chápeš?" ,,Ani moc ne." ,,To je jedno hlavně, že to chápe to děvče." ,,Asi ano."

David a Emily 0.1

26. února 2011 v 14:41 | Karamelka |  kreslené obrázky :-)
Ahojky, tak mám tu pro vás další kreslené obrázky. Ten nebo ti, co to nakreslili jsou úžasní.Nádherně nakreslili Emily a Davida. Opravdu bych tak chtěla umět kreslit.

PS: Teď jsem zjistila, že ten nový blog už jede v Internetu Explorer, to je móóc super . Jsem nadšená a moc ráda!!

Není nad upřímnost-část třetí

25. února 2011 v 10:55 | Karamelka |  Není nad upřímnost
Není nad upřímnost
Kůstka se s Angelou vraceli z oběda, když potkaly Cam. ,,Angelo máš tam tu lebku. Asistenti ji očistili jako první, takže se můžeš pustit do portrétu. Jo a také jsem volala Boothovi, přijede sem." ,,Důvod?" ,,Důvod je ten, že vy se doktorko Brennanová podíváte na kosti, které jsou již očištěné a zkusíte něco zjistit." ,,Už jdu na to." Kůstka si vzala plášť a nasadila rukavice. Potom si vzala stehenní kost a začala ji zkoumat. Ale zatím nic nenašla. Pustila se do další kosti, když v tom vešla Cam. ,,Už něco máte doktorko Brennanová?" ,,Ne zatím ne. Booth už je tady?" ,,Ne ještě ne, proč?" ,,Ráda bych se mu vyhnula. Tak až tu bude, tak mi dejte vědět." ,,Stalo se něco?" ,,Ne, vůbec ne," odpověděla a dál zkoumala kost.

Petice

24. února 2011 v 16:42 | Karamelka |  ... kecy

Ahojky našla jsem stránky, kde se dá podepsat petice pro strarý blog. Já už to udělala, protože tohle mi přijde... prostě stručně řečeno se mi to nelíbí! Kdo chce, může se tu také zapsat.

Pár mott

24. února 2011 v 12:26 | Karamelka |  Citátky a motta
Nebuď smutný když něco nejde tak, jak by mělo. Skuteční vítězové jsou ti, co se nikdy nevzdávají.
.
Neplač, když večer zapadne slunce. Přes své slzy neuvidíš krásu hvězd.
.
Strach lže a my mu věříme.
motto

Rada

23. února 2011 v 20:15 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky tak jsem změnila názor. Nainstalovala jsem si Google Chrom a už mi to jede . Takže si myslím, že to byl jen první pohled zleknutí, ale teď to je už dobrý. Ale i tak bych byla mnohem radši kdyby vrátili starý vzhled .Už jsem si zvykla a je to, no... přijde mi to... no.. já nwm, prostě . Ale dneska už to přestávám řešit.

Tohle teda ne!!

23. února 2011 v 19:25 | Karamelka |  ... kecy
Tak tohle se mi vůbec nelíbí! Je nový vzhled blogu a já se v tom tak nevyznám :( . Nejdou dávat avatary, odkazy a asi ani obrázky a smajlíci :( . Dneska jsem měla tak bezvadnou náladu, bylo mi fajn, ale když jsem uviděla tohle :-(, doufám, že to takhle nebude! Jinak nevím, co budu dělat :( Líbí se vám to?? Mě teda ne!! Já chci zpátky starý blog!!!

Není nad upřímnost-část druhá

23. února 2011 v 12:16 | Karamelka |  Není nad upřímnost


Není nad upřímnost
Booth si sedl na gauč, nudil se. Podíval se na mobil, ale nic. Rozhlížel se po kanceláři, kterou moc dobře znal. Ale dnes se více zaměřil na detaily. Díval se, co má Kůstka na poličce, na stole. Uviděl jednu sošku, připadalo mu, že ji tu ještě neviděl. Chvíli si ji prohlížel. ,,Je nová," řekla Angela, které právě vstoupila do kanceláře. ,,Měla by nosit štěstí." ,,Kůstka, ale na štěstí nevěří ani nevím, čemu věří." ,,Tobě věří Boothe, tobě." Booth se usmál a poposedl si na gauči. Angela si k němu přisedla. ,,Nudíš se?" ,,Ani ne už tu sedím asi tak půl hodiny." ,,Tempy mi říkala, že čekáš až něco zjistí." ,,Jo, ale stále nic nevíme. Ani nevíme, kdo je to, a jestli má rodinu, která na něj čeká." ,,Neboj až se očistí lebka, hned se pustím na rekonstrukci obličeje." ,,To nás posune dál." ,,Když si nevíš rady, zastav se na Angelou. Mohla bych si založit firmu." ,,Booth se jen usmál: ,,A jak by se jmenovala?" ,,Nevím, třeba Pomoc v nesnázích." ,,Originální jméno." ,,Napadá tě něco lepšího?" ,,Ne, vždyť říkám, že je to originální. Tahle se nejmenuje žádná firma. Všichni to ocení." ,,Můžeš mi dělat společníka." ,,Já tomu nerozumím, ale Sweets by mohl. Byl by dobrý společník." ,,Ten ne, to bych mohla rovnou tu firmu zavřít." ,,Ale mohl by ti dělat konkurenci, takto by jsi ho měla pod dohledem." ,,To je fakt. No, byl by sekretářka." ,,To by se mu asi moc nelíbilo." ,,Ale plat by dostával." ,,Vysoký nebo nízký?" ,,Záleží jaká by byl sekretářka." ,,Takže nízký, moc se v papírech nevyzná." ,,To bych ho vyhodila. No, myslím, že by moje firma hned zkrachovala." Angela se zvedla: ,,Půjdu se podívat, jestli už budu mít k dispozici lebku." ,,Dobře." ,,Jo a jen tak mimochodem prej tu sošku dostala od nějakého chlápka."

Mac a Stella

22. února 2011 v 18:34 | Karamelka |  kreslené obrázky :-)
av4

Ahojky, tak jsem našla další nakreslené obrázky. Tentokrát Stellu a Maca. A musím říci, že ta Stella je nádherná, víc než nádherná to ani nelze vyjádřit. Mac je taky hezký, ale ta Stella... No posuďte sami


Moje první odřezávání

22. února 2011 v 13:18 | Karamelka |  ...barnnery, blendy a ostatní

Ahojky, tak jsem poprvé odřezávala osoby ve svém programu na úpravování fotek. A trochu jsem to upravila. Je to zase CSI:NY. Důvod je asi, že je dneska na Nově. Koukáte se??

Elfi Balden

22. února 2011 v 1:42 | Karamelka |  ...blogoví přátelé


Tento blog si mě hned na první pohled získal. Je o BONES a autorka píše úžasné, překrásná povídky.  Najdete tam i videa a nejlepší hlášky z BONES. Mohu říci, že je to jeden z nejlepší blogů o BONES, který jsem kdy viděla.

Mouwe

22. února 2011 v 1:25 | Karamelka |  ...blogoví přátelé


Blog zaměřený na Charmed. Teprve se rozjíždí a myslím si, že bude super. Majitelka má již blog a ten se mi moc líbí, proto si myslím, že bude pěkný. Jen to chce ještě nějaký ten čas.

BiBi

22. února 2011 v 1:08 | Karamelka |  ...blogoví přátelé


Blog o BONES. Naleznete zde povídky, které jsou krásné a super. Také životopisy herců, fotky a videa. Ale nejen to, také tu naleznete zábavu. Blog se mi moc líbí a ráda ho navštěvuji.

_IYBuffy_

22. února 2011 v 0:51 | Karamelka |  ...blogoví přátelé


Blog zaměřený na seriál Buffy, přemožitelka upírů. Najdete zde spousty krásných fotek, vlastní tvorbu, video a i povídky. Najde zde i informace o Dollhouse, Charmed, ... Tento blog je hezký.

Jenn FreeToLove

22. února 2011 v 0:34 | Karamelka |  ...blogoví přátelé


Blog o seriálu Buffy, přemožitelka upírů a hercích, kteří tam hrají. Kromě různých zajímavostí a informacích zde nalezneme vlastní tvorbu a povídky, video a překrásné obrázky. Stojí za návštěvu.

Chrobáčik Lills5 ^^

22. února 2011 v 0:17 | Karamelka |  ...blogoví přátelé


Blog je hlavně o majitelce a jejich názorech. Najdete zde i nějaké kusovky, kresby a povídky.

Wiksi3

22. února 2011 v 0:00 | Karamelka |  ...blogoví přátelé


Tento blog není zaměřen na určité téma. Nalezte zde soutěže, povídky, fotky, básničky, úvahy a spoustu jiných krásných a zajímavých věcích.

Není nad upřímnost-část první

21. února 2011 v 20:47 | Karamelka |  Není nad upřímnost

Není nad upřímnost
Booth vyzvedl Kůstku z kanceláře a jeli na místo činu. ,,Jaký byl víkend s Parkerem?" ,,Bylo to super." ,,Co jste dělali?" ,,Hráli jsme fotbal, povídali si." ,,O čem jste si povídali?" ,,O škole a už se ptal na holky," zasmál se Booth. ,,A co chtěl vědět?" ,,Jak správně zbalit holku. Řekl jsem mu, že na to má ještě dost času." ,,A kdy mu to chceš říci?" ,,nevím, ale ještě je na to mladý, ale jsem rád, že se zeptal mě a ne toho chlápka, s kterým je Rebeca zasnoubená." ,,A co máme za případ?" ,,Našli kostru v domě, který se měl zbourat. Asi si vrah myslel, že tím zakryje vraždu." ,,Takže už víme, že to byla vražda?" ,,Ne jen mě to tak napadlo." ,,Ale je to možnost a my to vyšetříme." ,,Jo, vrah už se klepe." ,,Klepe?" ,,Jo strachy, protože ví, že to vyšetříme a dopadneme ho." ,,Ale to přece nemůže vědět." ,,Kůstko." ,,Á chápu to byl žert." ,,Jo." ,,Aha."