Květen 2011

Něco málo k povídce...

31. května 2011 v 11:38 | Karamelka |  ... kecy

Ahojky, jak titulek napovídá, tak vám napíši něco o povídce Miluji tě...:)) Má dvacet osm částí, poslední část se na blogu objeví 29. června ve 12:00 A myslím, že konec jaký má, nikdo nečeká...Po pravdě ani já jsem nečekala, že to tak svedu napsat...možná jsem ani neměla, ale mazat to už nebudu...
Doufám, že to tak dlouho vydržíte číst :D, ale když se tak zamyslím, tak to už budou skoro prázdniny...takže pak budete mít na chvíli ode mě a mých bléé povídek klid :)) Tak to je fajn ne??


Miluji tě-část šestnáctá

30. května 2011 v 12:00 | Karamelka |  Miluji tě
Seděli v pizzerii a jen tak na sebe koukali. Pak Booth vybídl Parkera, aby šel vybrat pizzy. ,,Zlobíš se, že jsem tě vytáhl?" ,,Ne. Cam stejně chtěla, abych šla domů." Booth se usmál a pak koukl na Parkera. ,,Líbí se mu tvoje práce." ,,Parker je šikovný, má to po tátovi." Booth se pyšně usmál a pohladil Kůstku po ruce. ,,Neměli bychom před Parkerem." ,,Promiň," a svou ruku sundal. ,,Teď se omlouváš zase ty." ,,Udělal jsem totiž něco, co nechceš." ,,Chci, ale nechci, aby to někdo věděl." ,,Rozumím." Oba se zadívali navzájem do očí, ale to už se vrátil Parker. Booth se trochu posunul, aby si mohl sednout. ,,Tak jaké pizzy jsi vybral?" ,,Neřeknu." ,,Tohle mi dělá vždycky." Parker se zasmál: ,,Je to legrace." Kůstka se zasmála. Parker se opřel o ruku svého táty a houpal nohama. Kůstka se na ně dva dívala. Viděla, jak je Parker s tátou šťastní a byla ráda, že i ona byla konečně šťastná.

Pro Natalku a Andey

29. května 2011 v 1:04 | Karamelka |  ...a vaše ceny


Ahojky teď pro změnu tu mám já něco pro Natalku a Andey :)) Doufám, že se vám to bude aspoň trochu líbit :))


Avošky od Andey

28. května 2011 v 14:33 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky ani jsem nevěděla, jak mám úžasné blogové přátelé♥....Andey mi udělala k té animaci od Natalky tři avatárky :)) A já jí moc děkuji, protože jsou dokonalé :)) Jsem opravdu mocinky moc vděčná :))


Animačka od Natalky

28. května 2011 v 9:10 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky mám tu jednu animaci BONES, kterou mi udělala Natalka. A té moc děkuji, protože ta animace je kouzelná :)) Ještě jednou ti děkuji♥


Ceny za Tipovačku 0.2

27. května 2011 v 17:55 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky mám tu pro tři z vás cenu za Tipajdu 0.2...Otázka zněla: ,,Jak dlouhou trasu jsme šli a také, že ušli :D???" A správná odpověď je, že jsme ušli 30 km...A to si správně tipla Tamča, MirinQa a Andey...Všem třem gratuluji a tu jsou ceny :))

P.S. Omlouvám se, ale na cenách je napsané, že jsou za Tipajdu a ne Tipovačku...tak se nezlobte, prosím :)) Všimla jsem ti toho pozdě :(

Miluji tě-část patnáctá

27. května 2011 v 0:00 | Karamelka |  Miluji tě
Rebeca přivezla Parkera na FBI. ,,Ahoj tati," rozběhl se. Booth ho objal. ,,Ahoj." ,,Tady má Parker nějaké věci. A fakt ti to nevadí?" ,,Ne. Jsem rád." ,,Dobře a byla bych ráda, kdybys ho ráno vzal do školy. Já už ho vyzvednu, ale ráno bych to nestihla ho tam odvést." ,,S tím počítám." ,,Super díky." Parker se s Rebecou rozloučil a už seděl na židli. ,,Co budeme tati dělat?" ,,Napadlo mě, že bychom si zašli na večeři, pak se dívali na telku." ,,Budeme mít pizzu?" ,,Ty chceš pizzu?" ,,Jo!" ,,Tak jo, ale víš my máme případ a Kůstka pracuje. Tak bychom ji mohli vzít sebou. Ale ona o tom neví, udělali bychom to jako překvapení. Co ty na to?" ,,Půjdeme za ní do práce?" ,,Musíme ji vyzvednout, takže ano." ,,A bude tam mrtvola?" ,,Parkere!" ,,Tak jo." ,,Takže ji vezmeme sebou na pizzu?" ,,Jo." Booth Parkera pohladil po hlavě a dal mu pusu: ,,Díky."

Motta o životě

26. května 2011 v 13:19 | Karamelka |  Citátky a motta

Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál.


Lidé se správným pohledem mají nádherný život. Lidé se špatným pohledem mají hrozný život. Je jen na obě jaký pohled si vybereš.


Zážitky jsou náplní života a tvoří jeho kvalitu.

Miluji tě-část čtrnáctá

25. května 2011 v 12:00 | Karamelka |  Miluji tě
,,Co se stalo?" ,,Rebeca chce, abych si večer vzal k sobě Parkera." ,,Ale to je dobře ne? Uvidíš ho, budete spolu." ,,Dneska jsem tě chtěl pozvat k sobě na večeři. A nic z toho nebude," řekl zklamaně. ,,Tak třeba zítra." ,,Chtěl jsem dneska, ale já nejsem naštvanej na Parkera, ale na Rebecu. Vždycky si vybere tak super dobu, kdy už něco mám v plánu já. Ale nemůžu ji odmítnout, co by na to pak řekl Parker." ,,Mám stejně moc práce asi bych nemohla," chtěla ho Kůstka trochu povzbudit. Vešel Swets: ,,Co by jste nemohla?" ,,Swetsi," vyjekl Booth. ,,Myslím, že bychom už měli jet na FBI. Se všemi jste si pokecal, tak může jet ne?" ,,Jistě, ale doufám, že to dnešní odpoledne platí." ,,Odpoledne," podivila se Kůstka. ,,Ne neplatí, nevidíte Kostička má moc práce a vy ji zdržujete." ,,Já?" ,,Ano, jdeme." Kůstka se zasmála. Booth na ni mrkl: ,,Ahoj." ,,Až něco zjistím ozvu se ti." ,,Ozvi se, ahoj." Jen, co odešli, vzpomněla si Kůstka, že mu chtěla říci o tom, co již zjistila. Ale zapomněla na to. Zakroutila hlavou: ,,Jsem nemožná." A sáhla do kapsy pro mobil, aby to mohla Boothovi říci. Ale kapsa byla prázdná, mobil nechala v kanceláři. Sundala si rukavice a odešla do kanceláře. Po cestě potkala Angelu: ,,Swets už tu není?" ,,Ne, chybí ti," zavtipkovala. ,,Ne, chtěla jsem se ho ještě na něco zeptat." ,,Už tu není, odjel s Boothe na FBI." ,,Aha, tak mu to řeknu potom." ,,A co jsi od něj chtěla?" ,,Ale nic, to je jedno." ,,Dobře, tak já musím zavolat Boothovi." ,,Zjistila jsi něco?" ,,Ano. Je toho víc. Musím mu to říci," říkala Kůstka už na odchodu. Vešla k sobě. Mobil viděla ležet na stole, vzala jej do ruky a vyhledala Boothovo číslo.

Bangel animace

24. května 2011 v 18:40 | Karamelka |  animace :-)

Ahojky tak dnes jsem našla pár úžasných animací. Mě osobně se líbí všechny, ale nejvíce ta první :)) Ta je prostě dokonalá :))


Jaro 0.2

23. května 2011 v 15:10 | Karamelka |  ...naše zahrada

Ahojky rozhodla jsem se na blog dát zase nějaké fotky, které jsem fotila já. Proto jsou zase podepsány :)) Na fotečkách jsou rozkvetlé květiny...Já osobně mám ráda, když všechno kvete a voní...je to hezké :)) Jaro je krásné roční období :))

Které roční období máte nejraději??


První oddělovač

22. května 2011 v 18:35 | Karamelka |  ...oddělovače a animace

Ahojky pod článkem je můj první celkem povedený oddělovač...Musím se přiznat, že mě grafika začala bavit, ale o to moc nejde...Mám na vás jednu otázku...Zajímalo by mě, které soutěže by jste tu nejvíce chtěli...A pokud máte nápad na nějakou velkou soutěž, tak klidně do komentářů písněte a uvidíme, co se s tím dá udělat...;)


Miluji tě-část třináctá

22. května 2011 v 0:00 | Karamelka |  Miluji tě
V Angelině kanceláři seděl Swets a Booth. Kůstka vešla: ,,Ahoj kluci." Oba se na ni podívali. Boothovi se na tváři objevil úsměv. ,,Ahoj Kostičko." Ona mu úsměv oplatila a pak se přiblížila k počítači, u kterého seděla Angela. ,,Můžu se podívat na lebku?" ,,Jo jasně zlatíčko." ,,Díky a tu rekonstrukci už máš úplně hotovou?" ,,Jo, takže si ji můžeš vzít." ,,Fajn díky." Kůstka si vzala lebku a šla ke dveřím. Booth se postavil a odešli spolu. ,,Hele Swetsi mám na vás takovou prosbu." ,,Ano?" ,,I když jsem se asi zbláznila, je to důležité." ,,Dobře. Tak co potřebujete?" ,,No… Nevím, jak mám začít." ,,Tak to zkuste úplně od začátku." ,,Ale já nevím, co je začátek." ,,Aha, tak začněte, jak chcete." ,,Potřebovala bych, aby jste zjistil s kým agent Booth chodí." ,,Agent Booth někoho má?" ,,Nevšiml jste si?" ,,Nemyslím si, že někoho má." ,,A co si myslíte?" ,,Myslím si, že velice dobře vychází s doktorkou Brennanovou." ,,Víc než dobře?" ,,To je možné. Ale je možné, že někoho má doktorka Brennanová." ,,A jak jste tak usoudil?" ,,Vy ji nevidíte? Je šťastná a chová se trochu jinak." ,,Chová se až moc mile," řekla Cam, která právě vcházela.

Tipovačka 0.2

21. května 2011 v 20:02 | Karamelka |  ...soutěže

Ahojky mám tu pro vás svoji druhou Tipovačku. Dnes jsem byla s rodiči na pochodě Praha-Prčice...A má otázka je: Jak dlouhou trasu jsme šli a také, že ušli :D???

Hodně štěstí při tipovačce :))
  1. 26 km
  2. 30 km
  3. 32 km
  4. 36 kmÚvodní píseň ze Superstar

20. května 2011 v 21:46 | Karamelka |  videjka :-)

Ahojky mám tu pro vás jednu písničku. Je to píseň finalistů z Česko slovenské superstar. Po pravdě se na to nedívám, ale ta jejich písnička se mi zalíbila :)) Co na ni říkáte?? A koukáte vy na Superstar??


Miluji tě-část dvanáctá

20. května 2011 v 12:00 | Karamelka |  Miluji tě
Booth vešel do místnosti, kde byla Kůstka. Držela v ruce kost a dívala se na ni. ,,Tak já někoho mám." Kůstka se otočila na Bootha: ,,Angela?" ,,Jo. Prý ti tím ubližuji." ,,Já… Naznačila jsem jí něco a ona hned, že někoho máš. Promiň." ,,Víš, že už je to dneska od tebe několikátá omluva?" ,,Vážně?" ,,Jo." ,,A to je špatně nebo dobře?" ,,Já ani nevím." ,,Vypovídá to o tom, že jsem hrozná?" ,,Ne. Jak tě to napadlo?" ,,Jsem hrozná. Poštvala jsem na tebe Angelu. Teď si kvůli mně myslí, že někoho máš. Je to moje vinna." Booth se přiblížil ke Kůstce, podíval se za sebe a pak ji políbil. ,,Nejsi hrozná. A jestli to tak má být, tak to zvládnu. Angela si může myslet, co chce. Ale vlastně myslí si tak trochu pravdu." ,,O tom, že někoho máš?" ,,Jo a víš co?" ,,Ne," řekla Kůstka a položila kost zpátky na stůl. ,,Mohli bychom toho využít." Kůstka položila své ruce na jeho ramena: ,,A jak?" ,,Co kdybys taky někoho měla? Pak bychom byli oba šťastní a Angela by byla v klidu." ,,Ale já někoho mám." Kůstka se ani nepodívala, jestli někdo jde a políbila Bootha. ,,Miluji tě jako růže, která miluje vodu a světlo." Booth chvíli přemýšlel: ,,A já tě miluji jako dítě, které miluje sladkosti." ,,Ale ne všechny děti milují sladkosti. Některé je nemohou…" Booth se na Kůstku díval trochu smutně. ,,Hezky jsi to řekl." Usmál se: ,,Ale ty líp. Budu muset na tom zapracovat." ,,A na čem?" ,,Na vyznání lásce chytré, nádherné a úžasné antropoložce." Kůstka chtěla něco říci, ale pak si to rozmyslela. Nechtěla kazit tu nádhernou atmosféru. Chvíli se dívala do očí, ale pak uslyšeli klapot podpatků.

Pro Andey za Bublinku 0.3

19. května 2011 v 19:40 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky mám tu ještě cenku pro Andey a její Bublinku: ,,Bože Hodgins, Ty si tak sexy Wrr ale i ten tvoj pokus ktorý si urobil bol hrozny :P ale vytrhlo to z teba všetky veci Haha. trasšne Woho . bože môj otec je tu :P"

Ceny za Bublinku 0.3

19. května 2011 v 7:28 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky mám tu další ceny pro účastníky Bublinky 0.3 :))

První je pro Anny a její Bublinku: ,,Bože, co to ten Hodgins zase vyvádí?"


Cenky za Bublinku 0.3

18. května 2011 v 20:28 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky mám tu cenky za Bublinku 0.3 Všem zúčastněným moc děkuji :))

První je pro Tamču a její Bublinku: ,,Chceš mi nahovoriť ,že sa spolu vyspali a JA! o tom viem ako posledná?"

Bublinka 0.3

18. května 2011 v 13:42 | Karamelka |  ...soutěže

Ahojky mám tu pro vás již třetí Bublinku a na pravidlech se nic nemění :)) Cenu udělám jen těm Bublinkám, které se mi budou líbit ;) A udělám zase avošky anebo by jste chtěli barnnerky?? To nechávám na vás :))

A tentokrát prosím, co nejvtipnější Bublinky...:D
Hodně štěstí