Červen 2011

Pro PawlušQu

30. června 2011 v 17:44 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky mám tu cenu pro PawlušQu za její Bublinku: ,,No to si děláš srandu!! Vyhodit to dopovětří, aby si to nemusela uklízet?!? Tak to je síla, takže se stěhuji, tak fáájn, naschledanou!"

+její drzí, urážlivý :D a ještě ke všemu s překlepem, komentář: ,,Jinak kdyby ti něco spadlo na palici a chtěla si mi udělat cenku tam barnnerek s Tamarou (s nápisem TAmara taylor :-))"


Dnešek...krásný poslední den v červnu

30. června 2011 v 9:54 | Karamelka |  ... kecy

Ahojky dneska je jeden z nejkrásnějších dnů :D :D...Dnes si mohu říci: ,,Tak a zítra nemusím vstávat do školy." No není to krásná věta? Prostě není škola a já mohu být vzhůru dlouhóó :D A také máme před sebou dva měsíce krásného volna :)) I když si jít pro vysvědčení není moc krásné...tedy, jak pro koho. Já jsem třeba spokojená :)) Mohlo být hůř a navíc jsem se zlepšila ve spoustě předmětů :)) Což je pro mě důležité ;)

A co vy jste spokojení s vysvědčením?? Který předmět vám dělá potíže??
P.S. Chtěla bych se omluvit za povídku..neměla vás rozbrečet :(( Nebyl to účel. Ale sama se musím přiznat, že když jsem to psala, ukápla mi také slza :)...Zítra vám napíši, co se bude dít dále a jaké změny se chystám provést přes prázdniny ;)

Miluji tě-část dvacátá osmá

29. června 2011 v 12:00 | Karamelka |  Miluji tě
V autě Boothovi zavolal agent, který měl podezřelého sledovat, ztratil se mu z dohledu. Booth mu řekl o skladě a vyžádal si posily. ,,Myslíš, že budou potřeba?" ,,Posily?" ,,Jo. Třeba tam nic nenajdeme. Mohla nám lhát." ,,Jo, ale aspoň jsme se posunuli a navíc tam budeme stejně dřív než posily." ,,Jo jo." Kůstka položila svou ruku na Boothovi nohu. V mžiku se podíval na její ruku, ale pak se zase díval na cestu. Kůstka svou rukou hladila Boothovu nohu. ,,Takhle šťastná jsem nikdy nebyla." ,,Ale teď jsi ne?" ,,Tak moc, že to neumím vysvětlit." ,,Žádná teorie na to neexistuje." ,,To je pravda. Kdyby totiž nějaká byla, znala bych ji," zasmála se Kůstka a její ruku mířila trochu výše od kolena. ,,Já vím. Ty jsi moje chytrá princezna." ,,Nemám ráda princezny. Jsou namyšlené." ,,Aha. Tak jsi můj chytrej králíček." ,,Králíci nejsou chytří." ,,Ale Kůstko to má být krásné slovo. Nesmíš v tom hledat žádné vysvětlení. Asi bude lepší, když řeknu, že jsi moje chytrá Kostička." ,,A ty jsi můj statečný a nebojácný hrdina." ,,Jsem pro tebe hrdina?" ,,Ano jsi. Zachránil jsi už hodně životů i ten můj. A to hrdinové dělají." ,,A když řeknu, že je to má práce?" ,,Nevím o tom, že by jsi měl v popisu práce postavit se kulce, abys zachránil někomu život." ,,Mám v popisu práce chránit." ,,To sice ano, ale ty chráníš až moc." ,,Já to beru jako práci." ,,Ale nemusíš." Její ruka stále stoupala výše. Booth se na ni podíval, ale neřekl nic. Celou cestu do skladu měla Kůstka svou ruku na jeho noze. Ani jednomu to nevadilo. Kůstka rukou jezdila po jeho noze. Líbilo se jí to. A Boothovi to bylo příjemné.

Ceny za Bublinku 0.4

28. června 2011 v 20:08 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky mám tu pět cen za Bublinku 0.4...Doufám, že se budou líbit a ti, kteří nezískali, se musí pro příště více snažit :))

První cena je pro Tamču a její Bublinku: ,,Brennanová je tehotná s Boothom?...tak teraz už ju netromfnem..."

Avošek od Myšky369

28. června 2011 v 15:17 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky získala jsem jeden krásný avošek za Bleskovku od Myšky369. Moc za něj děkuji...je dokonalý :))


Ahojky...:))

28. června 2011 v 11:50 | Karamelka |  ... kecy

Ahojky už se nám blíží zítřek...Co to znamená?? Poslední část povídky...někdo se těší, někdo zase ne...Je spoustu důvody, proč se těšit nebo netěšit. Každý má však svůj :)) Já se těším, neboť jsem zvědavá na vaše reakce k závěru povídky :D...ale také se netěším, protože už je konec povídky :(( I když možná napíši zase něco nového, nebude to už ono...Každá povídka je jedinečná...každá je jinak krásná....každá svou krásu ukrývá v něčem jiném ;) A tahle podle mě má těch krás více než kterékoliv jiné :)) I ten konec má své kouzlo...;) až přečtete, pochopíte :))

Těšíte se nebo netěšíte na závěr povídky?? Jak myslíte, že to vše dopadne?? Odhalí jejich přátelé a kolegové, že jsou spolu??

Nový lay

27. června 2011 v 19:23 | Karamelka |  ... kecy

Ahojky dnes zdravím již po třetí :)) Tím třetím důvodem je...nový layoutek!!! Je úpa BOŽÍ!! Udělala mi ho DelusH, které jsem moc moc mocinky vděčná :))
Přála jsem si layoutek v letních barvičkách, což se povedlo. Layoutek tu bude na celé prázdniny a možná i déle, neboť jsem z něj nadšená :)) A opravdu se mi líbí...A to menu...WAU!! Já nemám prostě slov! Je dokonalý...co více si přát :)) A taky se musím přiznat, že jsem měla problém si vybrat avošek :D k tomuto článku :D Prostě jsem nejvíc spokojená!! Já tu budu snad pořád :D...nemůžu se vynadívat :D
A navíc to chtělo změnu po těch BONES...;)

Jaký je váš názor na layoutek??

BONES avatárky

27. června 2011 v 15:44 | Karamelka |  ...avatárky

Ahojky mám tu nějaké avatárky své tvorby :)) Nevím, jestli se budou líbit, ale mně se některé líbí a myslím si, že se i celkem povedly...Ale nechci to zase nějak přehánět...Posuďte sami, jestli se líbí nebo ne...:))

Hvězdička od PawlušQy

27. června 2011 v 7:19 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky tak jsem dostanala krásnou hvězdičku jako cenku za 17. Tipajdu od PawlušQy...moc děkuji je nádherná :)))


Hlásek pro Tempy

26. června 2011 v 18:10 | Karamelka |  ...prosba o hlásek

Ahojky chtěla bych vás moc poprosit o hlásek pro Temperance v soutěži o nej postavu...Hlasovat se dá zde. Všem za hlásek moc děkuji :)))


Miluji tě-část dvacátá sedmá

26. června 2011 v 0:00 | Karamelka |  Miluji tě
Booth nechal předvolat jeho přítelkyni. Byla to mladá žena. Seděla tam a pořád se rozhlížela kolem. Booth, Kůstka a Swets ji pozorovali za průhledným sklem. ,,Má strach." ,,Bojí se Bootha?" ,,To vypadám tak strašidelně?" ,,Není tu její přítel. Bojí se tu sama." ,,Je mladá. Proč by si začínala něco s ním?" ,,Nejspíše ji vytáhl z nějakého maléru a ona si myslí, že mu něco dluží." ,,Nedokáže se postavit na vlastní nohy?" ,,Ne každý to dokáže doktorko Brennanová." ,,Swets má pravdu, ale to je teď jedno. My půjdeme a vyslechneme ji." Kůstka se ještě na Swetse podívala, ale pak se otočila na Bootha: ,,Víš, že nemusí mít pravdu. Psychologie…" ,,Já vím, ale chtěl jsem už jít," zašeptal Booth. Kůstka se usmála. ,,Já taky, ale nevěděla jsem, jak to udělat." Booth se zasmál a zakroutil hlavou: ,,My jsme teda dvojka." ,,Jak to myslíš." Už vcházeli do místnosti. ,,To já jen tak." Dívka se na ně podívala: ,,Kdy budu moct jít?" ,,Až nám odpovíte na pár otázek." ,,Já jsem nic neudělala." ,,Ale my vás z ničeho nepodezříváme. Jen agent Booth se vás na něco zeptá." ,,A pak budu moci jít domů?" ,,Pokud váš domov je u toho chlápka, co na vás svedl falšování." ,,Já nic nefalšovala," řekla vyděšeně žena. ,,Mluvili jsme s panem Goldenem a on nám řekl, že jste se mu vloupala," Kůstka se otočila na Bootha: ,,Jak to mám říct?" ,,Prostě váš přítel na vás svedl zločin. Požadovala jste tajná data." ,,To není pravda." ,,Znáte heslo jeho notebooku?" ,,Ano. Heslo je moje jméno. Ale já nic neudělala." ,,Pak to musel být on, ale je to vaše slovo proti jeho. Musíte nám dát víc." ,,Já vám nic dát nemůžu." ,,Dlužíte mu něco?" zeptala se Kůstka. Žena se na ni podívala. ,,Už chci jít domů." ,,Nemůžu vás pustit. Je mi líto, musíte mi něco dát." ,,Já nic nevím." ,,Žijete s ním v domě a ničeho jste si nevšimla?" Kůstka se na ženu zadívala: ,,Co pro vás udělal?" ,,Řeknu vám to. Ale jenom vám. On, ať jde pryč." Booth se podíval na ženu a pak se otočil na Kůstku. ,,Boothe běž." ,,Tak dobře. Nechám vás tu." Booth šel za sklo. Stál tam se Swetsem. ,,Nemá důvěru v muže, ale z toho si nic nedělejte agente Boothe. Některé ženy…" ,,Swetsi."

Bublinka 0.4

25. června 2011 v 16:52 | Karamelka |  ...soutěže
Ahojky mám tu pro vás další Bublinku. Už je to čtvrtá Bublinka, které se na mém blogu objevila. Pravidla zůstávají stejná :)) Doufám, že se vám bude dařit vymyslet, co nejvtipnější Bublinku :)) Ty pak odměním cenkou...Je na vás, co by jste chtěli. Avošek nebo barnnerek??

Přeji, co nejvíce vtipu a originality :))

Už jsem tu :))

24. června 2011 v 20:50 | Karamelka |  ... kecy

Ahojky tak jsme se dnes vrátili z našeho výletu, který ze začátku nevypadal moc dobře...ale pak se to naštěstí rozjelo úžasným směrem a výlet jsme si užili :)) Hned první večer jsme měli hrát noční hru a jaksi nás v lese chytla velká bouřka :D....to se povedlo :D Většina si totiž nevzala náhradní obuv a dokonce ani oblečení :D...to se taky povedlo :D Já naštěstí jsem si vzala všeho dost, takže jsem dopadla dobře ;) Druhý den jsme byli jen někteří na túře...ti, co měli náhradní obuv a nebyli líní :D Takže nás šlo jen pár, ale bylo to super :))

Vím, že jsem psala, že se pokusím oběhnout...ale...ale jsem unavená, takže se omlouvám. Slibuji, že budu obíhat zítra ;) Nezlobte se :))

A jak jste se měli vy??


Miluji tě-část dvacátá šestá

24. června 2011 v 12:00 | Karamelka |  Miluji tě
Teď nastala ta doba, kdy Booth čekal, na co přijdou "šprti". Tenhle čas trávil na kávě nebo si zařizoval něco osobního, ale dnes byl v institutu a sledoval, jak Kůtka pracuje. Chtěl nějak pomoci, ale nemohl. Nebyl tak chytrý, aby mohl pomoci. Tohle není jeho obor. Jen tak překračoval a čekal. Všichni pracovali a on se jen díval.
,,Proč si myslíš, že s tím něco má?" Cam se odvážila začít konverzaci a tím přerušit ticho. Booth se opřel o zábradlí: ,,Kvůli těm souborům." ,,Třeba mu nedal ty, co chtěl," přidal se Hodgins. ,,Nám, ale řekl, že mu je dal." ,,Dal mu jich víc, ale prý se spletl." ,,A co všechno za soubory má?" ,,To nevím. Na to se musíš zeptat Angely." ,,Někdo mluvil o mě?" ,,Angelo," řekl radostně Booth. Čekal, že něco pro něj má. A taky, že měla. ,,Ahoj." ,,Máš něco?" ,,Mám. Pojď, ukážu ti to."

Nickelback-If today was you last day

23. června 2011 v 14:02 | Karamelka |  videjka :-)

Ahojky, tak tuto písničku bych mohla poslouchat klidně celý den a neomrzí mě...Je divočejší, ale moc se mi líbí :)) Stačilo mi vidět jednou to video a hned jsem ji musela mít...A ano je z video BONES :D Spousta mých písniček je z videí BONES...i když to video není nejveselejší :(

Originál

Řešení ;)

22. června 2011 v 10:10 | Karamelka |  fotky :-)
Ahojky mám tu pro ty, co si nemohou pořídit CSI Hummera, což jsme asi všichni:D něco lepšího...Je to také Hummer, ale v menším a levnějším provedení ;) A hodilo by se to i jako dárek pod stromeček, nemuseli by jste potřebovat tolik papíru :DMám vás ráda...aneb co je nového

21. června 2011 v 17:40 | Karamelka |  ... kecy

Ahojky dnes jsme se zase neučili :D a byli jsme na exkurzi v Penamu.Což bylo zajímavé :)) a super :)). Ale to není ten hlavní důvod, proč píši tento článek. Zítra jedeme se školou na třídenní výlet, takže tu nebudu.... :(( I když se na výlet tak nějak těším :)), budete mi chybět :(( Ale...ale aby jste se vy tu nenudili, tak jsem vám přednastivila nějaké články ;) Zítra tu bude obrázek, ve čtvrtek video a v pátek povídka :)) A i když se vracíme v pátek navečer, pokusím se vás oběhnout a podívat se na vaše článečky za ty tři dny :)) Takže to napravím ;) A po výletě bude konečně klid a já se budu moci věnovat blogu :D naplno :)) Na to se také těším ;)

Mějte se tu krásně :)) a v pátek ahojky ;)

Miluji tě-část dvacátá pátá

21. června 2011 v 0:00 | Karamelka |  Miluji tě
Úřad FBI
Oba stáli za sklem a pozorovali podezřelého. Čekali na Swetse. Chtěli znát jeho názor. ,,Už půjdeme?" ,,Kůstko jsi nějaké zbrklá. Musíme počkat na Swetse." ,,Musíme nebo ty chceš?" ,,Vždycky na něj čekáme. Jeho názor nám pomáhá." Kůstka nervózně přecházela místností. ,,Už by tu mohl být." ,,Nejsem si jistý, jestli by jsi tam měla jít." ,,Co? Boothe jasně, že tam půjdu." ,,Kůstku, musíš se uklidnit." ,,Já vím, ale mě štve, že nás budou vyšetřovat. Copak nám nevěří?" ,,Je to klasický postup. Mně se to taky nelíbí, ale prostě je to tak, ano?" Kůstka se podívala zpátky do místnosti s podezřelým. Booth šel k ní. Pootočil její hlavu k sobě: ,,Ano?" Kůstka přikývla: ,,Máš pravdu. Chytíme ty padouchy." ,,Padouchy?" podivil se Swets. Kůstka takovéto výrazy nepoužívá. ,,Ano padouchy. Chytíme je jako vždycky." ,,Takže Swetsi, co na něj říkáte?" ,,Je netrpělivý a nervózní." ,,Takže v něčem lítá?" ,,Lítá? Boothe člověk nemůže létat." ,,Metafora Kůstko metafora." ,,I tak moc nechápu." ,,Potom ti to vysvětlím, ale teď ho půjdeme vyslechnout."

Avatárek od Everlinet

20. června 2011 v 18:23 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky dnes jsem získala avošek za Bleskovku, které jsem se zúčastnila u Everlinet, která má úžasný lay :)) Moc se mi líbí. A za ten avošek moc děkuji...je dokonalý :))


Minigolf...

20. června 2011 v 11:52 | Karamelka |  ... kecy

Ahojky dneska jsme místo školy si šli zahrát minigolf :)) Známky už máme uzavřené a učit se nám nechce...komu by se taky chtělo :D No...já jsem to hrála po druhé v životě :D takže to byla legrace, ale náhodou čekala jsem to horší. I když s PawlušQou si člověk někdy připadá, že nic neumí :D...nic proti ;) Ale hlavně, že byla sranda a všichni jsme se bavili. Klidně bych si to zopákla až na jamku 4 a 13...:D :D zrádné jamky :D

A co vy, už jste hráli někdy minigolf??