Srpen 2011

BONES srdíčka 0.3

31. srpna 2011 v 17:02 | Karamelka |  ...PNG obrázky

Ahojky mám tu další srdíčka :D Moc se mi líbí je vyrábět....mám proto slabost. Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží :D :D Ale ještě větší slabost mám pro pár B&B :))


BONES animace

31. srpna 2011 v 8:36 | Karamelka |  animace :-)
Ahojky mám tu pro vás pár krásných BONES animací. Miluji ty jejich pohledy jako např. třetí a pátá animace :)) A ta druhá je také skvělá...uzavřený další případ...plácneme si :D :D A ty jejich výrazy na té čtvrté :D :D Super :))Obavy a nedočkavost...aneb budoucnost páru B&B

30. srpna 2011 v 19:25 | Karamelka |  ... kecy
Tak a teď se těším do školy ještě víc :D Asi to zní divně, ale já se prostě těším. Proč? Protože ve čtvrtek by se prý mělo vysílat už promo BONES. Já doufám, že to tak bude, i když mi to přijde brzy. První díl až 3. listopadu a už prvního září promo...no uvidíme, co to bude :)) Ale i tak se stejně těším a tajně doufám, že když budeme chodit do školy, uteče to rychleji a bude tu konečně listopad :)) Jen mě mrzí, že bude jen 13 dílu...nejspíše :(( Ale na druhou stranu to chápu, je to kvůli Emily. Už teď to pro ni musí být vyčerpávající a namáhavé...obdivuju ji.

Teď když si čtu ten článek znovu...nechápu, jak jsem mohla napsat, že se těším do školy :D :D Opravdu to zní divně :D :D Ale zpátky k BONES. Bojím se, že už to nebudou ty starý BONES. Těším se na jejich miminko. Teším se, že budou spolu. To jsme vždycky chtěli...po pravdě já moc ne. Bála jsem se, že už to nebudou oni. Bála jsem se, že to bude jako nějaký román. Pořád jsem se nemohla vypořádat s tím, že se spolu vyspali. Situace, ve které se to stalo, se mi moc nepozdávala. Stále nemohu pochopit, proč tak najednou se spolu vyspali. Tak trochu to vypadá, jako kdyby Kůstčiného smutku Booth využil. A to se mi nelíbí. Nelíbí se mi má představa, že Booth to v téhle situaci dovolil. Asi bych byla radši kdyby se opili, a pak se spolu vyspali. Ráno se probudili vedle sebe a byli by vyděšení. Něco by si pamatovali, ale jen útržky. A pak by se Kůstka dozvěděla, že je těhotná. Došlo by jí, že jediný muž, s kterým spala je Booth. Tak mu to řekne jako mu to řekla v posledním díle...to se mi líbilo. Ten jeho výraz, a pak úsměv :)) To bylo krásné :))

Ale po pravdě se na tu situaci ráda dívám. Líbí se mi, jak se Booth snaží Kůstku utěšit, aby už neplakala. Vysvětluje ji, že to tak muselo být. Pak ji obejme a lehnou si spolu do postele...a nic víc nevidíme :(( A já si prostě nedokáži představit, že spolu spali...nejde mi to do hlavy.
Stejně mi to, ale nezabrání se těšit na sedmou sérii. Jsem zvědavá jaké to bude. Těším se na to, jak Booth bude ochraňovat Kůstku, bude ji neustále napomínat a bude jí pomáhat. Myslím, že se často budou tak nějak hádat. Kůstka totiž určitě chtít pomoci nebude, ale Booth bude trvat na svém :D To bude ještě zábava :D :D

Ale i ty obavy tu jsou stále, že? Také se bojíte, ale zároveň se nemůžete dočkat sedmé série?

Dva diplomky

30. srpna 2011 v 14:18 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky mám tu dva diplomky, které jsem získala. Ten první je od ℳichelle❧ za bleskovku :)) Moc děkuji, je krásný. A druhý diplomek je od Everlinet za poznávačku :)) Také moc děkuji, je krásný :))Srdíčka pro BuffynQu

29. srpna 2011 v 20:52 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Ahojky mám tu srdíčka, o které mě poprosila BuffynQa. Doufám, že se ti budou líbit. Udělala jsem ti tři s pejskama, dvě ze seriálu Tru Calling a jedno s Pravá tvář vášně. Tak snad se budou líbit ;)

P.S. Nezapomeň uvádět zdroj :))

Demily 0.1

29. srpna 2011 v 11:30 | Karamelka |  fotomontáže :-)
Ahojky mám tu čtyři fotomontáže, které jsem našla. Na první a druhé má Emily trošku divnou hlavu :D Na třetí a čtvrté nemám, co vytkout. Ty se mi líbí nejvíce...jsou nádherné.


Srdíčka - zvířata 0.1

29. srpna 2011 v 0:08 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Ahojky mám tu dvě srdíčka s delfínkama :)) Delfíni patří mezi mé oblíbená zvířata, proto jsem musela s nimi udělat srdíčka ;) Mně se moc líbí...líbí se mi všechna srdíčka, ať jsou od kohokoliv, a ať je tam kdokoliv nebo cokoliv :))


Někdo má narozeniny, my máme přání jediný

28. srpna 2011 v 13:02 | Karamelka |  ...přání k narozeninám
Dnes slaví své 38. narozeniny představitel Charlese Gunna...J. August Richards. Já mu přeji nejen za sebe, ale i za blog, všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů v kariéře a v rodinném životě. Ať se daří. Prostě všechno nejky :))Bla bla bla....aneb zajímavé čtení

28. srpna 2011 v 11:02 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky se změnami končím. Udělala jsem rozcestník a založila jsem nové rubriky. Ale jen jedna je prázdná, a to rubrika s názvem Témata týdne. Už spoustu blogů tuto rubriku má, a jelikož ráda píšu, tak jsem si ji založila také. Ale nebudu psát na každé téma. Budu psát na témata, která se mi budou zamlouvat a líbit. A taky záleží na náladě a času :)) Pokud zítra bude nějaké dobré téma, něco bych už mohla napsat ;) Taky jsem udělala další srdíčka, ty by se tu mohly objevit dnes večer nebo až zítra:)) Možná jsem s tím otravná, ale mě to baví. A já chci dělat to, co mě baví. Proto se tu budou objevovat srdíčka...nevím, kdy mě to přestane bavit, nebo kdy nebude čas a nálada. Chci si to užívat právě teď. Jeden z důvodů proč do rubriky ...tvorba přibudou články :)) Ale nebudou se tu objevovat jenom články s mojí grafikou. Tak třeba od září začnu dávat povídky a úvahy. Také udělám třídění BP a určitě ještě nějaké věci. A proč až od září? Protože to už tu budeme všichni, a můžu v klidu udělat to třídění ;)

"od září"...to zní hrozně. To už budeme chodit do školy. Po pravdě se tam i trochu těším, ale na druhou stranu se netěším na to vstávání :D Bude mi chybět to dlouhé dívání se na tv. Bude mi chybět to, jak jsem byla jen a jen na blogu :)) Ale než se nadějeme bude listopad...BONES, a pak Vánoce, Nový rok atd. Vše uteče rychle a my budeme zase o rok starší a "moudřejší". Někdy bych si přál zastavit na chvíli čas a prožít jednu danou chvíli. Ale kdyby se tak stalo, zmeškala bych chvíli, která by zrovna probíhala. Asi je lepší nechat to, jak to je. Je lepší se v těchto věcech nevrtat a nechat je na pokoji. Minulost je prostě minulost....lepší je žít přítomností a myslet na budoucnost. Stejně minulost nezměníme, i kdybychom si to z celého srdce přáli :((

Jejda! Nějak jsem se moc rozepsala...to jsem nechtěla. Napsala jsem takovou menší úvahu :D :D A prý až od září :D

Vy se těšíte do školy?

Cenky za Vyber 0.2

27. srpna 2011 v 18:25 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, mám tu poslední čtyři cenky za soutěž Vyber 0.2 Doufám, že se dotyčným budou líbit :)) A zase se nedívejte na tu velikost. Je to tak, jak se mi to povedlo udělat ;)


B.o.B feat. Hayley Williams-Airplanes

27. srpna 2011 v 12:25 | Karamelka |  videjka :-)
Tato písnička mě budí, poslouchám ji a líbí se mi :)) Občas ji slýchávám v rádio, ale už to není hit. A jak jsem na ni narazila? Slyšela jsem ji ve video Buffy and Dawn :)) Myslím si, že ji někdo určitě znáte ;)Ceny za Vyber si 0.2

27. srpna 2011 v 0:44 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky mám tu prvních pět srdíček :)) Doufám, že se budou líbit, a že budete spokojeni :)) Mně se celkem líbí, ale na mě vůbec nezáleží ;) A prosím neberte to tak, že když má někdo větší srdíčko, tak to něco znamená. Tak to není. Srdíčka jsou prostě taková, jak jsem to odhadla :)) Ještě nevím, jak udělat přesnou velikost.


BONES srdíčka 0.2

26. srpna 2011 v 16:16 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Ahojky mám tu další tři srdíčka. Konečně jsem přišla na to, jak udělat, aby nebyla černobílá :)) A přišla jsem na to sama :D Vyrábění srdíček mě prozatím baví. Napadlo mě, že je udělám jako cenu za soutěž Vyber si 0.2 Ti, co se zúčastnili, tak mi prosím napište, co by jste chtěli na srdíčko :))

Týká se to těchto devíti: PawlušQa; Smile :-); Kůstka; Willow; Everlinet; Natalka; BiBi; Anny; gil-horatio-mac

S Alyson

26. srpna 2011 v 1:11 | Karamelka |  Rozhovory a tagy

K: Ahojky, jak se máš?
A: Ahojík,mám se dobře.

K: Mohla by jsi nám něco říci o svém blogu?
A: No s blogem sem začala asik tak v 17,můj první byl kikinnka-01 a vydržel mi 2 roky. No pak sem jich začala mít hodně. Jackik.blog.cz mi vydržel rok, ještě sem ho nesmazala. Tak se na něj můžete podívat. No pořád sem jednou chtěla o jedné stars, pak o všem. Možná sem se nemohla rozhodnout tak sem dělala hodně blogů, které vydrželi týden možná i den. Čtyři měsíce sem měla daily-mileyrcyrus. Pak sem na deankik, ale to sem měla o všem možná byl především zaměřen na Lovce duchů, ale všichni si mysleli že je to o Alyson. Tak pak nakonec mám tento blog o ní. Je to supa, lepší je mít blog o jedné stars, kterou nikdo nemá. I když sem přidala svoje favorite, ale to nikomu nevadí. Musí tam být i trochu něco jiného, protože pak tě to přestane bavit. Bez blogování sem byla rok a půl, ale chyběla mi grafika a doma sem se nudila na počítači. Tak sem se zase rozhodla do toho praštit. A zapomněla jsem, měla sem i blog o miss-buffy a ten mě moc bavil.

Moje první srdíčko a hvězdička

25. srpna 2011 v 17:14 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Nikdy bych neřekla, že jednou budu umět vyrábět srdíčka :)) Byl to velký boj, protože mi to nešlo, pak mi neseděla fotka :D Nemohla jsem najít tvar srdce...bylo to něco :D Ale výsledek je úžasný. Moc se mi líbí a ani nevím, jak jsem udělala, aby bylo černobílé :D :D Je velké, ale nevěděla jsem, jak bude vypadat. Stejně se mi líbí :))
Hvězdičku jsem dělala asi před dvěma dny v jiném programu a také se mi líbí :))Od ℳichelle❧

25. srpna 2011 v 13:06 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky chtěla bych poděkovat ℳichelle❧ za avatárek, který jsem získala za bleskovku :)) Je nádherný a moc za něj děkujíí :))


BONES

25. srpna 2011 v 0:00 | Karamelka |  BONES
Za obrázky moc děkuji DelusH


New lay

24. srpna 2011 v 21:00 | Karamelka |  ... kecy
Chtělo to změnu. Přišlo mi, že už je to okoukané, a tak jsem požádala ♥PawlušQu♥. A ona mi jej udělala a musím říci, že velice rychle. A také mě překvapila...má skvělé nápady :)) No koukněte na menu...to je dokonalé :)) Moc bych jí chtěla poděkovat :)) Líbí se mi...je dokonalý

P.S. Je tu nová položka New stories. Tam budu dávat odkazy na nejnovější povídky, úvahy...prostě na to, co jsem napsala a bylo uveřejněno na blogu ;)

Moc ti děkuji :))

Dokonalá a dokonalejší

24. srpna 2011 v 11:50 | Karamelka |  fotky :-)
Tak za prvné ona je dokonalá sama o sobě. Za druhé s tím bříškem je ještě více dokonalejší a moc jí to sluší. O kom je řeč? No přece o Emily Deschanel alias naše Kůstka :)) Mám tu tři nejnovější fotky. Opravdu moc jí to sluší a má nádherné šaty :)) Ale nebýt Anny, tak o fotečkách nevím. Ona je má totiž na svém blogu :))Od nejstarší nebo od nejmladší?

23. srpna 2011 v 23:36 | Karamelka |  ... ankety
Chtěla jsem udělat rozcestník BONES povídek, ale nemohla jsem se rozhodnout, jestli povídky seřadit od nejstarší po nejmladší nebo opačně :( A tak se ptám vás. Jak by jste chtěli mít seřazené BONES povídky? Pod článkem je anketa, tak prosím hlasujte. Hlasování bude trvat do zítřejšího večera...pak ho udělám ;) A beru to tak, že začátek je seshora dolů. Takže když se rozhodne pro nejmladší, tak když kliknete na rozcestník, tak uvidíte obrázek nejmladší povídky :))

Děkuji všem, co se zúčastní :)) A prosím nepište, že je vám to jedno :(( Pro mě je to důležité :))