Září 2011

Dobrý pocit...aneb poslední článek za měsíc září

30. září 2011 v 19:40 | Karamelka |  ... kecy
Nemám moc ráda lichá čísla...vadí mi, když s nimi ukončuji měsíc. Třeba pětka mi nevadí...je to přesná půlka...tak ta mi nevadí. Ale třeba devítka nebo sedmička...tak to už je horší :D :D Já proti těmto číslům nic nemám jen nechci, abych měla lichý počet článků za měsíc. Proč? Protože vím, že už to nemůžu změnit a nemohu s tím nic dělat. Proto také píši tento článek, abych za měsíc září měla sudý počet článků :D :D A měla z toho dobrý pocit :))

Vím, že to zní zvláštně, ale prostě jsem už taková. Vše musí být perfektní jinak to není ono. Potřebuji mít z věcí dobrý pocit, a když bude na mě koukat září(37)...tak to se mi moc nelíbí. A už tak je to nejméně článku za měsíc. No bohužel je to pochopitelné...škola. Nejde mi, ale o počet článků za měsíc...jde mi o to, aby mé články někdo četl a líbily se ;) Přece jenom je to pro vás :)))
Ale říjen také toho moc neslibuje...přece jen se, ale stane na blogu jedna "příjemná" věc. V říjnu je menší smutné výročí a já jej změním ;) Takže už jsou nějaké plány :)) Jen doufám, že změnu oceníte a budete spokojeni. Dočkáte se už příští týden ;) Nachystám něco o víkendu a zbytek až potom. Jinak doufám, že říjen uteče také rychle jako září a bude tu listopad...konečně. Už se nemohu dočkat...už, aby byl :D :D Musím se přiznat, že alespoň jednou denně kouknu na nějakou hezkou scénu B&B. Prostě mi to už přijde dlouho...chtěla bych už vidět, jak budou spolu vybírat domeček, jak Booth bude vzpomínat na dětství, jak Kůstka bude mít nové téma na konverzaci s Angelou...je spousta věcí, na které se těším. Ale vím, že ne všechny se ukáží hned v prvním díle, ale jen bych je už chtěla zase vidět. Také by mě zajímalo, jestli Cam někoho bude mít ;) A Swets...v jednom díle se totiž má objevit Daisy...tak třeba se dají dohromady. To by nebylo špatné...slušelo jim to spolu. Oni jsou oba správně střelení :D :D Mám prostě spoustu otázek, ale odpovědi v nedohledu :(( Snad se je brzy dozvím nebo aspoň nějaký náznak :D :D Vsadím se, že i vy máte nějaké otázky...vždy nějaké jsou :))

Jaké jsou vaše otázky na sedmou sérii BONES?

Srdíčka pro Alyson

30. září 2011 v 17:10 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Ahojky mám tu osm srdíček pro Alyson, která mě o ně poprosila. Doufám, že se nebudeš zlobit, že jsem jich udělala tolik :(( A také doufám, že se ti budou líbít a budeš s nimi spokojena. Snažila jsem si s nimi vyhrát- Udělala jsem ti i dvě takové bonusové...jsou to poslední dvě srdíčka :)) Tak snad budeš spokojená a budou se líbit...Já z nich moc dobrý pocit nemám...kdyby se nelíbily, tak se moc omlouvám.

Od DelusH

29. září 2011 v 21:14 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky mám tu dva diplomky u DelusH, které jsem dostala za Bleskovku a Tipovačku. A musím se pochlubit, že jsem byla jediná, kdo se trefil :D :D Za oba diplomky moc děkuji...jsou krásné :))


Sarah 0.2

29. září 2011 v 16:54 | Karamelka |  kreslené obrázky :-)
Ahojky mám tu čtyři kresby Sarah Michelle Gellary. Dvě jsou barevné a dvě černobílé :)) Ty barevné jsou nádherné...nechápu, jak to někdo může nakreslit....nádhera. A ty černobílé jsou také skvělé :)) Tomu se říká talent :))


Bangel srdíčka 0.1

28. září 2011 v 12:45 | Karamelka |  ...PNG obrázky

Ahojky udělala jsem pět srdíček s párem Bangel :)) Nejvíce se mi líbí to první a poslední :)) Ale moc se mi nelíbí to druhé...je takové zvláštní až divné. A které se nejvíce líbí vám?


Někdo má narozeniny, my máme přání jediný

27. září 2011 v 18:50 | Karamelka |  ...přání k narozeninám
Dnes bych ráda popřála představitelce Cam ze seriálu BONES Tamaře Taylor všechno nejlepší k jejím čtyřicátým prvním narozeninám. Přeji hodně zdraví, štěstí, úspěchů v kariéře a v rodinném životě. Také jí přeji, aby se jí dařila role Cam a měla trpělivost s těhotnou Kůstkou :D :D

Všechno nejlepší :))


Vtipy 0.6

26. září 2011 v 19:35 | Karamelka |  vtipy :-)

Přijde do baru hokejista s fotbalistou. Hokejista: "Whisky s ledem." Fotbalista: "Whisky, ale s trávou."

Řve jeden ožralý chlap v hospodě: "Já chci ještě kafééééé!" Číšník: "Opilejm nenaléváme!"

Auto jede šílenou rychlostí a v zatáčce si řidič všimne neopatrného chodce. Dupne na brzdy, ale nestihne zastavit a chlapa převálcuje. Naštvaně se vykloní z okýnka a křičí: "Člověče, dávej pozor!" "Proč?" táže se poražený, "pojedeš nazpátek?"


Emily a David

25. září 2011 v 15:28 | Karamelka |  animace :-)
Ahojky našla jsem dvě úžasné animace. Na jedné je Emily a prostě nemá chybu a na druhé je David a také nemá chybu :D :D Prostě jsou ty animace pro pobavení a zlepšení nálady ;) U mě to fungovala, tak doufám, že i u vás :)) Ty animace jsou kouzelné a dokonalé :D :D


S DelusH

24. září 2011 v 14:35 | Karamelka |  Rozhovory a tagy
K: Ahojky, jak se máš?
D: Čaau, mám se fajne.

K: Vím, že děláš nádhernou grafiku. Kdy si s ní asi začala?
D: No, nevím jestli se tomu dá říct nádherná. Osobně si myslím, že tak dobrá nejsem. Něco se povede a něco ne(smích). Začala? Fíha...no předpokládám, že to bylo někdy na konci 9. na ZŠ...takže před nějakýma 5 lety plus mínus.

K: Děláš to jako koníček, nemýlím se, že? Chtěla by jsi se tím i živit?
D: Jo, je to můj koníček....je to něco, co mě baví, a zároveň mě nabíjí jistou energií. Ale živit bych se tím asi nemohla, někdy prostě dokážu mít Photoshop otevřený i celý den a nevymslím lautr nic a někdy mám hotový třebas blend za 15 minut...prostě tam jde o tu múzu, která buď je nebo ne.

Napravuji to, co jsem včera neudělala :))

23. září 2011 v 17:16 | Karamelka |  ... kecy
Včera jsem se k této úžasné zprávě ani moc nevyjádřila. Jen jsem pogratulovala mamince a gratuluji znovu ;) Také gratuluji tatínkovi a malého Henryho vítám na světě :)) Včera jsem ani tuto zprávu moc nepostřehla...A důvod? Škola...bylo toho moc a nálada byla nic moc. A teprve dnes se k tomu vracím a usmívám se, neboť je to nádherné :)) Nemohu se dočkat fotek maminky Emily a jejího syna Henryho:)) Budou to určitě krásné fotečky a on bude roztomilý a krásný....předbíhám :D :D

Po pravdě jsem čekala, že miminko přijde na svět později. Ale už se stalo, ale jak všichni víme, to nevadí :)) Miminko je zdravé :)) Jen mám trošičku strach, aby to neovlivnilo natáčení BONES...jak víme, Kůstka by měla mít...však víte :D Nechci to prozrazovat, kdyby to někdo chtěl mít jako překvapení. Ale scénaristé nás dokáží překvapit, tak uvidíme, jak to bude. Ať budou mít to anebo to...stejně bude ráda, neboť to bude mít Booth a Kůstka...už to je nádhera. Jen prosím, ať se z toho nestane telenovela :(( Doufám, že scénaristé poznají, kdy už je čas skončit. Ale zase nechci, aby to skončilo tím, že Booth požádá Kůstku o ruku....nebo že Kůstka začne rodit a konec. To bych zuřila :D :D Doufám, že tohle fanouškům neudělají...snad si nás váží tolik, že to ukončí krásně, ale ne moc otevřeně :)) Prostě by to chtělo konec podle našich představ :)) I v tomhle se musíme nechat překvapit, ale je tu i fakt, že se začíná mluvit o osmé sérii :)) To potěší, ale není to potvrzené...ale ani vyvrácené :)) Je to taková naděje pro nás :)) Krásná naděje...ale ještě ani nevíme, jaká bude sedmá série. Snad to nebude zklamání...podle toho, co už se ví...to na zklamání vůbec nevypadá. Čím více se o dílech prozrazuje a my se dozvídáme více informací...tím více se i těším :)) Už aby bylo třetí listopadu :D Že?

Jaký by jste chtěli konec éry BONES?

Velikanánská gratulace Emily

22. září 2011 v 18:26 | Karamelka |  ... kecy
Tak to je, alespoň dobrá zpráva dne! Dočkali jsme se jako celá Amerika! Naše milované Emily...sice to ještě není oficiálně potvrzeno...ale podle Twitteru herců a ták...No prostě Emily se narodil syn!!! Se svým maželem jej pojmenovali Henry :)) Já samořejmě moc moc gratuluji a už se těším na první fotku klučiny ;) Ještě jednou velká gratulace :))


Bangel 0.2

21. září 2011 v 19:00 | Karamelka |  wally :-)
Ahojky jsou tu další čtyři wally tohoto páru. Ten první je úžasný. Sarah tam vypadá skvěle. Druhý a třetí jsou v plné velikosti už tak. Jsou bohužel malé :(( No, ale ten druhý je kouzelný :))A ten třetí...ty její krvavé slzy...wau! Ten poslední se mi moc líbí. Oba tam vypadají dokonale :))


Angel

20. září 2011 v 8:08 | Karamelka |  Angel
Cordy seděla na židli v jednom z mnoha pokojů v hotelu. Seděla u postele a ve svých rukou svírala ruku muže. Muž bez známek života ležel v posteli. Neustále ho kontrolovala. Nedýchal. Ale aspoň nebyl proměněný v prach, i když nezbývalo moc a mohlo to tak být. Tím mužem, který ležel na posteli, byl Angel.
Za nedlouho přišel Cordy vystřídat Wesley. ,,Ahoj." Cordy se otočila. Byla na ní vidět únava. ,,Ahoj Wesley." ,,Jak mu je?" ,,Nelepší se to, ale není to ani horší. Je to pořád stejné." ,,Měla by ses jít vyspat. Já tu zůstanu." ,,Nechci ho opustit…" ,,Cordy já tady budu a ty ho neopouštíš. Jen si půjdeš odpočnout." ,,Já nevím." ,,Ale já jo." Wesley chytl Cordy za ruku a postavil ji. ,,Upaluj se vyspat." Cordy se na něj usmála: ,,Díky a kdyby se něco změnilo, tak pro mě přijď." ,,Neboj." Cordy tedy nakonec odešla. Wesley se posadil na židli a podíval se na svého přítele. I jeho mrzelo, jak mu je. Chtěl něco udělat. Chtěl mu jen pomoci, ale nevěděl jak. Chvíli se na něj díval, ale pak si otevřel knihu, kterou si donesl, a začal číst. Četl nahlas, i když věděl, že ho Angel neslyší. Byla to nějaká kniha o démonech. Do knihy se tak začetl, že brzy usnul.

BONES srdíčko 0.4

19. září 2011 v 15:15 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Ahojky mám tu jeden svůj výtvor. Včera jsem se tak trochu naštvala a prostě jsem se potřebovala nějak uklidnit...tak jsem něco zkusila a myslím, že je to hezké :)) Mám pocit jako by se mi po dlouhé době něco povedlo ;) Asi budete mít jiný názor, ale mně se to prostě líbí :)) Jsem na svůj výtvor hrdá...což se také stává málokdy :D :D Asi se budu muset naštvávat častěji, ale to asi nebude žádný problém...stačí škola :D :D

Tak co si o tom myslíte vy? Povedlo se nebo je to hrůza?

Tři diplomy - Charmed-ka.Pavla

18. září 2011 v 13:10 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky mám tu tři diplomky, které jsem získala u Charmed-ky.Pavly. První je za soutěž Vyber si a ty dva jsou za Tipovačky :)) Za diplomky moc děkuji.


Bezchybná fotka

18. září 2011 v 0:00 | Karamelka |  fotky :-)
Ahojky mám tu jednu dokonale úžasnou fotku B&B. Včera mi na tuto fotku poslala Natalka odkaz, za což moc děkuji, a když jsem ji uviděla...no nedát ji na blog by byl hřích :D :D Prostě to by nešlo. Jen co jsem ji spatřila, začala jsem se opravdu dost smát :D :D A tak nějak mi zlepšila náladu...takže Natty moc děkuji :))


Prosím čtěte pozorně

17. září 2011 v 11:58 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, jak už jsem se zmiňovala, ráda bych vám jsem dala nějakou povídku. Ale než tak udělám, chtěla bych vám něco napsat. Už jsem to tu několikrát psala...opakování matka moudrosti. Byla bych ráda, kdyby mé povídky komentovali jenom ti, kteří je budou opravdu číst. A prosím nepište k nim jen: ,,Hezké, povedla se." nebo ,,To je hrozné, jak jsi to mohla vůbec napsat?" Přála bych si, aby jste se v komentářích rozepsali :)) Protože si myslím, že když si tu povídku přečtete, tak dokážete napsat mnohem lepší komentář. Dokážete napsat, co se vám nelíbilo nebo líbilo, co by jste změnili... Když já komentuji povídky, tak se také dokáži rozepsat...protože je opravdu čtu :)) A ráda je čtu, ať jsou to BONES povídky nebo jakékoliv jiné ;) Na každé mé povídce mi moc záleží, neboť je v ní něco ze mě, neboť jsem u ní strávila svůj volný čas a rozhodala se ji dát na blog. Opravdu bych byla ráda, kdyby jste to respektovali. Nikoho nenutím číst mé povídky, a proto k nim nemusí ani psát komentář...tak je to :)) Proto vás ještě jednou žádám a prosím, aby jste to komentovali upřímně. Pokud se vám nelíbí, klidně to k ní napište...já to snesu a pochopím, když napíšete, co je špatně. Žádný učeň z nebe nespadl...takže to pochopím. A ocením, že jste to vůbec četli :)) Takže vás o to moc prosím.

Děkuji za pochopení :))

Cenky za Bublinku

16. září 2011 v 20:04 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky mám tu cenky za Bublinku 0.5. Soutěže se zúčastnilo pouze pět z vás, a tak jsem se rozhodla cenku udělat všem :)) Doufám, že se vám bude líbit a budete spokojeni ;)

Pro Kůstku a její Bublinku: ,,Jsem nejlepší antropoložka ve státě , nepotřebuju vědět kdo je Britney Spears.. "

Okouzlující Emily

16. září 2011 v 7:33 | Karamelka |  fotky :-)
Ahojky mám tu obálku časopisu Fitpregnancy, kde je Emily. A je úplně okouzlující a já jsem si ji prostě musela také dát na blog :D Po pravdě Emily vypadá opravdu nádherně...září :)) Sluší jí to :)) To těhotenství jí prospívá... Už se opravdu moc, ale moc těším na sedmou sérii. Určitě tam bude také vypadat dokonale a k tomu bude s Boothem...to bude nádherné :))


4life-Pro mě jsi

15. září 2011 v 13:00 | Karamelka |  videjka :-)
Ahojky mám tu jednu písničku, co již znám dlouho. Ale líbí se mi, a ráda si ji občas poslechnu. Odkaz na ni mi poslala jedna kamarádka, takže je to srdeční záležitost ;) To se mi líbí :)) A navíc je česká, tak je to fajn ;)