Říjen 2011

Život je boj, tak proč to nevzdát?

31. října 2011 v 16:18 | Karamelka |  úvahy
Jednou je člověk dole jednou zase nahoře. Jednou se chce vzdát, jednou to chce všechno ukončit a jindy by zase nejraději zastavil čas. Jednou by si přál nikdy nepotkat tu osobu, co ho oklamala, co ukradla jeho srdce. Jindy nabízí své srdce na dlani a přeje si, aby si jej ten druhý vzal a neublížil mu. Ale nic není věčné..."rovnováha funguje." Prý je dobré, když se člověk ocitne na dně, protože se má od čeho odrazit, ale co když to dno je jen černá prázdnota. Co když není se od čeho odrazit. Člověka opustí síly, aby se zase mohl vyškrábat nahoru a začít odznovu nebo se pokusit, aby to bylo jako dříve. Přát a chtít může, o to horší je to tak udělat.
Na světě existuje dobro zlo, není to jen v pohádkách. Existují zlý a závidící lidé, ale také hodní lidé, jenž vám pomohou z každého problému. No, ale vždy tu nemohou být jen pro nás, oni potřebují také prostor a mají i své problémy. Občas je svými problémy nezatěžujeme a trpíme sami. Neříkáme jim o proplakaných nocí, neříkáme jim, že potřebujeme obejmout. Tváříme se před nimi jako by nás nic netížilo, nechceme jim přidělávat starosti. Neví, že když jsme sami, nebavíme se, ale pláčeme a přemýšlíme o ukončení toho všeho. Neví, že občas to chceme vzdát a i vzdáme...vždyť je jednoduché se vzdát a neptrápit se dále. Vždyť je to tak prosté...nic složitého. Boj je unavující a bolestný, tak proč bychom měli a chtěli bojovat? Před nimi se tváříme jako stateční lidé, abychom jim ukázali, že to zvládneme i sami. Ale jen co se ocitneme osamotě, propadneme. Nejraději bychom celý svůj život odhodili za hlavu a utekli někam daleko, kde nás nikdo nikdy nenajde. Přejeme si začít odznova i to přece bývá jednoduché, ale nechat je tu sami s jejich problémy? Je těžké myslet na sebe a přitom i na jiné. Je těžké mít city a žít...je těžké bojovat, ale ještě těžší nevzdát to. Bojujeme za chvíle, pro které bychom zastavili čas. Bojujeme za člověka, kterému dáme nebo jsme dali své srdce. Bojuje za přátelé, neboť oni nás potřebují, aby to také nevzdali. Nebojujeme jen pro sebe, ale i pro jiné! Proto si na dně najdeme pevnou zem a odrazíme se, co největší silou, abychom mohli dál bojovat. Chybu, která nás srazila, už totiž neuděláme. Proto bojujeme a nevzdáváme se!

BONES srdíčko 0.6

30. října 2011 v 21:30 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Pokusila jsem zase spojit dvě srdíčka, ale moc se mi to nepovedlo :(( To první spojení se mi líbí mnohem více. Protože srdíčko, kde je Booth je menší než to, kde je Kůstka. Tentokrát mi to nějak nevyšlo :(( Ani nevím, proč to sem dávám...možná proto aby jste viděli mé pokroky, které možná budu dělat. Ale stejně se mi líbí ty jejich pohledy :D :D Takže přece jenom na tom srdíčko něco hezkého je ;)

Od Terinky a Everlinet

30. října 2011 v 12:48 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky mám tu dvě ceny, které jsem získala. Jedna je od Terinky...je to diplomek a je moc hezký. Já za něj moc děkuji ;) Druhá cena je srdíčko od Everlinet, které samozřejmě také moc děkuji...je totiž moc povedené a krásné :)) Oběma moc děkuji ;)Od Natalky

29. října 2011 v 23:10 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ani nevím jak, ani nevím proč...ale něco přece jen vím. Vím, že mám poděkovat Natalce za krásné dvě věci, které pro mě udělala. Já jí udělala tři srdíčka a ona tohle...dokonalé :)) Opravdu Natalce moc děkuji, a jak jsem psala...prostě ona je úžasný človíček ;)


Bangel 0.2

29. října 2011 v 0:53 | Karamelka |  fotomontáže :-)
Nevěděla jsem, jestli to první je fotomontáž...ale nevěděla jsem, kam jinam to zařadit. Vím, že tato scéna je udělaná uměla...takže vlastně je to fotomontáž :D :D Ta druhá je zvláštní, ale ta třetí :D :D Ta je úžasná! Takovou fotomontáž mám ještě jednou, ale místo Sarah tam je Emily :D :D A ta poslední nemá chybu prostě....ta se mi moc líbí :))


Srdíčka pro Natalku

28. října 2011 v 16:05 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Ahojky mám tu tři srdíčka pro jedno mé skvělé a úžasné sb, které je tu vždy pro mě :)) Těchto sb je samozřejmě více, nerada bych se někoho dotkla nebo tak něco...ale prostě tohle sb mi vždy zvedne náladu a posílá mi spoustu odkazů na úžasné fotky :D :D Však ona ví, o čem je řeč :D :D Tímto sb je Natalka, která má blog o BONES. Kdo ji má v sb, má velké štěští, protože ona je úžasný člověk. Ty naše záchvaty smíchu, když si vzpomeneme na jednu takovou pěknou scénku :D :D Když mi není nejlípe, ví jak mě rozveselit...což moc oceňuji, protože takový člověk má právo se říkat přítel...v tomto případě přítelkyně ;)

♥Moc ti děkuji♥

Kamarádka

28. října 2011 v 10:54 | Karamelka |  o přátelství

Kamarádka
Je to více jak pět let,
co změnil se mi svět.
Tenkrát jsem tě poznala,
byla jsi ještě prťavá.
Žili jsme náš barbie svět,
co chybí nám už teď.
Bez starostí, bez problémů,
ta doba je už v nedohlednu.
Tenkrát nás nic netrápilo,
snad jen dětské hádky.
Přesto nás nic nerozdělilo,
zůstali jsme kamarádky!
Kámošky snad budem dlouho,
nic nás nesmí rozdělit.
Sic dalších cest bude mnoho,
nesmíme se rozloučit!

Není mé tvorby!

BONES srdíčka 0.5

27. října 2011 v 19:10 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Ahojky mám tu deset srdíček, které jsem dnes vytvořila. Původně jsem si chtěla udělat jen jedno a vyměnit jej u komentářů, ale nějak mě to chytlo :D :D A tak jsem jich udělala trochu více. Musím se přiznat, že se mi moc líbí :)) V článku jsou dány tak, jak jsem je udělala. To první má trochu více protáhlý tvar srdíčka, ale stále to vypadá jako srdce :)) První tři srdíčka jsou velká, protože jak jsem psala mělo jedno být ke komentářům...tak aby bylo vidět, muselo být větší. Ty ostatní jsou sice také velká, ale ne už tolik.

Dido-White Flag

27. října 2011 v 14:14 | Karamelka |  videjka :-)
Ahojky mám tu jednu písničku, kterou přímo miluji :)) Nejen že ve videoklipu hraje David, ale protože je to opravdu úžasná písnička :)) Jednou jsme si ji pustili v angličtině, pak ji dala BiBi na blog...později i Tamča a Natalka. A prostě jsem si ji zamilovala...už je to sice delší dobu, co ji poslouchám, ale stále mě neomrzela :)) Někdo ji určitě znáte a slyšeli jste ji...doufám, že se vám bude líbit, protože ta písnička nepatří mezi ty nejmladší ;)


Bones & Booth 0.1

27. října 2011 v 10:46 | Karamelka |  wally :-)
Ahojky mám tu první wally páru B&B a jsou to úžasné wally. Ten první je nádherný...ten se mi opravdu moc líbí :)) Ke druhému nemám, co dodat :D :D Třetí wall je udělán z jedné krásné scény a já ji mám ráda :)) A ten čtvrtý mi přijde trochu smutný, ale je krásný ;)


BONES avošky

26. října 2011 v 16:32 | Karamelka |  ...avatárky
Ahojky mám tu již zmíněné avatárky. Využila jsem promo fotky k sedmé sérii, a pak jsem udělala i z nějakých dílu BONES. A musím říci, že jsem opravdu moc spokojená. Jsou zase jednoduché, ale prostě pro jednoduchost mám slabost :D :D A moc se mi líbí...jsem na svá díla zase hrdá ;) Tak snad se budou alespoň trošku líbit i vám ;)


Krásný nový lay aneb plány na prázdniny

26. října 2011 v 8:30 | Karamelka |  ... kecy
Už je to dva měsíce a dva dny, co tu byl nový lay...chtělo to změnu a za ni vděčím ochotné Katherine. Podle mého názoru je ten lay naprosto úžásný a k tomu tak trochu provokativní :D :D Jsem spokojená, protože mám nádherné menu, nádherné záhlaví a úžasné barvy. Katherine opravdu moc moc děkuji :)) V podmínkách při objednávce layu je, že musím mít lay více, jak deset dnů...to nebude žádný problém :D :D Nemohu si pomoci, ale Kůstka s tou lahvičkou vypadá tak úžasně :)) Moc jim to spolu sluší...škoda, že není taková promo fotka, že jsou jen oni dva a lahvička :D :D Ta by byla bez chybná ;)

Dnes školákům začali prázdniny...i já je mám :)) Jsem za ně ráda, občas totiž člověk potřebuje větší volno než jenom víkend. Někdy víkend je nic, protože člověk má tolik práce, že si ani nestihne pořádně odpočinout...sice nám profesoři zadali spousty práce, ale člověk se alespoň vyspí. A to já oceňuji :)) I když teda dneska jsou musela vstávat, ale zítra mám v plánu si pěkně pospat, a až potom něco dělat do školy...všechno hezky postupně ;) Možná udělám i nějakou grafiku na blog. Prozatím mám udělané nové avatárky, které se mi zase líbí :)) Ale jsou jednoduché, tak uvidíme, jestli se budou líbit i vám. Kromě toho bych mohla vymyslet nějakou soutěž a mohla by se tu objevit povídka :)) V poslední době nemám vůbec čas a náladu na psaní...chybí mi to. Zkusím dopsat alespoň tu, kterou mám rozepsanou, i když ta je na dlouho :D :D Nějak se mi to zamotalo. Bohužel to není BONES povídka...na ty nemám žádnou inspiraci, ale třeba až uvidím první díl sedmé série, něco mě napadne...nechme se překvapit ;)

Jaké plány na prázdniny máte vy? Líbí se vám nový lay?

Ceny za Tipovačku 0.5

25. října 2011 v 21:15 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky mám tu dvě srdíčka za Tipovačku 0.5. Trefila se Kůstka a DelusH :)) A jaká byla správná odpověď? Odpoledne jsem byla venku s kamarádkou. Celkem mě překvapilo, že nikdo nedal 2 (Měla jsem rande). Je pravda, že tuto odpověď jsem tam napsala jen z legrace :)) Ale zpátky k cenám, doufám, že se budou líbit :)) A děkuji všem, co se zúčastnili ;)

David s Emily 0.3

25. října 2011 v 16:12 | Karamelka |  kreslené obrázky :-)
Ahojky mám tu pro vás překrásně nakreslené obrázky páru B&B. Smekám před člověk, který to nakreslil, protože je to nádhera . Kéž bych tak také uměla kreslit. Kreslení není moje silná stránka :D :D
Poslední dva obrázky jsou podepsány mým druhým blogem, tak aby jste se nedivili ;)


Zajímavé odpočítávání aneb hraní naší fantasie

24. října 2011 v 0:10 | Karamelka |  ... kecy
Už jen dva měsíce a jsou tu Vánoce :D Letos se na ně těším, což u mě je každý rok :D :D Po pravdě mám ráda tu atmosféru kolem, pečení cukroví, zdobení stromečku...jsme spolu a šťastní. Mám Vánoce ráda...no a samozřejmě se těším na vánoční dárečky :D :D Já osobně už mám tři koupené :D Ještě nějaké budu kupovat, ale to nejtěžší je už za mnou.
Kromě toho, že za dva měsíce tu budou Vánoce, tu mám ještě jeden odpočet. Ještě tento týden a kousek příští a je to tu! Už jen chvilku a my budeme moci shlédnout první díl sedmé série BONES! Čím více se to blíží, tím více si říkám, že už to snad nevydržím. Ale to se prostě vydržet musí, musíme s tím bojovat. Když už jsme to vydrželi tak dlouho, tak nás přece pár dní neodrovná :D :D I když to píše ta pravá :D Každý den se koukám alespoň na jednu krásnou scénu B&B...nejraději mám tu, jak spolu spálí to datum, kdy budou oba připraveni (6x16), a pak také samoržejmě tu, kdy mu Kůstka oznámí, že je těhotná a on je otec (6x23). Tyto dvě scény alespoň jednou za den vidím...občas i víckrát, protože si je pouštím neustále dokola :))

Včera jsem uveřejnila poslední část povídky Vše je možné, a tak by mě zajímal váš názor. Upozorňovala jsem, že konec bude otevřený, takže jste to mohli trochu čekat. Mě by zajímalo, jestli vaše fantasii je dala dohromady. Myslíte si, že se spolu vyspali a vzpomněli si na to? Udělal jeden z nich rozhodnutí, ke kterému se doposud neodvážil? Co bylo po tom, když se Booth vydal hledat své oblečení? Došlo jim, že bez sebe nemohou být, a že to konečně už pochopili? Co když ten hokejový zápas znamenal něco víc než jen pouhé pozvání, protože Parker nemohl. A vůbec nabídl Booth lístek Parkerovi?
Určitě by mě napadly i jiné otázky a myslím, že vás napadly. Ale jak si s otevřeným konec vyhrála vaše fantasie? A vůbec máte takové konce rádi? Jaký je váš názor na povídku?

Vše je možné-část devátá

23. října 2011 v 0:12 | Karamelka |  Vše je možné

Puk letěl směrem k brance. Mířil přímo na gólmana, který tam stál připravený ho chytit. Nikdo nevěděl, jak se to podařilo, ale puk se najednou ocitl v brance. Rozhodčí ukázal, že je to gól. Celý stadion vybuchl radostí. Kůstka se vrhla Boothovi kolem krk. Oba z toho měli velkou radost. Celý stadion začal jásat a skákat, div se nezřítil. I Kůstka skákala s Boothem a přitom se drželi za ruce. Muž, který stál vedle Kůstky, jí také objal.
Po zápase se šlo oslavovat do baru. Booth s Kůstkou také šli. V baru bylo hodně veselo a také se hodně pilo. Ani Kůstka s Boothem nezůstali pozadu. Ze začátku, ale ani jeden moc pít nechtěli. A snažili se být střízlivý, ale to se jim moc nepovedlo. Brzy byli trochu opilý, ale pak už toho bylo moc a byli opilý. Teď byla otázka, jak se dostanou domů? Barman jim zavolal taxíka jako skoro každému fanouškovi v baru. Taxík je odvezl k bytu Kůstky. Ona jej pozvala nahoru. Jemu to bylo jedno. Tak nějak moc nevnímal. Vyšli schody a asi deset minut se Kůstka snažila odemknout dveře od bytu. Ale nešlo jí to a tak se k dílu připojil i Booth. Ale ani ten se nemohl trefit. Smáli se tomu. Nakonec se jim to povedlo. A oba vpadli do bytu. A začali si sundávat věci a zamířili si to přímo do ložnice.

Tipovačka 0.5

22. října 2011 v 18:45 | Karamelka |  ...soutěže
Ahojky více, jak měsíc tu nebyla žádná soutěž :( Tak jsem se dnes pokusila něco vymyslet...nejdříve mě napadla Bublinka, ale to nechám na později :)) Vymyslela jsem další Tipovačku, která je již pátá ;) Já vám přeji hodně štěstí a dobrý tip ;)

Má otázka je: "Co jsem dnes odpoledne dělala?"

  1. Byla na blogu a přemýšlela nad změnami
  2. Měla jsem rande.
  3. Uklízela jsem a pracovala venku.
  4. Šla jsem ven s kamarádkou.

P.S. Prosím napiště mi, koho nebo co by jste chtěli na cenu :)) Nejspíše udělám srdíčka, ale kdyby jste nechtěli srdíčko, tak napište ;)


Vtipy 0.7

22. října 2011 v 9:46 | Karamelka |  vtipy :-)

Milenka ke svému milenci: "Jsem na tebe hrozně rozzlobená. Dozvěděla jsem se, že jsi ženatý!" "Ale to jsou jen pomluvy, které rozšiřuje moje manželka!"

"Pepíku, proč nekreslíš tatínka?"
"Protože nemám plešatou pastelku."

Paní učitelka vysvětluje třídě: "Říkáme, že kráva se otelila, kočka okotila. Řekne někdo další příklad?"
Pepík se hlásí: "Prosím, žralok se ožral!"

Vše je možné-část osmá

21. října 2011 v 15:58 | Karamelka |  Vše je možné


Booth a Kůstka stáli vedle sebe a oba sledovali ledovou plochu. Pozorovali, jak róba čistí led a připravuje ho na nájezdy. ,,Jsem nervózní," otočila se na něj. ,,Já vím." ,,Ty jsi taky?" ,,Trochu." ,,Bojíš se?" Otočil se k ní: ,,Bojím se, jsem nervózní. A přesto vím, že se kvůli tomu nezboří svět a ani nijak nezmění. V pondělí půjdu normálně do práce a za nedlouho na to zapomenu." ,,Ale přesto máš ty pocity." ,,Ano, protože chci, aby tým, kterému fandím, vyhrál. Aby vyhrál ten pohár a já se mohl s ostatními radovat a oslavit to." ,,Ale stejně na to za nedlouho zapomeneš…řekl jsi to." ,,Jo. Protože to nějak můj život nezmění." ,,Tak proč chodíš na hokej?" ,,Abych zabil čas." ,,Nemůžeš zabít čas..." Booth se na Kůstku usmál: ,,Myslel jsem to tak, že nemusím sedět doma a koukat do zdi. Nenudím se. A navíc mě tohle baví." ,,Baví tě tu sedět a tleskat? Pokřikovat na rozhodčí? A dívat se, jak se ti muži honí po ledě a snaží se dát gól do druhé branky? Tohle tě baví?" ,,Jo." Kůstka povzdechla: ,,Mě taky, i když tomu nerozumím." Oba se na sebe kouzelně podívali. Oba měli jiskry v očích a krásný pocit, že jsou tu s tím druhým. ,,Ať to dopadne jakkoliv, jsem ráda, že jsem tu s tebou." ,,A já jsem rád, že jsem tě přemluvil. A ty jsi šla." ,,Za to jsem ti vděčná. Jinak bych seděla doma a koukala do zdi, jak jsi řekl," řekla pobaveným hlasem.

Buffy se Spikem

20. října 2011 v 18:54 | Karamelka |  kreslené obrázky :-)
Jen jeden, ale krásně to vystihuje. I když v této scéně s Buffy byl někdo jiný :( Ale na tomto obrázku jim to spolu moc sluší :)) Krásně se na sebe koukají. Vypadá to jako by se chtěli políbit, avšak to se nedozvíme ;) To je jen jejich tajemnství ;)