Listopad 2011

Dušička

30. listopadu 2011 v 21:11 | Karamelka |  o přátelství

Dušička
Zahrát jen drobnou skladbičku
přicházím pro krásnou dušičku.
Za to, že dala mi nebe
za mnoho úsměvů, za kousek tebe.

Není mé tvorby!

Cangel 0.3

29. listopadu 2011 v 21:05 | Karamelka |  wally :-)
Ahojky jsou tu další wally páru Cangel. Zase jsou moc hezké, i když ten poslední mi přijde trochu zvláštní. Ale je moc hezký :)) Moc se mi líbí ten jejich pohled na prvním wallu. Tak krásně se na sebe usmívají. Na druhém se mi líbí to písmo, kterým je napsané hezky Angel & Cordy. A ten třetí je úžasný sám o sobě :))


Prosím o hlásky

28. listopadu 2011 v 20:26 | Karamelka |  ...prosba o hlásek
Ahojky chtěla bych vás pěkně poprosit o hlásek pro BONES fotku v soutěži o nej fotku dne :)) Soutěžní fotka je pod článkem :)) Prosím hlasujte zde. Za hlásky všem moc děkuji :))
A kdo jste ještě nehlasovali, tak prosím ještě podpořte BONES díl Santa na blátě zde. Děkuji :))


Motta

28. listopadu 2011 v 15:32 | Karamelka |  Citátky a motta
Když si nepřiznáš chybu, uděláš další.


Kdo přemůže svůj hněv, ten přemůže i své nepřátele.


Není hanba upadnou, ale příliš dlouho ležet.


Změna osudu-druhá část

27. listopadu 2011 v 0:00 | Karamelka |  Změna osudu
Ráno Buffy ležela Angelovi na ruce a snila o jejich budoucnosti. Nepatrně se pohnula, aby se více přitulila ke svému partnerovi. Ve spaní si neuvědomovala jeho zranění. A jen, co ten pohyb vykonala, Angel se probudil. Bolest, kterou mu způsobila, se stala nesnesitelnou. Nerad, ale v tuhle chvíli to bylo jeho vysvobození od bolesti, Buffy probudil. Ta se na něj podívala ospalýma očima. Na jeho tváři spatřila utrpení, uvědomila se, kde leží. Hned se prudce zvedla, čím způsobila Angelovi ještě větší bolest. On jen bezmocně sykl, ale jak by se mohl na ni zlobit. Stačil mu jeden pohled na ni a bolest už jej neovládala.
"Omlouvám se, nechtěla jsem ti ublížit," řekla starostlivě.
"Ty jsi mi přece neublížila, to ten démon."
"Ano, ale myslela jsem teď ráno, to že...," nestihla to ani do říci a Angel ji přerušil dalším syknutím od bolesti. Snažil se posadit, ale žebra s tím nesouhlasila. Přece jenom se mu to podařilo, Buffy mu posunula polštář, tak aby se mohl pohodlně opřít.

Změna osudu-první část

26. listopadu 2011 v 0:00 | Karamelka |  Změna osudu
Vždy mi vadilo, že Angel nezůstal v Sunnydale, a místo toho odešel do LA. Vadí mi, že ti dva nemohou být spolu a nemohou být šťastní. Miluji díl, kdy Buffy přijíždí do LA, aby si s Angelem promluvila. On se stane člověkem, ale oba vědí, že to takhle nejde. Proto Věštci vrátí čas a Angel se nikdy člověkem nestane. Nikdo si nic nebude pamatovat kromě něj. On si vše pamatuje a o to je to těžší.
Já jsem se rozhodla tenhle díl změnit podle svých představ. Rozhodla jsem se navázat na jednu chvíli, která vše změnila.

Emily 0.1

24. listopadu 2011 v 22:00 | Karamelka |  kreslené obrázky :-)

Ahojky mám tu dokonale nakreslené obrázky Emily :)) Ona je tak sladká a ještě k tomu na těch obrázkách...páni moc krásné :))


BONES srdíčka 0.9

23. listopadu 2011 v 20:02 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Ahojky tak jsem neodolala a udělala jsem i srdíčka z BONES dílu 7x03 :)) Tentokrát jsou všechny opravdu, ale opravdu jednoduché. Ale mně se líbí :)) Je to takové kouzelné a krásné :)) Moc se mi líbí to první srdíčko, kde jsem použila jeden efekt a už nevím jaký :D :D Pak už se mi to nepovedlo udělat znovu :( Možná na to časem a zkoušením přijdu :)) A pak se mi také líbí to druhé srdíčko, jak jsem tam dokázala dát oba dva a přitom taková fotka nešla udělat :)) Je to takové kouzelné a hezké :))


BONES avošky

22. listopadu 2011 v 18:13 | Karamelka |  ...avatárky
Ahojky mám tu avatárky z BONES dílu 7x03...v tomto díle byly dvě scény, které mě oslovily. Avošky, které můžete vidět, jsou velmi jednoduché. A ani nejsou moc upravené, protože jsem nevěděla, jak je více upravit. Nevěděla jsem, co tam napsat a někdy není třeba komentář nebo slova :)) Tak jsem je nechala takové, jen jsem použila pár efektů ;) A líbí se mi :))"Žádný učeň z nebe nespadl."

21. listopadu 2011 v 0:10 | Karamelka |  ... kecy
Opravdu obdivuji človíčky, kteří dokáží své povídce nebo příběhu dát život. Obdivuji, jak dokáží popsat všechny detaily, city i maličkosti, které vám v tu chvíli připadají důležité. Dokáží se vtělit do svého hrdiny a prožívat to s ním. Tito lidé mají můj velký obdiv. Já tohle totiž nedokáži. Ani pořádně nedokáži popsat city, které mé postavy prožívají. Často se mi opakují stejná slovesa a také ten můj slovosled :( Nejsem žádný dobrý písař, ale baví mě to a chci se zlepšovat. Chci umět popsat city i maličkosti, které nejsou důležité, ale povídce dávají to správné kouzlo. Chtěla bych své dílo prožívat se svým hrdinem. Ono to není tak jednoduché napsat povídku, která by dokázala oslovit čtenáře, která by se líbila, a která by byla překrásná. Žádný člověk nedokáže napsat dokonalé dílo, ale to čtenářům nevadí. Pokud jej osloví, tak je pro něj "to správné dokonalé" dílo. Má díla nikoho neoslovují a hezká asi také nejsou. Ale mě baví psát, potřebuji psát, píši ráda. Do každého díla dá autor kousek sebe...každé dílo pro něj hodně znamená, ať se mu líbí nebo ne. Přece jenom je to jeho tvorba a někoho zaujala. Nejde o to, jestli se líbí autorovi, ale jde o to, jestli někoho oslovila, a jestli se líbí čtenářům.

Moje první povídka je příšerná, když si ji čtu. Nechápu, jak jsem něco takového mohla napsat. Ale napsala jsem ji, protože jsem to jinak neuměla. Napsala jsem ji takovou, protože jsem to před roky jinak neuměla a v tu chvíli se mi líbila. Na povídce je vidět, jak člověk dělá pokroky, je vidět, jak se zlepšuje, a co už se naučil. Je vidět, jak si dokáže pohrát se slovy. Je vidět, že se naučil používat přímou řeč, což kdysi byl pro mě hrozný problém. Neměla jsem přímou řeč ráda a nerada jsem ji psala. Ale pak to něco změnilo. Už ani nevím co, ale dnes už bych se bez ní neobešla. Přímá řeč dokáže vyjádřit věci, které by jinak napsat ani nešly. Neustále se něčemu přiučuji a neustále musím dělat pokroky. No ale jedna větší změna u mě proběhla. Seznámila jsem se s jedním človíčkem, který píše nádherné povídky, které když čtete, dokážete si to představit, dokážete se do toho vcítit. Přejete se být tím hrdinou anebo alespoň jeho přítelem. Ale zpět k hlavní myšlence. Tento človíček mi pomáhá umět vyjádřit v povídkách city a dokázat popsat detaily. Pomáhá mi to prožívat s mými hrdiny. Moc mi pomáhá, teď nedávno mi poradila s mojí nejnovější povídkou, kterou plánuji na blog dát o víkendu. Poradila mi, jak se lépe vyjádřit. Ona sama má také webové stránky, kde má své povídky, které když čtete, tak vác úplně pohltí. Proto bych vás chtěla na její stránky pozvat, ona nemá moc velkou návštěvnost, což moc nechápu, když tak skvěle píše...Je to taková menší reklama pro ni za to, že mi pomáhá, a za to, že je ke mě upřímná a nebojí se mi zkritizovat povídku. Za což jsem jí nesmírně vděčná, protože alespoň vím, co píši špatně. Její přístup se mi moc líbí a vyhovuje mi. Takže bych vás ráda pozvala na stránky Lanevry, kde můžete naleznout FanFiction na různé téma, např. Buffy, přemožitelka upírů; Angel; Dexter; Harry Potter a spousta dalších témat, která vás mohou oslovit :)) Její povídky jsou opravdu oslovující a překrásné...jednou bych tak také chtěla umět psát. Tak kdyby jste byli prosím tak hodní a zavítali k ní na stránky a přečetli si alespoň jedno její dílo a zanechali nějaký hezký komentář, který by jí chválil dílo. Já jsem jí už povídky pochválila, takže by bylo hezké, kdyby jí to pochválil i někdo jiný. Nebo jen napsat něco hezkého do Knihy návštěv. Všem jsem za návštevu tohoto webu moc vděčná :)) Ona si to zaslouží a lze se i něco přiučit ;)

Děkuji všem, co její stránky navštívíte a zanecháte kladný komentář :)) Až budete něco potřebovat, tak ráda vyhovím, protože jste vyhověli i vy mě ;) Děkuji.

Hrdina-druhá část

20. listopadu 2011 v 0:32 | Karamelka |  Hrdina
Zatímco Angel sváděl boj na život a na smrt, v hotelu se o něj všichni báli. Lorn seděl za pultem a popíjel svoji skotskou. Gunn Wesleyho odvezl domů, aby si odpočinul. Fred si něco hledala v laptopu a Cordy se nervózně procházela po místnosti. Na chvíli se posadila, ale pak se zase začala procházet. Znervózňovalo to všechny v místnosti. Lorn to první nevydržel: ,,Cordy nemohla by ses posadit?" ,,Ne, když sedím, tak je mi ještě hůř." ,,A nechceš kávu nebo…" ,,Ne nic nechci." Cordy zase popošla a najednou bouchly dveře, ale byl to jen Gunn. ,,Jak je Wesleymu?" ,,Říkal, že je v pohodě, tak jsem se zase vrátil sem. Angel tu ještě není?" Lorn jen zakroutil hlavou.

Pěkně prosím

19. listopadu 2011 v 14:40 | Karamelka |  ...prosba o hlásek
Ahojky zase bych vás chtěla poprosit o hlásek v jedné soutěži. Přihlásila jsem se do soutěže o nejkrásnější vánoční díl...samozřejmě jsem se tam přihlásila se seriálem BONES a vybrala jsem 3x09 Santa v blátě :)) Díl, kdy se B&B políbí pod jmelím :)) Tak jestli by jste byli tak hodní a hlásli pro mě zde.
A kdo ještě nehlásl, tak jestli by jste nemohli hlásnout ještě zde pro BONES ;) Všem moc děkuji :))

Hrdina-první část

18. listopadu 2011 v 18:54 | Karamelka |  Hrdina
Angel vešel do hotelu a o rameno se mu opíral Wesley. Fred seděla na gauči a povídala si Lornem. Když je uviděli, oba se vyděsili. Angel opatrně sešel s Wesleym schody. ,,Co se stalo," začala se hned vyptávat Fred. ,,To ten démon byl příliš silný." ,,Ne nebyl. Jen Wesley si chtěl hrát na hrdinu," podíval se na něj ukřivděně Angel. Angel pomohl Wesleymu se posadit a Fred zašla pro lékárničku. Wesley měl tržnou ránu na čele a poraněnou nohu. ,,Chtěl jsem jen odlákat pozornost," snažil se sám sebe zastat Wesley. ,,Tím, že ses nechal praštit?" ,,S tím jsem nepočítal. Myslel jsem, že včas uhnu." ,,No to se ti teda nepovedlo. Málem tě zabil! Kdybych…" Angelovi se zamotala hlava. I on byl zraněn, ale nechtěl to dán znát. ,,Angele možná by sis měl sednout," podepřel ho Lorn. ,,Jsem v pohodě. Raději ošetřete tady pana hrdinu." Wesley se na něj vyčítavě podíval. ,,A kde je vůbec Gunn?" ,,Cordy měla vidění tak to šel zařídit." ,,A kde je Cordelie?" ,,Nahoře." ,,Půjdu za ní." Angel se ještě podíval na Wesleyho, ale věděl, že je v dobrých rukou, a tak v klidu odešel za Cordelií.
Když vyšel schodu a šel po chodbě, narazil na ni. ,,Ahoj." ,,Ahoj, už jste se vrátili." ,,Jo, ale málem jsem se vrátil sám." ,,Je Wesley v pořádku?" ,,Jo, ale málem nebyl." ,,Tak se něj nezlob." ,,Ten démon ho mohl zabít." ,,Pojď ke mně," Cordy si ho přitáhla a políbila ho. Po chvilce se od sebe odtrhli: ,,Slyšel jsem, že jsi měla vidění." ,,Jo a Gunn se nabídl, že to vyřídí. Nevěděli jsme, kdy se vrátíte a šlo o život." ,,O co šlo?" ,,O nic. Gunn to vyřídí. Nemusíš se tím vůbec trápit." ,,Půjdu se osprchovat a převléci." ,,Dobře," Angel se otočil a chtěl odejít, ale Cordy ho zadržela a dala mu pusu na tvář. Angel se usmál.

Bangel srdíčka 0.2

17. listopadu 2011 v 19:40 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Ahojky dnes jsem vytvořila osm srdíček páru Bangel :)) Snad se vám budou líbit, protože mně se líbí :D Chtěla jsem se nějak odlákat od BONES, a tak jsem udělala fotky z dílů Buffy, přemožitelka upírů. A z těch fotek jsem udělala srdíčka :)) Přijdou mi prostě úžasné a romantické :)) Vyrábění srdíček mě baví, i když nejsou zrovna nějaké nádherné nebo profesionální, ale mně to stačí a líbí se mi :))


Animace BONES 7x02

16. listopadu 2011 v 22:35 | Karamelka |  animace :-)
Ahojky mám tu tři animace z dílu 7x02 BONES. Našla jsem jich sice více, ale nelíbily se mi :D :D Tak alespoň přidávám tři, které mě oslovily. Kůstka je dokonalá :)) Hlavně na první animaci...tváří se úžasně :)) No a ke druhé a třetí nemusím nic dodávat, jen asi, že jsou úžasné :)) Oba se tak krásně usmívají...

P.S. Prosím hlasujte zde pro seriál BONES...děkuji :))


Moc prosím o hlásek

15. listopadu 2011 v 21:16 | Karamelka |  ...prosba o hlásek

Ahojky moc bych vás všechny chtěla poprosit o hlásek pro seriál BONES, se kterým jsem přihlášena do soutěže o nejlepší seriál roku 2011 :)) Prosím podpořte tento seriál zde. Všem za hlásky moc moc děkuji ;)

Od DelusH

14. listopadu 2011 v 21:24 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky tak dnes jsem získala od DelusH nádherné ceny za Bleskovku a za Pictureovku 0.1. Ceny jsou nádherné a moc mě potěšily ;) Animaci si dám do menu, protože je úžasná :)) Opravdu moc moc děkuji za nádherné ceny, které mi udělaly ohromnou radost ;)


Dva diplomky

13. listopadu 2011 v 21:42 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky mám tu dva diplomky, které jsem získala za Bleskovku a Vyber si. První diplomek za Bleskovku je od ℳichelle❧. Moc děkuji, diplomek se povedl a líbí se mi :)) A druhý je od Charmed-ky.Pavly za soutěž Vyber si :)) Také moc děkuji, diplomek je úžasný a moc se mi líbí ;)
Oběma moc děkuji :))


BONES srdíčka 0.8

13. listopadu 2011 v 11:55 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Ahojky tak jsem udělala zase nějaká srdíčka z nejnovějšího dílu BONES 7x02. Avatárek jsem udělala jen jeden a ten můžete vidět u článku ;) Na srdíčkých jsou použité nové věci, které mě naučila PawlušQa. Tak jsem toho hned využila a použila to ;) A musím říci, že se mi to moc líbí. Snad se i vám zalíbí srdíčka tak jako mě ;) Srdíčka jsou udělané jen z jedné scény...ta která byla nakonci tohoto dílu :)) Jiná scéna se mi na srdíčka nelíbila :D Ale stejně je ten díl úžasný ;)
A mimochodem vyměnila jsem srdíčko v menu...New stories ;)


Michelle Branch-Loud Music

12. listopadu 2011 v 14:00 | Karamelka |  videjka :-)
Ahojky mám tu jednu moc hezkou píseň, kterou jsem si velmi oblíbila. Jeden z důvodů je, že hraje v oficiálním music videu BONES a ten druhý důvod je, že se mi prostě líbí :)) Také se mi líbí její videoklip :)) Je to taková hezká melodická píseň, co se dobře poslouchá ;)