Prosinec 2011

Ceny za Bublinku

31. prosince 2011 v 14:32 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, mám tu srdíčka za Bublinku...udělala jsem všem srdíčka s T.J. Thynem alias Jackem Hodginsem. Doufám, že se srdíčka budou líbit...já všem gratuluji a děkuji za účast ;)

První srdíčko je pro Natalku a její Bublinku: "Hmm to zíráte co já jsem sice malý, ale za to jsem Král lábáku."

Soutěž u Danny

30. prosince 2011 v 21:29 | Karamelka |  ...reklamy
Ahojky, u mého sb Danny je soutěž o povídkách a videí :)) Já tam mám svou povídku s názvem Kouzlo Vánoc. Ráda bych vás pozvala na tuto soutěž, aby jste si třeba ty povídky přečetli, podívali se na videa a hlasovali. Soutěží tam pět povídek a šest videí. Moje povídka má č. 5 :D :D Celkem vtipné. Tu jsou povídky a tu videa. Kdo by jste chtěli...mohli by jste prosím dát hlásek povídce číslo 5? Děkujíí ;)
Po ukončení soutěže, povídku zveřejním na blogu, takže se pak dozvíte, která to byla ;) A je na vánoční téma , takže tu bude se zpožděním :( Už bude dávno po Vánocích a já sem dám vánoční povídku :D :D Ale to nevadí ;)

Diplomy za Vyber si

30. prosince 2011 v 21:14 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, mám tu osm diplomů za soutěž Vyber si 0.4...diplomky jsou pro Michelle, Alyson, Natalku, BiBi, Smile:-), Anny, Lairu-Natalku a Martinu. Všem účastníkům moc děkuji a snad se diplomy budou alespoň trošku líbit ;)


Bones & Booth 0.2

29. prosince 2011 v 20:42 | Karamelka |  wally :-)
Ahojky mám tu pět wallů z BONES. Ten první je hodně světlý, ale hezký :)) Druhý je perfektní, ten se mi líbí ze všech pěti nejvíce. Třetí je moc hezky udělaný. Čtvrtý je smutný, tu scénu nemám ráda. A ten poslední je také moc hezký :)) Ten se také moc povedly, všechny wally jsou moc hezké...já bych něco takového nedokázala udělat...takže obdivuji ty, kteří to dokáží, a kteří udělali tyhle wally.


Diplomy za anketu

29. prosince 2011 v 15:05 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, mám tu pro vás diplomky za anketu...O vás, pro vás. Té se zúčastnilo celkem deset lidiček a já jim udělala diplomek s jejich oblíbeným seriálem ;) Takže devět diplomků s BONES a jeden s Charmed...snad se budou líbit. Diplomky jsou pro Lairu, PawlušQu, Martinu, Tamču, BiBi, Michelle, Buffy, Anny, Vallerii a Natalku. Všem gratuluji a děkuji za účast :))


Ceny za Tipovačky

29. prosince 2011 v 0:11 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky mám tu ceny za Tipovačky z narozeninové párty....bylu tu dvě. V první jste si měli správně tipnout, který je můj oblíbený Šmoula...sice Booth dal Kůstce Koumáka, ale ten mým oblíbeným Šmoulou není...je to Nešika a to si správně tipli tři osoby...Buffy, Michelle a PawlušQa . Gratuluji :))
V druhé jste si měli správně tipnout, jestli jdeme v pondělí do školy...Ne, šli jsme do divadla. To si netipl nikdo, takže žádná cena není.

Od .::Dishu::.

28. prosince 2011 v 11:20 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, tak jsem ještě od jedné osoby dostala krásné věci k Vánocům...dostala jsem je od .::Dishu::. . Já za to moc moc děkuji...moc se mi to líbí a jsem opravdu moc moc vděčná. Takže ještě jednou díkec ;) A ještě mě moc potěšilo, co ke mě napsala: " Je milé dievča. čo vie skoro všetko o Bones. Mám rada jej blog je medzi TOP 10. Merry X-mas And Happy New year!"

Tobě také Happy New year...děkujíí :))

Hezká fotka ;)

27. prosince 2011 v 22:28 | Karamelka |  fotky :-)
Ale tak kluci :D :D Tato fotka se mi moc líbí, oba se skvěle smějí. David má moc hezkou košili. Ale prostě ta fotka...celkem mě pobavila :D Oba se tak na sebe koukají a smějí se :D :D Nemůžu si pomoci prostě no :D :D


Po sněhových vločkách

26. prosince 2011 v 16:34 | Karamelka |  zamilované
Po sněhových vločkách
Po sněhových vločkách
Ti posílám květin zahrádku
a k tomu něžnou pohádku,
na dobrou noc, sladké snění
a květinové probuzení.
Ty sám jsi pro mě tou nejvzácnější květinkou,
na kterou myslím každou chvilinkou.
Mám Tě ráda moc a moc,
teď už, miláčku, ale dobrou noc.

Není mé tvorby!

Od Natalky

26. prosince 2011 v 0:35 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky mám tu dva dárky od Natalky, která byla tak hodná a udělala mi jednu animaci a jeden obrázek ;) Moc moc Natalce děkuji, udělalo mi to velkou radost, jsem moc vděčná ;) Ještě jednou díky ;)


Spokojenost + informace

25. prosince 2011 v 10:52 | Karamelka |  ... kecy
A je to za námi. Štědrý den utekl jako voda, ještě Silvestr, a pak Nový rok a "hurá" zpátky do školy. Ale nepředbíhejme, sice mě letos nějak ty Vánoce nebraly...ale našla jsem pod stromečkem vše, co jsem chtěla + ještě něco navíc ;) Já doufám, že i vy jste pod stromečkem našli to, co jste si přáli. Dárky ode mne se moc zalíbili, za což jsem opravdu moc vděčná...nic nepotěší tak, jako když se díváte na smějící se tváře, když se rozbalují dárky, a navíc když jsou to dárky od vás. A co vy, jste spokojení?

Má ruka už je na tom lépe, takže bych se pozítří mohla pustit do cen z narozeninové párty. Tedy pokud bude čas a nebudu si číst :D :D Dostala jsem totiž trio od Kathy Reichs...takže pěkné počteníčko. Ale na vás a blog si čas najdu vždycky ;) Číst mohu v noci, nebo ceny udělám v noci :D :D Ale to je jedno, hlavně, že budou. Budu je dělat postupně a vždy vítězům napíši na jejich blog, aby věděli, že mají u mě cenu ;) Ještě bych vám poděkovala, protože díky vám jsem vyhrála soutěž O nejkrásnější vánoční díl...byla jsem tam přihlášena s BONES dílem 3x09. Takže všem moc děkuji za hlásky.
Štědrý den sice už utekl, ale ještě jsou tu dva svátky vánoční...takže přeji všem krásné svátky vánoční ;) A šťastný Nový rok, užijte si zbytek prázdnin.

Veselé Vánoce a šťatný Nový rok

24. prosince 2011 v 16:30 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak jsme se dočkali...dnes je Štedrý den a já doufám, že jste byli všichni hodní...určitě ano. Chtěla bych vám všem popřát krásné a vesele Vánoce, bohatého Ježíška, a ať pod stromečkem najdete to, co jste si přáli. Já v to tajně doufám, alespoň v jednu věc :(( Kromě přání bych se chtěla omluvit, ale letos jsem nic nestihla udělat pro své SB...mrzí mě to, ale moje ruka...stále mě pobolívá a jaksi jsem také neměla moc času na to :(( Omlovouvám se a stydím se. SB pro mě znamenají hodně, a proto se moc omlouvá, ale nějak se to pokusím vynahradit.

Všem přeji nádherně prožité svátky vánoční, bohatého Ježíška a šťastný Nový rok...odpočněte si. Buďte šťastní a prožijte tyto chvíle se svými blízkými a ani nezapomínejte na ty, kteří už s námi nemohou Vánoce oslavit :( Nemyslím tím nikoho konkrétního, jen si vzpomeňte na své blízké, kteří už nejsou mezi živými...vím, o čem mluvím. Vždy jsme slavili Vánoce s babičkou a dědečkem, ale dědeček už tu není :( Vánoce bez něj, už nejsou pro mě úplně šťastné. Ale tohle je smutná stránka mých Vánoc :( Nechci vám to kazit, takže ještě jednou přeji krásné Vánoce, bohatého Ježíška a šťastný Nový rok ;)

Demily 0.3

24. prosince 2011 v 12:54 | Karamelka |  fotomontáže :-)
Našla jsem jednu nádhernou vánoční fotomontáž...je nádherně udělaná a moc jim to sluší ;) Je z promo fotky a popravdě by mi vůbec nevadilo, kdyby mi dnes nadělil dárečky tenhle Santa Claus s paní Clausouvou ;) To bych se vůbec nezlobila, a co vy?


Blbůstky 0.2

23. prosince 2011 v 22:45 | Karamelka |  ...blbůstky
Ahojky mám tu pár foteček mého nového plyšáka, kterého jsem dostala od své kamarádky k Vánocům :)) Hned jsem ho pojmenovala...jeho jméno je Henry, BONES fanoušci pochopí :D A kdo ne, tak...jmenuje se Henry, protože je hodně podobný na králíčka, kterého dala Kůstka a Booth malému Michaleovi, Kůstka ho spíše dala Angele, ale je pro jejího syna. Takže je to BONES králíček a jmenuje se Henry, protože se tak jmenuje syn Emily Deschanel :)) Tak proto tento nádherný králíček dostal své jméno...on je hrozně jemný a roztomiloučký ;) Na některých fotkách je ještě s hrníčkem, kde je napsané BONES a také jsem dostala fotku, kde je B&B :))


BONES animace 7x02

23. prosince 2011 v 17:32 | Karamelka |  animace :-)
Ahojky mám tu opožděně moc hezké tři animace z BONES dílu 7x02. Ta první je kouzelná :)) A ty dvě...ta scéna je prostě úžasná a moc krásná :)) Oba jsou šťastní, tedy hlavně Booth. Hezky kouká na ten ultrazvuk...to je tak krásné :))


Bangel 0.3

22. prosince 2011 v 21:28 | Karamelka |  fotomontáže :-)
Ahojky mám tu krásné fotomontáže :)) Jsou moc povedené a moc krásné ;) Jen mi vadí u té první ty znaky přes ni :(( Ta druhá a první jsou skoro stejné jen Sarah má jiné vlasy. Třetí fotomontáž je dokonalá, ale David má malou hlavu...ale jinak se mi ta fotomontáž moc líbí ;) Čtvrtá nemá žádnou chybu, ta je prostě dokonale nádherná. A pátá je roztomiloučka ;)


Prosbička

22. prosince 2011 v 12:15 | Karamelka |  ...reklamy
Ahojky, chtěla bych vás všechny pěkně poprosit o hlásek pro Malou galaxy, která je v jedné soutěže a ta končí zítra :)) Je to hlásek pro PawlušQu, a tak vás pěkně prosím o pomoc...hlasujte prosím zde pro Malou galaxy. Všem moc děkuji ;)

Informace k cenkám aneb co se děje

21. prosince 2011 v 17:42 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky chtěla bych se všem moc omluvit, ale ceny za soutěže udělám později. Měla jsem v plánu je udělat dnes nebo zítra, ale včera jsme cvičili podání na volejbal a já si pohmoždila pravou ruku...docela dost mě to bolí. Dnes už je to lepší. Ale ruka mi natekla, takže je celkem problém pro mě vůbec psát :(( Nejvíce mě bolí palec a zápěstí...palec, což mi přijde zvláštní, když podávám zápěstím :D Ale včera jsem se potřebovala tak trochu vyzuřit, takže jsem do toho dávala rány a tohle dělat 45 minut...dá to zabrat. A ruka to nezvládla...vy umíte hrát volejbal?

Takže se ještě jednou omluvám, ale ceny za soutěže z narozeninové párty budou později. Udělám je, co nejdříve, ale nezaručuji, kdy to bude ;) Určitě budou, to se nemusíte bát jen si chvilku musíte počkat...tak se prosím na mě nezlobte.
A ještě jedna věc, dnes, když jsem vyšla z doma, spatřila jsem padající sníh :)) U nás dnes ráno prostě sněžilo, což mi udělalo ohromnou radost ;) Snad to tak bude i na Štědrý den...u nás sníh na Vánoce nebývá, ale tajně doufám, že letos by mohlo něco být :( A jak to bývá u vás? Míváte na Štědrý den sníh, stavíte sněhuláka?

Děkuji za pochopení :))

Buffy s Angelem 0.2

20. prosince 2011 v 17:10 | Karamelka |  kreslené obrázky :-)
Ahojky mám tu moc hezké nakreslené obrázky tohoto páru :)) Všechny se mi moc líbí, ale asi nejvíce se mi líbí ten třetí. Na prvním mají krásný pohled ;) Druhý je moc hezký, čtvrtý je romantický a já osobně tuhle scénu mám moc ráda ;) A ten pátý je také moc hezký, ale smutná scéna :(


Vaše prosby a reklamy

20. prosince 2011 v 16:14 | Karamelka
Ahojky pokud mě chceš požádat o hlas nebo jen pozvat na svůj blog, tak mi pod tento článek napiš komentář...tento článek je určen pro vaše prosby a reklamy. Já ráda zahlasuji, navštívím tvůj blog, ale jen pouze pokud to bude napsané tu...jinak komentář mažu. Všem moc děkuji za pochopení ;)