Leden 2012

Vysvědčení aneb spokojenost

31. ledna 2012 v 14:04 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak dnes se rozdávalo vysvědčení...to je, ale novinka :D :D Já jsem velice spokojená, vím, že to mohlo být lepší, ale také vím, že to mohlo být horší...jedna známka mě velice překvapila a stále ji nedokáži zkousnout, nevěřím tomu. Také se musím pochlubit :D dostala jsem pochvalu ředitele školy...poprvé v životě, no ale to bylo tím, že jsem pomáhala s různými akcemi ohledně školy ;) No a také se musím pochlubit ještě jednou věcí, já vím, že to není hezké se takhle chlubit, ale pro mě to hodně znamená. No a když vás chci lépe poznat, měla bych dát i možnost vám poznat mě...nemyslím si, že o to někdo stojí, ale stejně se tím pochlubím :D :D Jsem třetí nejlepší žák ze třídy (z 29). Tohle je pro mě úžasné pololetí, to nejlepší...jsem opravdu moc spokojena, nikdy bych to nečekala...konečně si můžu říct, že jsem ŠPRT! Tohle slovo nemám ráda, když se tak někomu říká, ale prostě dneska už mě tak spousta lidí nazvala :D Tak proč si to neužít, už to nezažiji :D Tohle je jen ulítlé pololetí, myslím, že to druhé bude už horší :D Takže se musím pochlubit tím nejlepším, a pak vám dám pokoj :D

Známky jsem si vybojovala moc hezky. Některé mi daly zabrat a stály moje nervy, ale dobojovala jsem, a jsem velice spokojena. Jen teď se připravit na druhé pololetí, které je od začátku...nemám ty rozjezdy moc ráda. Někdy se mi stane, že nedokáži se zorientovat a mám menší problém s rozjezdem. Ale pak nasadím zase tu svoji rychlost a je to :D :D Takže já jsem spokojená...a jak jste dopadli vy? Také jste spokojeni?

Překrásná fota

31. ledna 2012 v 8:48 | Karamelka |  fotky :-)
Ahojky mám tu dvě moc hezké fotky B&B. Na té první má Temperance krásné naušnice, ty se mi moc líbí a ta lebka na jejím klíně...to je super ;) Nevím proč, ale líbí se mi, jak má Booth upravené vlasy. Je to nezvyklé a on tak nechodí, ale jelikož je to fotka ze zákulisí dílu 5x16...a mně se líbí, jak má ty vlasy :D Ale na Davidovi se mi to nelíbí...zvláštní :D :D
A ta druhá fotka...ta je prostě skvělá sama o sobě, moc jim to spolu sluší ;)


BONES srdíčka 1.1

30. ledna 2012 v 8:10 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Ahojky, mám tu čtyři srdíčka, které jsem udělala. Dvě jsou odlišné...je to něco nového, co jsem chtěla zkusti a moc se mi to líbí :)) Je to roztomilé, celkově se mi moje srdíčka i tak nějak líbí :)) Jsou z BONES dílu 7x06, kde se na konci dílu B&B líbají...ta scéna je nádherná ;)


Booth & Bones 0.1

29. ledna 2012 v 14:28 | Karamelka |  karikatury :-)
Ahojky, mám tu první čtyři karikatury. Jsou moc hezké, hlavně ta první...ta je opravdu nádherná ;) Kůstka, jak má to bříško a Booth...je to nádherné ;) Druhá je také moc hezká , dělají spolu dětský pokojík...krásné :)) Třetí je z jednoho dílu BONES :D To se Booth o Kůstku až příliš staral, což se mi moc líbilo ;) No a ta poslední, tak ta je také nádherná...romantická, dokonalá ;) Jsem ráda, že jsem tuto rubriku založila a mohu se s vámi o tuto nádheru podělit ;)


Omluva + velké plány

28. ledna 2012 v 17:48 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak jsem tu, abych mám řekla, že se na blog vracím naplno...vím, že to tak možná nevypadalo, ale nějaký čas jsem na blogu moc nebývala, neobíhala jsem. Zveřejňovala jsem články, které jsem měla v rozepsaných nachystané na horší časy a ty jaksi v lednu nastaly. Uzavíraly se známky ve škole, byla jsem unavená a taková bez nálady. Ale teď už to bude ok, teď jsem zase zpátky naplno ;) A také jsem se rozhodla založit novou rubriku Karikatury. PawlušQa našla takovou jednu stránku, kde právě tyto věci jsou a jsou hlavně udělané o B&B :)) Takže tohle bych také mohla přidávat.

Udělala jsem dnes nějakou grafiku a vymyslela si pár nových věcí, které se hodí pro blog. Takže teď zase se budu blogu věnovat nejvíce, jak to půjde. No a chci se omluvit za to, že jsem moc neobíhala...promiňte mi to. A až budou jarní prázdniny tak se pokusím dopsat rozepsanou povídku, která se mi líbí. Ale když nebyla nálada a čas, tak jsem vůbec nepsala :( Už ani nevím, co jsem do té povídky všechno chtěla dát...no snad vymyslím něco nového. Takže už mám zase velké plány pro tento blog ;)

Všem děkuji za trpělivost a pochopení :))

Srdíčka za hudební anketu 0.2

28. ledna 2012 v 13:40 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, tak mám tu i druhou várku srdíček...jsou skoro stejné jako ty předtím ;) Doufám, že se budou dotyčným líbit :)) Všem za vyplnění ankety děkuji a doufám, že se budete účastnit i dalších soutěží, které se tu objeví ;)


Srdíčka za hudební anketu 0.1

28. ledna 2012 v 9:44 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky mám tu prvních šest srdíček za anketu, kterou jsem zvěřejnila v pondělí. Jak jsem psala, udělala jsem srdíčka se zvířátkem...slonem ;) Doufám, že se všem budou líbit. Brzy bude i druhá várka...udělala jsem všem, co se zúčastnili.


Od DelusH

27. ledna 2012 v 15:52 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky, získala jsem tři krásné diplomky za tři Bleskovky, kterých jsem se účastnila. Diplomky jsou opravdu moc povedené a krásné. Vděčím za ně Delush....moc moc děkují :)) Líbí se mi ;)


Bangel 0.4

26. ledna 2012 v 17:43 | Karamelka |  fotomontáže :-)
Ahojky, mám tu moc hezké fotomontáže, které jsem našla :)) Na první má David trochu divné oči :D :D Ale jinak tato fotomontáž vypadá moc hezky. Druhá je nádherná...ta se mi moc líbí ;) Třetí je také hezká, Sarah to tam moc sluší. Čtvrtá je kouzelná, ta se mi také moc líbí :)) A pátá, poslední, tam je Sarah moc blonďatá :D Ale jeho ruka na jejím zadečku...je to pěkná fotomontáž :)) Všechny jsou moc hezké ;)


Internet

25. ledna 2012 v 20:36 | Karamelka |  témata týdne
Občas to vypadá tak, že lidé už neví, co mají dělat :D Jednou v noci jsem se nudila a jen tak prouzdala po netu. Našla jsem návod, jak si zlomit ruku na několik způsobů. Vážně zajímavé. Nechápu, proč by si někdo měl chtít zlomit ruku. Já vím, že někdo trpí sebepoškozováním, ale to má své důvody. Není to omluvitelné, ale prostě nechápu, proč to dělají. Pokud chtějí být zajímavý, nebo chtějí, aby si jich rodiče všímali...tak to jde i jinak než tímto způsobem. A internet v tom ještě podporuje :((

Kromě tohoto návodu jsem našla i jiné. "Jak sbalit holku/kluka" myslím, že s tímto nám nemůže pomoci návod. Každý člověk je jiný a jinak se chová. Přece jenom jsme každý originál ;) Také jsem našla několik návodů na to, jak vyrobit bombu. I videa k tomu jsem našla. Tohle je už trochu přehnané. Kde jsou ta léta, kdy internet byl alespoň trochu bezpečný? Tohle je už dávno pryč. Osobně jsem ráda, že jsem bez něj vyrůstala. Bylo mi bez něj fajn. Ale na druhou stranu díky němu vím spoustu věcí, a mohu sledovat své oblíbené seriály a filmy. Vím něco o hercích, znám novinky o světě. Vím, co se děje u nás. Vím, jak to vypadá někde jinde než tady v ČR. Našla jsem si přátele a založila tento blog ;) No, ale jinak na internetu není moc bezpečno. Dětem do určitého věku by se měl internet zakázat...pro jejich dobro. Ale to záleží na každém z rodičů, jak moc chtějí své dítě ochránit. V dnešní době je to menší problém. Na každém rohu něco číhá. Takový je už dnešní svět :((

Tohle jsem napsala jako své vlastní téma týdne.

Roztomilé

24. ledna 2012 v 21:38 | Karamelka |  fotky :-)
Ahojky, mám tu jednu krásnou fotku ze zákulisí seriálu Buffy, přemožitelka upírů...ta fotka je moc hezká. Nemohu si pomoci, ale oni se museli mít rádi. Sluší jim to spolu :)) A jak si Sarah hraje s jeho košilou, to je roztomilé :))


Hudební

23. ledna 2012 v 15:55 | Karamelka |  ... ankety
Ahojky, mám tu zase jednu menší anketu...všem, co ji vyplní udělám cenu ;) Bude to asi srdíčko s nějakým zvířátkem :D Ještě uvidíme, anketa je velmi jednoduchá a týká se hlavně vás. Slouží k tomu, abych vás lépe poznala a zjistila, co máte rádi ;)

  1. Oblíbená hudební kapelka (pokuste se vybrat jen jednu)
  2. Oblíbená zpěvačka (také jedna)
  3. Oblíbený zpěvák (také jeden)
  4. Oblíbená písnička (název + ten, kdo ji nazpíval)
  5. Máte účet na youtube.com?
  6. Umíte dělat videa?

Rihanna-Disturbia

22. ledna 2012 v 2:01 | Karamelka |  videjka :-)
Ahojky, mám tu na ukázku jednu moc hezkou písničku od Rihanny, kterou jsem poslouchala dnes v noci :D :D Takže před chvilkou...je moc hezká. Líbí se mi, určitě ji někdo už znáte, není novější...ale stará také ne :D :D Prostě je to moc super písnička, která stojí za to, aby jste si ji přehráli a poslechli i vy ;)


Bojuj

20. ledna 2012 v 21:40 | Karamelka |  zamilované
Bojuj
No tak bojuj, snaž se trochu,
srdce nezískáš jen tak, hochu.
Musíš lásku ukazovat,
své city při tom prokazovat.
Musíš ji něžně rozmazlovat,
aby nezačla pochybovat.
Potřebuje jistotu,
že ji máš vážně ráda,
že při ní budeš vždycky stát.
Chce vědět, že tu pro ni vždycky budeš,
a že ji stále věrně miluješ.

Není mé tvorby!

Angel 0.1

19. ledna 2012 v 18:45 | Karamelka |  kreslené obrázky :-)
Ahojky mám tu tři úžasné obrázky! Všechny jsou dokonalé...hlavně ty dva upírské obličeje :)) Tak do detailu nakresleno...nádherné :)) A nebo ten druhý...smutný obličej, déšť. Také dokonalé a nádherné :)) Lidé s takovým talentem mají můj obdiv!


Citáty o bolesti

18. ledna 2012 v 7:28 | Karamelka |  Citátky a motta
Nic není bolestivější, než poznání, že on pro Tebe znamená vše, a Ty pro něj nic.


Žádná bolest se nesnáší hůř než vzpomínky na štěstí v době neštěstí.
Alighieri Dante


Člověk má v srdci místa, o nichž mnohdy nemá ani potuchy. Teprve až se zaplní bolestí, doví se o jejich existenci.
Léon Bloy


Raději chci trpět pro to, že říkám pravdu, než aby měla pravda trpět pro mé mlčení.
Ralph Waldo Emerson

Bangel 0.3

17. ledna 2012 v 16:50 | Karamelka |  wally :-)
Ahojky mám tu čtyři wally mého oblíbeného páru ze seriálu Buffy :)) Všechny jsou moc hezké :)) Ale mně se hodně moc líbí ten druhý...ten mě okouzlil :)) A ten čtvrtý je také krásný...také okouzlující :)) Ale stejně se mi líbí všechny :D :D


Správná věc-část sedmá

16. ledna 2012 v 19:04 | Karamelka |  Správná věc

Oblíbené Jaredovo a Seeleyho místo
Už když Kůstka přijížděla, viděla z dáli Boothovo auto. Trefila se hned na poprvé. A ona to považovala za úspěch. Jen nevěděla, jak ji mohlo napadnout právě tohle místo. Nikdy tu nebyla a Booth o něm ani nemluvil. O tomhle místě jí řekl Hank, jejich děda. Možná právě proto je tak důležité a něco pro ty dva znamená.
Své auto zaparkovala vedle Boothova. Vystoupila a rozhlédla se. Bylo to velké prostranství. A neměla ani tušení, jak ho tady najde. Zkusila mu zavolat, ale mobil vibroval v autě. Položila to. A rozhodla se projít po okolí, třeba ho náhodou potká. Po chvilce ho zahlédla sedět na kameni a díval se na krajinu. Připlížila se k němu zezadu a promluvila na něj: ,,Je tu hezky." Trochu se jí lekl. Přisedla si k němu. ,,Už víme, kdo to udělal. Jared se snažil pomoci jedné ženě. Ale ona ho v zuřivosti zabila." ,,Chtěl jí pomoci?" ,,Ano. Řekl jí, že se to naučil od svého bratra." Kůstka se na něj podívala. V očích se jí třpytily slzy. On se na ni také podíval i v jeho očích se třpytily slzy, ale na jeho tváři se vykouzlil úsměv.

BONES animace 7x06

15. ledna 2012 v 21:35 | Karamelka |  animace :-)
Ahojky, tak tu mám nádherné animace z nejnovějšího dílu BONES a to z dílu 7x06...už jsem ho viděla a je nádherný. Pořádná vražda :D :D A konečně polibek, na který jsme museli tak dlouho čekat. Také se mi moc líbila reakce Kůstky, když stáli ve svém domě, Booth byl tak nadšený, že se jí to líbilo :)) Všechno ji ukázal, jak by to chtěl...prostě nádherné ;)


Správná věc-část šestá

14. ledna 2012 v 22:58 | Karamelka |  Správná věc

Perottová znovu předvolala přítele a vojáka Carla. Potřebovala si doplnit skládačku a on měl ty zbývající kousky. Chvíli agentům trvalo než jej vyzvedli z vazby. Perottová čekala se Swetsem u výslechové místnosti. Dokonce tam dorazila i Kůstka. ,,Co vy tady doktorko?" ,,Chtěla jsem vidět vraha Jarda. Co vy Swetsi?" ,,Já pomáhám s výslechem." ,,Doktor Swets velmi pomohl. Ale nemyslím si, že je dobrý nápad, aby jste viděla toho vraha. Neměla by jste být s agentem Boothem?" ,,Doma není. Nebere telefon a v baru také není. Nevím, kde ho mám hledat." ,,Bude tam, kde to měl Jared rád." ,,Jak to můžete vědět, Swetsi?" ,,Bratr mu chybí. Chce si na něj zavzpomínat. Bude někde, kde to Jared měl opravdu moc rád. Zkuste to." ,,Ale já jsem Jareda moc neznala. Nevím, kde to měl rád." ,,Neříkal vám Booth třeba o nějakém místě, kde to má rád i on? Může to být místo, které je s Jaredem spojovalo. Jste jediná, která na to můžete přijít. Nikdo jiný ho tak dobře nezná, doktorko. Zamyslete se."