Únor 2012

Nickelback-How you remind me

29. února 2012 v 16:46 | Karamelka |  videjka :-)
Ahojky, mám tu další moc hezkou písničku od této kapely. Moc jsem si je oblíbila a jejich písničky se mi moc líbí. Mají k nim i velice hezké videoklipy. Snad se vám písnička zalíbí anebo vás alespoň trochu zaujme. Tahle se mi moc líbí :))


Bangel 0.4

28. února 2012 v 7:48 | Karamelka |  wally :-)
Ahojky našla jsem zase nějaké wally tohoto páru...první je takový jednoduchý, ale přitom okouzlující ;) Druhý...ten je nádherný :)) Oba jsou tam úžasní. Třetí je ze scény, kterou miluji...takže i ten wall miluji :D :D Čtvrtý a páty, tak oba dva jsou nádherné :)) Hlavně ten pátý :D :D


Bangel

27. února 2012 v 8:10 | Karamelka |  ...avatárky
Ahojky, mám tu nejjednoduší avatárky, které jsem kdy dělala. Páru Bangel jich moc nemám, a tak jsem to chtěla změnit...no moc se mi to nepovedlo. Líbí se mi, když je tam to srdíčko, ale jinak se mi to moc nepovedlo :( Klidně kritizujte, pochopím to.
Nový lay s párem Bangel

26. února 2012 v 13:52 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak jistě jste si všimli, mám nový lay. Za něj vděčím Jenny, které samozřejmě moc děkuji. Chtěla jsem menší změnu, aby tu stále nebyli jen BONES. Já ten seriál miluji, ale blog není jen o nich, tak aby to bylo tak trochu fér. Lay se mi moc moc moc líbí, je opravdu moc povedný. Barvy jsou úžasné a to záhlaví...wau. Je to prostě něco nádherného a já jsem opravdu spokojená. Navíc jsem nečekala, že to bude tak rychle, takže to bylo velice příjemné překvapení. Moc Jenny děkuji. Tento blog potřeboval tak trochu změnu a tahle se vydařila ;) Děkujíí :))

Ceny za anketu

26. února 2012 v 11:56 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky, tak tu mám srdíčka za anketu, kterou minulou středu. Doufám, že se všem bude jejich cena líbit :)) Všem chci poděkovat za účast ;)

Všechno nejlepší

25. února 2012 v 20:00 | Karamelka |  ...přání k narozeninám
Dnes slaví své 46. narozeniny Alexis Denisof (představitel Wesleyho z Angela). Já mu přeji všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v kariéře a rodině. Přeji všecičko hezkého a skvělého, a ať se prostě daří :))


Co nás ve škole neučili

25. února 2012 v 13:39 | Karamelka |  témata týdne
Ve škole nás učí počítat, psát, číst a myslet. Sice tohle všechno jsou věci potřebné k životu, ale neučí nás tam, jak žít. Neučí nás, jak se ubránit tomuto světu, jak se správně rozhodovat. Tohle jsou také dost důležité věci pro život. Oni nás tam nenaučí žít, ale jak přežívat, někdy ani to ne. Díky škole se nám krátí život a my to ani pořádně nevnímáme. Dávají nám domácí úkoly, abych se to naučili, ale většinu z toho člověk nikdy v životě neupoužije. Říkají, že škola je to jediné, co nás má zajímat. Ale proč je to tak? Proč nás neučí, jak žít? Proč nás nepřipraví na život, ale učí nás (ne)důležité věci?

Je to prosté. Na život nejde moc připravit. Proto nám cpou do hlav různé věci a nutí nás myslet si, jak jsou důležité. Okrádají nás o čas, ale přesvědčují nás, že je to tak správné. Křičí na nás a trestají nás poznámkami, abychom se učili a poslouchali. Když se člověk nad tím tak zamyslí, tak nás vlastně vychovávají ve škole k lepším lidem. Ale stejně si myslím, že ne všechno je správné. Ve škole strávíme skoro půlku svého života, ale žít neumíme. Jen umíme znalosti, které nám cpali do hlav. Ale tyto věci nás nenaučí žít. Naučit se žít, musíme sami. A někdy to nedopadá dobře. Já osobně bych některé předměty pozměnila a možná se více zaměřila na studenty na to, co opravdu chcou. Mluvila bych s nimi o životě, někdy je to potřeba. Někdy se potřebuje člověk svěřit a velmi často se stává, že nemá komu. Když to shrnu, tak nás ve škole učí obecné věci, kdy mnoho z nich nepoužijeme. Tu nejdůležitější věc se musíme naučit sami.

Vznik uměleckého díla

24. února 2012 v 17:56 | Karamelka |  fotky :-)

Ahojky, mám tu fotku, jak vzniká mistrovské dílo. Pastelky jsou kouzelné věci, se kterými se dají dělat věci...je to opravdu moc hezké, i když je to nedokončené...člověk si to dokáže domyslet.


Několik let...a přece je to krátká doba

23. února 2012 v 17:17 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, ráda bych se vám s něčím pochlubila. Víte, když sem dávám ankety, abych vás lépe poznala, měla bych dát tu možnost i vám. Možná o to nestojíte, ale chci, aby to bylo fér :D Takže se v tomto článku trochu otevřu a pochlubím se. Jen pro zajímavost, ceny za anketu udělám tento víkend a na srdíčkách bude žirafa ;)

Jak jen začít...
Když jsem chodila na základní školu tak nějak do osmé nebo sedmé třídy, stala se taková menší věc. Náš pan učitel z českého jazyka si velice potrpěl na spisovnosti, psaní a gramatice, za což jsem mu dnes nesmírně vděčná. Dostali jsme práci, abychom napsali krátkou úvahu, no bohužel už nevím na co...ale myslím, že to bylo o počítačovém světe, nejsem si ale jistá. Já už tehdy ráda psala. Kvůli mému článku jsem se pohádala i s mamkou, protože se jí to nelíbilo, a nechtěla, abych to odevzdala. Ona mi vždy totiž s těmito věcmi pomáhala. Já ji ale neposlechla :D A odevzdala jsem úkol. Po vyhodnocení byla moje práce jedna z nejlepších ze třídy a dokonce ji s mým (ne)souhlasem otiskly do našich místních novin. Byla to pro mě nesmírná čest a ani jsem tomu nemohla uvěřit. V deváté třídě jsme dostali někoho jiného, ale ta dotyčná osoba mi řekla, že píši krásně, a měla bych psát i pro zábavu. Poslechla jsem ji. No...článek se nějak neřešil. Stejně to u nás nikdo nečte :D Ale to jsem si jenom myslela. Asi tak před měsíce, jsem potkala jednu paní z naší ulice. Ptala se mě, jestli pořád ještě píši, a chválila mi můj článek. Nemohla jsem si vzpomenout jaký, ale ona mi to vysvětlila. Také mi řekla, že doufá, že svůj talent jen tak nezahodím a budu psát. Musela jsem se pousmát...prý talent :D :D Ale i tak mě ohromilo, že si několik let pamatuje můj článek. Ví, o čem je, a ještě mi ho pochválí. Pro mě to hodně znamená. No a dnes jsem potkala jinou paní a ta si můj článek také pamatuje. Řekla mi, že se jí to moc líbilo. Sice už si moc nemohla vzpomenout o čem byl, ale už to, že si pamatovala, že nějaký můj článek byl zveřejnět v našich novinách...už to je pro mě čest.
Opravdu jsem si myslela, že si to nikdo nečetl. A až teprve po několika letech to vyjde najevo :D Připadám si jako spisovatel, jehož dílo bylo oceněno až po jeho smrti :D :D

Tak tímto jsem se vám chtěla pochlubit. Z tohoto článku můžete pochytit nějaké (ne)důležité informace o mě. Dnes i přes nepříjemnou známku z důležitého předmětu mám radost. Mám radost, že si někdo pamatuje můj článek, který vyšel před několika lety. Je to až udivující. Ale to, co mi řekli obě osoby...to mě potěšilo a dodalo chuť psát. Ať je to BONES povídka nebo úvaha, příběh...ať je to cokoliv, píší to jen díky tomu, co se stalo na základní škole. A po dnešku mám zase chuť psát, o kterou jsem tak trochu v poslední době přišla. A musím se přiznat, že mám i nápad :D :D Tak jen zasednou a otevřít Word.

Oddělovače 0.3

22. února 2012 v 11:20 | Karamelka |  ...oddělovače a animace
Ahojky, mám tu dalších pět oddělovačů :D Nějak mě to začalo bavit a zase jsou to jiné tvary než srdíčka. Zkoušela jsem dělat různé tvary a různě si s nimi pohrát. Moc se mi líbí Jing a Jang ;) Tento znak mám ráda a je pravdivý. A ty tlapky...to je roztomiloučké :)) Tak snad se budou alespoň trošku oddělovače líbit ;)


David 0.3

21. února 2012 v 15:15 | Karamelka |  kreslené obrázky :-)
Ahojky, mám tu krásné čtyři obrázky Bootha alias Davida :)) Nejvíce se mi líbí ten druhý, ten je opravdu nádherně nakreslený. Ale ani ty ostatní nejsou špatné, já bych nenakreslila ani jeden :D Já bych nenakreslila ani nic, co by se tomu podobalo :))


Spuffy 0.2

20. února 2012 v 18:20 | Karamelka |  fotomontáže :-)

Ahojky, mám tu pět nádherných fotomontáží. Nemají chybu, prostě jsem je sem musela sem dát.
Nejvíce se mi líbí ta poslední. Jsou opravdu moc hezky udělané ;)Oddělovače 0.2

19. února 2012 v 11:08 | Karamelka |  ...oddělovače a animace
Ahojky, mám tu dalších pět oddělovačů...dva jsou srdíčkové a tři :D :D No jak bych to jenom napsala...prostě bonesácké :D Chtěla jsem zkusit i jiné tvary než jen srdíčka, a tak si vybrala kost. A musím říct, že se mi to líbí, a hlavně mě to baví ;) Nejsou to nějaké extra super výtvory, ale líbí se mi...jen na tom třetím jsou velké kosti, nevěděla jsem, jak to bude vypadat, takže ten je takový jen zkušební. Ale je to můj výtvor, proto jsem ho zveřejnila.

Úžasná opička

18. února 2012 v 13:54 | Karamelka |  fotky :-)
Jen tak jsem brouzdala na facebooku a našla jsem jednu krásnou fotku :)) Prostě mě uchvátila a moc se mi líbí ;) Občas si říkám, že ta opička je hodnější než někteří lidé...a také chytřejší. Protože si myslím, že tohle by spousta lidí neudělala ani by je to nezajímalo :( A proto si myslím, že tato fotka si zaslouží něčí pozornost, je totoiž roztomiloučká a krásná ;)


Avatárky

17. února 2012 v 19:40 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, tak jsem získala za tipovačku, která byla u Everlinet na blogu jeden krásný avatárek páru Bangel :)) A opravdu mě potěšil, nečekala jsem, že budu mít jen dvě chyby z devíti otázek...myslela jsem, že to bude horší, ani jsem s cenou nepočítala :D :D Takže moc moc děkuji za krásný avatárek ;)
A také jsem získala ještě jeden avatárek páru Bangel tentokrát za valentýsnskou bleskovku od Michelle...také moc moc děkuji za krásný avatárek ;)


Někdo má narozeniny....

17. února 2012 v 16:20 | Karamelka |  ...přání k narozeninám
....my máme přání jediný....štěstí, zdraví, štěstí, zdraví...hlavně to zdraví ;)
Dnes je to přesně dva roky, co jsem si vybrala přezdívku Karamelka. Slyšela jsem ji v seriálu Angel v díle 5x05 Síla podvědomí. Démon Lorn tak řekl Angelovi, když nebyl moc nadšený z večírku, který se měl pořádat. Když jsem to uslyšela, hned jsem si to zamilovala. Je to nádherné a stále se mi líbí ;) Já mám karamel ráda, takže i po této stránce to sedí :D :D A jsem ráda, když se mi i tak říká, což není časté :( Spíše se mi smějí, že mám takovou přezdívku, ale já ji mám ráda, takže ji kvůli nikomu nehodlám měnit ;) Takže moje taková druhá polovička Karamelka má dnes dva roky a já jí přeji všechno nejky ;)

Oblíbené...

16. února 2012 v 17:14 | Karamelka |  ... ankety
Ahojky, mám tu zase jednu anketu, která je velmi jednoduchá a týká se vás. Ti, co ji vyplní získají srdíčko zase s nějakým zvířátkem ;) Tentokrát není na nějaké určité téma, je spíše obecná :)) A účel má stejný...abych vás lépe poznala.

  1. Oblíbená příchuť zmrzliny (max dvě)
  2. Oblíbená kniha (jen jedna)
  3. Oblíbená pohádka (jedna)
  4. Oblíbený horor (jeden)
  5. Oblíbený místo (jedno)


Blbůstky 0.3

15. února 2012 v 18:42 | Karamelka |  ...blbůstky
Ahojky, mám tu fotečky dárečku, který jsem včera dostala od své kamarádky...dáreček se mi moc líbí, i když tak moje reakce nevypadala :| Ale opravdu mi udělal radost, a moc se mi líbí :)) Fotek je deset...pět barevných a pět černobílých ;) Také jsem ještě dostala bonboniéru od maminky...také mi vyznala lásku :D :D A co vy, dostali jste také něco? Udělal vám dárek radost? A co jste dostali?


Sarah - srdíčka 0.1

14. února 2012 v 22:01 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Ahojky, mám tu osm srdíček Sarah Michelle Gellar. Jen na tom první je Sarah s Alyson :)) Srdíčka se mi líbí...hlavně to třetí, kde je zase srdíčko v srdíčku a to se mi moc líbí :)) Nemohu si pomoci...ale když jsem to zkusila udělat se srdíčkem Davida, tak mi to nevyšlo, ale teď jsem zkusila to trochu jinak a prostě mám pocit, že se mi to povedlo...doufám, že se vám budou také líbit ;)


Oddělovače 0.1

14. února 2012 v 17:10 | Karamelka |  ...oddělovače a animace
Ahojky, mám po dost dlouhé době nějaké oddělovače. Teď je dělám v jiném programu a v něm vznikají lepší díla :D :D Teda...jsou tam lepší možnosti pro jejich vznik, také záleží na tom, kdo to dělá :D Takže prozatím jsou to moje začáteční...ale líbí se mi :D Naučila mě to PawlušQa, které moc děkujíí :))