Březen 2012

Vánoční kouzlo - část třetí

31. března 2012 v 10:10 | Karamelka |  Vánoční kouzlo

Temperance seděla v bistru a čekala na muže, se kterým si smluvila schůzku. Už měl menší zpoždění. Neustále kontrolovala hodiny a mobil. Najednou ho zahlédla, jak vchází. Přisedl si a hned se omluvil.
"To nic, chápu, ale dostala jsem strach, že už nepřijdeš."
"Kůstko, domluvili jsme se. Dáme si dárky, popřejeme si hezké svátky a ahoj."
"Tak nějak, ale ještě než si dáme dárky mám otázku…nechceš mi něco říci?"
"A co by to mělo být," podivil se. Doufal, že to neví.
"Nevím, cokoliv. Něco, co se stalo v poslední době," zkoušela naznačovat, ale Booth to nechtěl slyšet.
"Ne, nic se nestalo," řekl rázně.
"Samozřejmě. No…doufám, že se ti můj dárek bude líbit a mám něco i pro Parkera," jen co to Temperance dořekla Booth sklopil oči: "To jsi moc hodná, určitě se mu to bude líbit."
"To doufám. A jak se vůbec má?"
"Nevím, pojedu pro něj až zítra. Nechceš se bavit o něčem jiném? Třeba jak to jde doma? Už je u tebe Russ?"
"Ano, už jsou u mě všichni a je to zábava. Nechceš s Parkerem přijít? Stále jsi zvaný, to že jsi jednou odmítnul…"
"Ne, díky. Promiň, ale mohli bychom si dát ty dárky, celkem spěchám."
"Zase ti někdo volá a já to neslyším?" rýpnula si Temperance.
"Ne, jen mám ještě něco v práci a chci zabalit poslední dárky."
"Aha a pro koho to chceš balit?"

Jmenovky za Tipovačku 0.9

30. března 2012 v 22:00 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, vím, že jsem psala, že udělám srdíčka s mou oblíbenou knížkou, ale nějak se mi to nepovedlo :( Tak jsem pro vás udělala neobvyklou cenu...jmenovku. Doufám, že se vítězové nebudou zlobit. Vážně se moc omlouvám, ale opravdu mi to nešlo a nebylo to hezké...prosím nezlobte se.
A co vlastně byla správná odpověď? Všechny knížky, které byly jako možnosti jsem četla...tedy Virus ještě dočítám, ale už jsem na konci. A mou oblíbenou knihou je 206 kostí od Kathy Reichs. Virus také od Kathy Reichs se mi velice líbí, ale ke knize 206 kostí mám lepší vztah...je to moje první knížka od Kathy. A já ji přečetla velice rychle, je totiž napínavá a je pravda, že jsem si něco četla i dvakrát, abych to lépe pochopila, ale to mi vůbec nevadilo. Takže moje oblíbená kniha je od Kathy Reichs - 206 kostí. Vítězům gratuluji k jmenovkám...a ještě jednou se omlouvám.Blbůstky 0.4

30. března 2012 v 7:48 | Karamelka |  ...blbůstky
Ahojky, mám tu pro vás deset fotek, které by vám mohly navodit chutě :D :D Musím říci, že všechno tohle gumové je opravdu moc dobré, ale ještě tam chybí kostičky :(( Ty neměly, ale ty mi chutnají nejvíce :)) A ten modrý medvídek chutná jako dětská žvýkačka, takže je také moc dobrý :D :D A ty srdíčka a ta lebka...všechno je prostě dobré ;) Tak doufám, že jsem vám alespoň trošku udělala chutě :P :D


Vánoční kouzlo - část druhá

29. března 2012 v 10:10 | Karamelka |  Vánoční kouzlo

S křikem se Booth posadil ve své posteli. Pot mu stékal po tváři, musel se opřít a rozdýchat to. Stále dokola si opakoval: "Sen. Zdál se ti jenom zlý sen, uklidni se." Otřel si čelo a vykročil si to do kuchyně pro vodu. Na kuchyňské lince ležel obrázek od Parkera. "Veselé Vánoce, tati," přečetl nahlas. Letos se domluvil s Rebekou a Parker u něj měl strávit Vánoce, ale Rebečin přítel to odmítl. Chtěl, aby Parker byl s nimi a on se s ním lépe poznal. Bootha to bolelo, ale odsouhlasil to. Pro tohle odmítl pozvání Kůstky, myslel si, že bude se synem. Přál si strávit ty nejkrásnější Vánoce s ním, ale sešlo z toho.
Už neusnul a zbytek noci zůstal ležet v posteli a vyčítat si všelijaké věci. K ránu přimhouřil oči a na chvilku si zdřímnul, ale netrvalo to příliš dlouho zazvonil mu budík. Unavený a rozespalý udělal každodenní ranní očistu, nasnídal se a vypravil se do práce.

Animace Cangel

28. března 2012 v 10:15 | Karamelka |  animace :-)

Celkem mě mrzí, že mám jen jednu animaci :( Ale je velice hezká a mluví za vše :)) Angel tam působí jako hrdina, který tu vždy je pro ni...a to tak i bylo v seriálu Angel. Díky němu jsem si Cordelii oblíbila a tento pár zamilovala ;)Vánoční kouzlo - část první

27. března 2012 v 10:10 | Karamelka |  Vánoční kouzlo

Seděla v restauraci a povídala si se svojí nejlepší přítelkyní. Pozvala ji na oběd a také, aby se s ní poradila o dárku pro svého kolegy. Znala ho velmi dobře, ale nikdy si nevěděla rady, co mu koupit na Vánoce. Pro něj tento den znamená hodně a ona jej nechtěla ranit.

"Angie, já letos vůbec nevím, co mu koupit. Vím, co má rád. Vím, co se mu líbí, ale prostě nevím, co mu koupit," řekla velice zklamaně Temperance.
"Po pravdě i já jsem letos měla problém něco koupit Jackovi. On má prostě všechno, ale vždycky se najde to, co nemá."
"A co jsi mu koupila?"
"No…jemu přímo ne, ale je to pro něj. Koupila jsem to sobě, obléknu si to a on jen bude…"
"Už chápu, ale tohle Boothovi dát nemohu," pravila ještě více sklesle než předtím.
"Já vím, ale chtěla jsem tím, že se zamysli a ono se něco najde."
"Už ale není čas na hledání, Vánoce začínají za tři dny."
"Tempy," položila ruku na její rameno, "zkus se s ním poradit. Zeptej se ho, jestli má vůbec něco pro tebe a…" Temperance skočila Angely do řeči: "Má pro mě dárek, už mi to hlásil asi před měsícem. A neustále se tím chlubí."
"Tak to bude určitě něco skvělého."
"Možná, ale já chci pro něj také něco skvělého a…prostě vůbec nevím. Tohle se mi nestává, jak já ty Vánoce nenávidím."
"Tohle neříkej!" zvýšila Angela hlas. Ona Vánoce miluje a nemá ráda, když někdo o lásce k Vánocům pochybuje.
"Promiň, ale prostě cítím se bezmocně. Přeji si, aby mu můj dárek udělal radost."
"Udělá, ať to bude cokoliv, hlavně, že to bude od tebe. Už tohle mu udělá radost, věř mi."

Moje láska k seriálu BONES

26. března 2012 v 17:20 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak už "jen" týden a konečně v USA bude odvysílán díl 7x07, kde se narodí malá Kostička :)) A nejlepší na tom je, že Kůstku odrodí sám Booth. Já se tak těším, už jsem viděla všechny možné fotky a videa...a prostě ten týden mi přijde jako ještě dost dlouhá doba, ale oproti tomu, co jsme už vydrželi, je to krátká doba :D :D Opravdu se moc těším...vždycky se těším, ale tohle bude něco nového, přivítáme nového člena. Já budu plakat štěstím...už mi tekly slzy u videa, kde se ozval dětský pláč a u fotky, kde ji drží v náručí. Prostě jsem plakala štěstím, takže v úterý, kdy si to shlédnu budu určitě brečet jako malá :D :D Ale aspoň je vidět, že ten seriál opravdu miluji :)) Tento týden se ale potáhne pomalu...píšeme písemky a čekání na BONES, bude se to zdát jako dlouhá doba, ale pak tu budou Velikonoční prázdniny...těším se :D A pak další díl :D :D To už ale moc předbíhám.

Už se nám blíží konec března, je tu jaro a venku začíná být krásně. Už nám vykvetl jeden skalkový tulipán :)) A víte čím je jaro ještě krásné? Budou nové díly BONES :D :D Nemohu si pomoci, ale stále teď na ně myslím, a těším se na ně...prostě se těším až uvidím Bootha a Kůstku s malou. Těším se až ji budou vychovávat, těším se na vraždy, které tam budou a na vyšetřování. Už mi to chybí, i když koukám na JOJ a Primu, ale to jsou díly, které jsem viděla a znám je. Proto se těším na nové...na nové věci i začátky ;) Kdyby mi dal někdo otázku, která série BONES je nejlepší bez rozmýšlení řeknu: "Sedmá!" Ale kdyby se mě někdo zeptal na to ještě před natáčením sedmé, přemýšlela bych. Každá série má něco do sebe, ale ta sedmá je za všech nejlepší...jsou spolu, čekají miminko a pusinkují se :)) To je tak krásné :)) Na to se ráda dívám a to nikdy neomrzí. Žádný z dílů mě neomrzí, protože v každém díle je vidět vývoj jejich vztahu, který dotáhli až do rodiny a spojení svých životů v jeden ;) Tenhle seriál je prostě kouzelný a pro mě jeden z nejlepších♥

♥I love BONES♥

Tipovačka 0.9

26. března 2012 v 8:45 | Karamelka |  ...soutěže

Ahojky, mám tu pro vás další Tipovačku. Přeji všem hodně štěstí při tipování a snad se někdo trefí ;) Ceny za tipovačku budou srdíčka s odpovědí :))

Otázka: Jaká je moje nejoblíbenější kniha?
  1. Leoš Šimánek - Kanada - Aljaška dobrodružství v divočině
  2. Kaithy Reichs - Virus
  3. Kaithy Reichs - 206 kostí
  4. Karin Müllerová - Případ opuštěného poníka

Prosba o hlásek

25. března 2012 v 18:24 | Karamelka |  ...prosba o hlásek
Ahojky, moc bych vás všechny chtěla poprosit o hlásky pro Melmena, který postoupil do dalšího kola díky vám. Za hlásky moc děkuji ;) Melmen je v dalším kole, a tak moc prosím o jeho podporu zde. Všem moc moc děkujíí ;)

Disney - srdíčka 0.1

25. března 2012 v 11:54 | Karamelka |  ...PNG obrázky

Ahojky, mám tu osm srdíček, které jsou udělané na úplně jiné téma než BONES a Bangel. Rozhodla jsem se udělat srdíčka z pohádek od Disneyho. Jeho pohádky miluji, a tak tu mám několik srdíček. Celkově se mi srdíčka líbí, i když vím, že by spousta z vás je udělala lépe. Ale mně se líbí ta jednoduchost.

Rihanna-Shut up and drive

25. března 2012 v 0:25 | Karamelka |  videjka :-)

Ahojky, mám tu jednu moc hezkou písničku od Rihanny. Je novější a mně se zalíbila. Ten videoklip také není vůbec špatný. Myslím, že tato píseň stojí za poslechnutí :))


Informace k nadcházejícímu týdnu

24. března 2012 v 11:16 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, ze začátku bych vás chtěla informovat, že nikdo si v Tipovačce netipl správně. Sice polštářek jsem si také dovezla, ale ten mi koupila maminka a já si koupila na Matějské pouti tílko s koníky. Za druhé byh vás chtěla informovat, že příští týden se tu objeví vánoční povídka, se kterou jsem vyhrála soutěž u Danny a vyhrála jsem knihu od Kathy Reichs - Virus. Vyhrála jsem samozřejmě díky hlasům, které jsem dostala, takže všem děkuji. Musím se přiznat, že to bylo nervy :D :D Ale nakonec jsem to vyhrála, a toho si nesmírně vážím, protože jsem takto nic nevyhrála. U DelusH jsem vyhrála lay, ale poprvé jsem vyhrála se svou povídkou něco hmotného. Takže příští týden se tu vítězná povídka objeví, i když je vánoční :D Alespoň si zavzpomínáme na Vánoce :D :D A myslím, že příjemně :)) Nadpis k povídce mi udělala PawlušQa, které moc děkuji, protože je opravdu kouzelný a povedený :))

Cangel 0.2

23. března 2012 v 12:29 | Karamelka |  fotomontáže :-)
Ahojky, mám tu tři fotomontáže tohoto páru. Na té první se teda Angel tváří :D :D Ale vím ze kterého je to dílu, takže to chápu...a Cordy tam vypadá hezky. Ta fotomontáž je celkově pěkná...jen bych asi vybrala jinou fotku Angela. Ta druhá se mi líbí nejvíce, ta se opravdu povedla. A ta třetí by mohla sloužit jako promo fotka...také moc hezká.


Angelus a Willow 0.1

22. března 2012 v 12:12 | Karamelka |  kreslené obrázky :-)

Ahojky, mám tu bohužel jen jeden obrázek, ale on je opravdu povedený a moc krásný. Líbí se mi. Všechny detaily jsou na něm velice hezky spracované. Moc se mi tento obrázek líbí :))


S Danny

21. března 2012 v 21:25 | Karamelka |  Rozhovory a tagy
K: Ahojky, jak se máš?
D: Ahoj, dobre až na to, že mi škola zaberá takmer všetken volný čas.

K: Tak to znám. Pojďme se bavit o něčem příjemném. Tvůj blog je o BONES, správně?
D: Áno, už viac ako dva roky sa snažím obohacovať fanúšikovský svet mojimi príspevkami (smích)

K: Máš tam i povídky, které píšeš sama. Baví tě psát na téma BONES?
D: Na toto sa mi odpovedá ťažko. Ako kedy. Milujem charakter každej jednej postavy. Rada sa do nich vžívam aj keď je to občas náročné, nehovoriac o tom, keď chcem vytvoriť "reálnu fikciu" dialógy sú fuška. V prípadoch sa vyžívam. O nejak extra kvatliný prípad sa nepokúšam, skôr sa zameriavam na vzťahy a vnútorné prežívanie postáv. Najmä Brennanovej. Áno, rada píšem a najradšej mám keď môžem naťahovať ľudí čo to čítajú.

Oddělovače 0.6

21. března 2012 v 10:10 | Karamelka |  ...oddělovače a animace

Ahojky, mám tu opět pět oddělovačů, ale nejsou to srdíčka...po pravdě ani nevím, jak tento tvar mám pojmenovat :D :D Ale líbí se mi ten tvar. Celkem se mi líbí až na to třetí, to vypadá takové...nevím, nic moc :D :D Ale jinak se mi moc líbí :))

Prosím o podporu

20. března 2012 v 20:44 | Karamelka |  ...prosba o hlásek
Ahojky, chtěla bych vás všechny moc poprosit o hlásek pro Melmena z Madagaskaru. Já jsem se s touto animovanou postavou přihlásila do soutěže, a tak vám budu moc vděčná za každý hlásek zde. Už je to druhé kolo a já ani nevím, že ta soutěž vůbec začala :D :D Takže ani nevím, jak jsem se dostala do druhého kola :D Ale opravdu bych vám všem byla moc vděčná za podporu Melmena ;) Děkujíí :))

Křivky za Bleskovku

20. března 2012 v 17:40 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky, tak jsem získala od PawlušQy tři křivky za správné vyplnění Bleskovky. Já za křivky moc moc děkujíí, líbí se mi a udělaly mi radost :)) Takže ještě jednou díky ;)


Tipovačka 0.8

19. března 2012 v 21:56 | Karamelka |  ...soutěže

Ahojky, tak jak jsem psala o víkendu jsme byli na Matějské pouti v Praze. Na toto téma jsem vytvořila Tipovačku. Přeji všem hodně štěstí při tipování ;)

Otázka: Co jsem si koupila na pouti?

  1. Plyšového medvídka
  2. Polštářek ve tvaru rybičky
  3. Tílko s koníky
  4. Pletený náramek

Jarní sobotní výlet

19. března 2012 v 8:10 | Karamelka |  ...ostatní
Ahojky, mám tu pro vás fotky, které jsem vyfotila v sobotu na rodinném výletě. Jeli jsme do Prahy na Matějskou pouť, ale tam jsem bohužel jaksi zapomněla fotit :D :D Fotila jsem jen, když jsme se stavili v Hortisu a u Starkla (prodejna květin). Je to dvanáct fotek a dala jsem to do jednoho článku, tak snad i tak se podíváte na všechny fotky :))