Květen 2012

Bangel 0.6

31. května 2012 v 12:52 | Karamelka |  fotomontáže :-)
Ahojky, tak tu mám další fotomontáže páru Bangel. Ta první je naprosto dokonalá :)) Oběma to tam moc sluší. Ta druhá je také velice hezká...a třetí, člověk by ani neřekl, že je to fotomontáž, no bohužel ano je. A ta čtvrtá je také dokonalá...je to moc hezky udělané. A na páté se mi líbí, jak David kouká :D :D


Emily 0.3

30. května 2012 v 19:56 | Karamelka |  kreslené obrázky :-)

Ahojky, našla jsem jeden jednoduchý obrázek, který je velice hezký. I když má Emily trochu delší krk než lidé mají, je ten obrázek pěkný.


Bones & Booth 0.4

30. května 2012 v 12:08 | Karamelka |  wally :-)
Ahojky, mám tu pět krásných wallů :)) Moc se mi všechny líbí. Ti, co je vytvářejí, jsou opravdu nadaní lidé. I když ten první je světloučky, mně se líbí. Nejvíce se mi z těchto wallů líbí ten poslední :)) Pár Demily, moc jim to spolu sluší :)) Všechny wally jsou opravdu nádherné, ale ten poslední mě okouzlil nejvíce.


Booth & Bones 0.4

29. května 2012 v 8:18 | Karamelka |  karikatury :-)

Ahojky, mám tu čtyři krásné karikatury. Dá se říci, že ukazují, jak to vlastně začala. První je o setkání, když každý odletěl na jednu stranu světa. Ta druhá je o tom, jak spolu začali lépe vycházet a více se rozumět. Ta třetí je o tom, že jsou rodina :)) A čtvrtá je o jejich lásce :))


BONES animace

28. května 2012 v 6:25 | Karamelka |  animace :-)
Ahojky, mám tu krásný mix animací. Ta první je kouzelná ;) Také ta druhá je krásná, ten díl mám ráda :)) Hlavně, když si hrají na pár a teď ním jsou ;) Třetí je ze sedmé série a je tak nádherná. Čtvrtá je hezká, on se tak sladce směje :D :D A pátá...ty jazyky :D :D Jsou prostě kouzelní. No a k šesté a sedmé nemám, co dodat...krásně se usmívají a sluší jim to.


Cena za bublinku

27. května 2012 v 19:12 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, mám tu jednu cenu za bublinku, neboť se zúčastnila jen jedna osoba. Sice mě ta bublinka nějak moc nepobavila, ale jelikož byla jediná, tak jsem cenu udělala.

PawlušQa a její Bublinka: "No dyť se na něj podívejte... to je blbeček... proč střílí na vlastní branku?"

Zoo Zlín 0.5

27. května 2012 v 11:04 | Karamelka |  ...zoologické zahrady
Ahojky, tak tu mám posledních třináct fotek ze sobotního výletu. Na prvních dvou fotkách jsou lenochodi, na jedné je vidět jeden a na té druhé jsou vidět oba...teda pokud je najdete :D :D Hodně splývají. Když jsme byli v zoo měli jsme to štěstí a shlédli jsme krmení tučňáků, což můžete vidět také na fotkách. Pak můžete vidět mloka, modrou žabku, ještěrku, murénu, hada a také rozkvetlé rododedrony, které kvetou u zámku.


Tipovačka 1.2

26. května 2012 v 20:34 | Karamelka |  ...soutěže
Ahojky, tak dnes jsme se vydali na pochod, který se jmenuje Putování za loštickým tvarůžkem. Cesta vedla lesem, ale i po poli, kde pražilo sluníčko, takže jsem se trochu opálila. Po cestě jsme potkávali malé děti, které si to cupitaly za ručku. Bylo to roztomiloučké. Dokonce nás předjela i jedna koloběžka. Když jsme dorazili do cíle, tak se tam oznamovalo kolik lidí přišlo...také se oznamoval nejmladší účastník...byl to chlapeček, který se narodil v březnu tohoto roku. Samozřejmě se také vyhlašoval nejstarší účastník a tím se stal pán, kterému je devadesát jedna a jel cyklotrasu...15 km. Což opravdu smekám.

Otázka: Kolik kilometrů jsme šli a ušli my?
  1. 8 km
  2. 15 km
  3. 25 km
  4. 35 km

Zoo Zlín 0.4

25. května 2012 v 14:05 | Karamelka |  ...zoologické zahrady

Ahojky, mám tu předposlední várku fotek ze zoologické zahradě ve Zlíně. Na fotkách můžete vidět papoušky ara, lachtany, labuť s mláďátky a jednu fotku hroznýše. Také tam měli pavouka, ale toho se mi nepovedlo najít, na tož ho vyfotit :D :D


Dnešní den...aneb chcete párty?

24. května 2012 v 13:13 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak si říkám, že jsem už dlouho nic do této rubriky nepřidala...přesněji jsem do této rubriky přidala před dvaceti čtyřmi článek, a to kalendář. Tak jsem se rozhodla, že dnes přidám něco...i když je konec školního roku, tak máme zkrácené vyučování kvůli maturitě, takže mám i více času. Sice ty hodiny, které máme, také dávají zabrat, ale je to mnohem lepší než mít normální rozvrh. O některé předměty jsme prozatím přišli, takže se to bude všechno dohánět potom...no tak to bude trochu fofr, ale myslím, že to zvládneme. A co vy máte nějaké výhody kvůli maturitám?

Dnes jsem vystoupila ve vedlejší dědině a domů šla pomalu pěšky. Ono se jde polní cestou, takže je krásně. Do vlasů mi foukal vítr, svítilo krásně sluníčko, bylo mi teplo, ale přes to jsem se kousek proběhla. Asi tak na půl cesty jsou betonové panely, tak jsem si na jeden vylezla, přelezla na druhý, položila batoh a lehla si. Vzala jsem si knížku Divoké kosti od Kathy Reichs a začala si číst. Také jsem si vyhrnula tričko a opalovala se. Tou cestou skoro nikdo nechodí a auta také moc nejezdí, takže lehárko. Akorát jsem si díky své šikovnosti odřela ruku a trochu nohu :D :D No prostě jsem šikovná. Hezky jsem na tom panelu ležela a četla si, když jsem byla spokojená, zavřela jsem knihu i oči a přemýšlela. Začínalo mi být sice teplo, ale foukal studený vítr a sluníčko se také na chvilku občas schovalo. Jak tak jsem přemýšlela, napadla mě jedna věcička ohledně blogu...v rozepsaných mám soutěže, které jsem ještě nezveřejnila...přímo stvořené pro nějakou víkendovou párty. Tento víkend bohužel čas mít nebudu, ale ten další, to jest 2. června a je to sobota, tak to mám čas. No a tak mě napadlo, že bych toho 2. června uspořádala párty...prostě jen tak. Zveřejňovala bych soutěže, videa...všecko možné, co by se mi zalíbilo. Vím, že je to hrozně dopředu, ale ptám se, máte zájem o tuto párty? Přijdete si zasoutěžit? Soutěží bude možné se zúčastnit i druhý den, to jest neděle 3. června...takže to bude taková víkendová párty. Máte zájem? Předem děkuji za odpověď a všem, co přijdou na párty, která se dle vašich komentářů uspořádá nebo ne...

Zoo Zlín 0.3

23. května 2012 v 12:52 | Karamelka |  ...zoologické zahrady
Ahojky, mám tu další fotky ze zoologické zahrady ve Zlíně. Na fotkách jsou lemuři, jak velcí tak i mláďátka. Mají jich šest, jedno se nechalo nést na zádech, ale těch ostatních pět...tak ti skákali po stromech, otravovali ty velké a hráli si. To bylo krásné. Pak na dvou fotkách jsou tygři, kteří spinkali. Na jedné je přstrost a na třech jsou zvířátka podobná vydře, ale není to vydra...ale krásně si hráli.


Zoo Zlín 0.2

22. května 2012 v 6:39 | Karamelka |  ...zoologické zahrady

Ahojky, tak mám tu další várku fotek...je jich dvanáct. Na první fotce je trochu smrdící květ keře a na dalších fotkách jsou sloni, dželada, pštros a plameňáci...na posledních dvou fotkách jsou ptáci sedící na vajíčkách, ale bohužel si nepamatuji, jak se jmenují.


Zoo Zlín 0.1

21. května 2012 v 14:14 | Karamelka |  ...zoologické zahrady
Ahojky, jak jsem se již zmiňovala v sobotu jsme byli na výletě. Nejen, že jsme navštívili hrad Lukov, který je nedaleko Zlína, ale také jsme se zajeli podívat do zoologické zahrady ve Zlíně. Jelikož jsem byla ve všech kromě jedné zoologické zahrady v České republice, mohu říci, že ve Zlíně je jedna z nejkrásnějších Zoo. Právě teď tam dělají novou expozici s názvem Etiopie a také nový výběh pro vydry. Na první fotce z patnácti jsou zebry a na zbytku jsou žirafy...ty byly úžasné. Bohužel některé fotky jsou špatné kvality, neboť tam měly olízené sklo :D :D A také tam bylo špatné světlo, ale podstata nelze přehlédnout...


Bublinka 1.2

20. května 2012 v 16:10 | Karamelka |  ...soutěže
Ahojky, vybrala jsem fotku, která mě pobavila už jen sama o sobě. Když jsem ji našla, musela jsem se usmát. Zajímalo by mě, co vysvětluje :D A tak mě napadlo, že to dám jako Bublinku. Takže vaším úkolem bude napsat, co nejvtipnější bublinu, jak něco vysvětluje...např. "Máš tu podprsenku opačně, ty košíčky patří dopředu." Odměním bublinky, které se mi budou líbit nejvíce, které mě pobaví, a které budou splňovat pravidla.

Všem přeji hodně štěstí :))

Hrad Lukov

19. května 2012 v 18:42 | Karamelka |  ...hrady

Ahojky, jelikož dnes je nádherně. Svítí sluníčko a je teplo, tak jsme se vydali na sobotní výlet. Byli jsme se podívat na zřícenině hradu Lukov, kde byl dětský den. S hradu byl krásný výhled do okolí, jen na věž se nemohlo, ze které by bylo vidět více a lépe.


Vyhaslý život

18. května 2012 v 19:44 | Karamelka |  drabble
Otevřely se dveře. Do nich vešla dívka s uplakanýma očima. V jednom dni se jí celý svět zbořil. Stačilo tak málo, aby o vše přišla. Stačilo pokazit jednu věc a byl konec. Jedno jediné rozhodnutí. Nemyslela si, že je to špatné. Doufala, že to dopadne jinak. Představovala si, jaké to bude hezké kdyby...ale stal se pravý opak jejích představ. Šla rovnou do koupelny. Podívala se do zrcadla. "Jsi ten nejhorší člověk," řekla. Neviděla žádnou hezkou věc na světě. Neviděla jinou možnost. Vytáhla žiletku, přiložila ji k zápěstí a trhla. Stačil jeden jediný tah a vyhasl další život na tomto světě.

Jaro 0.7

18. května 2012 v 8:10 | Karamelka |  ...naše zahrada

Ahojky, mám tu osm fotek kopretin na naší zahradě. Líbí se mi, že kvetou, i když venku je zima. Některé ještě teprve rozkvítají, některé odkvétají a jiné krásně kvetou. Bohužel nevoní a ani jsem neviděla u nich včeličky, ale nedivím se v takové zimě.


Animace BONES 7x13

17. května 2012 v 7:40 | Karamelka |  animace :-)
Tak, i když ten díl je smutný a k pláči, najdou se nádherné scény, které stojí za shlédnutí. Musím se přiznat, že mě trošku Bones naštvala, že odjela bez něj. S ním by byla ve větším bezpečí...dle mého názoru. Ale na druhou stranu mu udělala službičku, kdyby odjel s ženou, na kterou je zatykač, už by nemohl být agentem FBI. Takže je dobře, že odjela bez něj. Obou je mi opravdu moc líto :(( Doufám, že se to vše vyřeší, ona se i s Christine v pořádku vrátí...a najdou k sobě cestu. Tak a teď k animacím...jsou krásné. Sice mě polibek v tomto díle moc netěšil, neboť byl tak nějak na rozloučenou, ale ty animace jsou krásně udělané :))


Někdo má narozeniny, my máme přání jediný

16. května 2012 v 17:34 | Karamelka |  ...přání k narozeninám
Ahojky, dnes slaví své čtyřicáté třetí narozeniny představitel speciálního agenta Seeleyho Bootha nebo mladého sexy upíra Angela, David Boreanaz. Já mu za sebe i blog přeji jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky a také hodně úspěchů v kariéře jak herce, tak i režiséra. Takže ještě jednou všechno nejky :)))


(Ne)Správné - druhá část

16. května 2012 v 8:00 | Karamelka |  (Ne)Správné

Polibek jí s vášní oplatil. Přesně tohle si přál, ale nesměl se nechat unést. Nesměl jí dovolit si zničit život. Odtrhnul se včas: "Ne, každá žena chce mít děti. Teď z tebe mluví slepota z lásky a…a také hormony," snažil se najít vhodné výmluvy.
Zklamaně se na něj dívala. "Mám to chápat, že mám ve tmě žit sama? Že mám sama bojovat proti zlu?"
"Nikdy nejsi sama," podíval se jí do očí, "Nikdy jsi nebyla a nikdy nebudeš."
"Tak proč mě neodmítáš? Proč odmítáš to, co ti nabízím?"