Červen 2012

Konec školní roku...a zase ty prázdniny

29. června 2012 v 22:38 | Karamelka |  ... kecy
Juhů...tak další školní rok za námi a teď dva měsíce ulejvání :D :D Teda, jak pro koho...někdo má brigádu atd. Ale myslela jsem, že máme ulejvání od školy. Tak moc jsem se na prázdniny těšila, že ani nemohu uvěřit, že jsou opravdu už tu. U nás je navíc tento víkend pouť, tak se těším tuplem. Nejvíce se těším na neděli...kamarád mi chce opožděně koupit k narozeninám, takže bychom měli jít spolu, abych si něco vybrala. Ale já mu říkala, že nic nechci...no to mi nějak neprošlo :D Tak doufám, že mi počasí bude přát :( Chodíme spolu každý rok na pouť a vždy mi něco koupí...loni to byla perníková žirafa, stále ji mám schovanou. Tak se moc těším :))

Dva měsíce volna...někdo se ulívá, nevstává a užívá si to, ale někdo jde na brigádu a jiní musejí chodit do práce a nic to pro ně neznamená. Ale pro nás většinu školáků jsou to ty nejlepší dva měsíce za celý školní rok. Vždycky jsem prázdniny milovala, a dokud je budu mít, bude je stále milovat. Skoro na dva měsíce se ze mě stane noční tvor...budu dlouho vzhůru do noci a přes den budu spát. Samozřejmě, že ne celý, ale většinou spím celé dopoledne :D A navíc to vypadá, že letos budu bývat tak do čtyř sama doma, což je dokonalé :)) Ale stejně musím pracovat doma...na zahradě. Budu uklízet, ale i tak budu si prostě užívat volno. Je to tak krásný pocit a představa...dva měsíce volno, klid od školy.
S vysvědčením jsem docela spokojená, ale jsem si jistá, že mohlo být lepší...v prvním pololetí bylo mnohem lepší, ale stalo se :( Už nás strašili, že další ročník je mnohem těžší a složitější...bojím se, ale věřím si. Věřím, že to zvládnu, když budu makat ;) Hlavně se nesmím na školu vykašlat...to v žádném případě, ale už se na jednu věc v září těším...těším se na angličtinu. Tak moc jsem si ji oblíbila, že už teď mi chybí. Prostě ten jazyk miluji, je kouzelný. Tak na to se už těším v září, ale to je asi zatím to jediné :D :D

Těšíte se na prázdniny? A co budete dělat? Máte brigádu nebo někam jedete?

O lásce

28. června 2012 v 12:06 | Karamelka |  drabble
Stála před zrcadlem. Hladila se po bříšku a usmívala se, ale trápila se. Nevěděla, jak jen o této novince informovat přítele. Bála se jeho reakce. Bála se, co řekne. Nechtěla o miminko přijít. Vždy si ho přála, ale bála se, že partner nesouhlasí. Stále rukou přejížděla po bříšku. Nemohla uvěřit, že v jejím těle se rodí život. Byla to nádhera. Přemýšlela, jak jen mu to říct. Zhluboka se nadechla a šla do kuchyně, kde byl on. Sedla mu na klín. "Musím ti něco říct," pousmála se a hleděla mu do očí, "Jsem těhotná." Zajásal a pevně ji objal: "Miluji tě."

Květiny 0.3

27. června 2012 v 14:04 | Karamelka |  ...naše zahrada
Ahojky, mám tu fotky lilií, které nám rostou a teď už i kvetou na zahradě, a jedné kytičky, která také krásně kvete, tak jsem ji vyfotila ;) Opět jsou to fotky z foťáku, který si v poslední době velmi často půjčuji...dají se s ním udělat opravdu moc hezké fotky a lepší než foťák na mém mobilu, který se stejně poslední dobou seká. Také se musím přiznat, že jsem ještě ani nezačala podepisovat fotky ze zahraničí...ono jich je bez čtyř sedm set a mně se do toho moc nechce, takže se omlouvám, ale fotku budou později.


Bouřka

27. června 2012 v 0:12 | Karamelka |  zamilované
Bouřka
Venku se zlověstně mračí
a to nic dobrého neznačí.
Hromy a blesky se střídají,
z nebe provazy padají,
po nich nám láska odchází,
dostali jsme se do nesnází.

Krutý déšť nám lásku vzal
a já nevím co bude dál,
tak se tě teď, lásko, ptám.
Máš nějaký plán?

Možná až slunce vyjde
a nebe se krásně vyčistí,
láska nás opět najde
a stanem se zas její kořistí.

Není mé tvorby!

Buffy se Spikem 0.2

26. června 2012 v 8:54 | Karamelka |  kreslené obrázky :-)

Mám tu sice jen jeden, ale ten je moc hezký. Spike tam vypadá jako by chtěl Buffy kousnout :D Vypadá, že má na ni chuť, ale Buffy je nějaká smutná :( Ale je to moc hezký obrázek.


Britney Spears - Criminal

25. června 2012 v 16:05 | Karamelka |  videjka :-)

Ahojky, mám tu jednu dle mého názoru velmi hezkou písničku. Slyšela jsem ji v rádiu a hned se mi zalíbila. Našla jsem si ji a teď ji poslouchám. Moc se mi líbí ta melodie.


Zážitky z výletu, který ukázal krásy zahraničí

24. června 2012 v 11:58 | Karamelka |  ... kecy
Už se mi to hezky vztřebalo a uložilo v hlavě...takže teď mohu napsat článek o zážitcích ze zahraničí. Vstávala jsem o půl šesté, což je můj rekord, ale celý den jsem se cítila vyspaná a večer se mi moc spát nechtělo. První den jsme byli v Rakousku a jeli přespat do Německa pod Orlí hnízdo, kde byl párkrát Hitller. Večer jsme si povídali hororové pohádky, a pak se někteří báli, že nás Hitller navštíví. Musím říci, že pokaždém dni jsme se těšili všichni do sprchy a na to až si konečně odpočneme. Já tam jela sama, nikoho jsem neznala, ale seznámila jsem se tam s pár holkama, se kterými jsem se dost dobře bavila. Seznámili jsme se velice dobře a byli spolu na pokojích. Druhý den jsme celý den byli opět v Rakousku, kde jsme i spali. Třetí den jsme se přesunuli do Německa, kde jsme se byli podívat na zámky Ludwiga II. Bavorského. A čtvrtý den jsme celý strávili v Mnichově, kde se mi velmi líbilo.

Poprvé v životě jsem se podívala do Německa a mám z něj krásné zážitky. Je tam čisto a nádherný vzduch. Všude v Rakousku výhled na Alpy. Viděla jsem murmelíny (sviště). Krásně jsem se opálila a nebyla sama. Viděla jsem nádherné kosteli i opravdovou kostru ženy. Prošla jsem se po nejstarším hřbitově na světě. Viděla jsem největší gotickou fotnánu na světě, největší pevnost na světě. V Německu jsme se měli jít podívat do muzea BMW, ale sešlo z toho, což mě dost zklamalo. Na to jsem se dost těšila :(( Ale viděla jsem za to jiné krásné věci, překonala jsem i strach z výšek a vyjela na věž v Mnichově, kde byl na něj nádherný výhled. Ale těšila jsem se domů...domů na svou postel a až se konečně pořádně vyspím. Mám spoustu fotek, které nějak přetřídím, a dám je na blog. Pokusím se příští týden ;)

Shrnuto...měla jsem se nádherně, poznala nové přátele a nové zážitky.

Animace Bangel

23. června 2012 v 21:14 | Karamelka |  animace :-)
Ahojky, mám tu opravdu nádherné animace tohoto páru. Jsou ze seriálu Angel z dílu 1x08, který mám velice ráda. To je Angel poprvé skutečně šťastný, ale bohužel i tohoto štěstí se musel vzdát...ale udělal to kvůli lásce. Jeho důkaz, jak moc si jí váží :)) Animace jsou velice krásné.


Jsem zpátky...aneb jen krátký článek

22. června 2012 v 11:52 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak pěkně hezky píši, že jsem ze zahraničí doma. Vrátili jsme se o půl páté a domů jsem dorazila něco po páté. Přiznávám se, že jsem velmi spokojená, ale také unavená...v Rakousku a Německu byl tak krásně čistý vzduch a tady u nás...no hned se mi udělalo špatně. Nafotila jsem přes šest set fotek, které bych sem ráda dala :D :D Ale některé věci mám víckrát, takže toho zase tolik nebude. Pokusím se fotky dám sem, v co nejbližší době, ale o víkendu mě čeká oslava narozenin a možná ještě něco...takže nevím, jestli to zvládnu o víkendu podepsat a zmenšit. Možná jednu várku ano, no uvidíme. Pak ještě napíši článek, kde vám popíši, co jsem prožila, a jak jsem se skutenčně měla. To si ještě musím promyslet, když si budu užívat zpátky svou postýlku.

Angel & Connor 0.1

21. června 2012 v 14:00 | Karamelka |  fotomontáže :-)

Ahojky, povedlo se mi najít jednu opravdu nádhernou fotomontáž Angela se synem Connorem. Tato fotomontáž se mi opravdu moc líbí a autorovi se velice povedla.


(Ne)šťastná noc

20. června 2012 v 14:00 | Karamelka |  drabble
Budík ukazoval tři hodiny ráno, když mu zazvonil mobil. Zvedl to. Rychle se posadil. Něco bylo špatně. Něco se stalo s jeho sestrou. Rychle vstal a oblékl si první věci, které našel. Musel tam rychle být. Popadl klíčky a vyběhl na ulic. Rychle vlezl do auta, které ale nechtělo nastartovat. Zanadával si. Věděl, že je to zákon schválnosti. Nevzdával to. Nakonec se to povedlo. Rychle šlápnul na pedál a rozjel se směrem k nemocnici. Bál se. Nevěděl, co se stalo. Neřešil zaparkování. Rychle vběhl do budovy. Na chodbě ho odchytla matka. Nevypadala vystrašeně. Jen radostně prohlásila: "Strýčku, je to kluk."

Bangel 0.5

19. června 2012 v 14:00 | Karamelka |  wally :-)
Ahojky, mám tu šest krásných wallů tohoto páru. Všechny se mi moc líbí, ale nejvíce asi ten první, protože miluji tu scénu a ten díl :)) Alespoň jeden den byl Angel opravdu šťastný :)) A také se mi líbí ten poslední.


Angel 0.2

18. června 2012 v 14:00 | Karamelka |  kreslené obrázky :-)
Ahojky, mám tu moc hezké kreslené obrázky. Nejvíce se mi líbí, jak Angel byl loutkou :D :D To byl legrační díl a superní :D A ty obrázky k tomuto dílu jsou moc hezké :)) Tomuhle se říká talent. Všechny obrázky jsou moc hezké a já smekám před autory těchto děl.


Oddělovač za Bublinku

17. června 2012 v 16:58 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky, mám tu krásný oddělovač, který jsem vyhrála za Bublinku u PawlušQy. Moc já děkuji, protože se mi opravdu moc líbí :))


BONES team 0.1

17. června 2012 v 0:26 | Karamelka |  karikatury :-)

Ahojky, mám tu karikatury celého týmu. Jsou opravdu krásné, hlavně ta druhá...Booth má krásné ponožky a celkově ta karikatura je krásná :)) Nebo na té třetí ten Sweets na kačence :D :D Tak to je dokonalého ;) Anebo ta poslední, ta je také krásná.

Wesley & Fred 0.1

16. června 2012 v 18:54 | Karamelka |  fotomontáže :-)

Ahojky, mám tu jednu krásnou fotomontáž. Moc se mi líbí, jak je udělaná. To pozadí a to pero...krásné. A fotky jsou také hezky vybrané.


Informace o mé nepřítomnosti

16. června 2012 v 10:50 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, chtěla bych vás informovat, že v pondělí v raních hodinách odjíždím se školou do zahraničí. Vrátím se v pátek v raních hodinách. Přednastavila jsem články. Všechny jsou ve stejný čas...přesně ve 14:00 kromě pátku. To bych mohla pak něco napsat. Ráda bych vám sem po výletě dala nějaké fotky, protože budu mít půjčený foťák, a jak se znám, tak budu fotit všelijaké věci. Doufám, že sem alespoň jednou zabloudíte a podíváte se na nějaký ten přednastavený článek...budu vám moc vděčná.

Animace Angel

15. června 2012 v 15:20 | Karamelka |  animace :-)
Ahojky, mám tu několik povedených animací ze seriálu Angel, ať je i změna :D Jelikož jsou malé, tak jsem dala dvě vedle sebe. Ta první nemá chybu...taneční nadaní Angela :D :D A druhá...sladký úsměv ;) Na třetí, čtvrté a páté je Angel se svou stvořitelkou Darlou. A na šesté animaci se snaží uklidnit Connora :))


Květiny 0.2

15. června 2012 v 11:48 | Karamelka |  ...naše zahrada

Ahojky, mám tu další fotky pořízené foťákem. Sice nadpis je květiny, ale jsou tam dvě fotky zrajících višní. Po pravdě, i když ty květiny vypadají nádherně, tak zrovna dvakrát nevoní :D Ale opravdu vypadají hezky. Všechnu tuhle krásu máme na zahradě. Už se těším až pokvetou lilie, to tu opět přibudou nějaké fotky ;)


Nový kabát blogu...aneb letní vzhled

14. června 2012 v 20:58 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak tu máme letní lay s párem Bangel. Tento lay mi udělala Jenny, které moc moc děkuji, protože je nádherný. Je tu i menší změna barviček...což se mi moc líbí. Je krásně světloučký. K layu mi udělala položky do menu PawlušQa...položky jsou také nádherné. Krásně se hodí k lay. Moc se mi to líbí :)) Jsem s novým vzhledem blogu velmi spokojená ;)

A jak vám se líbí nový lay?