Srpen 2012

Demily 0.5

31. srpna 2012 v 12:48 | Karamelka |  fotomontáže :-)

Ahojky, mám tu jednu nádhernou fotomontáž. Moc jim to spolu sluší a vypadají šťastně. Vůbec bych se nezlobila, kdyby se jednou objevila taková scéna...nebo aspoň photoshoop.


Brzký konec prázdnin...aneb Hola hola, škola volá

30. srpna 2012 v 15:25 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak...už je to tady. Dnes je předposlední den srpna. To znamená konec dvouměsíčního klidu od školy. A třetího září nám to všechno zase začíná, no hrůza. Ale i tak, člověk si ty dva měsíce užil. Tedy alespoň já. Byla jsem ve Slovenském ráji, pak jsem byla čtrnáct dní s přáteli, na kterých mi záleží, i když mi tam jedna osoba chyběla :( Pak jsem byla i na nákupech s mamkou a musím říct, že se mi to líbilo. Tak dlouho jsem si s maminkou neužila. Včera jsem byla zařídit věci ve škole a užila si krásný den s kamarádkou. Byli jsme v kině na Době ledové...byla to legrace. Také jsem o prázdninách byla na Madagaskaru :D Což je také skvělé a vřela doporučuji. Dokonce jsem si koupila už první čtyři věci do školy, tři už minulý týden...bělítko, gumu a blok. Včera jsem si koupila propisky.

Když se zamyslím, tyto prázdniny se zapisují mezi povedené. Vždy jsem měla povedené prázdniny, ale jedny mezi ně nepatří...ty předloňské. To mi o prázdniných umřel dědeček...pak už to nešlo si je užít. Bylo to skoro hned na začátku. To byli smutné prázdniny, ale bohužel takový je život. S tímhle se člověk nikdy nesmíří. Pořád to bude bolet...každá myšlenka na osobu, která už není mezi námi, ať už šťastná vzpomínka nebo smutná. Ale já mám na dědečka jen ty nejlepší vzpomínky. Pamatuji, že jsme hráli karty a místo o peníze jsme to hráli o sirky. Nikdy mi to nešlo, ale byla to legrace a bavilo nás to. Chodila jsem s ním zalévat zahradu a vždycky jsme dováděli. Chybí mi...ale já věřím, že je nahoře a pozorouje mě. Tajně doufám, že by byl na mě pyšný, protože on mi to stále dokazoval a říkal mi, jaká jsem. Věřila jsem mu a dělalo mi to radost. Byl to správný člověk.

Ale dost o předloňských prázdninách...nevím proč, ale asi se tak trošku do školy těším. Ne, že bych se nudila nebo prostě nebavilo mě to. To ne, ale chybí mi některé předměty...jako například angličtina. Prostě se těším na některé předměty a některých se dost bojím. Nevím, jak je budu zvládat, a jak moc se změní. Bohužel se to pak bude odrážet na mém volném čase, ale na blog si čas udělám. I kdyby to mělo být v noci :D :D V noci mám ty nejlepší nápady a nejlépe se mi píší povídky. Sice jsou tam nějaké hrubky a překlepy, ale ty píši i normálně přes den :D Takže to není zase nějaký rozdíl, ale ty nápady...někdy se divím, jak mě to může napadnout. Ale nejhorší je, že to třeba do rána zapomenu, pokud si to nenapíši. A také je na to málo času...přece jen se mi chce kolem třetí nebo druhé hodiny raní spát. Jak jsem psala na začátku prázdnin...na dva měsíce se ze mě stane noční tvor :D Ale už se musím zase aklimatizovat na denního tvora, a zase se naučit vstávat a chodit spát rozumně. To bude ten první týden hrozné. To se nějak zvládne...věřím, že to vzládneme. A možná bych měla už i otevřít nějaké učebnice a podívat se na něco, protože nám v červnu říkali, jak hned budeme psát testy na opakování ročníku. Ale mně se tak nechce, ale zase nechci dostat hned ze začátku roku špatnou známku. Nejspíše učebnice otevřu o víkendu a podívám se na to. Jen mi budou chybět předměty, které nás v dalším ročníku opustili...hlavně dějepis, ten předmět miluji. Ten mi bude chybět nejvíce...škoda no. Ale jak se říká, něco hezkého končí a něco hezkého začíná...tak uvidíme, jak to půjde. A teď se můžeme těšit na Vánoce :D :D

Ceny od DelusH

29. srpna 2012 v 20:24 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky, mám tu krásný diplom a k němu animaci, které jsem vyhrála u DelusH za Tipovačku. Moc se mi obě ceny líbí a já za ně velice moc děkuji.


Rakusko 0.8

29. srpna 2012 v 10:20 | Karamelka |  ...Rakousko
Ahojky, mám tu další fotky z Rakouska. První noc jsme sice strávili v Německu, ale zase jsme hned přejeli zpátky do Rakouska a byli jsme se podívat na ledovec. V horkém dnu to bylo krásně osvěžující a příjemné. Tedy až na tu cestu...serpentýnama, které jsem také vyfotila. Musím přiznat, že mi bylo trochu zle a nebyla jsem jediná komu to nesedlo :D Ale ten zážitek stál za to, ale když to bylo za námi, všichni jsme si oddechli.


Beyoncé - Single Ladies

28. srpna 2012 v 12:40 | Karamelka |  videjka :-)

Ahojky, mám tu jednu hezkou písničkou, která se mi líbí. Je hezky rytmická a taková...veselá :)) Hned člověka chytne. Ráda ji poslouchám ;)


Rakousko a Neměcko 0.1

27. srpna 2012 v 11:22 | Karamelka |  ...Rakousko

Ahojky, mám tu další várku fotek. Jsou tam poslední fotky ze Salzburgu. A pak jsou tam fotky Alp z místa, kde jsme spali, což bylo v Neměcku. První noc jsme strávili v Neměcky pod Orlím hnízdem, kam jezdil Hitler. Orlí hnízdo můžete vidět na jedenácté fotce.


Nový lay aneb nádherná kombinace

26. srpna 2012 v 13:10 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak tohle je nádhera. Jenny mi udělala překrásný lay, a jak mi psala opravdu by mě nenapadla tato kombinace. Dvě ženy, které spojuje jeden muž. Upozorňuji, že tohle napadlo Jenny, její originální nápad. Také mi Jenny udělala tak nějak pořádek v affiliates a udělala mi tam smajlíka andílka. Je to nádherné a povídky mají menu v záhlaví. To je zvýrazňuje. Tento lay je prostě skvělý a nádherný. Moc moc za něj děkuji, myslím, že díky tomuhle budu mít zase chuť blogovat.

Rakousko 0.7

25. srpna 2012 v 16:32 | Karamelka |  ...Rakousko
Ahojky, mám tu po dlouhé době další fotky z Rakouska. Fotky jsou stále ze Salzburgu, po kterém jsme se procházeli snad celé odpoledne. Ale je pravda, že tam bylo moc hezky. Na fotkách je pevnost tyčí se nad Salzburgem. Také jsme byli na hřbitově, který je nejstarším hřbitvem ve střední Evropě. V tomto městě bylo velice krásně.


Fotka o půlnoci

23. srpna 2012 v 23:48 | Karamelka |  fotky :-)

Ahojky, včera se na facebooku objevila jedna nádherná fotka, která se mi moc zalíbila. Je to fotka z 31. prosince 2011. Je to moc hezká fotka a je hezké, že se objevují i na internetu...krásné.


Citáty o lásce

22. srpna 2012 v 21:34 | Karamelka |  Citátky a motta
Pro někoho sem divná,pro někoho blázen..ale nikdo netuší,jaká opravdu jsem.


Čím déle budeš dítětem, tím déle budeš šťastný!


Chci být princeznou! Né kvůli oblečení, penězům, hradu či zámku, ale kvůli větě...Žili spolu štěstně až do smrti.


Nickelback 0.1

21. srpna 2012 v 18:04 | Karamelka |  kreslené obrázky :-)

Ahojky, mám tu kreslené obrázky mé nejoblíbenější hudební kapely. Na obrázkách je hlavní zpěvák. Moc se mi ty obrázky líbí. Jsou velice povedné.


Animace BONES

20. srpna 2012 v 16:22 | Karamelka |  animace :-)

Ahojky, mám tu čtyři animací, které se týkají letošního Comic-conu. Jsou to opravdu povedené animace. Hlavně ta první, jak se David směje a Emily se na něj dívá :D :D Kouzelné, oni jsou opravdu moc úžasní.


Bones team 0.2

19. srpna 2012 v 16:35 | Karamelka |  karikatury :-)

Ahojky, mám tu krásné karikatury celého týmu. Jsou velice povedené. Ta druhá je udělaná ve stylu Hight school musical...je to velice zajímavé. Mně osobně se velice líbí ta třetí, je velice krásně udělaná. A na poslední je Kůstka těhotná...také krásná animace, podobná té první.


Spravedlnost - část jedenáctá

18. srpna 2012 v 10:10 | Karamelka |  Spravedlnost
Šerif odjel zpátky do hospůdky, aby všechny uklidnil, že se nic neděje. Ale to už na něj čekalo překvapení, město ho vydalo na pospas spravedlnosti. Vešel do hospůdky, ve který už na něj čekal Sully i se svými muži.
"Šerife Malefice zatýkám vás za vraždu Maxe Robbyho a za únos federálního agenta," řekl Sully a jeden z ozbrojených mužů mu začal nasazovat pouta.
"Toho budete litovat, nemáte žádný důkaz."
"Ale máme," řekla Temperance a ukázala mu jazylku.
"A navíc máme svědectví. Víte, naučil jste je, že mají pomáhat spravedlnosti. Vážně jste myslel, že vám to projde? Tak a teď nám řekněte, kde je agent Booth."
"Toho už nenajdete. Je mrtví."

Cena od PawlušQy

17. srpna 2012 v 21:28 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky, mám tu ještě jednu nádhernou cenu, kterou jsem získala u PawlušQy. Získala jsem ji za to, že jsem napsala písničku, která se mi líbí, a kterou mám moc ráda :)) Cena je opravdu moc krásná a líbí se mi...děkuji za ni.

Diplomek

16. srpna 2012 v 22:08 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky, získala jsem krásný diplomek za Tipovačku u DelusH. Za diplom moc děkuji, líbí se :)) Ještě jednou děkuji.


Spravedlnost - část desátá

16. srpna 2012 v 10:10 | Karamelka |  Spravedlnost

Všichni nervózně přešlapovali na plošině. Zůstal tam s nimi i Swets. Do institutu přiběhl Sully se slovy: "I když s tím moc nesouhlasím, musíme už jít Temperance."
Otočili se na něj. Temperance se ještě podívala na ostatní. Nevěděla, jak je uklidnit, tak jen řekla: "Zavolám," a s těmito slovy se Sullym odešla. Asi je to mělo uklidnit, ale to se moc nepovedlo.
Před institutem stál speciální vůz. Sully otevřel Temperance dveře se slovy: "Prosím madam." Ona se jen usmála a nastoupila. Ve voze bylo několik vyzbrojených mužů. Neměla z nich moc dobrý pocit, ale jestli měli pomoci Boothovi, tak se tomu nebránila. Sedla si, kde bylo místo, a Sully si sedl vedle ní. Naklonil se k ní a zašeptal jí: "Starý známí, něco mi dlužili."
"Hlavně, že pomůžou. Nebudeš mít z toho problém?"

Bangel 0.7

15. srpna 2012 v 9:56 | Karamelka |  fotomontáže :-)

Ahojky, mám tu krásné fotomontáže. Ta první je nádherná...sice jim není vidět do obličeje, ale prostě dokonalá :)) Ta druhá...ta je také velice krásná. Třetí jak by smet...a čtvrtá a pátá vypadají velice krásné...jsou velice povedené. Je to jakoby photoshoop.


Spravedlnost - část devátá

14. srpna 2012 v 10:10 | Karamelka |  Spravedlnost
Temperance stále pozorovala kosti. Nevěděla, co jiného dělat. Nevěděla, jak mu pomoci. Do místnosti přišla Camille: "Doktorko, našla jste něco?"
"Ne, prostě potřebuji tu jazylku. Jinak jsme bezmocní. Kosti nejsou skoro vůbec poškozeny. Ani nevíme motiv. Booth podezřívá toho šerifa."
"Na tom něco bude," řekl přicházející Swets, "Šerif si na něj ztěžoval, což je náznak, že víme něco, co mu škodí."
"Kdo si ztěžoval?" zeptala se Temperance.
"Šerif si ztěžoval na Bootha, že si na něj zasedl. On tu není?"
"Ne, není. Řekla jsem mu, že bez té jazylky jsme bezmocní," chytla se za čelo, "On ji jel najít."
"To není dobré," řekla Cam, "Jestli si na něj ten šerif ztěžoval a Booth tam jel, tak to nedopadne dobře."

BONES animace

13. srpna 2012 v 18:22 | Karamelka |  animace :-)
Ahojky, mám tu deset perfektních animací. Na jedné je Cam s Angelou, jinak jsou na animacích B&B. Tyto animace se mi velmi líbí, protože některé jsou takový mix. Třeba ta první...tak by to mohlo vypadat, kdyby s Kůstkou Booth jel k ní do bytu. Sice ta poslední není mix, ale je to polibek ze zákulisí, a je to superní :))