Září 2012

Avatárky páru Bangel

30. září 2012 v 11:08 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, mám tu další krásné avatary z fanpopu. Opět jsem vybrala ty, které se mi nejvíce líbily. Musím říct, že jsou to opravdu povedené avatary. Ten druhý je z komiksu. Nejvíce se mi líbí ten poslední a předposlední v poslední řadě :)) Ty se mi opravdu moc líbí :))


Tajemné dopisy nadávajíc smysl-čtvrtá část

29. září 2012 v 20:35 | Karamelka |  Tajemné dopisy nedavajíc smysl

Angel vzal navečer Tamaru domů. Pozvala ho dále, ale on stejně čekal dole pod schody. Ona si šla pro nějaké věci do ložnice. Ale dlouho se nevracela. Angelovi to přišlo neobvyklé. Šel se nahoru podívat, jestli je vše v pořádku. Vyšel schody. A vešel do první místnosti, kde byly otevřené dveře. Trefil se. Byla to ložnice. Svítila tam jen lampička na nočním stolku. Tamara ležela na posteli a spala. Angel vzal deku a přikryl ji. Opřel se o futra a hlídal ji. Když se mu začaly zavírat oči, začal pochodovat po místnosti. Pak se zase opřel. A tak to bylo celou noc. Tamaru nespustil z očí. Ale k ránu, i když jen na chvilku, zdřímnul si. Tamara ho nechtěla budit a sešla dolů si pro něco k snědku. ,,Ááá!" Angel se probudil a okamžitě utíkal dolů. Tamara stála v kuchyni a držela v ruce obálku. Podívala se na něj: ,,On tu byl. Viděl vás," rozbrečela se. Angel přistoupil k ní a objal ji. Chvíli tam stáli v objetí. ,,Chci odsud." ,,Dobře. Běžte si sbalit nějaké ty věci a odvezu vás pryč." Tamara přikývla. Položila dopis na kuchyňskou linku a šla k sobě do ložnice. Vytáhla ze skříně sportovní tašku. Rychle tam naházela pár věcí a vrátila se dolů do kuchyně. Angel dopis schoval do kapsy. Naštěstí pro něj dnes pozdě svítalo, takže nebyl problém se dostat zpátky do hotelu.

Tajemné dopisy nedávajíc smysl-třetí část

29. září 2012 v 0:32 | Karamelka |  Tajemné dopisy nedavajíc smysl

Okamžitě zavolaly na to číslo a domluvily si schůzku. Obě měly strach. Nevěděly, co mají očekávat. Střetnout se měli v nějakém hotelu. Mia ho znala a věděla, že je už dlouhou dobu opuštění. Nedávalo jí to smysl. Ale když k němu přijeli, nevypadal opuštěně.
Mia vešla první. Rozhlédla se a za pultem uviděla ženu. Šla k ní. ,,Promiňte, jsem Mia a tohle je moje kamarádka Tamara. Měly jsme se tu střetnout s…" ,,Vy jste sem volala," přerušila ji žena. ,,Ano. To vy jste nám dala tuhle adresu?" ,,Ano." ,,Hotel? Ta policistka říkala, že nám pomůže," nechápala Tamara. ,,Tohle je bývalý hotel. My tu sídlíme." ,,A vy nám pomůžete?" ,,Já přímo ne, ale vím o někom, kdo ano." Tamara ženu pozorovala. Dívala se, jak někam odchází. Pak se naklonila k Mii: ,,Ani se nám nepředstavila. Není to divné?" ,,Jméno není důležité. Hlavně, že ti pomohou." ,,A co když je to nějaký podvod?" ,,Tamy, uklidni se. Uvidíme, koho přivede, a co nám řekne." Tamara byla ještě více nervózní než na policii. Kdyby mohla, utekla by.

Oddělovače 1.1

28. září 2012 v 10:33 | Karamelka |  ...oddělovače a animace

Ahojky, mám tu pět oddělovačů. Trochu jsem si pohrála a myslím, že vypadají celkem dobře. Konečně jsem se dostala k nějaké té grafice. Volno je velmi užitečné. Člověk si odpočne a odreaguje se krásně, takže díky za dnešní volno :))

Tajemné dopisy nedávajíc smysl-druhá část

27. září 2012 v 22:10 | Karamelka |  Tajemné dopisy nedavajíc smysl

Domů se Tamara vrátila až další den navečer. U kamarádky přespala a pak šla rovnou do práce. Oblečení jí půjčila totiž kamarádka, takže neměla důvod chodit domů. Když se večer vrátila, dům byl opuštění jako předtím. Odemkla dveře. Vzala si poštu a vešla. Rozsvítila lampu na chodbě. Vyzula se a šla do kuchyně. Dopisy, které sebrala pod dveřmi prolistovala. Ani jeden nebyl od jejího přítele. Byly to jenom účty. Položila je na stůl. Tak trochu se jí i ulevilo, ale ne na dlouho. Na kuchyňské lince si všimla něčeho lesklého. Šla se podívat. Ležela tam obálka, kde bylo napsané: ,,Pro moji lásku." Pochopila. Byl to další dopis od přítele. Ale tentokrát si ho nepřečetla. Vzala dopis a vyhodila ho do koše. Odešla do obývacího pokoje a zapnula si televizi. Chtěla se podívat na zprávy. Přepnula si to tedy na kanál, kde právě zprávy začínaly. Ale najednou se televize přepnula na fotbalové utkání. Tamara si vzala ovladač a přepnula si to zpátky na zprávy. Ale po chvilce to zase skočilo na fotbal. Tamara se naštvala. Zvedla se a televizi vypnula. Odešla do kuchyně si pro něco k jídlu. Vzala si jogurt a vrátila se do obývacího pokoje a zkusila to znovu s televizí. Teď už jí televize nezlobila, a proto se v klidu podívala na konec zpráv. Pak se jí už v televizi nic nelíbilo, a tak si šla lehnout. Brzy usnula.

Tajemné dopisy nedávajíc smysl-první část

26. září 2012 v 18:44 | Karamelka |  Tajemné dopisy nedavajíc smysl
,,Bylo fajn být člověk, ale teď si žiji lépe než dříve," četla jedna žena, jménem Tamara, v dopise. Ten dopis byl od jejího přítele a ona nechápala, co tím může myslet. Přišlo jí divné, že už ho dva týdny neviděla a najednou jí pošle dopis. Chvíli nad tím přemýšlela, ale nic si nepřipouštěla. Po dočtení dopisu ho odložila na kuchyňskou linku a šla se osprchovat. Odložila si oblečení a vklouzla do sprchy. Pustila vodu, když v tom bouchly dveře. Lekla se. ,,Zlato, to jsi ty?" Ale nikdo jí neodpověděl. Tamara zastavila vodu. Zabalila se do ručníku a potichu vylezla ze sprchy. V domě bylo ticho. Tamaře se zvýšil tep. Bála se. ,,Je tu někdo?" Ale opět se jí nikdo neozval. Pomalu postupovala na chodbu. Rozhlédla se, ale dům byl prázdný. ,,Asi se mi něco zdálo," řekla si na uklidnění a vrátila se zpátky do koupelny. Ale měla divný pocit. Přišlo jí, že se v koupelně trochu ochladilo. Myslela si, že ji někdo sleduje, a tak vykoukla ze sprchy. Ale nikoho nespatřila. ,,Už mi straší v bedně," zasmála se a dál se umývala.
Až se osprchovala, oblékla a zabalila do županu, odešla do kuchyně si pro sklenici vody. Vzala ze skříňky sklenici a napustila si do ní vodu. Vypila to a sklenici položila na kuchyňskou linku vedle dopisu. Ale všimla si, že obálka je jiná a navíc byla zalepená. Přišlo jí to divné, a tak ji otevřela. Hned po prvním slově zjistila, že je to jiný dopis. Přečetla si ho. Po jeho přečtení zůstala stát jako solný sloup. Nevěřila slovům, která tam stála: ,,Jsi krásná, když se sprchuješ. Už jsem na to skoro zapomněl. Nemusíš se bát ještě přijdu." ,,Tak tohle je dost povedený vtip, miláčku," zakřičela Tamara do prázdného domu. Nevěděla, co má dělat. Měla strach cokoliv udělat, dokonce měla strach jít spát. Ale její strach překonala únava a nakonec usnula.

Nová povídka aneb úklid se vyplatí

25. září 2012 v 18:12 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, jak tak dělám ten pořádek, našla jsem jednu loňskou povídku, kterou jsem nezveřejnila. PawlušQa mi k ní udělala obrázek, a proto se tu bude objevovat. Doufám, že si ji někdo přečte, a že se bude alespoň trochu líbit. Přece jen je stará a já už píši jiným stylem. Těším se už na pátek, když je ten svátek, pokusím se udělat nějakou tu grafiku nebo se budu léčit. Nejsem si jistá, co budu dělat. Uvidíme podle času...také musím udělat ještě nějaké věci do školy. Stále se to hromadí, ale zatím to zvládám. A jak jste na tom vy? Také ve vašem okolí jsou nemocní? U nás ve třídě chybí skoro polovina žáků, ale já ještě odolávám :D :D Sice mám už rýmu, kašel a zalehlé ouško, ale ještě tam chodím. Dávám pozor a pracuji :D :D Jsem zvědavá, jestli mě to přejde, nebo lehnu úplně. Bude to ještě zajímavé. Všem přeji pevné zdraví a silné nervy :))

Poprvé v Zoo

24. září 2012 v 8:38 | Karamelka |  jednorázové p.
Je sobota, krásné slunečné ráno. V jednom domě v Americe se připravují na výlet, na výlet, který se bude výjimečný pro dvě osoby.
Po domě se rozezvonil zvuk budíku. Jako první to probudilo muže. Rychle to vypnul. Šel do koupelny. Osprchoval se. Odešel do šatny. Oblékl si kraťase a tričko s krátkým rukávem. Nasadil si své dioptrické brýle a opatrně vyšel z ložnice, ze které se vydal do vedlejšího pokoje. Tam, spinká jejich skoro roční dcera Katie. Vytáhl ji z postýlky, aby ji připravil na výlet. To jejich malou princeznu probudilo, ale neplakala. Byl u ní tatínek. Přebalil ji a oblékl jí krásné růžové šatičky. Vzal si kartáč a učesal jí vlásky. Dal jí tam sponečku s růžovou mašličkou. Usmívala se na něj a on na ni. Nikdy tolik šťastný nebyl. Vzal Katie a šel s ní dolů. Připravil jí pití i jídlo, sbalil to a vzal pití i jim a misku pro jejich pejska Ghile. Vše to sbalil. Tašku položil ke dveřím. Šel probudit svou přítelkyni Holly, matku Katie. Potichu vešel do ložnice. Usmíval se a držel Katie. U postele se sklonil a pohladil svou přítelkyni po boku. Její dcerka jí plácla do boky a zasmála se. Jemně s ní zatřásl. To už se probudila. Otočila hlavu a podívala se na ně svýma mořskýma očima. Usmála se, když spatřila svou dceru a přítele. Věděla, jak moc se oba těší na tento výlet.

Vtipy 1.3

23. září 2012 v 13:55 | Karamelka |  vtipy :-)
Žena, která odjíždí na dovolenou, říká manželovi: "Drahý, vrátím se hned, jak mi napíšeš, že se ti po mně stýstká."
"Moje milá, to si nemůžeme dovolit, abys tam byla tak dlouho!"

On: "Naše chata je tisíc metrů nad mořem."
Ona: "Kecáš! Ať se dívám, jak se dívám, nikde žádné moře nevidím."

Druhý den dovolené se ptá letní host jednoho dítěte ze vsi: "Poslyš chlapče, jak dlouho tady už prší?"
"To já nevím, mně je teprve deset let."


Dobrou

22. září 2012 v 20:48 | Karamelka |  o přátelství
Dobrou
Až večer půjdeš spát,
sen krásný nech si zdát,
že máš na světě někoho,
kdo Tě má rád.

Není mé tvorby!

Angel oddělovače

21. září 2012 v 21:32 | Karamelka |  ...oddělovače a animace

Ahojky, našla jsem své úplně první oddělovače, které jsem dělala ve Photoflitre studiu. Jsou dost velké a takové :D :D No, nevím, jak to nazvat...prostě se mi třeba líbí to písmo, ale jinak. No, uvidíme, co se mi podaří v mém třídění ještě najít :D :D

Cangel avatary

20. září 2012 v 14:48 | Karamelka |  ...avatárky
Ahojky, našla jsem dost staré avošky, které jsem na blogu neuveřejnila. Protože dělám pořádek na disku, tak jsem se rozhodla, že je sem dám :D :D Stejně v poslední době nevím, co bych dala na blog. V rozepsaných mám povídku, ale čekám až mi jedna dotyčná osoba udělá nadpis. Také tam mám BONES animace, ale ty už tu dvakrát byli, tak ať je tu pro změnu i něco jiného. Ani nevím, kdy jsem ty avošky dělala, jsou opravdu staré...a jednoduché. V jednoduchosti je krása, ale u tohohle moc nevím :D :D


Omlouvám se...

19. září 2012 v 20:44 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, tak jak se máte? Mně se daří celkem dobře, jen se mi hromadí věci do školy, a i když je dělám postupně, stále to přibývá, místo, aby ubývalo :D Ale doufám, že to zvládnu všechno. V úterý jsem viděla první díl osmé série mého oblíbeného seriálu BONES...dokonalé. Jsou tam nádherné scény a jednu sleduji stále :D :D Až si najdu chvilku, ráda bych udělala nějakou grafiku z tohoto dílu. Mohla bych udělat třeba srdíčka a nějaké avošky, ale musím najít ten čas. Někdy sí říkám, jestli den má opravdu dvacet čtyři hodin...někdy mi to nepřijde :D :D Také bývám přes týden unavená a bez nálady, proto moc neobcházím, za což se moc omlouvám :( Mrzí mě to, ale nechci se nutit, chci to dělat, protože chci...protože to mám ráda. Musím si zvyknout na režim škola...pak to bude zase v pořádku :D :D Takže se ještě jednou omlouvám za to obcházení, opravdu mě to moc mrzí a pokusím se to, co nejdříve napravit. Prosím chviličku strpení než si navyknu.

Ráda bych ještě jednou poděkovala Renesmee, PawlušQe a Anny za účast v soutěži Dokonči povídku. Všechny drabble jsem zveřejnila a napsala k nim svůj názor. Nejvíce se mi líbilo drabble od Renesmee.
A jak se daří vám, studentům? Také toho máte více než by jste čekali? Stále po vás něco chtějí a žijí jen pro svůj předmět a jiný neexistuje?

Drabble 0.7

18. září 2012 v 21:04 | Renesmee |  drabble
Vešla do domu. Rozzuřeně pohodila taškou a šla do svého pokoje. V domě naštěstí s ní nikdo nebyl. Velkou ranou zavřela dveře. Smetla všechny věci ze stolu neslušnými slovy. Pak se sesunula na zem a opřela se o stůl. To, že rozbil její srdce na milion kousků byla jedna věc. Ale podvést ji s její nejlepší přítelkyní ? Dva lidé co pro ni znamenali úplně všechno ji zradili a ona teď nemá vůbec nic. Zatím co seděla bezradně na zemi, rozléhal si místností zvuk telefonu. Dívka ho vzala, chvíli mlčela a pak jen řekla ,, To že bys teď chtěl vrátit čas, už mě ale vážně nezajímá "

Drabble 0.6

17. září 2012 v 17:47 | ♥PawlušQa♥ |  drabble
Vešla do domu. Rozzuřeně pohodila taškou a šla do svého pokoje. V domě naštěstí s ní nikdo nebyl. Velkou ranou zavřela dveře. Smetla všechny věci ze stolu neslušnými slovy. Pak se sesunula na zem a opřela se o stůl. Byla hodně naštvaná. Neměl to udělat. Nesnášela, když jí někdo organizuje život a bodyguarda nepotřebovala. Rozchod ji netrápil tolik jako to, že ji nechal sledovat. Nevěřil jí. Nepodvedla by ho. Teď však mohla. Byla sama.

Drabble 0.5

16. září 2012 v 14:42 | ♥PawlušQa♥ |  drabble
Vešla do domu. Rozzuřeně pohodila taškou a šla do svého pokoje. V domě naštěstí s ní nikdo nebyl. Velkou ranou zavřela dveře. Smetla všechny věci ze stolu neslušnými slovy. Pak se sesunula na zem a opřela se o stůl. Rozbrečela se. Začala se klepat. Bylo jí to tak líto. Tolik se na miminko těšila. Nejdříve přijde o manžela a pak i o jejich dítě. Nadávala si, že nebyla opatrná.

Drabble 0.4

16. září 2012 v 0:05 | ♥PawlušQa♥ |  drabble
Vešla do domu. Rozzuřeně pohodila taškou a šla do svého pokoje. V domě naštěstí s ní nikdo nebyl. Velkou ranou zavřela dveře. Smetla všechny věci ze stolu neslušnými slovy. Pak se sesunula na zem a opřela se o stůl. Nesnášela tu učitelku. Dát jí pět za to, že se prostě spletla a nenechat si to vymluvit bylo na ni moc. Opravu nepřijímala. O to horší bylo, že z předmětu propadala. "Až se to dozví naši, vydědí mě," řekla psíkovi, který za ní přiběhl a přitulil se k ní. Objala ho a plakala do jeho srsti.

Drabble 0.3

15. září 2012 v 11:04 | Anny |  drabble
Vešla do domu. Rozzuřeně pohodila taškou a šla do svého pokoje. V domě naštěstí s ní nikdo nebyl. Velkou ranou zavřela dveře. Smetla všechny věci ze stolu neslušnými slovy. Pak se sesunula na zem a opřela se o stůl. Nikdy se necítila tak hrozně, jako teď. Už nebyla žádná naděje, že by to mohlo dopadnout dobře, že by to mohli zvládnout. Přála si, aby už byl konec s tím zatraceným případem a mohla zmizet daleko odtud, i když něco v té nejskrytější části mozku jí napovídalo, že by to už stejně nedokázala, že by nemohla žít bez něho... Najednou zaslechla zvonek. Nejprve nechtěla otevřít, ale nakonec si to přece jen rozmyslela a vydala se ke dveřím. Ani nepřemýšlela, vzala za kliku a spatřila toho, koho by tu teď čekala nejméně ze všech. Jejich pohledy se střetly a chvíli se na sebe jen tak dívali. Bylo to jiné než předtím, prostě to věděla. Zapomněla na všechno, co je kdy dělilo a pevně ho objala. V tu chvíli pocítila naději, že ještě není konec.

Dokonči povídku 0.2

13. září 2012 v 20:32 | Karamelka |  ...soutěže
Ahojky, mám tu opět tuhle soutěž. Jen dva lidi se zúčastnili, což mě mrzí. Myslela jsem, že se tato soutěž bude zamlouvat, ale nevzdávám to a zkouším druhý pokus. A oč vlastně jde? Pod tímto článkem je napsán začátek povídky a vy ho máte min. 4 větami a max 10 větami ukončit. Je jedno, jestli to dopadne špatně nebo šťastně. Ale musí to navazovat, a dávat smysl. Komentáře budou moderované, aby to někdo nemohl napodobit. Pak všechna díla dám do rubriky Drabble a zveřejním každou povídku. Kdo by chtěl, může napsat i více, za to bych už udělala nějakou grafickou cenu, ale jestli budete psát jako by druhé pokračování, tak musí být jiné, jinak to neuznávám. Třeba jedno bude šťastné a druhé smutné...asi takto. Dohromady i s tím mým textem by to mělo mít jen 100 slov, ale na to neberu ohled. To není pravidlo, vím sama, jak je těžké se do toho vlést. Proto vás nechám...prostě víc jak deset vět nesmí být a méně jak čtyři. Všem zúčastěným jsem dopředu moc vděčná.

Vešla do domu. Rozzuřeně pohodila taškou a šla do svého pokoje. V domě naštěstí s ní nikdo nebyl. Velkou ranou zavřela dveře. Smetla všechny věci ze stolu neslušnými slovy. Pak se sesunula na zem a opřela se o stůl...

Kouzelné polštáře

12. září 2012 v 12:54 | Karamelka |  fotky :-)

Ahojky, mám tu vyfocená dva...dva skvělé polštáře. Už vím, co budu chtít k narozeninám :D :D Protože ty jsou opravdu úžasné. Mohou být pro fanoušky BONES, ale i pro lidi, kteří tento seriál nesledují...stačí, když se polštář zalíbí :))

Co na ně říkáte vy? Koupili by jste si polštář ve tvaru lebky?