Říjen 2012

Malé holčičky Ali a Susanne

30. října 2012 v 7:10 | Karamelka |  fotky :-)
Ahojky, mám tu nádhernou fotku, na kterou jsem náhodou narazila na facebooku. Na fotce jsou dvojčátka, která strvárňují malou Christine, dceru Bootha a Kůstky. Dívenka vlevo hraje malinkou Christine. Holčičky se jmenuji Ali a Susanne Hartman. A je to opravdu roztomilá fotečka :))


Kolik?

29. října 2012 v 17:38 | Karamelka |  ...soutěže

Ahojky, mám tu pro vás soutěž zase na počítání. Vím, kolik je na obrázku přesně kružnic. Na obrázku je to hezky vidět, takže přeji příjemné počítání :D :D Poradím vám, je to sudé číslo...a je větší než 10, ale víc už ne :)) Hodně štěstí ;)


BONES animace

28. října 2012 v 0:40 | Karamelka |  animace :-)
Ahojky, mám tu úžasné animace, které se mi moc líbí. Je to opět takový mix, kde jsou všichni, ale nejúžasnější je asi ta první :D Prostě ty pohledy, a pak rychle pryč :D :D A těch posledních šest, to patří k sobě a je to moc hezké :))


Booth & Bones 0.7

27. října 2012 v 15:01 | Karamelka |  karikatury :-)

Ahojky,mám tu jednu karikaturu, která je udělaná zároveň jako animace :D Je moc povedená a krásná :)) Jsem ráda, že jsem ji našla :)) Vztahuje se k Halloweenu, ale to poznáte sami :D


Citáty o rozkoši

26. října 2012 v 14:14 | Karamelka |  Citátky a motta
Pravdivá slova nebývají příjemná. Příjemná slova nebývají pravdivá.
Lao-c


Nejpříjemnější život mají ti, kteří nemyslí.
Sofoklés


Optimismus je nejpříjemnější forma odvahy.
Anatole France


Vaše ceny za Bublinku

26. října 2012 v 1:18 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky, mám tu ceny za Bublinku 1.7. Všem třem soutěžícím jsem udělala cenu a to v podobně srdíčka se Zooey Deschanel. Děkuji za účast a snad se vám budou líbit.

První cena je pro Anny a její Bublinku: "Ten konkurz do reklamy na Elmex určitě vyhraju. Mám přece nejhezčí úsměv!"

Slib - čtvrtá část

25. října 2012 v 18:18 | Karamelka |  Slib

Utekl na hřbitov. Nedokázal ji tam vzít sebou. Nebyl na to ještě připravený. "Omlouvám se," utíkal mezi náhrobky, "Omlouvám se." Doběhl ke svému cíly. "Omlouvám se, že jsem tu tak pozdě, ale neuvěříte mi, kdo se vrátil. Nina přijela," sedl si, "Přijela kvůli mně. Měl jsi Wesley pravdu," podíval se na náhrobek s jeho jménem, "opravdu mě miluje. Myslel jsem, že se mi to zdá, ale ona…vážně přijela. Chtěla jít se mnou, ale utekl jsem. Chtěl jsem vědět, jestli by vám to nevadilo, že bych ji vzal sebou," projel pohledem všechny čtyři náhrobky, "Nebude vám to vadit? Mohu ji vzít zítra?" na chvilku se odmlčel, a pak pokračoval ve svém monologu.

Prosím o pomoc kvůli škole

24. října 2012 v 16:24 | Karamelka |  ...reklamy
Ahojky, moc bych vás chtěla poprosit, jestli by jste se mohli zúčastnit anktety zde. Jsou tam jen dvě otázečky. Také bych vás ráda požádala, jestli by jste si nepřečetli alespoň jeden článek...jsou tam dva + anketa. Tato věc je do školy a moc by nám pomohlo, kdyby jste navštívili náš blog :)) Všem moc moc děkuji a prosím, aby ty komentáře byli k tomu určitému článku. Děkuji :))

P.S. Upozorňuji, že pro vaše dobro by bylo lepší neuvádět blog. Moji spolužáci někteří jsou schopni vám na blog psát nevrlé komentáře. Tak vás na to chci upozornit. Takže by pro vaše dobro bylo lepší neuvádět blog. Nejlépe se odhlašte a napište to jen po křestným jménem. Tak by to bylo nejlepší, nenutím vás, jen radím.Slib - třetí část

23. října 2012 v 18:18 | Karamelka |  Slib
Nina seděla u pultu a jedla perník. Usmál se. "Je to dobré?" začal konverzaci.
Usmála se. Utřela si ústa. "Ano, tento mám ráda. Chyběl mi."
"Děkuji ti za tu krev," šel k ní a sedl si z druhé strany pultu.
"Není zač. Kdy jsi vlastně naposledy jedl?"
"Už je to delší dobu."
"Je to poznat. Vypadáš hrozně unaveně. Spíš vůbec?"
"Ano, skoro celý den. V noci jsem venku."
"A dnes se někam vydáš? Byla bych moc ráda, kdyby jsi tu zůstal se mnou. Bála bych se tu."
"No...slíbil jsem, že přijdu."

Animace Cangel

22. října 2012 v 10:10 | Karamelka |  animace :-)

Ahojky, mám tu krásné, bohužel malé animace tohoto páru. Jsou udělané z krásných scén :)) Mám tu jednu velkou animaci, na té je Angel, jak se jeho obličej z upířího proměnuje v lidský, i když to zrovna je scéna, jak je zranění :((


Slib - druhá část

21. října 2012 v 18:18 | Karamelka |  Slib
Probudila se jako první. Opatrně vstala a upravila mu přikrývku. Šla dolů. Koukla se do lednice, ale ani nemusela, protože byla vypojená. Jen si povzdechla. Už to nebyl upír, kterého opouštěla, teď to byl upír, který potřeboval pomoc. Odnesla si věci nahoru. Vzala si kabelku a odešla na nákupy. Chtěla mu koupit krev a také sobě něco na jídlo. Když se vrátila, zapojila lednici a poklidila to do ní. Nalila mu do sklenice krev a odnesla mu ji nahoru. On stále spal. Otevřela mu v místnosti okno, aby vyvětrala. Pozorně hlídala, aby sluneční paprsky nedosáhly na postel. Uklidila mu v pokoji, ale tiše. Nechtěla ho probudit. Bylo na něm vidět, že potřebuje spát. Převlékla. Pak utřela dole na pultu prach a uklidila rozházené papíry, které byli ještě od Wesleyho. Na každém kroku viděla jeho přátele ani se nedivila, že tu neuklízel. Chápala ho. Po utření prachu a úklidu i dole zkontrolovala hodinky.

Vtipy 1.5

20. října 2012 v 18:13 | Karamelka |  vtipy :-)
"Jean, má televize dvířka?
"Ne, pane."
"Tak to jsem celou noc koukal do kamen?"

Při skleničce whisky se ptá lord lorda: "Vaše lordstvo, hovoříte při souloži se svou ženou?
"Ano, pokud je po ruce telefon."

Sedí dvě opice na větvi v kleci a jedna povídá druhé: "Když se ti tak dívám na ty lidi, jsem fakt šťastná, že jsem se nevyvinula!"


Slib - první část

19. října 2012 v 18:18 | Karamelka |  Slib
Seděl u čtyř náhrobků na hřbitově. Vládla noc, ozýval se štěkot psů, ale nevěnoval tomu pozornost. Neustále studoval jména na náhrobcích. Tolik se mu po těchto lidech stýskalo. Byli to jediné, co měl. A nakonec ztratil i tohle. Před rozedněním pomalu vstal. Rozloučil se slovy, že přijde zítra a vydal se zpět do opuštěného hotelu. Samotného jej to tam nebavilo. Všude byl prach, nepečoval o něj a o sebe v poslední době také ne. Už dlouho neměl krev. Neměl chuť něco dělat. Přes den spal a večer se vydával na hřbitov, kde strávil celou noc. Tak to bylo poslední měsíc stále dokola. Nedokázal se z takové ztráty vzpamatovat. Zažil už toho hodně a byl si jistý, že už další bolest nesnese. Vždy si přál, aby se na hřbitově objevil upír vrazil mu kolík přímo do srdce. Nic by nenamítal. Dokonce by mu i kolík poskytnul. Sám na to odvahu neměl. Bohužel takové štěstí ho nepotkalo.

Na dobrou noc

18. října 2012 v 20:04 | Karamelka |  zamilované
Na dobrou noc

Ať se můj miláček hezky vyspinká,
noc je přece kratinká,
ráno tady bude hned,
ptáčků slyšet budeš zpěv.

Není mé tvorby!


Bublinka 1.7

17. října 2012 v 12:02 | Karamelka |  ...soutěže

Ahojky, mám tu pro vás bublinku. Tentokrát jsem vybrala fotku Zooey Deschanel. Vyberu nejvtipnější bublinku a autora této Bublinky ocením srdíčkem se Zooey :))

Všem zúčastněným přeji hodně štěstí


Je to tak správně?

16. října 2012 v 16:10 | Karamelka |  ... kecy
Čas letí velice rychle, za nedlouho tu bude první advent, pak Mikuláš...a pak Vánoce. Letos jsem se rozhodla, že vánoční dárky koupím dříve. Pro maminku už mám, pro kamarádku mám již také vybraný, prozatím u zbytku rodiny nevím. Proto tak brzy, abych se mohla zabývat pak těmi, co nevím. Samozřejmě to doplním ještě nějakémi drobnůstkami. jak jste na tom s nakupováním vy?

Stává se vám, že přemýšlíte nad věcmi, které jste si měli možnost zvolit? Prostě přemýšlíte, jestli by nebylo lepší nebo jednoduší zvolit tu druhou možnost? Já ano, dnes jsem nad tím dost přemýšlela. Jde o zvolení školy. Vím, že teď už je pozdě, ale prostě mi to nedá a musím nad tím přemýšlet. Začínám mít pocit, že jsem úplně hloupé stvoření, které nic neumí. Nechci si ztěšovat, jen chci napsat, jak se cítím. Pomáhá mi, když se z toho vypíši. Kdo nechce, číst nemusí.
Před pár lety jsem si měla zvolit školu pro svou budoucnost. Vybrala jsem si, ale dnes po zamyšlení mám pocit, že jsem udělala asi chybu. Teď nechci nikoho urazit, jsem ráda za lidi, které jsem poznala. Jsem ráda, že mám PawlušQu, ale... Je jasné, že něco ve škole nejde a něco naopak zase jde, ale já...prostě nemám logické myšlení. V některých předmětem si připadám jako nejhloupější ze třídy, a ať dělám, co dělám, nejde mi to změnit. Ať se učím, tak stejně dostanu špatnou známku, ono to totiž nejde naučit zpaměti. Ostatní doplňují, já jen sedím a poslouchám. Nedalo mi to a musela jsem se zamyslet, jestli jsem se tehdy rozhodla pro správnou školu. Jestli jsem se raději neměla vzdát svého snu, který se stejně nesplní, a jít prostě jinam. Tehdy mi to přišlo jako správné rozhodnutí, ale dnes...nejsem si tím úplně jistá. I když by se vrátil čas, udělala bych to znovu. Možná je to strachem z toho, jak se blíží konec. Možná je to stresem, proto nad tím tak přemýšlím. Možná to jen chce změnit v životě pár věcí, ale tak hezky se to píše, horší je to opravdu udělat. Nikdo mi neřekl, že to bude jednoduché, ale já s tím ani nepočítala. Musím si umět přiznat, že nejsem důležítá...jsem jen smítko na této planetě. Jen člobrdík, který nikdy nic nebude znamet, pak to možná půjde lépe...

Booth & Bones 0.6

15. října 2012 v 15:55 | Karamelka |  karikatury :-)

Ahojky, mám tu dvě kouzelné karikatury, které jsou k tanečnímu dílu :D Na tento díl se těším, jsem zvědavá, jaké to bude, ale to asi všichni :)) Tyto karikatury si myslím, že se povedly. Jsou opravdu kouzelné.


Dýňobraní

14. října 2012 v 17:20 | Karamelka |  ...ostatní
Ahojky, včera jsme se byli podívat na dýňobraní, kde jsme si vyřezali a koupili dýně. Já jsem si vybrala takovou malou. Nejdříve jsem totiž nechtěla vůbec, ale nakonec jsem se nechala přemluvit a udělala si malinkou, které měla mít dva zuby, ale jaksi jsem to prořízla, tak ten jeden zoubek zahránil človíček, se kterým jsem tam byla. Také mi uřízl vršek, abych se neřízla :D Protože je si vědom mé šikovnosti :D :D

To je moje dýně

Animace BONES 8x01

14. října 2012 v 0:28 | Karamelka |  animace :-)
Ahojky, mám tu animace z prvního dílu osmé série. Vím, že to není zrovna brzy, ale tak nějak jsem si neuvědomovala, že mám spoustu krásných animací k tomuto dílu :D Ale to vůbec nevadí, alespoň si připomeneme tento díl, kde Booth vysadí Kůstku na pračku a líbají se :)) To je nádhenrá scéna ;) Všechny animace se mi moc líbí, jsou kouzelné ;)


Rozhovor s PawlušQou

13. října 2012 v 12:14 | Karamelka |  Rozhovory a tagy
Ahojky, rozhodla jsem se udělat rozhovor s PawlušQou, která má na svém blogu povídku o BONES. A to je jeden z důvodů rozhovoru. Rozhovor je na téma té povídky. Tak doufejme, že nám prozradí i něco, co třeba nechce. Mohli bychom se dozvědět něco zajímavé. Tak začneme…