Únor 2013

Ceny za Poznávej a bav se 0.5

28. února 2013 v 9:55 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky, mám tu ceny za tuto soutěž. Zúčastnily se jí dvě slečny...a obě to mají správně ;) Takže gratuluji :))

Květiny 0.4

27. února 2013 v 20:02 | Karamelka |  ...naše zahrada

Ahojky, nakonec jsem si vzpomněla, že jsem chtěla dát fotky petrklíčů na blog :D Tak jsem fotky podepsala a jsou tu ;) Moc se mi líbí ty jejich barvy, jsou velice hezké...první náznaky jara ;) Už se na něj těším a co vy?


Animace BONES

27. února 2013 v 18:28 | Karamelka |  animace :-)

Ahojky, po pravdě jsem nevěděla, co dát na blog a náhodou jsem narazila na krásné animace BONES, tak dám alespoň tohle. Některé jsou malé...ale i tak jsou to velice krásné animace :))


BONES animace 8x17

26. února 2013 v 15:35 | Karamelka |  animace :-)
Ahojky, mám tu nádherné animace z nového dílu BONES. Na jedné animaci je Cam s Hodginsem a nový stážistou ;) Docela mi připomíná Hodginse :D nemohu se zbavit pomoci, že jsou si podobní. Prostě mi tak přijdou ;) I v tomto díle jsou krásné scénu páru B&B, hlavně jedna...ale jistě víte, o čem mluvím ;) A pokud ne, tak ta scéna je na první animaci a i ostatních kromě poslední a předposlední :))


Avošky od PawlušQy

25. února 2013 v 20:12 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, mám tu devět avatárků od PawlušQy. Udělala je z fotek, které se objevily, je na nich ještě těhotná Emily...jsou to dokonalé fotky :)) Moc jí to slušelo a vypadá dokonale. Za avošky moc děkuji, jsou nádherné :)) Dokonalé, povedené...naprosto famózní.


Nickelback - This Means War

25. února 2013 v 8:18 | Karamelka |  videjka :-)

Ahojky, mám tu pro vás jednu píseň, která se mi velmi zalíbila. Narazila jsem na ni úplně náhodně. Chtěla jsem si pustit písničky z youtube a ona se tam objevila, tak jsem klikla, že si poslechnu, co je zač...a tak moc se mi zalíbila, že ji poslouchám pořád dokola a dokola :D :D


Cordelie s Angelem

24. února 2013 v 14:02 | Karamelka |  fotky :-)

Ahojky, povedlo se mi najít jednu nádhernou fotku Cordelie a Angela. Je to přímo z dílo, ale je to tak hezky upravené...až rozum dokáže stát. Musela jsem sem tu fotku dát :)) Nemá chybu ;)


Demily 0.8

24. února 2013 v 0:10 | Karamelka |  fotomontáže :-)

Ahojky, mám tu jednu hezkou fotomontáž. Nelíbí se mi ústa Emily, ty mohly být teda lepší, ale jinak je ta fotomontáž hezká ;) Líbí se mi a oceňuji snahu a práci s ní ;) Nechci si připadat jako kritik...ale ty ústa...no řekněte, nemohly být lepší?


Vzpomeň si - devátá část

23. února 2013 v 15:56 | Karamelka |  Vzpomeň si
Tentokrát se probudila Buffy. Zkontrolovala ho a šla mu udělat něco dobrého k jídlu. V kuchyni už byla Willow. Pozdravila ji. Ta se na ni usmála: "Tak jak se cítí?"
Tuhle otázku přesně čekala, "Dobře," odsekla jí.
"To je moc dobře. Kdybys chtěla s ním pomoci, tak….
"Will, jsi moc hodná," skočila jí do řeči, "Ale já to zvládnu. Angel není žádná složitá věc…on není vlastně věc vůbec. Je člověk, který si prostě nic nepamatuje až mu bude lépe, vezmu ho ven, ale teď musí být v klidu a odpočívat," nalila mu džus do sklenice.

Budu silná, ta nejsilnější!

21. února 2013 v 18:20 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, už nemůžu...nemůžu to v sobě dál držet. Musím se vypsat, nemusíte to číst...nenutím vás. Budou to jen a jen moje nesmysly. Ale potřebuji se vypsat...moje záchrana.

V pondělí jsem si koupila novou knihu, nemohu, nebo vlastně nechci, zveřenit jakou...o to až tak nejde, ale ona je pro mě plná emocí. Dnes jsem ji dočetla. A...nemám slov. Nejdříve, úvod byl zábavny i legrační. Nemohla jsem ji i tak odložit. Četla jsem dál, začínalo to být zajímavé i napínavé, jestli se to podaří. Pak to vyvolávalo až nechutenství a odpor, ale i tak...lákalo mě to číst to dál. Neodložila jsem to, ale možná jsem měla. A pak...blížila jsem se ke konci. Vypadala to na happy end, ale jak to skončilo, mě úplně odrovnalo. Postava, které jsem litovala v knize a oblíbila jsem si ji a byla pro knížku hodně podstatná zemřela...prostě nešťastnou náhodou zemřela. A prostě konec, nic víc, nic míň. Tak to skončilo. To jsem neunesla ani nečekala. Pořád to mám v hlavě. Rozebírám to a pokládám si otázku Proč to tak napsala? Vyvolalo to ve mně plno emocí, takovou směs jsem u žádné knihy nezažila. Chtělo se mi brečet, křičet...zuřit. Proč to tak muselo dopadnout? Ale nemohla jsem, musela jsem to rozdýchat. Zvládnout to a hrát si na silnou, přece se ve škole nerozbrečím. Po cestě domů jsem to ale nezvládla. Šla jsem sama a já nedokázala své myšlenky utišit, vypnout je...ne, nešlo to. První slzy ztekly z ničeho nic...říkala jsem si, že mi jen slzí oči v té zimě, ale pak další...ne, nebylo to z té zimy, ale z té knihy, z jejího konce. Zakázala jsem si kupovat knížky, pokud nenakouknu na konec. Nebezpečné knihy hned vrátit a už se k nim nevracet. Nikdy, ale vážně NIKDY by mě nenapadlo, že mě takhle raní kniha. To, prostě, hrozné...nemám ani chuť si vzít jinou a číst si. Mám strach, že to nezvládnu. Bojím se, že si zase vyberu knihu, která skončí špatně a já už to nezvládnu. V tu chvíli, kdy ji dočtu, to nezvládnu. Pořád přemýšlím, že si konec napíši sama a vlepím ho do knihy...vím, zní to asi bláznivě, ale já prostě ten konec takový nechci. NECHCI, ABY UMŘEL! Vím, zničím si knihu, ale za to, abych tam měla jiný a krásný konec mi to stojí. Napíši něco hezké, napíši ten happy end, který jsem předpokládala a dám si to tam. Časem se s tím možná smířím a svůj konec oddělám z knihy, ale prostě...tolik emocí mě ta ty čtyři dny zaplavilo, že jsem pořád v šoku. Nedokáži se vzpamatovat. Jasně, je to jen nereálná kniha...na začátku je to psané, že nejde o pravdu...ale i tak. Jen pomyšlení, že se to tak děje, že je to klidně možné...až mě mrazí.

VŠECHNY VÁS PROSÍM DÁVEJTE SI POZOR NA KNIHY, KTERÉ SI KUPUJETE, AŤ VÁS KONEC TAKÉ TAK NEODROVNÁ. Vím, že pro někoho to může být hezký konec...no, to snad ne. Proč by někdo chtěl, aby umřel? Mohlo to přece skončit jen tou rozlučkou a basta...mohl klidně být další díl. Koupila bych si ho a přečetla, ale takhle? Nic, jen jeden díl a konec. Z této strany mě to hodně mrzí, takové druhy knih s tímto tématem se moc nevyskytují...

Omlouvat se za délku článku nebudu. Prostě jsem se potřebovala vypsat...je mi po pravdě o něco lépe, ale i tak stále mizerně. Nechci už na to myslet, nechci už se tím trápit. Chci být silná...A JÁ BUDU!

Spangel animace

21. února 2013 v 15:28 | Karamelka |  animace :-)

Ahojky, mám tu animace Angela se Spikem :D :D Takové animace jsem na blog ještě nedávala, ale myslím, že tyhle si to zaslouží :D :D Jsou úžasné. Nejvíce se mi líbí ta první...to se Spike posmíval Angelovi, že je plyšový :D :D A ta třetí se mi také moc líbí :D :D


Poznávej a bav se 0.5

20. února 2013 v 19:32 | Karamelka |  ...soutěže
Ahojky, mám tu opět tuto soutěž. Minule to věděla jen Denisa, takže to bylo asi těžké. Snad se mi povedlo, to udělat jednodušší ;) Pro připomenutí...jde o velice jednoduchou soutěž, kdy já napíšu dvě a více slov, které jsou z nějakého filmu, pohádky či seriálu, a vy napíšete ze kterého. Přeji soutěžícím hodně štěstí ;)

Jim, Skye, Zoe

Booth & Bones 1.0

19. února 2013 v 11:15 | Karamelka |  karikatury :-)

Ahojky, mám tu jednu malou karikaturu. Je na ní i malá Christine. Je velmi kouzelná a povedená :)) Moc se mi líbí ;)


Ceny od DelusH

18. února 2013 v 18:24 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, tak jsem získala spoustu cen za Srdíčkománii, která byla u DelusH :)) Získala jsem tři png srdíčka, tři oddělovače, tři avošky, dvě animace a také lay ;) Ale ten si musím ještě pořádně promyslet, protože nevím s kým :( Nemáte někdo nějaký nápad?

Za všechny ceny moc moc děkujíí :))

Oddělovače 1.6

17. února 2013 v 17:04 | Karamelka |  ...oddělovače a animace

Ahojky, mám tu pět oddělovačů, které jsem udělala PawlušQe. Vyhrála jsem si s nimi, tak snad se budou alespoň trochu líbit. Dva jsem udělala na její přání, jsou k její povídce :)) Snad se budou tedy líbit. Snažila jsem se.

Blend 0.1

17. února 2013 v 11:42 | Karamelka |  ...barnnery, blendy a ostatní
Ahojky, když jsem viděla ty její fotky tak jsem neodolala a zkusila něco nového. Něco, co jsem ještě nedělala, proto je to tak jednoduché. Učím se s bushe, se kterými jsem měla také menší problémy :D :D Ale vyřešila jsem to, přišla jsem na to, proč nejsou vidět, takže bych je mohla začít používat. Chtěla jsem už i u avatarů a srdíček, ale ono to nebylo vidět a já jsem se nechtěla s tím štvát. Až při této úpravě jsem na to přišla, tak snad příště to použiji. Co myslíte? Je to dobrý začátek?


Vzpomeň si - osmá část

16. února 2013 v 10:00 | Karamelka |  Vzpomeň si
Ráno se probudil jako první on. Podíval se na ni. Usmál se. Cítil se v její blízkosti velmi hezky. Pozoroval ji, jak spí. Jak ji tak pozoroval, ona se usmívala, připomnělo mu to něco. Měl pocit, že ji již nejednou takto pozoroval. Nemohl si přesně vzpomenout, ale jako by tuhle situaci už zažil. Nedokázal z ní spustit oči. Připadala mu nádherná. Nevěděl, jak si ji zasloužil, ale měl pocit, že jí už ublížil, že se mezi nimi něco stalo. Chtěl si vzpomenout, ale čím více to chtěl, tím to šlo hůře. Připadal si jako by ani na tento svět nepatřil, jako by byl odjinud. Nepoznával nikoho. Nejvíce si chtěl vzpomenout na ni. Doufal, že se mu to povede. Miloval její příběhy o nich, chtěl si na ně vzpomenout. I on jí je chtěl vyprávět. Chtěl jí dělat radost. Chtěl, aby měla důvod být na něj pyšná.

BONES avatárky

15. února 2013 v 15:30 | Karamelka |  ...avatárky
Ahojky, mám tu devět avošků z nejnovějšího dílu BONES. Už jsem z tohoto dílu dělala srdíčka, a tak jsem se rozhodla i pro avošky, protože už je to dávno, co jsem nějaké dělala. Dva jsou skoro stejné, jen jejich nápis má jiný styl...nemohla jsem si vybrat, který se mi líbí více, a tak jsem je uložila na dvakrát ;) Snad se vám budou alespoň trochu líbit...mně se celkem líbí ;)Diplomek od DelusH

15. února 2013 v 0:54 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky, dávám sem jeden nádherný diplomek, který jsem získala...je to už delší dobu a já na něj zapoměla, takže se omlouvám. Je opravdu moc krásný a já za něj děkuji DelusH.


BONES srdíčka 1.6

14. února 2013 v 14:00 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Ahojky, mám tu osm srdíček, když máme tedy ten Valentýn :)) Jsou z nejnovějšího dílu BONES a je na nich pár B&B. Opět jsou jednoduché, původně jsem chtěla je udělat i jinak, ale bohužel mi nějak blbnul Photoshop a nešlo mi to. Nechtěla jsem se s tím hádat, tak jsem je udělala alespoň takto...protože to nejdříve nešlo ani takto, takže jsem ráda, že se to povedlo ;) Snad se vám zalíbí ;)