Květen 2014

PNG obrázky 0.7

31. května 2014 v 13:06 | Karamelka |  ...PNG obrázky

Ahojky, udělala jsem další PNG obrázek... obrázky ;) Tentokrát jich mám více, ale je použit stejný obrázek ;) Jen má jiný tvar. Doufám, že se Vám budou aspoň trochu líbit ;) Je to zamilované a moc se mi ten obrázek líbil... tak snad se Vám bude líbit to PNG ;)


Instagram 0.3

31. května 2014 v 0:22 | Karamelka |  ...barnnery, blendy a ostatní
Ahojky, mám tu spojené dvě fotky... je to náš kaktus :)) Fotky jsou trochu starší, asi týden, protože, když jsem se na něj byla koukat, byl více rozkvetlý :)) Tomuto článku jsem dala nadpis Instagram, ale spojení fotek jsem udělala v jiné aplikaci, kterou mám v mobilu... ale dávala jsem to na instagram :D :D


Blbůstky 4.1

30. května 2014 v 18:24 | Karamelka |  ...blbůstky
Ahojky, vyfotila jsem Vám dva talismany, které jsem měla s sebou při té důležité zkoušce. Rolničku jsme dostali na stužkovacím večírku, že si máme zazvonit, když nebudeme vědět a prý se dočkáme pomoci :D Nezvonila jsem, ale vzala si ji. A žirafku jsem dostala od své spolužačky, je z Albertu :D Vzala jsem si ji, protože spolužačka to udělala v pondělí :) Oboje jsem svírala a držela neustále v ruce :)) A ještě jsem měla čtyřlístek na řetízku od maminky :))


Ceny za soutěž Kouzla vět

30. května 2014 v 10:45 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Ahojky, omlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho... ale soutěž Vás bavila a líbila se Vám, takže se můžete těšit na další větu :)) Doufám, že se Vám bude Vaše výhra líbit :)) Věta: Honza a jeho kytara dostihli Tomáše a jeho kytaru. Naleznout jste měli jedno slovo a to radost/radosti (kytara dostihli) Všem děkuji za účast a Renaiti má ještě jmenovku, protože ona to pochopila jinak a rozebrala i slovo Honza a Tomáš, tak za snahu jsem udělala jmenovku, ale pro příště jenom jedno slovo ve dvou ;)


5. den - pět oblíbených citátů

30. května 2014 v 6:10 | Karamelka |  O mně - 5 dní
Závěr challenges je pět citátů. To se mi líbí, já mám moc ráda citáty. V sešitě z literatury mám tento citát:
"Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smrt."
Jeho autor je Robert Fulghum. Myslím, že každý si tento citát přebere podle svého, ale je opravdu krásný. Další citát, který mám ráda je tento: "Nikdy se nevzdávej. Pokud spadneš... postav se. Nezáleží na tom, co se stalo včera. Dnes je opět nový den. Je to na tobě, aby ses znovu vrátil na cestu. Je to na tobě, aby ses dostal blíže k tvým cílům a snům. Zvládneš to." Autor je neznámí, ale líbí se mi, protože je v něm naděje. Člověk se prostě nesmí vzdát hned po prvním pádu. To je to kouzlo, které tento citát skrývá. Pak mám moc ráda citát: "Každému skutku přechází sen." Citát je od Carla Sandburga. Tento citát je ze seriálu Kosti. Možná to je hlavní důvod, proč se mi zalíbil, ale i on má své kouzlo. Další citát, který jsem vybrala je: "Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít." Na něm se mi líbí, že člověk by si měl v životě splnit nějaký ten svůj sen, i když to není jednoduché. Já bych si to moc přála. A ještě jeden a ten je silný sám o sobě: "Někdy i žít je statečným činem." Můj názor je, že je to bohužel pravda. Člověk někdy nemá chuť dál žít, stanou se mu špatné věci a on neví, kam dál. Proto je statečným činem žití.

4. den - pět přání

29. května 2014 v 6:10 | Karamelka |  O mně - 5 dní
Přání… to je tak hezké slovo. Ráda bych v životě dělala to, co mě baví. To bych si opravdu přála. Také bych si přála být šťastná. Mít zdravou a také šťastnou rodinu, to beru jako jedno přání, protože když to shrnu, tak chci, aby se rodina měla, co nejlépe. Mé přání je také procestovat svět, i když to je spíše sen, takže to nic. Přála bych si stále usmívat a brát život s nadhledem. Přála bych si pro všechny jenom to nejlepší, protože si to každý zaslouží. Dle mého názoru si každý zaslouží druhou šanci, i když vím, že se to píše snadno. Chápu to. Doufám, že mi můj názor na tohle vydrží dlouho.

Poznání Karamelky

28. května 2014 v 18:36 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, rozhodla jsem se, že tento článek napíši... přemýšlela jsem už dlouho, že bych Vám o sobě prozradila více věcí, a tak je to tady :D Tento týden jsem tu nebyla, protože jsem dnes maturovala... ano, dnes jsem právě ukončila studium na střední škole. Udělala jsem úspěšně, jak maturitu písemnou, praktickou, tak i maturitu ústní. Nedokázala jsem si představit, co jsou to skutečně nervy, a co vlastně maturanti doopravdy prožívají... až do teď. Ještě, že je to jednou za život :D :D

Musím se přiznat, že jsem přípravu na ústní podcenila. Včera v jedenáct jsem se ještě učila nějaké maturitní otázky, ale už jsem se je nenaučila... takže jsem si přála si to nevytáhnout. Za dva dny jsem naspala jen 10 hodin, což dokáži naspat v jeden den. Také jsem včera večer začala panikařit a vzpomínat, co ještě neumím. Četla si věci, na které jsem si vzpomněla. No... prostě hrůza :D

Naštěstí při mně stálo štěstí a já si vytáhla otázky, které jsem zvládla :)) Nejvíce jsem se bála ústní angličtiny, kdy jsem si vytáhla číslo otázky, které jsem nechtěla, ale oni měli číslování rozházené, což bylo pro mě super. Bála jsem se, koktala jsem, nevěděla jsem, kam se dívat... panikařila. Když jsem ji měla za sebou, velká část kamene ze mě spadla. Cítila jsem se o něco lépe, ale měla jsem před sebou ještě další dvě zkoušky, ale i ty jsem zvládla. Při vyhodnocení jsem byla hrozně šťastná. Původně jsem měla jít se spolužačkami na panáka, ale nakonec jsem si to rozmyslela a šla se svými kamarádkami do knihkupectví :D Nic jsem si nekoupila, ale okoukala jsem další knihy. Konečně mohu už číst! :)) No vlastně... koupila jsem si bublifuk :D

Nejdříve jsem myslela, že to neudělám a nebudu mít čas na blog, ale já to udělala a mám fajn náladu... takže jsem zase na blogu :)) Challenges nechám přednastavené a zatím třeba přidám nějaké články si do rozepsaných a budu zase obíhat :)) Vám děkuji za trpělivst, a že jste sem zavítali :))

3. den - pět věcí, bez kterých nemůžu být

28. května 2014 v 6:10 | Karamelka |  O mně - 5 dní
Jenom pět věcí? Tak asi tužka a papír, abych mohla zaznamenat nějaké hezké, či ošklivé věci, nebo třeba jen myšlenky. To jsou už dvě věci, další věcí může být třeba knížka. Tu bych ráda měla u sebe také, abych si mohla číst a nezapomněla to. Čtvrtou věcí je blog, ale bez internetu mi to nebude moc platné. Ale je to věc, bez které nemohu být. Pamatuji si, když blog nejel, jak jsem se pořád chodila dívat na něj, jestli už náhodou nejede. A také jsem byla naštvaná, že nejel, ale když jsem bez připojení internetu, tak něco jako absťák nemám. Zase tak závislá nejsem. No a nakonec jsem si nechala tu nejdůležitější věc a tou je vzduch. Bez toho prostě být nemůžu. Ale tak to myšleno nejspíše nebylo, ale prostě mě to tak napadlo.

2. den - pět důležitých lidí

27. května 2014 v 6:10 | Karamelka |  O mně - 5 dní
Přemýšlela jsem, o kterých lidech se zmíním. Je jasné, že důležitý člověk v mém životě je má matka. Dala mi život, vychovávala mě a byla, je a bude tu vždy pro mě. To je jedna z nejdůležitějších osob. Po té, je to můj otec. I on mi dal život a byl, je a bude tu vždy pro mě. Další důležitou osobou je můj sourozenec. I když se škádlíme a děláme si věci, co sourozenci normálně dělají, je to pořád pro mě důležitá osoba v mém životě. Protože vím, že má o mě starost a záleží jí na mě. To už jsou tři osoby, další osobou je moje nejlepší kamarádka, která ví věci, které nikdo jiný neví. Hodně mi pomáhá a to nejen ve škole. Já s ní ráda trávím čas a užívám si chvíle s ní. Dále bych mohla říci, že důležitou osobou byl učitel z českého jazyka na základní škole. To on mě podpořil ve psaní, nebo spíše můj výtvor dal do zpravodaje, a tak jsem tam psala každý rok. Také další osobou to mohla být nejlepší kamarádka ze základní školy, protože s ní jsem trávila spoustu času. To už je pět osob, ale jistě bych mohla zmínit více lidí… třeba ještě jednu kamarádku nebo kamaráda. V životě je víc důležitých osob než pět.

1. den - pět zajímavých faktů o mně

26. května 2014 v 6:10 | Karamelka |  O mně - 5 dní
No… musím se přiznat, že to není jednoduché. Nevím, které věci o mě by mohli být zajímavé. Myslím, že první zajímavostí o mě je, že občas se chovám jako dítě, ale už jím nejsem. Možná se tak chová spoustu lidí, ale beru to jako zajímavou věc číslo jedna. Druhá věc, kterou bych řekla o sobě jako zajímavou je, že jsem hodně nerozhodná. Musím si nejdříve ujasnit klady a zápory. A stejně ještě pak nad tím přemýšlím dlouho. Dále, co bych řekla je, že mám nízké sebevědomí a vůbec si nevěřím. Občas mám problém i s články na blog. Přemýšlím, jestli jej tam dát nebo ne. Váhám, že se vám to nebude líbit, a tak. Možná další zajímavou věcí je, že… že jsem obětavá. Přizpůsobím své plány druhé osobě, ale už jsem se tolikrát spálila u jedné osoby, že jsem prostě řekla ne. Možná si to ani ta osoba neuvědomila, že mi ublížila. A poslední věcí, kterou bych o sobě řekla, je, že jsem noční tvor. V noci raději píši povídky, poslouchám hudbu a přemýšlím. Noc je pro mě mnohem lepší než den.

Pár informací o příštím týdnu

25. května 2014 v 12:38 | Karamelka |  ... kecy
Ahojky, píši tento článek, abych Vám oznámila... nebo spíše dala vědět, že nevím, jak tu příští týden budu. Nějak teď nestíhám obíhat a ani moc na blog nemám čas. Vysvětlím Vám to příští týden :)) Také se chci omluvit, že jsem teď moc neobíhala... dneska v noci jsem tak nějak oběhla :D Ale nepozastavuji blog, přednastavila jsem Challenges, které je na pět dní a je o mně :)) Všechno to pak doženu, udělám zase nějakou grafiku... napíši třeba povídku ;) Dvě mám v zásobě, jsou to jednorázovky, tak uvidíme, kdy je sem dám :)) Jen teď nějak časově nestíhám... to víte, škola :D :D

Děkuji všem za pochopení a trpělivost. Snad Vás to sem přiláká na Challenges a možná i nějaký článek navíc k večeru, kdy se tu možná objevím, ale nic neslibuji :)) Jsem moc ráda, že Vás mám a mohu vlastnit tento blog a díky němu znám Vás. Vás skvělé lidi, které mám ráda :))


PNG obrázky 0.6

25. května 2014 v 0:26 | Karamelka |  ...PNG obrázky
Ahojky, vytvořila jsem další PNG obrázek... tentokrát jsem nepoužila žádnou fotku své tvorby, ale udělala jsem to se svými knížními hrdiny... s Cat a Bonesem :)) Myslím, že vypadají hezky... ale musím říci, že nejvíce se pmi prostě líbí ten první, co jsem vytvořila. No... budu to trénovat a třeba vytvořím něco hezkého ;)


Fotím všechno

24. května 2014 v 17:36 | Karamelka |  ...cestou necestou

Ahojky, mám tu další fotky květin po cestě ze školy... můžete vidět jasmín, také růži :)) Oboje strašně hezky voní... a také můžete vidět Big Shock, který jsem si koupila :D Potřebovala jsem se trochu nadopovat... a tak jsem to využila a vyfotila to také. Tady aspoň vidíte, že fotím opravdu všechno :D :D


Booth & Bones 2.3

24. května 2014 v 9:46 | Karamelka |  karikatury :-)

Ahojky, mám tu takový komiks. Je to hezké a roztomilé :)) Líbí se mi, jak ji chce překvapit a ona chudák celá vyděšená :D To je opravdu hezké a kouzelné ;) Líbí se mi ten poslední obrázek... ten balónek :D Kouzelní, krásné... povedené :))Bangel 1.6

23. května 2014 v 17:31 | Karamelka |  fotomontáže :-)

Ahojky, můžete vidět jednu moc pěknou fotomontáž. Tahle fotka je hodně oblíbená, protože jsem vlastně našla Davida s Faith, bývá s Emily... a teď ho tu mám s Buffy :)) Je to moc hezké, i když je to černobílé. Působí to tajemně, že? :))


Brouček a třešeň

23. května 2014 v 10:20 | Karamelka |  ...momentky

Ahojky, jak jsem fotila třešně, všimla jsem si broučka, který na jedné seděl... podařilo se mi ho vyfotit a po pravdě mu to asi ani nevadilo, protože držel :)) Vyfotila jsem více fotek, ale nějak mě to zlobilo a byly fotky máznuté, ale narazila sjem na pár, které nejsou :))


Rozstříhaný obrázek 0.3

22. května 2014 v 16:45 | Karamelka |  ...PNG obrázky

Ahojky, rozstříhala jsem další obrázek... tentokrát jsou to Alpy :)) Musím říci, že jsem to vytáhla a vypadala to zajímavě... jako by přes žaluzie, ale neuložila jsem si to tak... takže třeba příště :D Jinak musím říci, že mě to nějak to tvoření chytlo ;)


Blbůstky 4.0

22. května 2014 v 6:22 | Karamelka |  ...blbůstky

Ahojky, mám tu čtyři fotky květů orchidejí, které se nám omylem ulomily. Byla to menší nehoda, a tak to máme ve vodě na talířku... je to takové hezké, romantické :)) Já jsem ty květy vyfotila na papíře, a pak zase vrátila do vody ;)