Březen 2015

Rozkoše v kině

31. března 2015 v 21:04 | Karamelka |  Toni a Benny
POUZE PRO STARŠÍ OSMNÁCTI LET!

Jaro 0.2

31. března 2015 v 13:48 | Karamelka |  ...naše zahrada
Ahojky, včera bylo u nás naprosté aprílové počasí, i když je stále ještě březen. Chvilku svítilo sluníčku, po té se setmělo a začalo pršet a ani ne za pět minut opět svítilo sluníčko. Bylo zajímavé to pozorovat. Fotky, které jsou v tomto článku, jsou zachycené po děšti za svitu sluníčka :)) Ale dnes ve škole jsme tedy koukali... když jsem šla do školy pršelo, když jsme seděli ve třídě, chumelilo se :D Učitel dokonce otevřel okno, nabral sníh a měl pořádnou sněhovou kouli... vyhrožoval, že když ho budeme zlobit, hodí to po nás :D No a když jsem šla ze školy, opět pršelo a po sněhu památky (kromě aut), což se musím přiznat, mě mrzelo... a jaké bylo počasí včera a dnes u vás? :))


Rodinné tajemství - část první

30. března 2015 v 7:00 | Karamelka |  Rodinné tajemství
Otevřely se dveře a žena vstoupila do skladiště. Rozhlédla se. Uviděla známé tváře. Hned k jedné se vydala. Zastavila se u něj. "Ahoj," usmála se, "Tak co tu máte?"
Podíval se na ni. "Ahoj, máme tu několik mrtvol v dost ohavném stavu."
"A kde jsou?" podívala se všude kolem. Nic nespatřila.
"Nahoře," ukázal.

Ceny za soutěž Vyber si 0.7

29. března 2015 v 18:15 | Karamelka |  ...a vaše ceny

Ahojky, minulou sobotu tu byla soutěž Vyber si a já se konečně dokopala a vytvořila ceny všem zúčastněným :)) Ráda bych vám tedy poděkovala za účast a doufám, že bude spokojeni se svou výhrou :))


Zlepšení nálady

28. března 2015 v 22:58 | Karamelka |  ...a vaše ceny
Abych to uvedla na pravou míru, tak tohle nejsou ceny... jsou to grafické dárky od PawlušQy, která dělá úžasnou grafiku, kterou můžete najít nejen na jejím blogu, ale i na mém, protože mi dělá kalendáře, vytváří mi nadpisy a já jsem jí za to nesmírně vděčná :)) Také mě moc těší, když použije mé fotky, protože když se jí líbí, tak řekne a já jí pošlu originál a ona si s tím vyhraje... tuhle kytičku také použila z mé fotky. Vy jste ji mohli vidět zde (je to třetí fotka) a ona si vyhrála, já si vymýšlela... ale ona tvořila a tvořila :)) Jsem nadšená, je to naprosto úžasné a chtěla jsem jí udělat radost, prokázat vděk, a tak to dávám sem na blog, abyste se pokochali... budu to používat, budu to využívat - něco dám do menu, něco budu používat k článkům a možná něco využiji jako nový podpis na fotky ;) Ráda bych tedy poděkovala... jsem opravdu moc moc ráda... děkujíí :))


Kousek mého života 0.2

28. března 2015 v 16:56 | Karamelka |  Kousek mého života
Právě nemám, co na práci, a tak se rozhodnu kouknout na jiné blogy o knihách. Přihlásím se na facebook, podívám se do skupiny, ve které jsem a dívám se na nové příspěvky. Jeden mě zaujme, kliknu a pouštím se do čtení recenze na knihu, která mě zaujala. Hodnocení je kladné, je to dobře napsané, tak proč bych nezanechala pěkný komentář? Zapomněla jsem se zmínit, ocitla jsem se na doméně blogspot, takže si musím vybrat, pod čím tam nechat komentář, rozkliknu nabídku a hopla… můžou mě vzít všichni čerti.

Jaro 0.1

28. března 2015 v 9:10 | Karamelka |  ...naše zahrada

Ahojky, za krásného počasí není nic lepšího, než vzít Liama a jít ven na zahradu prohlédnout si známky jara :)) Naši zahradu navštívilo jaro v podobě narcisek, podléštěk, fialek a také jiné pěkné květiny, které vyvolávají lepší náladu :))


Erotic drabble 0.6

27. března 2015 v 21:35 | Karamelka |  Erotic drabble
POUZE PRO STARŠÍ OSMNÁCTI LET!

Tulipán a včelka

27. března 2015 v 18:53 | Karamelka |  ...momentky
Ahojky, mám tu pro vás jednu fotku, kde můžete vidět včelku v tulipánu :)) Také tu mám pro vás novinku... v menu můžete najít ikonku facebooku, a když na ni kliknete, ocitnete se na profilu tohoto blogu :)) Když jsem dříve hrávala na facebooku hry, tak jsem měla založený další profil a dneska jsem si na něj vzpomněla s tím, že bych mohla na něm mít věci skrz blog... a tak jsem jej upravila a hotovo, dokonce už mám dva přátele (sebe ne :D) :)) Můžete si mě přidat do přátel nebo dát sledovat, nebo klidně nic ;) Je to jen a jen na vás... :)) Možná později založím stránku místo profilu, ale to ještě nevím... myslím, že stačí ten profil :))


Cestou necestou 2.6

26. března 2015 v 16:50 | Karamelka |  ...cestou necestou
Ahojky, už začátkem týdne jsem si všimla, že na jedné předzahrádce kvetou tulipány, ale já ne a ne je jít vyfotit :D Dneska jsem ale konečně vzala Liama s sebou a vyfotila jsem skalkové tulipány, které obletovala včelka :)) Také jsem vyfotila trs fialek, i když na fotce to vypadá jako by byly modré... ale jsou opravdu fialové :D :))


Únos

25. března 2015 v 17:46 | Karamelka |  Svět knih
Originální název: Exposure
Český název: Únos
Díl: 4.
Žánr: světová literatura pro mládež - detektivní román
Autor: Kathy and Brendan Reichs
Nakladatelství: BB/art 2014
Počet stran: 382

Stručný obsah knihy:
Tory Brennanová nedávno oslavila patnáctiny, ale na pubertu nemá čas. Po hurikánu a hlavně po ostře sledovaném soudním procesu s Pánem hry, který chtěl Tory i její kamarády zabít, se život na ostrově Morris vrací do vyjetých kolejí. Jenomže pak záhadně zmizí dva studenti Boltonovy přípravky, kde Tory studuje. I s ostatními viráty se okamžitě pustí do pátrání - zvláštní nadlidské schopnosti jim sice přinášejí spoustu starostí, ale když už je jednou získali, chtějí je využít pro dobrou věc. Vloupají se do domu, kde sourozenci bydlí, a ve sklepě najdou krvavé stopy. Na polštáři jednoho z dvojčat policie dokonce objeví záhadnou kartu Hadonoše, třináctého znamení zvěrokruhu. Unesl děti nějaký šílenec, který se zabývá astrologií?
Vlčí schopnosti jsou pro Tory a její kamarády darem i prokletím. Jejich záblesky začínají být nezvladatelné a navíc jejich tajemství chce za každou cenu odhalit Chance Claybourne. A Tory stále ještě nezjistila, co obsahují záznamy doktora Karstena, který s nebezpečným parvovirem experimentoval. Jejich smečce však hrozí víc než jen prozrazení…

Labutě

24. března 2015 v 19:17 | Karamelka |  ...momentky

Ahojky, v sobotu na procházce jsme s kamarádkou opět u rybníka narazily na dvě labutě :)) Kromě labutí jsme také potkaly rodinky, které se vydaly na procházku,, když bylo tak hezky :))


Volnost

23. března 2015 v 10:25 | Karamelka |  jednorázové p.
Dneska je ale venku hezky. Sedím ve svém pokoji a sleduji sluníčko a mraky, které se honí po obloze. Už jsem si i zacvičila a měla jsem na sobě stále své legíny, ve kterých se mi cvičí nejlépe. Bylo to jako by mě slunce volalo ven. Jako by říkalo, ať si jdu zaběhat. Dlouho jsem neběhala. Milovala jsem to. Oblékla jsem si tedy tričko a uvázala kolem ramen mikinu, spravila jsem si culík, dala do uší sluchátka a jdeme na to.

Cestou necestou 2.5

22. března 2015 v 10:50 | Karamelka |  ...cestou necestou

Ahojky, včera bylo velmi pěkné počasí, a tak jsme vyrazily s kamarádkou ven na procházku... a také pro zmrzlinu :D Povídaly jsme si, smály se, fotily a užívaly si společné chvíle :)) Také jsme se užívaly jarní den. Ovšem dnes je horší počasí a je pod mrakem, ale to nevadí ;)


Vyber si 0.7

21. března 2015 v 17:30 | Karamelka |  ...soutěže

Ahojky, mám tu pro vás soutěž... tahle soutěž tu nebyla tři roky a navíc soutěž všeobecně tu již také dlouho nebyla :)) Napravuji to a mám tu pro vás jednoduchou soutěž, kdy budete mít několik dvojic, kdy si mezi nimi máte vybrat, čemu dáváte přednost, či dali přednost :)) Děkuji všem za účast :))

tma - světlo
upír - zombie
slané tyčinky - sýrové tyčinky
kniha - časopis
modrá - zelená
plakát - obraz
avatar - diplom
sníh - písek

Ona

20. března 2015 v 16:26 | Karamelka |  Svět knih
Originální název: Her
Český název: Ona
Díl: 2.
Žánr: beletrie pro dospělé - společenský román
Autor: Carey Heywood
Nakladatelství: Galatea 2014
Počet stran: 250

Stručný obsah knihy:
Její verzi příběhu už znáte, ale jaká je ta jeho...?
"Snažil jsem se na NI zapomenout, ale bylo to zbytečné. Vryla se mi totálně pod kůži, a pak odešla bez jediného slůvka rozloučení..."
Když měli v šesté třídě společně vypracovat literární projekt, neměl Will Price ani ponětí, že se právě ONA stane jeho nejlepší kamarádkou a že časem přátelství přeroste v lásku. Znamenala pro něj vše, po čem toužil a co ve svém životě potřeboval.
ONA však jedné noci bez slůvka vysvětlení zmizí.
Bez NÍ Willův život ztrácí smysl, neví jak dál, tápe v nejistotě a obavách.
Co prožívá a jak tráví těch dlouhých sedm let, kdy nemůže být s NÍ?
A když se ONA vrátí, co udělá, aby JI získal zpět?

Zima 1.2

19. března 2015 v 16:20 | Karamelka |  ...naše zahrada
Ahojky, důkazem blížícího se jara jsou rozkvetlé petrklíče, podléšky a také bledule :)) Také pomalu začíná rozkvétat díky krásnému počasí zlatý déšť :)) Dnes je u nás opět krásné počasí, což mě těší :)) Dokonce máme ve skleníku už poupě tulipánu, tak jej hlídám, abych jej mohla okamžitě vyfotit až bude rozkvetlý :))


Únik ze světa reality 1.8

19. března 2015 v 9:10 | Karamelka |  ...únik ze světa reality
Ahojky, v úterý jsem si koupila novou knihu, i když jsem původně do knihkupectví šla s tím, že si koupím jinou :D Nakonec jsem se rozhodla pro tuto :)) Rovnou jsem se pustila do čtení :)) Knihu jsem fotila i venku... to jste mohli vidět i v článku, kde na ní byla beruška ;) Nyní tu mám fotky pouze knihy :)) Knihu jsem kupovala v knihkupetví zabalenou ve fólii, což se mi líbilo... kniha nebyla poškozená a umatlaná, což se u některých nezabalených bohužel stává. Vybalila jsem ji až doma v "bezpečí", sundala obal, vložila záložku a nachystala na čtení... a už se čte ;)


Mezinárodní výstava orchidejí - Rakousko 0.3

18. března 2015 v 7:00 | Karamelka |  ...Rakousko

Ahojky, mám tu poslední článek ze sobotního výletu... povedlo se mi fotky dát do tří článků, což myslíš, že je fajn :)) Doufám, že jste se alespoň na chvíli také octli na výstavě a pokochali se ;) Na třetí fotce od konce je orchidej, která mě naprosto okouzlila... ta se mi nejvíce líbila :))


Dárek

17. března 2015 v 22:35 | Karamelka |  jednorázové
POUZE PRO STARŠÍ OSMNÁCTI LET!