Moje zkušenosti s bazarem na Databázi knih

14. prosince 2016 v 10:46 | Karamelka |  Moje zkušenosti s...

Již přes bazar jsem si koupila jednu knihu, která byla prvním dílem série Modrá krev a byla jsem s touto službou velmi spokojena. Jeden díl této série jsem dostala totiž od kamaráda, ale on se nedíval moc a koupil mi právě třetí díl, a tak jsem si koupila další díl přes bazar, pak se mi povedlo jeden díl sehnat v Levné knize, ale stále mi chyběly dva díly, a tak jsem se pustila do boje sehnat si tuto sérii celou.


Rozhodla jsem se podívat, zda zbyvající dva díly nejsou k dispozici v bazaru a hle, byly! Neváhala jsem. Spojila se s prodávajícími a najednou jsem měla domluveno oba dva díly.

Jeden díl jsem měla s osobním odběrem, takže mne vyšel na pár desítek korun. Paní byla ochotná, domluva rychlá a kniha je v krásném stavu. Dokonce je zabalená v obalu a vypadá jako nová.


A druhá kniha šla poštou, ale ani s tím nebyl problém. Kniha také přišla v krásném stavu, peníze byly z účtu na účet... komunikace také byla rychlá, vše proběhlo v pořádku a díky tomu mám tedy sérii kompletní a můžu se pustit do čtení!

Této službě nemám opět, co vyčíst... obě knihy jsou jako nové. Nebyl problém s prodávajícími, a tak mé hodnocení je, jaké je.Hodnocení: 5/5


Nadpis mi udělala PawlušQa, které děkuji :)

 


Komentáře

1 Denisa Denisa | Web | 20. prosince 2016 v 19:59 | Reagovat

Tak to je super :) a vážně super domluva :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama