Úlovky z knihovny 0.2

22. června 2017 v 23:39 | Karamelka |  Povídání s knihami
Minulý týden jsme s Mišulí zavítaly do knihovny. Nešlo jen o vrácení knih, ale také o prodloužení výpůjční doby. Ani jedna jsme nestihly přečíst plný počet knih, neboť jsme se obě učily.

S vrácením a prodloužením nebyl žádný problém, a tak jsme se vydaly podívat, co je v knihovně nového. Původně jsem si nechtěla nic půjčit, jelikož jsem vše nestihla přečíst, ale nakonec jsem neodolala a půjčila si dvě knihy a jednu jsem půjčila mamince.


Jako první mi padla do oka kniha od autora Michaela Cunninghama. Od něj jsem četla dvě knihy a ještě jednu doma vlastním. Když jsem si přečetla anotaci, kniha mne zaujala a není nikterak tlustá, a tak jsem si ji vzala.


Jako druhá kniha mi padla do oka kniha od české autorky Jany Švecové. Tato kniha je o Alžbětě Báthoryové. Kniha mne také zaujala svým obsahem. Ani ona není nikterak tlustá, tak snad nebude třeba prodlužování a stihnu vše přečíst. Teď by na čtení mohlo být i více času a snad i nálada, takže bych to mohla dohnat.


Třetí knihu, kterou jsem vypůjčila, je ze série Cizinka. Maminka tuto sérii vlastní kromě posledního dílu, který naštěstí mají u nás v knihovně, a tak jsem jí ho alespoň vypůjčila, aby si to mohla přečíst. Až tato série vyjde znovu (zatím jsou vydané pouze dva díly), tak ji poslední díl pořídím, aby sérii měla kompletní.


Tentokrát jsem si tedy odnesla pouze tři knihy, dvě pro mne a jednu pro maminku. Komiksy se Šmouli jsem si také prohlédla, ale byly tam všechny, které jsem četla, a tak jsem si žádný nevypůjčila.Jmenovku mi udělala PawlušQa, které děkuji.
 


Komentáře

1 Mišule Mišule | E-mail | 23. června 2017 v 8:07 | Reagovat

Doufám, že vypůjčené knihy se ti budou líbit! :-) Ani jedna podle obálek nevypadá vůbec špatně. Také se těším až se do nějaké zase pustím a hlavně se také těším na další naší návštěvu, protože s tebou je radost tam chodit! :D

2 Ennie Ennie | Web | 24. června 2017 v 0:19 | Reagovat

Snad budeš mít náladu číst :). Zrození bestie zaujalo i mě, snad se ti to bude líbit - jsem zvědavá, co na to řeknes :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama