Za černými dveřmi

13. srpna 2017 v 9:22 | Mišule |  Svět knih
Originální název: The black door
Český název: Za černými dveřmi
Žánr: beletrie pro dospělé - společenské romány
Autor: Velvet
Nakladatelství: Alpress, s.r.o., 2013
Počet stran: 232

Stručný obsah knihy:
Ariel se dostane do tajného klubu, kde všichni nosí masky a nikdo nezná svého partnera. Pro muže, se kterým se Ariel sblíží a zažije s ním neuvěřitelné erotické chvíle, je ochotná riskovat vše. O jak velké riziko jde, bohužel zjistí, až když odhalí, kdo se pod maskou jejího náruživého milence skrývá.


Můj názor:
Tuhle knížku jsem si půjčila při své poslední návštěvě v knihovně, kde jsme byly s kamarádkou. Zaujala mě její anotace, ale nečekala jsem od ní nějaký velký zázrak!

Na první pohled byla Ariel mladá, pracovitá a úspěšná slečna, která měla dlouholetý vztah se starším mužem. U něj, ale byla na prvním místě práce, která pro něj byla důležitá, a stál si za tím, že ji musí získat! Proto není divu, že Ariel šla hledat útěchu někam jinam, ale také ze zvědavosti kvůli její nejlepší kamarádce, která ji podnik doporučila.
To, ale nevěděla, koho potká uprostřed schodů také v masce a že na něj nebude moci přestat myslet. A že v jeho případě to bude úplně stejné a přitom se oba moc dobře znají, vídají se častěji než by měli a jsou si docela i blízcí!

Příběh není nijak zamotaný ani komplikovaný, ale naopak docela jednoduchý bez nějakých divokých zápletek. Ze začátku bych čekala zamilovanost, kdy dvojice nakonec zůstane spolu, ale opak mě překvapil! Konec byl úplně jiný než bych čekala a o to víc se mi ani moc nelíbil, protože být Ariel, nikdy bych s něčím takovým nedokázala žít!

Kniha byla spíš oddechová a byla jsem ráda, když jsem ji dočetla. Určitě bych si ji sama nekoupila a ani se k ní nikdy nevrátím.

Úryvek:
7. kapitola, str. 65

Otočila se, aniž došla na konec dlouhé chodby, a pustila se zpátky po schodech. Někde v polovině úzkého schodiště potkala muže s černou koženou maskou nazdobenou lesklými onyxy. Něco na něm se zdálo být jiné. Působil tajuplně. Pohyboval se tiše a cíleně jako sebejistý panter na lovu. Pak zaregistrovala jeho oblečení. Měl černé džíny a černý nátělník na rozdíl od ostatních mužů, kteří tu chodili téměř nazí, jen v úzkých šortkách nebo tangách.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama