Příběh jednoho míčku

16. ledna 2018 v 21:16 | Karamelka |  Kousek mého života
Roky je sice momentálně v pubertě, ale už od mala všechny své hračky likviduje. Může se jednat o suky, míčky, plyšové hračky... když jsem mu letos kupovala vánoční dárek, všimla jsem si ve zverimexu míčku, na kterém bylo psáno, že je přímo pro psy ničitele. Říkala jsem si, že ten náš ho stejně zničí a váhala jsem... ale nakonec jsem ho vzala.


Když ho dostal pod stromeček, nezajímal ho, protože tam měl i pískací hračky a ty byly mnohem zajímavější. Na nich hned začal pracovat a také si je nanosil ke mně do pokoje. Ten balónek tam nechal, nejevil o něj vůbec zájem, ale o několik dní později, zjistil, že to hrká na kachličkách... začal s s ním házet a kutálet si ho po chodbě. Pak si ho odnesl do pokoje, a rozhodl se vyzkoušet jeho pevnost. Míček je z tvrdého materiálu, neskáče a je i trochu těžký.


Ale musím říci, že bojuje statečně, a zatím opravdu drží. Ano, má nějaké ty šrámy (rýhy od zubů), ale stále vypadá jako míček a stále se kutálí. Osvědčil se a náš malý ničitel má nepřítele.


A takto to vypadá, když chcete vyfotit jeho hračku bez svolení ;)


 


Komentáře

1 Mišule Mišule | E-mail | 18. ledna 2018 v 20:54 | Reagovat

Noo konečně něco co mu aspoň chvíli vydrží :D A pokud si s tím hraje tak aspoň se zabaví a opravdu mu to vydrží na delší dobu, než je u něj známé, což je super! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama