Plán

15. dubna 2018 v 10:30 | Mišule |  Svět knih
Originální název: The Goal
Český název: Plán
Díl: 4.
Žánr: beletrie pro dospělé - young adult, new adult
Autor: Elle Kennedy
Nakladatelství: Baronet, 2017
Počet stran: 392

Stručný obsah knihy:
Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná a chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život s ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou.


Můj názor:
I poslední díl celé série jsem si přečetla ve své čtečce stejně jako třetí, kdy všechny čtyři knihy mají pěknou obálku s krásným mužným tělem, která přiláká, kde jakou dívčí duši!

A co potom taky, když hlavním hrdinou je další hokejista a také poslední nejlepší kamarád všech předchozích hrdinů Tucker. Právě jemu do života vstoupí Sabrina, o které jsem do této chvíle neměla ani ponětí, ale trvalo mi, než jsem se dostala do její situace a zcela ji pochopila. Občas byla i sobecká a arogantní, ale také pro to měla své důvody.

Tucker byl snad jediný z kluků za celou sérií, který neřešil problém nejen se svou zamilovaností do Sabriny, ale také komplikaci, která je nakonec dala se Sabinou dohromady natrvalo, i když to tak zpočátku ani nevypadalo. Ale zase dali společně nový život někomu, kdo pro ně potom moc znamenal!

Rozhodně pro mě byl tento poslední díl také nejemotivnějším ze všech! Nejen smrt Beau, ale také hnusný otčím Sabriny nebo její minulost s Deanem a další okolnosti, které nenechaly chvíli pokoj ani jednomu z nich, které přece jen zvládli nakonec jedině spolu dohromady, ale že jim to také trvalo, než to oba dostatečně pochopili.

Jako zakončení celé série o krásných hokejistech a jejich pravých láskách, které jim nejen trochu změnily životy, mě ani tento díl nezklamal! Stejně jako celá série za mě určitě stojí za přečtení, alespoň jako to oddechové.

Úryvek:
20. Kapitola, str. 99
Tucker

Asi mi to vidí na očích, protože se kousne do rtu a pak zašeptá: "Brzo si promluvíme, dobře?"
"Dobře," šeptnu.
Se srdcem až v krku se dívám, jak odchází.
"Co to bylo?" Vedle mě se objeví Garett, dívá se za vzdalující se Sabrinou.
"Jenom jsem jí přál upřímnou soustrast," zalžu. "To byla Sabrina Jamesová - chodila s Beauem."
"Aha." Zamračí se. "Deanova Sabrina?"
Moje Sabrina.

 


Komentáře

1 Karamelka Karamelka | Web | 16. dubna 2018 v 12:49 | Reagovat

jsem ráda, že tě závěrečný díl nezklamal a líbil se ti :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama