Skóre

8. dubna 2018 v 11:55 | Mišule |  Svět knih
Originální název: The Score
Český název: Skóre
Díl: 3.
Žánr: beletrie pro dospělé - young adult, new adult
Autor: Elle Kennedy
Nakladatelství: Baronet 2017
Počet stran: 408

Stručný obsah knihy:
Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu
Di-Laurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane,
co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu…holky. Holt si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama - a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.


Můj názor:
I tuto knížku jsem si přečetla ve své čtečce jako už plno dalších, o kterých jsem vám psala recenze. Jelikož tato kniha patří do série, kterou jsem rozečetla již kdysi, tedy první dva díly a měla jsem ji půjčenou z knihovny, nemohla jsem odolat a nedočíst ji do konce!

Přesně tuto knihu jsem po dlouhé době potřebovala! Příběh, který chvíli pobaví, ale zároveň člověka trochu i napne, jak to vlastně mezi nimi nakonec dopadne…tedy mezi Deanem a Allie, Dean vystupoval již v předchozích dílech, ale nic moc člověk o něm nevěděl.

Natož, když se ti dva do určité chvíle ani neznali, i když navštěvovali stejnou školu. Allie byla nejlepší kamarádka Hanny, která chodila s nejlepším kamarádem Deana. A poté, co přerušila Deanovi sexuální hrátky v pátek večer, kdy se rozešla s klukem, jejichž vztah byl dlouholetý, to mezi nimi tedy pěkně začalo.

Jenže Allie by s Deanem chtěla být jen kamarádka, ale vydrží jí to? Oba mají za sebou svoji minulost, své problémy a zkušenosti, se kterými se vypořádali a žijí dál. Ale taky co potom, když jim to nevyjde? Jaký dopad to může mít i na jejich nejlepší přátelé, se kterými se setkáváme od začátku celé série, jelikož i Dean je hokejista a oblíbený kamarád všech spolubydlících! A co potom, když se Dean seznámí a sblíží také s otcem Allie, jejichž začátky nebyly zrovna moc růžové.

Odpočinková kniha plná lásky, emocí, zážitků, smíchu a také sexu jako celá série, kterou rozhodně doporučuji!

Úryvek:
11. Kapitola, str. 64

Allie
Vybuchnu smíchy a Fitzy se na mě zadívá. "Něco mi ušlo?" zeptá se.
"Ne. Někdy se rozesměju prostě jen tak," odpovím zlehka. "Jsem prostě divná."
Megan mi přizvukuje. "Jo to je."
Další smích polknu, a zatímco z reproduktorů vyhrává písnička, na Deana se raději ani nepodívám. Nepřekvapí mě, když mi telefon zavibruje.
Dean: Mohl jsem tam dát něco nenápadnějšího. Proč něco předstírat? Chci tě tak, až mě to bolí, Allie.
K sakru. Řekl mi Allie. Takže teď mluví vážně.
 


Komentáře

1 Karamelka Karamelka | Web | 8. dubna 2018 v 17:42 | Reagovat

je super, že se ti kniha líbila a vlastně jsi ani nepotřebovala předchozí dva díly, když to jen volně navazuje :-)

snad se ti bude líbit i poslední díl této série, která má opravdu povedené obálky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama