Nahá

1. července 2018 v 9:06 | Mišule |  Svět knih
Originální název: The Blackstone Affair 1: Naked
Český název: Nahá
Díl: 1.
Žánr: beletrie - romány pro ženy
Autor: Raine Miller
Nakladatelství: Baronet, 2013
Počet stran: 230

Stručný obsah knihy:
Američanka Brynne Bennettová, studentka výtvarného umění na Londýnské univerzitě, si občas přivydělává jako modelka a veškerý svůj čas dělí mezi školu a práci. Když si úspěšný britský podnikatel Ethan Blackstone koupí její nahý portrét, Brynne zjistí, že tento muž odmítá brát "ne" jako odpověď. Touží po ní, chce ji mít ve své posteli, a když ji získá, udělá vše, aby si ji udržel. Ethanova dominantní povaha Brynne okouzluje a přitahuje, a to navzdory traumatům, která si v sobě mladá žena nese. Není však jediná, kdo má v jejich vztahu tajemství. Velké tajemství. Dokáže Ethan zbavit dívku jejích démonů? Dovolí mu to Brynne, nebo je přízraky minulosti oba zničí?


Můj názor:
Na tuto sérií jsem se kdysi dívala, když vyšla a půjčila mi ji kamarádka. Tehdy jsem si pořádně nic moc z toho nepamatovala, jen vím, že se mi líbila a tak jsem si ji teď půjčila u nás v knihovně, kam chodíme. A ejhle, opravdu se mi série líbila!

Jde o čtyři díly, které postupně vypráví příběh o Ethanovi a Brynne, kteří se potkali v galerií, kde Ethan koupil obraz Brynne a to přitom dávno věděl, kdo Brynne ačkoliv netušil úplně všechno o její minulosti. To co se Brynne stalo bych nepřála určitě nikomu, ale Brynne je i tak odvážná a svérázná holka, která se bezhlavě zamiluje právě do Ethana, který je až moc posedlý kontrolou.

I když člověk může leccos tušit, naopak jej v průběhu i něco překvapí. Oba hlavní hrdinové mají za sebou krutou minulost, která je straší pořádně ještě teď a nejsou schopni se s ní ani jeden vypořádat, proto potřebují jeden druhého. Jejich vyprávění nechybí láska, romantika, vzájemná důvěra, ale také mnoho sexu a přátelství.

I když se Ethan dozví více z minulosti Brynne, nezalekne se a nezmění názor, spíše více se prohloubí jeho zájem chránit Brynne, která nemůže stále pochopit jeho důvěru a věrnost i potom všem. Ale i tak je všechno jinak než by oba dva chtěli! Čímž vlastně kniha i končí, proto musíte sáhnout po dalším dílu, aby jste se dozvěděli, co bude dál..!

Úryvek:
3. kapitola, str. 37

"Hej, neřekla jsem, že s tebou někam půjdu." Zavřela jsem oči.
"Ale půjdeš." Ethan snad musel hlasem kouzlit. Aniž bych ho měla před očima, zatoužila jsem souhlasit jen proto, abych ho mohla znovu vidět. Abych si ho mohla prohlédnout. Abych mohla znovu ucítit jeho vůni.
"Zabíjíš mě, Ethane." zasténala jsem do telefonu.
"Ne," zasmál se tiše. "Už jsme si přece vyjasnilu, že nejsem sériový vrah, vzpomínáš?"
"To tvrdíte vy, pane Blackstone. Ale vězte, že pokud mě zabijete, budete první podezřelý.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama