Oči dokořán

16. července 2018 v 16:40 | Mišule |  Svět knih
Originální název:The Blackstone Affair 3: Eyes Wide Open
Český název: Oči dokořán
Díl: 3.
Žánr: beletrie - romány pro ženy
Autor: Raine Miller
Nakladatelství: Baronet, 2013
Počet stran: 328

Stručný obsah knihy:
Před Ethana a Brynne staví život samá překvapení. Temné stíny minulosti se pokoušejí zničit vášnivé pouto, které je k sobě váže, a to i přes slib, že je už nic nerozdělí. Zničující ztráta a příslib nové naděje jim otevírá oči a oni si uvědomují, co je pro ně nejdůležitější. Zvládnou oba milenci překonat bolestivou minulost, která je neustále pronásleduje? Dokážou se vypořádat s osobou, která má v plánu postarat se během olympijských her o notné rozptýlení? Brynne a Ethan mohou ztratit všechno. Podaří se jim situaci zvládnout a vybojovat si to nejcennější, po čem touží - společnou budoucnost? Oči dokořán je příběh plný vášně a čisté lásky, jež dokáže přemoci nebezpečí a neštěstí.


Můj názor:
Pokud patříte mezi pravidelné čtenáře našich recenzí, víte, že jde o sérii čtyř dílů, tudíž jsme se dostali k recenzi třetímu dílu. Znovu jde o pokračování příběhu Ethana a Brynne. Z mého pohledu jde o nejsilnější a nejemotivnější příběh. Je plný smutný chvílí, ale také očekávání, co vlastně vůbec přijde! Mimo jiné je i potkají pěkné věci, jednou z nich je, když díky pátrání Ethanovi sestry zjistí, že je Brynne těhotná. Pěkné bylo, když to malá vykecá a tím vykolejí všechny. Hlavně samotnou Brynne, která v první chvíli nehledá útěchu u Ethana, ale utíká od něj a není to poprvé. Ještě, že je tak Ethan posedlý kontrolou a Brynne chrání na každém kroku, nejen pomocí sledovacích navigací.

Kromě těhotenství přijde Brynne také o otce, což bylo pro ni největší rána pod pás. Nikdy na něj nezapomene a bude ho mít u sebe i v těch krásných i v těch ošklivých pasážích, které je čekají. Další ránou pro Brynne je, když se ocitne tváří v tvář se svým pronásledovatelem, kterého by nečekala ani ve snu. Nakonec své štěstí a lásku zpečetí svatbou, které byla sice trochu ukvapena, ale přála jsem jim to!

Tudíž mě teď čeká ještě poslední díl celé série, na který se také těším. Jediné čeho se bojím, je, že mě poslední díl zklame. Že už nebude příběh mít takové napětí a očekávání jako do teď. Tak uvidíme, jestli nemám příliš velká očekávání.

Úryvek:
15. kapitola, str. 206-207

A někdy odpověděl, i když na jednání byl. Většinou jsme si posílali pikantní zprávy.
Usmívala jsem se a napsala: Mozna bych si te mohla vzit naha. Ještě totiž nemam zadne saty. Uz obedvas? Miluji te.
Nečekala jsem dlouho a telefon zavibroval. To ne, kote. Takhle by to neslo. Muzes byt naha cele líbánky. Na svatbu se pekne oblec.
Nahlas jsem se rozesmála, a získala tak nechtěnou pozornost přátel. Pokusila jsem se to zakrýt tím, že jsem se pustila do salátu. Ačkoliv jsem věděla, že nemám šanci na úspěch.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama