Všechno nebo nic

8. července 2018 v 17:24 | Mišule |  Svět knih
Originální název: The Blackstone Affair 2: All in
Český název: Všechno, nebo nic
Díl: 2.
Žánr: beletrie - romány pro ženy
Autor: Raine Miller
Nakladatelství: Baronet, 2013
Počet stran: 256

Stručný obsah knihy:
Druhá část série Aféra Blackstone! Pozor, nebezpečí! Láska, za kterou stojí bojovat. A muž, který vsadil vše na jednu kartu. Ethan Blackstone má život v troskách. Zradil Brynninu důvěru a ona od něj odešla. Ethan se ale tak snadno nevzdá, nechce žít bez své americké krásky. Vášeň mezi nimi je neskutečně spalující, ale temná tajemství z jejich minulosti,
která jeden před druhým skrývají, mohou jejich společnou cestu jednou pro vždy zničit. Vzhledem k politické hrozbě, která Brynne ohrožuje, musí Ethan ve velmi krátkém čase zmobilizovat veškerou sílu a důvtip, aby svou lásku ochránil před nebezpečím, díky kterému by ji mohl ztratit navždy. Dokáže Ethan pomoci Brynne vymanit se z minulosti, která ji děsí ve snech? Sevře ji opět v náručí a získá si její důvěru? Láskou posedlý muž je schopen udělat cokoli, aby znovu přivedl do svého života ženu, kterou miluje. Vrhá se do toho po hlavě. A získá buď všechno, nebo nic.


Můj názor:
I tuto druhou knihu celé série jsem si půjčila v knihovně, kam ráda chodím nejen společně s kamarádkou. Již kdysi jsem měla celou sérií půjčenou také k přečtení, ale kupodivu jsem si skoro nic nepamatovala. Tudíž jsem byla ráda, že sem se mohla znovu pustit do čtení.

Kniha se mi líbila, četla se mi dobře a kupodivu i rychle. Obálka knihy jednoduchá, ale přesto pěkná. Příběh, který je plný síly pokračuje vyprávěním o Brynne a Ethanovi, ze kterých se stal pár. Nemají to mezi sebou jednoduché, jelikož mezi nimi stojí minulost každého z nich. Brynne byla i teď odvážná a plná síly. Pochopila jsem dokonce, i proč byla, tak odtažitá a v určitých chvílích se chovala zvláštně k Ethanovi. Ethan byl zase obětavý a udělal by cokoliv pro Brynne, i když byl také zasažený krutě svojí minulostí. I přes jejich temné stránky a dohánění minulosti, mají jeden druhého a jsou tu pro sebe.

Napínavé vyprávění se zápletkou, končí pro mě dosti překvapivě a už teď se těším na další pokračování, pro které si musím rovnou do knihovny.

Úryvek:
10. kapitola, str. 181

"Je to pro mě důležité. Chci si práci najít sama, a ne ji získat díky přímluvě tvého bratrance. Bez ohledu na jeho konexe. Ježíši, ten chlap snad neumí nic jiného než balit holky."
"Ani mi to nepřipomínej. Málem jsem ho během oběda několikrát uškrtil."
"Ale vždyť je to jen hra, Ethane. To přece musíš vědět. Respektuje tě, vidím, jak upřímný vztah mezi sebou máte. Jste téměř jako bratři."
"Jo, Ivan toho v poslední době zažil opravdu hodně, schytal mnoho tvrdých ran, které ho dostaly na kolena."
Stejně jako my všichni.
"Stejně jako my všichni," pronesla Brynne, jako by věděla, na co myslím.
 


Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 10. července 2018 v 20:29 | Reagovat

To je něco pro mě. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama