Vzácná a drahocenná

27. července 2018 v 11:16 | Mišule |  Svět knih
Originální název: The Blackstone Affair 4: Rare and Precious Things
Český název: Vzácná a drahocenná
Díl: 4.
Žánr: beletrie - romány pro ženy
Autor: Raine Miller
Nakladatelství: Baronet, 2014
Počet stran: 300

Stručný obsah knihy:
Čtvrtá část série Aféra Blackstone představuje Ethana a Brynne jako čerstvé novomanžele, kteří si užívají líbánek ve slunné Itálii a připravují se v novém domově na venkově na narození prvního dítěte. Vše se však zkomplikuje, když jim do života vstoupí přízraky z minulosti a začnou znovu ohrožovat samotnou podstatu jejich vztahu. Ethan a Brynne se budou muset temné minulosti postavit čelem a uvědomit si, že ke spokojenému životu potřebují jeden druhého a vzájemnou lásku. Lásku, která je vzácná a drahocenná…


Můj názor:
I tuto knihu, tedy poslední díl jsem si půjčila v knihovně, jako celou sérií aféry Blackstone.

Jde o závěrečné vyprávění příběhu Ethana a Brynne, kdy už jsou svoji a čekají spolu dítě, ale pořád se ještě nevyrovnali se svou minulostí. Oproti tomu spolu začínají nový život, tak jak by chtěli. Pěkně společně! Celé tři předchozí díly se mi líbily a těšila jsem se vždy na další díl, ale v tomto dílu mi oproti předchozím dílům něco chybělo. Ale nemůžu říct, že se mi nelíbil, to ne!

Škoda, že se některé jejich vzpomínky opakovaly, ale ani teď nechyběla jejich vzájemná láska a zamilovanost, mnoho sexu a hlavně napětí. To bylo součástí části knihy, kdy Ethana zasypala lavina a Brynne bez něj byla bezmocná, dokud jej neměla opět u sebe.

Je zde také objasněno pár tajemství, která člověku ještě nebyla do teď jasná. Také se zde konaly další svatby a Brynne společně s Ethanem očekávaly příchod svého dítěte na svět, který příběh krásně uzavřel. Společně by měli mít určitě i další děti, hlavně díky tolika sexu, co spolu mají. Proto není divu, že jsem na konci příběhu byla také překvapena, že Brynne není opět těhotná.

Celá série se mi opravdu líbila! Byla pro mě odpočinkovým, zajímavým a upoutávajícím čtením. Myslím, že dvakrát přečtená série by už stačila, tak vzhůru na další.

Úryvek:
5. kapitola, str. 76-77

Mile jsem se usmála a strčila jsem si do úst další lžičku zmrzliny. Trni si nohou, ty hloupá krávo!
Přimhouřila oči. "Vy jste těhotná?"
Přejela jsem si rukou přes těhotenské bříško, které bylo vzhledem ke střihu mých šatů skoro neviditelné. "Ano a vdaná." Natáhla jsem levou ruku a ukázala prstýnek. "Jsem tak šťastná, myslím, že jsem musela vyhrát loterií života." Přitiskla jsem se k Ethanově rameni a láskyplně jsem se o něj otřela tváří.
Když protočila oči a odběhla si pro pití, ucítila jsem malý závan uspokojení.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama